Keresés

Részletes keresés

oldadore Creative Commons License 2012.03.06 0 0 92
**BPO-700** Creative Commons License 2009.04.21 0 0 91
Nagyon porosodik a film valahol a raktárban. Állítólag vannak leforgatott filmrészek, csak még nem adták le...
oldadore Creative Commons License 2007.04.13 0 0 90

Gúzsba kötve = Népszava, 2007.04.06.

„Jó ideje vetítik már a Rém rendes család magyar remake-jét a TV2 csatornán, és most úgy tűnik, hogy a kínos kezdés után mintha egy jobb folytatás jönne. A Bándi családdá vedlett hősök mintha egy kicsit megtalálták volna a helyüket ebben a sajátos hazai változatban. Érthetőbbek, a hazai viszonyok között jobban működnek a párbeszédek, mint korábban. Bár még mindig érződik, hogy a forgatókönyvírók gúzsba kötve táncolnak, vagyis bizonyos fokig tartaniuk kell magukat az eredeti sztorihoz, és ebből következően a szabadságuk korlátozott. De némi mozgásterük mégis van, és ez látszik is a sorozat legutóbbi epizódjain. A színészi alakítások is egyenletesebbek.

A budapesti Katona József Színházban előzőleg éveken át a tehetségét megmutató Bertalan Ági kevésbé elrajzoltan alakítja Bándi Jucit, és az egyébként is karikatúraszerű figurának ez igencsak jót tesz. Szervét Tibor már az elején sem bajlódott annyit, mint kollégája, és rutinosabban, magától eltartva hozza a Bándi család fejét.

Azt azért továbbra sem értem, miért kell bizonyos fokig görcsösen kopírozni az amerikai sitcom művet, miért nem lehet egy kifejezetten a hazai környezetben hitelesnek vélt, saját ötletből származó sorozattal előrukkolni.”
oldadore Creative Commons License 2007.04.13 0 0 89

A következő, 16. epizód (ápr.18.) ismertetése a port.hu-ról:

„Juci a pincéjükben egérre bukkan és Sanyit hívja segítségül, akinek persze nem fűlik a foga a rágcsálóirtás kifizetéséhez. Házilag próbálkozik hát a kis betolakodó eltávolításával, ám az egyszerű feladat rövidesen "személyes harccá" válik. S, amikor már minden létező csapdát és módszert kipróbál, persze eredménytelenül, ekkor segítségül hívja Robit.”

Erről Szervét Tibor a Mokkában (márc.14.) így mesélt:

„ - Huszonöt percben olyan sok poént tudnak megírni, hogy az döbbenetes. A kedvenc epizódom az egérkés, amikor egy egér bekerül a Bándi-házba. Onnantól kezdve, hogy azt mondja Sanyi, hogy „Egy egér sem úszhatja meg büntetlenül, hogy Bándi Sanyi horgászcsizmájába kakált!”, elindul egy csillagok háborúja, és odáig tartóan, hogy vegyvédelmi ruhában lemennek permetezőkészülékkel a hátukon, és csattogás és durrogás hallatszik, és „Hol van? Ott! Tizenkét óránál. Nagyon jön! Vigyázz!”. Ami ebbe belefér, az mind meg van írva benne, ezért nagyon irigylésre méltó.’
orbitális bübüke Creative Commons License 2007.03.14 0 0 88
"Hol mondtam volna hogy örülök neki?"

A felkiáltójel erre engedett következtetni.

"Nem így van, hogy hosszú szünet után újra vetítik?"

De, sajnos így van.
Előzmény: 1971 (87)
1971 Creative Commons License 2007.03.14 0 0 87

Hol mondtam volna hogy örülök neki?

Nem így van, hogy hosszú szünet után újra vetítik?

Előzmény: orbitális bübüke (86)
orbitális bübüke Creative Commons License 2007.03.14 0 0 86
"Hosszú szünet után újra vetítik!"

te ennek tényleg örülsz?
Előzmény: 1971 (84)
1971 Creative Commons License 2007.03.14 0 0 85
A mai epizód címe: Földreszállt angyal
Előzmény: 1971 (84)
1971 Creative Commons License 2007.03.14 0 0 84

Hosszú szünet után újra vetítik!

Ez most akkor sorrendben ez hányadik?

pozsoka Creative Commons License 2007.03.14 0 0 83
Fején találtad a szeget.
Előzmény: fokhagymabors (82)
fokhagymabors Creative Commons License 2007.03.14 0 0 82

valahogy féken kellett tartani a tv2 vulkánként kitörő kreativitását, mi?

Előzmény: Airbus A318 (81)
Airbus A318 Creative Commons License 2007.03.14 0 0 81
szóval a sztori nem lopott hanem kötött.
Előzmény: fokhagymabors (79)
Airbus A318 Creative Commons License 2007.03.14 0 0 80
Asszem a sztorinak kötöttnek kell lenni.

csak az adott országra utaló dolgon változtathatnak.

Tehát pl magyarországon bándi nem az ameriki focit szereti (mett ugye azt itt kevesen ismerik) meg ilyene.

A történetet kötik az amcsik.
Előzmény: fokhagymabors (79)
fokhagymabors Creative Commons License 2007.03.14 0 0 79

ennek ez a lényege, hogy még a sztorit is lopják?

Előzmény: Airbus A318 (78)
Airbus A318 Creative Commons License 2007.03.14 0 0 78
Ma újból a tv-ben

Az epizód ismertetése: Juci és a többi feleség azon keseregnek, hogy a férjeik elhanyagolják őket és ezen semmilyen kence, parfüm és csodaszer sem segít. A megoldást Juci számára éppen Misi hozza, méghozzá egy csinos fiatal hölgy személyében, akit a fiú megszánt az utcán, mert nincs hová mennie. Sanyi minden figyelme a lány felé irányul, míg a plátói "szerelem" fellendíti a házaséletüket Jucival. A kezdeti ódzkodás után így Juci maga szeretné minél tovább a házban tartani a lányt - önös érdekből. A terápia hatásos a baráti párok számára is, miután Sanyi - természetesen pénzért - közszemlére bocsátja Melindát. Robi viszont egészen másképp reagál a lány jelenlétére, aminek persze Edit issza meg a levét.
**BPO-700** Creative Commons License 2007.01.25 0 0 77
Előzmény: **BPO-700** (76)
**BPO-700** Creative Commons License 2007.01.25 0 0 76
Fogyókúrás rész volt...
Előzmény: Boeing 737-600 (75)
Boeing 737-600 Creative Commons License 2007.01.25 0 0 75
még annyít se kb 6-7
Előzmény: **BPO-700** (73)
vadász2 Creative Commons License 2007.01.25 0 0 74
Halottról vagy jót vagy semmit! Azt hiszem ezzel a kijelentéssel le is zárhatjuk a topikot.
**BPO-700** Creative Commons License 2007.01.23 0 0 73
Élt 10 fejezetet?
**BPO-700** Creative Commons License 2007.01.15 0 0 72

Ennyi volt? Vagy csak "elfelejtették" műsorra tűzni...? :)

Nem tartott sokáig...

**BPO-700** Creative Commons License 2006.12.20 0 0 71

Bándi család

8. rész

A fogyókúra

Előzmény: **BPO-700** (68)
polar0101 Creative Commons License 2006.12.12 0 0 70

:))

ajaj mi lesz abból ha egy Al-Bundy klón(én) a marson civilizációt alapít :))

Előzmény: NGid (67)
**BPO-700** Creative Commons License 2006.12.11 0 0 69

BÁNDI MISI

Misi az a fajta, akit imádnak utálni. Még alig tizenhárom éves, de már tökélyre fejlesztette besúgói képességeit. Ott árt a nővérének, ahol csak tud, igaz, kettejük „vonzalma” kölcsönös. Misi leskelődik a nővére után, ami nem is olyan bonyolult dolog, hiszen egy szobában laknak.

JURICS ADRIÁN

Bándi Misi

Jurics Adrián, 15 éves. Hobbija a biciklizés, a számítógépezés, a síelés, az olvasás (rengeteg könyvet halmozott már fel). Kedvenc színésze: Jim Carry, azért mert tetszik, ahogy előadja magát és játszik. A másik, hogy az életében is vidám, és pozitív szemszögből nézi a dolgokat. Az egyik kedvenc színdarabja a Valahol Európában. Ebben a musicalben már játszott (Kuksit alakított). Azért szereti ezt a musicalt, mert úgy érzi, hogy az egyszerű emberek, gyerekek szemszögéből mutatja be a háborút, és az érzéseikkel ábrázolja az akkori ember gondolatait és hangulatát. Kedvenc filmje: Jim Carryhez hűen az Ace Ventura 2. – Hív a természet! Imádja Ace szövegét és grimaszait.

Jelenleg a Pannon Színház művésze.

Előzmény: **BPO-700** (50)
**BPO-700** Creative Commons License 2006.12.11 0 0 68

Bándi család

7. rész

A kisértés

Előzmény: **BPO-700** (51)
NGid Creative Commons License 2006.12.10 0 0 67
Az emberi alkalmazkodóképesség csodáját láthatjuk. Fajunk túlélt számos katasztrófát, alkalmazkodott a legszélsőségesebb éghajlatokhoz, de a magyar bundy klónon majdnem elbuktunk. Itt az új remény, néhányan már képesek elviselni ezt is.
Sztem lőjük ki őket az űrbe, a vákumot is állnák, az első telepesek lehetnének mondjuk a Marson.
:)
Előzmény: polar0101 (66)
polar0101 Creative Commons License 2006.12.10 0 0 66

Dede máris jobb mint eddig,már csak nagyonkicsit próbálják leutánozni az eredeti karaktereket,pl a nőnek kimondottan jóláll az ideges akaratos hárpia-ság,és a fickó is kezd visszatérni magába.

Én már végigtudom nézni és tetszik.

A legutóbbi videó indexe is kiugróan magas a TV2 oladlán ahol újra lehet nézni őket, az eddigi részkhez képest.

K. Slater Creative Commons License 2006.12.03 0 0 65

Ebből sosem lesz jó sorozat.

Ez egy szar.

Előzmény: polar0101 (64)
polar0101 Creative Commons License 2006.12.03 0 0 64

Az utolsó a hetedik komolyan mondom tetszett,a Jucit alakító színésznő visszavett a Peggy majmolásból a fintorokból,egész ügyes volt,és voltak olyan poénok amit én még nem hallottam.

pl:

Misike odadja a kutyának Edit drága bundáját mire kitör a balhé.

Edit:-Ugye tudod hogy rosszat csináltál

Misike-Igen Edit néni

Edit-Jólvan elmehetsz

Robert-Elmeheetsz?Majd ha kaptál egy két atyait akkor mehetsz el

Edit-Roooobert! Nagyon sajnáljuk Misikém

Robert-Sajnáljuk??hát még szép hogy sajnáljuk,

sajnáljuk..(keresi  a szavakat).... a percet mikor az ördög szaporodóhelyére költöztünk

:))) ezen percekig mosolyogtam

Szerintem ebből még lehet jó kis sorozat,igaz az eredeti poénok nekem ismerősek de voltak végre újak is,és a színészi játék se volt rossz.

polar0101 Creative Commons License 2006.12.01 0 0 63
A Hallo-hallo-t néztem rengeteget késő esti órákban,az se mindegy hogy milyen időpontban vetítik,zseniális kis sorozat volt,Híradók és megatáncok között a pörgésben lehet hogy bukna most,de az elcsendesedett éjszakába illett.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!