Keresés

Részletes keresés

* * BPO-700 * * Creative Commons License 2011.11.11 0 0 127
Adr1 Creative Commons License 2011.07.30 0 0 125

..valamit ezek szerint 2X-esen elcsesztem. Az első, hogy nem tőled, hanem esetleges autentikustól vártam ( volna ) tanácsot, ill. a fotó csatolás, mely a " vicces " blokkról készült, azt nem sikerült feltöltenem, hátha valaki...

Előzmény: napoli008 (124)
napoli008 Creative Commons License 2011.07.29 0 0 124

Miben várod a segítségemet?

Én amióta a cégem által adott étkezési bizbazt elfogadják a tescóban is, a könyékükre sem mentem. Pedig jó lenne ha a hazai láncnál tudná elkölteni az ember a pénzét, de ilyen körülmények között szó sem lehet róla!

Előzmény: Adr1 (123)
Adr1 Creative Commons License 2011.07.29 0 0 123

Szinte minden alkalommal becsapnak egy CBA-ban. Természetesen csak azokat említem ( ide ), melyeket tudok bizonyítani. Mit lehetne tenni? Olyan gas, mert az van legközebb. Pl. Kártyázáshoz rendszeresen veszek sört ( is ), 12 ü sört vettem, beüt 13-at ( ?? ), melyet " lekísér " 12 db üvegbetéttel..wauu..észreveszem, szólok a hölgynek, kiröhög ( nevetésén látszik, hogy piti alak vagyok...- SZERINTE ! - fotót csatolok a blokkról. Aztán tegnap már rendesebben odaver a hölgy pénztáros...most azt nem csatolom ( egyelőre ), elég durva! - de inkább valami tanácsot várnék, mi tévő legyek? Lehet, hogy nem sikerült csatolnom azt a kesze-kusza blokkot, segítenél hogyan kell?

 

Előzmény: napoli008 (121)
adni jó Creative Commons License 2011.06.11 0 0 122
napoli008 Creative Commons License 2011.06.01 0 0 121

Írd meg a www.cba.hu   oldalon található elérhetőségre a panaszodat. Fognak reagálni, intézkedni. Tapasztalatból mondom!

Előzmény: Törölt nick (120)
MC-BUBU Creative Commons License 2011.05.19 0 0 116

Egyébként akárhol járok, méghacsak átutazóban is, szinte mindig bemegyek valamilyen boltba, pont azért, mert van néhány termék, amit nem vagyok hajlandó szar megbízhatatlan kínai és hasonló külföldi minőségben megvenni, és valahol mindig megtalálom hazai formában és jó minőségben.  Persze, azokra értem, amiből van hazai. Így mondhatom, hogy sok boltba járok, de mindig úgy, hogy útba essen. Így nem kerül többe.

* * BPO-700 * * Creative Commons License 2011.05.19 0 0 115

Értem. Kérdés, hogy ezek a boltok egy tulajdonosé? De nem tartom kizártnak a régiót sem, mert régiós raktár is..., mint ahogy a konkurens cégeknél is van.

Előzmény: MC-BUBU (114)
MC-BUBU Creative Commons License 2011.05.19 0 0 114

Hát, sajnos ezt több CBA-ról is el lehet mondani, pl. Dunaújvárosban, Balatonalmádiban, Veszprémben... (Az utóbbi időkben ezeken a településeken fordultam meg CBA-ban).

Lehet, hogy velem van a baj, de pár éve figyelem a termékek származását, és sajnos, CBA-ban tapasztaltam, hogy a kínai termék származási helyének Magyarország volt feltűntetve (Balatonalmádi).

* * BPO-700 * * Creative Commons License 2011.05.19 0 0 113

Ez melyik CBA?

Előzmény: MC-BUBU (112)
MC-BUBU Creative Commons License 2011.05.19 0 0 112

A CBA magyar, de olyan termékekből, amiből bőven lenne magyar, nem képesek forgalmazni, így inkább hagyom, hogy a boltra rohadjon. A fokhagyma megbízhatatlan kínai, a tojás szlovák meg isten tudja, milyen nemzetiségű, a vörös és lila hagyma, a sürített paradicsom szintúgy, elárasztották a boltjaikat a megbízhatatlan, külföldi, megbízhatatlan nemzetiségű termékeket forgalmazó Pa-comp szarokkal, az is egy olyan cég, ami mereven hirdeti, hogy hazai, bár a termékek származási helye kína, stb., és itthon csak csomagolják... Bőven lehetne sorolni...

Így inkább járok máshova.

napoli008 Creative Commons License 2011.04.19 0 0 111

Hát Szekszárdon a CBA egy nagy kaki. Legyen szó bármelyik boltjáról. Csak kényszerből járok oda. Jó lenne ha változtatni tudnának a dolgokon!

* * BPO-700 * * Creative Commons License 2011.03.06 0 0 110

Itt arról beszélnek, hogy magyar vagy nem magyar.

A CBA magyar tulajdonosokból álló élelmiszer egyesülés (lásd itt a második és az utolsó bekezdést), míg a másik két konkurens cég nem.

Csucsubi Creative Commons License 2010.06.28 0 0 109
Annyi helyen volt árvíz mostanában, hogy nem lenne elég 100 szavazás sem szinte... De meg lehet csinálni, de nagyon ki kell gondolni, hogy hogyan valósítják meg.
Előzmény: szutiv (108)
szutiv Creative Commons License 2010.06.28 0 0 108
Ez egy nagyon jó ötlet,lehet hogy meg kéne csinálni és akkor kimondottan az árvízkárosult területekre lehetne koncentrálni a szavazást....! Kíváncsi vagyok kik fognak nyerni,remélem jó helyre kerül ez az összeg.
Előzmény: havasar (106)
TrenceTerenc Creative Commons License 2010.06.28 0 0 107
Szerintem eléggé felkapott téma(sajnos) az árvízkárosultak segítése úgyhogy nem hinném hogy gond lenne azzal hogy kinek adják a támogatást. Sajnos valószínűleg akárki kapja biztos nagy szüksége lesz rá úgyhogy rossz helyre nem kerülhet... Tényleg nehéz a döntés hogy kinek kéne kapnia, ezért is remélem hogy hallunk még ilyen "mozgalmakról" a jövőben is. De addig is egy nagy köszönet jár a KÖSZI-nek:D
havasar Creative Commons License 2010.06.28 0 0 106
Szerintem amúgy ahogy már korábban is említették, facebookos csoportokkal, lehetne toborozni embereket arra, hogy segítsék a szavazást, egy adott városra, legalábbis a augusztus 20-i tüzijátékos dolog is onnan indult, szerintem ennél is lenne értelme

sajnos most akik ott élnek emberek, azok 100%, hogy nem tudnak szavazni és így talán meg lehetne szervezni egy nagyobb méretű összefogást, ha jól tudom akkor 5 települést fognak támogatni, szóval így akár 5 árvízkárosult települést is meg lehetne segíteni
Előzmény: Tutimuki (105)
Tutimuki Creative Commons License 2010.06.24 0 0 105
Szerintem most leginkább olyan intézményre illetve településre kell szavazni amit elöntött a víz mert ezzel is segíteni tudjuk őket. Azoknak a szerencsétlen embereknek most minden apró forint számít...csak az a baj hogy a nagyvárosokban élőknél szerintem nincs akkor összetartás mint a vidékieknél. Nah mind1...majd meglátjuk hogy ezt is úgy felkapják-e mint a tűzijátékos dolgot...
fvsidfn Creative Commons License 2010.06.24 0 0 104
elértük a topikban a 100 hozzászólást, erre akart utalni ;)

De amúgy meg ha valaki azt akarná hogy az ő települése nyerjen akkor így kb olyasmit kéne csinálni mint az aug 20 vs árvíz dolog ami most megy, szal facebook csoport rá meg minden, manapság ezzel lehet a legkönnyebben az embereket megnyerni :D
Előzmény: stuncenpudli (102)
komédia Creative Commons License 2010.06.24 0 0 103
csak a nógrádi :D:D

talán szerencsére rájöttek, hogy nem abból a temérdek pénzből, amelyet napról napra szereznek, nemcsak költekezni lehet feleslegesen, de jóra is használhatják.

ha minden évben lenne ez a program talán még az is kevés lenni, annyi mindent fel kell újítani Mo-n.
Előzmény: * * BPO-700 * * (100)
stuncenpudli Creative Commons License 2010.06.24 0 0 102
Naaah ez kifejezetten jól hangzik, a cba, match stb. áruházak úgy sem nagyon szoktak karitatívkodni... :S
Meg most az árvíz miatt még nagyobb a szükség...
Egyébként ez a nagybetűs 100-as ez mi lett volna? Hogy annyiba kerül egy zacskó ropi?
Előzmény: havasar (98)
* * BPO-700 * * Creative Commons License 2010.06.22 0 0 101
100
* * BPO-700 * * Creative Commons License 2010.06.22 0 0 100

"CBA ropi is simán veri az összes többit :))"

 

Ez biztos! :))

Előzmény: bali5555 (96)
havasar Creative Commons License 2010.06.22 0 0 98
Ezt bizony jól tudod, én ma reggel értesültem róla bizonyos megjelölt termékek árából 30Ft-ot raknak be a "kasszába". A köszi program weboldalán kell szavazni először intézményre (iskola, kórház, óvoda) utána pedig egy városra és utána a megszavazott intézményeket megkérdezik mire lenne szükségük és azt fogják kapni egy bizonyos összeghatáron belül, szerintem ez is jó dolog, így legalább tényleg hasznos dolgokra fognak költeni :)
Előzmény: tetrisman (97)
stuncenpudli Creative Commons License 2010.06.22 0 0 99
Igen ez teljesen így van, meg az idősebb korosztálynál nem is a Saci az ami számít hanem bizony egyszerűen nem bírnak messzebbre menni illetve messzebbről cipekedni, meg minek is ha a kis nyugdíjból telik rá, akkor inkább vegye csak kényelmesre, jobb hangulatban kevesebb stressznek kitéve magát.
AZ meg hogy az áru minősége milyen arra meg csak annyit tudok mondani hogy például a tesco márka sem jobb a többi márka meg nyilván üzletlánctól eltérően ugyanolyan, csak árban van eltérés, illetve a kiszolgálás minőségében.
Előzmény: bali5555 (96)
tetrisman Creative Commons License 2010.06.22 0 0 97
Én úgy tudom hogy ez valami jótékonysági kezdeményezés...5 település nyerhet és azon belül óvoda,kórház meg iskola. Többet nem tudok róla,ezt is csak az egyik ismerősömtől hallottam akiknél ennek keretében újítottak fel egy játszóteret.
Előzmény: Niktátor (93)
bali5555 Creative Commons License 2010.06.22 0 0 96
élelmszierre mindenkinek szüksége van, szóval azt mindenki meg fogja venni. Az meg, hogy hol mennyiért adják a dolgot nem mindig döntő tényező, lehet hogy a nagymama inkább megy a megszokott kisközértbe ahol a sacit már ezer éve ismeri ;)
Legtöbb kis boltnál amúgy is ez megy , mert mondjuk egy tecsó áraival nem mindig tudják felvenni a versenyt, szóval akkor már arra hajtanak amiben jobbak tudnak lenni (meg mondjuk a CBA ropi is simán veri az összes többit :))
Előzmény: hastetheday (94)
* * BPO-700 * * Creative Commons License 2010.06.20 0 0 95
Voltam! Szépen megcsinálták! Teljesen más lett az arculata!
Hát maga a személyzet: van egy-kettő aki... De hát ez több boltban is előfordul!
Előzmény: * * BPO-700 * * (90)
hastetheday Creative Commons License 2010.06.18 0 0 94
Jó persze, de akkor sem értem h működhet nálunk ennyi!? Nincs is annyi pénzünk Magyarországon h megérje nekik itt lenni! :D
Előzmény: nayan00 (92)
Niktátor Creative Commons License 2010.06.18 0 0 93
Ezt én is pont így látom:) Amúgy nekünk tök jó mert pont a sarkon van egy úgyhogy tényleg csak le kell ugrani és már meg is van minden. Nagypapámat annyira ismerik már hogy néha elfelejt pénztárcát vinni de úgy is hazahozhatja a dolgokat...úgyis tudják hogy legközelebb kifizeti:D Kicsit más: Mi most ez a KÖSZI program? Csak valakitől hallottam,bocsi ha már itt volt róla szó...
Előzmény: nayan00 (92)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!