Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

kindi03 13 órája Creative Commons License 11298

Köazönöm a választ , utánajárok.

Előzmény: BiharyG (11293)
AZS 1 napja Creative Commons License 11297

Legális verzióban biztosan nem.

Előzmény: Optimux (11296)
Optimux 1 napja Creative Commons License 11296

Igazad van nem jól írtam. Igo Primoban lévő országok térképeit ( fbl ) átrakom Igo 8

( Map ) térképei közzé, akkor az Igo 8 működni fog?

AZS 2 napja Creative Commons License 11295

nincs olyan, hogy "primo térkép"

Előzmény: Optimux (11294)
Optimux 2 napja Creative Commons License 11294

Sziasztok!

Igo Primo térkép és Poi fájlok jó a Igo 8 hoz? Működik vele? és fordítva?

Szimplán frissítésre gondolok

Köszönettel

BiharyG 3 napja Creative Commons License 11293

Nem a legjobb fórumot választottad, de ha már itt vagy: vegyél egy térképes (na jó, manapság már nincs is másmilyen) Garmint, a TopoGuide Hungary-t + tuhu egész jó eredményt ad. A környezetvédőkkel meg ráérsz hadakozni később is :)

Előzmény: kindi03 (11292)
kindi03 3 napja Creative Commons License 11292

Sziasztok!

Tud valaki olyan gps-t ami erdei utakat ismer?

Quad túrához kellene?

köszönöm a segítséget.

Schaf 4 napja Creative Commons License 11291

Előrehozom, mert az olvasás sokaknak nem megy...

....következzék egy kis magyarázat neked és a többi "baszok fizetni a szoftverért, majd letőtöm a cuccot a netről" felhasználónak.

......
....
Összefoglalva, egy hatalmas katyvasz alakult ki a hardver és op-rendszer piacon. Hogy ez kinek a hibája, abba ne menjünk bele, de az NNG nem véletlen nem folyt bele az Androidos fejlesztésbe az elején. Nem akarta a support kapacitásának 99%-át a hozzád hasonló kérdések megtippelésével tölteni...   Igen MEGTIPPELÉSE, mivel a "teló" elég spongyola megfogalmazás. Fogalmunk nincs, milyen szoftver verziót, milyen vason futtatsz, és még egy halom dolgot nem tudunk.

Te és természetesen az esetleges vásárló viszont azt várnád, hogy választ adjanak a kérdésedre...   ismered a viccet, hogy "hány éves a kapitány"??
Mert kb. ezt kérdezted. Plusz megfejeled a dolgot azzal, hogy a tudj isten milyen készülékről lopott szoftvered mellé, még esetleg egy skint is használsz (99,9%-ban biztos vagyok benne), ami pedig végképp lehetetlenné teszi a GYÁRI MŰKÖDÉS ismerete alapján a hiba okának megtalálását.

Kb. mintha egy sufnituning szervizben agyon gányolták volna a kocsidat, aztán bevinnéd a márkakereskedésbe, hogy mondják már meg miért van furcsa hangja, de a motorháztetőt nem nyithatják ki....  hogy is képzelik????  Hiszen ez egy márka kereskedés...  mi az, hogy nem gyógyítanak kézrátétellel és nem tudnak hallás és elmondás alapján diagnosztizálni???

Remélem a továbbiakban érthető, ha ilyen kérdésekkel (itt legalább is) nem foglalkozunk. Ahogy szoktam írni: "ott kérdezz, ahol loptad..."

Előzmény: Péterv80 (11290)
Péterv80 2014.12.15 Creative Commons License 11290

Sziasztok!

Kellene némi segítség az igo guruktól! Előre is kösz mindenkinek!

Van egy S3 Neo-m kitkat-tal. van rajta egy 9.6.7.235654-es igo.

1. ”szellemképes” link a képekhez: http://indafoto.hu/peterv

2 . nem mondja, rendesen az utcaneveket idézem szó szerint, amit mond (nem röhögni) ts eror a da a m te felé
 se tse ili st va ve de e felé    és még sorolhatnám a hülyeségeket, amiket mond, de szerintem ez a kettő bőven elég. Vocalizer tts van rajta és a hozzá tartozó Nuance.

3.Valahol olvastam, hogy a sys-be lehet írni különböző dolgokat. Gondolok itt a bluetoothra a zenelejátszóra meg a többire. Ezeket hova és mi módon kell?

4. hol lehet állítani, hogy navigálásnál egy alacsonyabb nézőpontot adjon, nem a menüben gondolnám, hanem a sysben lehet, és mit kell, ha igen?

Előre is, köszi, mindenkinek.
Nem vagyok kezdő androidos de ez kicsit kifogott rajtam.

Jamborj 2014.12.04 Creative Commons License 11289

Sziasztok!

Remélem tud valaki segíteni...

8.3.4..... verzió van jelenleg, érdemes a 8.3.5..... re frissíteni?

Mi a különbség?

Előre is köszi a választ!

Optimux 2014.11.17 Creative Commons License 11288

Köszönöm szépen, így már eligazodom !

BiharyG 2014.11.17 Creative Commons License 11287

Fyrom = Macedónia.

Előzmény: lautnermark (11286)
lautnermark 2014.11.17 Creative Commons License 11286

Basemap - alaptérkép, hagyd benne

Westeumajor - Nyugat Európa főúthálozata, mentés után törölheted

Fyrom - ha jól emlékszem, akkor Bosznia-Hercegovina térképe.

Előzmény: Optimux (11285)
Optimux 2014.11.17 Creative Commons License 11285

Sziasztok! Nekem SD kártyáról működik az IGO. Csak egy országot szeretnék használni. Nyilván akkor annak az országnak a fájl-jait kell a mappákban hagyni. ( Contetnt – Building – Map – Poi.)

Az lenne a kérdéseim, hogy a Map mappában találtam olyat, hogy FYROM.fbl, WestEUMAJOR. fbl, és Basemap.fbl.A POI mappában van FYROM. poi.

A Fyrom, aWestEUMAJOR, és a Basemap ezek mik lennének?

A mappákban ezek benne kell, hogy legyenek, ahhoz, hogy tökéletesen működjön az IGO?

BiharyG 2014.11.14 Creative Commons License 11284

Már hogy a viharba ne lenne, legfeljebb keresni kell kicsit: Útvonal - Útvonal szerkesztése - Egyebek - Útvonal optimalizálása

Előzmény: Krizmanics (11283)
Krizmanics 2014.11.13 Creative Commons License 11283

Köszi de nincs ilyen opcio a Primon.

Ha van valami jó ötleted mit telepítsek fel szívesen elfogadom a tanácsodat

Köszi:Jani

Előzmény: lautnermark (11282)
lautnermark 2014.11.13 Creative Commons License 11282

Beírod az összes címet, aztán nyomsz egy optimalizálást.

Előzmény: Krizmanics (11281)
Krizmanics 2014.11.11 Creative Commons License 11281

Sziasztok. Olyan segítséget kérnék,hogy van-e olyan program ami összeszedi a címeket városon belül,és a legközelebbitől navigál a legtávolabbi felé.

Előre is köszönöm.Jani

ZöPö 2014.10.29 Creative Commons License 11280

A topicleírást olvastad?

Előzmény: Megasanyi (11279)
Megasanyi 2014.10.28 Creative Commons License 11279

Hallo

Segitsetek nekem !

Kamionozni indulnák és szükségem lenne a teljes europa térképekere !

Van egy Wayteq  x950bt navim ,rajta igo primo 2 ,van benne egy 4Gb os memoria kártya és arra raktam a teljes europa térképeket , mert a belsö memoria csak 1 Gb ,erre nem fér.

Milyen SYS beállításokkal tudom ezt megoldani ,egyáltalán hogyan tudom megoldani ,h a memoria kártyárol menjenek a térképek?

köszönném

ZöPö 2014.10.02 Creative Commons License 11278

nem lehet, értelme sincs.

az igo nem bitmap térképeket használ.

Előzmény: atp (11277)
atp 2014.09.30 Creative Commons License 11277

Az iGO -hoz nem lehetne valahogy műholdképet letölteni?

Akkor túra GPS-ként lehetne használni.…

Schaf 2014.09.25 Creative Commons License 11276

Hülyeségeket ne írkáljunk...  szerintem....

Előzmény: bob87 (11269)
bob87 2014.08.26 Creative Commons License 11269

a winCE/mobile rég halott rendszer, ne várj rá semmit, az iGo 8 magasan a legjobb szerintem, amit használhatsz rajta. Ezért is warezolnak... Sokan meg is vennék, csak nincs rá lehetőség. Vagy veszel egy olcsóbb pna-t primoval, vagy egy filléres mobilt. Androidon van ingyenes alternatíva, WinPhone-ban szintén van ingyenes navi, én ezt használom, vagy a régi Symbianos Nokia navi, ez még jobb is, mint a WP-s, de a telefonok már nem fiatalok.

Mi a baj a meglévővel?

Előzmény: AudiWolf (11268)
AudiWolf 2014.08.25 Creative Commons License 11268

Szia,

tehát ha jól értem, kénytelen vagyok új készüléket venni

annak ellenére, hogy az 

emlitett Mio készülék hibátlanul müködik.

OFF

más cég sem ajánl meglévö hardverre navi szoftvert?

természetesen legális szoftvert szetetmék késöbbi up-date

jogosultsággal.

Ha van javaslat örömmel látom.

Előzmény: bob87 (11267)
bob87 2014.08.25 Creative Commons License 11267

szia. Némely készülékre előretelepítve adnak igo primo-t most is, akár egyéb más néven is, mint pl régen volta a miomap.

Pl.: a Navonnál találsz Primo-val csomagolt verziót, vagy Wayteq-nél Sygic verziót. Vagy veszel iPadet, és marketről iGo letölt. De ez jó drága :) Mást nagyon nem tudsz csinálni, ha legális verziót szeretnél. Esetleg autóba épített gps-re tudsz vásárolni még igo-ra épülő egyedi navit, vagy sima igo-t.

Vagy írsz a cégnek, hogy mit ajánlanak, esetleg egy frissítés + pénzért... De szerintem új készülék lesz belőle.

Előzmény: AudiWolf (11266)
AudiWolf 2014.08.24 Creative Commons License 11266

Sziasztok,

A tanácsotokat szeretném kérni, mert erről sajnos nem találtam infót.

Van egy Mio P360 készülékem és erre szeretnék egy komplett új IGO szoftvert vásárolni.

(tehát nem csak up-date)

Az IGO oldalán azt olvastam, hogy nem forgalmazzák a korábbi SD kártyás megoldást.

Milyen megoldások léteznek ebben az esetben?

Mobilos megoldást nem szeretnék.

Válaszokat előre is köszönöm!

bob87 2014.08.12 Creative Commons License 11264

szívesen mondanék rá valamit, te pukim sincs mire gondolsz :D

Előzmény: nz0728 (11261)
nz0728 2014.08.10 Creative Commons License 11261

Üdv! Van vkinek tippje hogyan kell beállítani,hogy navigáció közben a saját helyzet helyén ne az utcanevet hanem a nyilat mutassa,mert én nem találok semmi erre vonatkozó beállítást.

bob87 2014.07.31 Creative Commons License 11256
Nemá :DDD
én még omniához adott igo8.0 miatt kényszerültem térképezni. A kézi frissítés nem műkődött. Sose voltak gondok. Mai napig az igo nálam a best. De mivel android nem az én világom, így maradt a Nokia meg a here. Sajnos ezek a wince.s szutykok már lejárt lemezek. Nem is értem ezt a vonalat. Én biztos nem vennék ilyet, ha ingyé lenne hozzá igo global akkor se.
Előzmény: Schaf (11248)