Keresés

Részletes keresés

deti36 Creative Commons License 2018.02.02 0 0 12245

 

nem

 

 

Előzmény: Tarzy52 (12244)
Tarzy52 Creative Commons License 2018.02.02 0 0 12244

Hivatalost....?

Előzmény: deti36 (12243)
deti36 Creative Commons License 2018.02.02 0 0 12243

Sziasztok! igo Magyar térkép frissítést keresek ha tud valaki írjon. 

Schaf Creative Commons License 2018.01.23 0 1 12242

Akkor tegük helyre a dolgokat..  a "párját ritkító cég" hirdetése már el is tűnt..  még aznap amikor ebbe a fórumba belinkelted... lehet véletlen, de mint tudjuk Radír Pók is éber. :D :D


Hogy a "szakik" kinek és mire válaszolnak, vagy nem válaszolnak...  nos erről párszor már írtam és sokak számára nem szimpatikus a hozáállásom, amíg nem kerülnek hasonló helyzetbe. Ugyan miért kellene a PÉNZÉRT plébe időért megszerzett tudásomat átadni bárkinek ingyen, ha utána jobb esetben csak újabb követelődző kérdések jönnek, rosszabb esetben az általam elmondottak/leírtak alapján egyesek más tollával ékeskedve nem egyszer pénzért adják azt a tudást tovább?  (Tudod te hány garázscég warezhuszrjával küzdöttem én anno, ha itt vagy más fórumokon akarta megtudni a gányolt szarja miért nem fut az ügyfele gépén?)

Az NNG nem szent... sőt....  Akik ismernek tudják, hogy nálam többet és jobban senki nem ütötte őket, még ha valamelyest belső embernek is számítottam néhány támában, azzal azonban teljes mértékben egyetértek, hogy a "nem támogatott" készülékekhez nem adnak supportot. Hogy miért? Gondolom evidens, de ha nem pár dologra had hívjam fel a figyelmed:
- Rajtad kivül kismilló user gondolja még úgy, hogy "letőőőttöm, oszt majd megy ingyé, mé fizessek érte" vagy hogy "én így vettem és kész"
- A kereskedők zöme eleve arra épített anno, hogy az akkori hardverekhez írt szoftver futásához szükséges környezetet megteremtse a "noname" eszközeiken. "A vevő megveszi a vasat a nyereség az enyém az NNG szoftvert meg majd lopja oszt jónapot"
- A Wayteq különösen feketeseggű ezügyben, ugyanis az egyik cég voltak akik elvileg az első modelljeikre KAPTAK hivatalos liszenszet az NNG-től, azonban ahogy tudom, nagyságrendekkel több készüléket adtak el, mint amennyihez joguk lett volna. Nyilván ha te vagy a szoftver gazda, te sem nézed jó szemmel, ha eladsz 100 liszenszet és az utcán meg 1000 köszön vissza....
- A support benne van egy szoftver árában, már ha kifizetted.... de azért lássuk be...  ugyan kinek van arra apparátusa, hogy egy lassan 10 éve a piacon lévő terméket egyesével supportáljon? Hogy napi szinten megválaszolgasson több millió dilettáns, többnyire warezből, vagy felhasználói hibából eredő reklamációt? (Az OEM eszközök ugye más dolog) Az NNG-nek se volt szerintem az első pillanattól se...  most meg már pláne nincs. (Mert ugye nem csak a magyar user a hülye...)


Részemről több dolog van ami eldönti, hogy egy kérdésben segítek-e. Az első, hogy sért-e szerzői és szomszédos jogot. Ha igen, akkor - lásd a topic leírását - már nem is releváns, még ha tudnám is pontosan mit hogyan kell, akkor sem lehetne nyilvánosan leírni. (Gondolom bűncselekményre meg te se bújtogatsz senkit se). Emellett fontos a kérdező stílusa is... Ha megérti, hogy a lopott szarja (warez szoftver, többnyire mókolt beállításokkal) lehet azért nem működik, mert már messze nem az a szoftver ami a csomagban volt anno, akkor az egy jó kezdet, akkor szép lassan akár még az is előfordulhat, hogy rávezetem a megoldásra... de magamtól biztosan nem fogom megmondani, hogy a UI melyik sorát változtasd meg, hogy működjön a Wayteq 950-en is rendben, akár azokkal a funkciókkal együtt is, amikről a felhasználók 99%-nak fogalma nincs, hogy benne van.

Sajnos az ilyen kérdező a legritkább...  Inkább olyanok jönnek, akik "Hé! Valaki mondja meg hogy ez a szar mé nem működik" stílusban ideböfögnek valamit, aztán amikor jelzi valaki, hogy ott kéne reklamálni ahonnan lopta a szoftververziót, akkor átmennek anyázásba...   Szerinted az ember hány hónap után dönt úgy, hogy élből legyint egy ilyen kérdésre (pedig többnyire már a hibából tudható az is, mikori törést vagy honnan letöltött állományt használ a user)?



Szóval konklúzió: HIVATALOSAN MA MÁR EGYETLEN WINDOWS ALAPÚ WAYTEQ GPS NNG SZOFTVERE SEM FRISSÍTHETŐ LEGÁLISAN.

 

 

Előzmény: lutria (12241)
lutria Creative Commons License 2018.01.21 0 0 12241

Arra gondoltam hogy itt nemigen szoktak válaszolni a hozzáértők azokra a kérdésekre amik úgy kezdődnek hogy Wayteq készüléken így-úgy az Igo...,merthogy azt a márkát nem támogatja az gyártó tehát a Wayteq+Igo kombó maga a megtestesült jogsértés stb.itt meg felbukkan egy párját ritkító cég amelyik még nyilvánosan is hirdeti hogy azzal árulja.(tehát nem csak megsúgják a vevőnek hogy egy kis zsebpénzért és 5 perc várakozásért cserébe megoldható)Lehetséges hogy külön szerződést kötött az Igoval hogy neki szabad?

Előzmény: StMiklos (12240)
StMiklos Creative Commons License 2018.01.20 0 0 12240

   Szevasz!

 

Az OEM (hardwerre telepített) termékek mindig kedvezőbb árúak.

Ezt mondjuk lehet túlzásnak is találni, de ahogy veszed olyan, frissítésről szó sincs.

Illegális nem lehet, azért az így nem fér bele.

De ha "bemégy" a boltba "vásárolni", nincs is. Úgyhogy nincs miért aggódniuk.

 

  Kb. így, üdv: StMiklos

 

Előzmény: lutria (12239)
lutria Creative Commons License 2018.01.20 0 0 12239

A fejlécben foglaltak szerint ez hogyan lehetséges?W 985BT telepített Primoval,áfás számlával,garanciával...?És csak + ~5000Ft...

 

https://www.arukereso.hu/gps-navigacio-c3548/wayteq/x985bt-igo-primo-p395185195/#

lutria Creative Commons License 2018.01.20 0 0 12238

Pedig úgy "hallottam" hogy ugyanúgy kell,csak a betallózás nyomogatása helyett kell szövegesen beírni az útvonalat.

Előzmény: Szabee0813 (12237)
Szabee0813 Creative Commons License 2018.01.19 0 0 12237

Nem tudom használtan vettem. csak nem értem hogy a másik navim simán frissithető ezt meg nem birom frissiteni

Előzmény: StMiklos (12236)
StMiklos Creative Commons License 2018.01.19 0 0 12236

Ez van a fejlécben úgy 5 sorral feljebb.

 

" Minden, ami a jogtiszta iGO navigációs szoftverrel kapcsolatos.
A warezolásnak, illetve a warez linkek közzétételének ebben a topikban tiltás a következménye."

 

 

Elnézést, de ez nem megy... (Amúgy ki tette fel rá korábban?)

 

     Üdv: StMiklos

Előzmény: Szabee0813 (12235)
Szabee0813 Creative Commons License 2018.01.19 0 0 12235

Sziasztok!

 

Segítségre lenne szükségem! Van egy wayteq x880 típusú navigáciom. Valamiért nem tudom frissíteni! Nem tudja valaki hogy tudom vagy mit tegyek hogy tudjam? wayteq x985bt típusú navimat mindn gond nélkül tudtam de a régebbit valamiért nem sikerül! Előre is köszönöm a segítséget

bertold0529 Creative Commons License 2017.11.12 0 0 12234

Sziasztok!

Az alany egy BlauPunkt TravelPilot 74.

 

A sys.txt-vel játszogattam, úgy voltam vele legrosszabb esetben újra kell telepíteni.

 

Hát most benne vagyok egy fasza kis bootloopban, bejön hogy TravelPilot, elkezd tölteni, utána main thread error-al kidob (ha kell le tudom írni a pontos hibát bár kétlem hogy számít). A legszebb hogy nem akar a számítógépre sem csatlakozni hanem egyböl újra indul.

 

Ha kitudám törölni a sys.txt-t és a régi átnevezett sysold.txt-t betenném a helyére, meg is oldódna a probléma...

 

Járt már így valaki más?

 

Köszönök minden féle fajta segítökész választ!

Schaf Creative Commons License 2017.11.02 0 0 12233

Ha elolvasod a program liszensz szerződését (amit ugye a vásárláskor nem tettél meg) akkor tudhatod, hogy "így jártál"...   Az NNG azt sem garantálta, hogy múködni fog a szoftver ha megveszed, nem hogy supportálja majd...

Előzmény: Ferenc Lakner (12231)
Ferenc Lakner Creative Commons License 2017.10.12 0 0 12231

Sziasztok!

Iphone 6 tekefonomon egy teljes jogra megvásárolt iGO Europa applikáció futott egészen az IOS 11.0 frissítés letöltéséig.

Sajnos azóta ha meg akarom nyitni azt közli hogy a szoftvert frissíteni kell.

De sajnos nincs rá frissítés.

Valakinek van valami ötlete hogyan tudom megvenni a 20.000 Ft os progimat, ami állítólag örök.

 

Köszönöm előre is!

L. Feri

plaja Creative Commons License 2017.09.15 0 1 12228

Sziasztok!

 

Magyarországi sebességmérő-kamera adatbázisom 2017.09.15.-i verziója letölthető innét:

https://data.hu/get/10744066/PLajos_kamera_kollekcio_170915.rar

 

Módosítások:

KKEP: 6-os út Kisapostag, Debrecen 33-as út és Bocskaikert 4-es út sebességérték javítása
Fix: Új kamera a 86-os úton Kálócfán
Mobil: Új és pontosított mérőhelyek
TSM: Tengelysúlymérő állomások (főként kamionosoknak)


Üdv: PLajos

 

Schaf Creative Commons License 2017.09.11 0 3 12227

Bármelyiket amelyiket felajánlja megvásárlásra a Google Play..  :)

Előzmény: Krizmanics (12226)
Krizmanics Creative Commons License 2017.09.05 0 0 12226

Sziasztok.

Samsung S8-ra milyen igo-t tudok felrakni?

villantz Creative Commons License 2017.08.26 0 0 12223

Szia!

Erről csak annyit kell tudni, hogy a *.txt kiterjesztésű kamera-adatbázis (speedcam) fájlokat ismeri az iGO8, ha van ilyen a droidban, akkor szimulációban próba, hangtalan lesz, de jelez, figyelmeztet, egyszóval működni fog.

 

A gugli a barátod, ha beírod ezt: iGO8 speedcam Cserrobi - olyat keress, ahol a gpspower site található. Ott lesz az amit keresel, napra kész állapotban.

Előzmény: MagicBoy (12220)
villantz Creative Commons License 2017.08.26 0 0 12222

Sziasztok!

JodaMester89, Aktuális még a WayteQ x820B kérdésed? Ha igen szívesen segítelek a megoldásban. Válaszod után küldöm a mélt.

Előzmény: JodaMester89 (12217)
juhlaci Creative Commons License 2017.08.20 -1 0 12221

Hello! citromos imail címedre nem lehet írni. ez amugy is egy rakás xar, gmailes kell, hogy lehessen fájlt csatolni

Előzmény: JodaMester89 (12219)
MagicBoy Creative Commons License 2017.08.20 0 0 12220

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni.

Egy hét múlva megyünk a párommal a Mátrába Békés Megyéből és az lenne a kérdésem, hogy az iGO 8.3-asra rárakhatom-e az androidosokhoz kiadott speedcam filekat?

Ha nem, akkor hol találok az iGO 8.3-hoz friss speedcam fájlokat?

JodaMester89 Creative Commons License 2017.08.20 0 0 12219

Rendben. Emailt átállítottam. Köszöntem a segítséget.

Előzmény: juhlaci (12218)
juhlaci Creative Commons License 2017.08.20 -1 0 12218

Ügyessen!  Az ímail címedet tedd publikussá az adatlapodon, talán valaki segít , hogy a számító gépre csatlakozott kütyüben hol  melyik almappában kell kicserélni a térképeket esetleg a license mappába  is kell valami és ennyi. A többi segítség tiltott itt.

Előzmény: JodaMester89 (12217)
JodaMester89 Creative Commons License 2017.08.20 0 0 12217

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Van egy Wayteq X820Bt tipusú navigációm amin Igo8 van. Sajnos régi térképszoftver van rajta. Valahogy frissítenem kellene, de sajna nem tudom hogy hogy kezdjek bele és mit csináljak? 
Előre is köszönöm a segítségeteket.

plaja Creative Commons License 2017.08.19 0 0 12216

Gondolod hogy nem venné észre hogy kisebb a felbontás mint a képernyő felbontása. De jó helyen kapizsgálsz, az eltüntethetetlen navibár miatt a gyárilag erre a felbontásra beállított 1024x768-as felbontásmappa miatt függőlegesen nem férnek el az elemek (egymásra csúsznak), helyette a 800x480-as felbontásmappát kell választani erre a felbontásra, de ez már a warez, ezen az oldalon többet nem segíthetünk.

Előzmény: juhlaci (12214)
plaja Creative Commons License 2017.08.19 0 1 12215

Szia!

Igaza van lutria olvtársnak, erre a felbontásra egyedi beállítások kellenek, a data.zip nem pontosan támogatja ezt a felbontást, módosítani kell, de ez már warez.

Az elsötétülés pedig azért van mert gondolom fullEU térkép van a külső sd-táron, és az sd-kártya és a gép közötti átviteli sebesség kevés ehhez. Csökkentsd a külső sd-kártya map mappájában a fájlokat, amit lehet rakj a belsőre.

Előzmény: V.Feco (12212)
juhlaci Creative Commons License 2017.08.19 -1 0 12214

A Primódban biztos nem 1024X600 a felbontás, hanem csak 800x480 ezért rakja  össze vissza a feliratokat

Előzmény: V.Feco (12212)
lutria Creative Commons License 2017.08.19 0 1 12213

Máshol az olvastam hogy erre a készülékre külön,egyedi beállítások,optimalizálás kell.

Előzmény: V.Feco (12212)
V.Feco Creative Commons License 2017.08.19 0 0 12212

Üdv.

A kérdésem az lenne, hogy én is Wayteq 995 Max-et használok iGO Primo  9.6.29.625822 + HERE 2016. Q3-al.

A navi tökéletesen működik azt leszámítva, hogy felbontás probléma van. Az utca nevet amit alulra kellene tennie, azt a képernyő közepére teszi, a figyelmeztető táblákat bal oldalon meg egymásra. Mit kell átírni, hogy jó legyen?

A második kérdésem pedig, hogy feltettem a 2017.Q1 térképeket, de amikor beszél, vagy figyelmeztető hangot ad, akkor arra az időre elsötétül a képernyő... 

Esetleg tudnál segítséget adni ezek terén?

Köszi

Előzmény: bulldozerecske (12206)
barbon1 Creative Commons License 2017.08.19 0 0 12211

Segítséget szeretnék kérni.IGO Primo Androidos autós multimédiára felrakva tökéletesen működik csak annyi gondom vele,hogy a POI-kat nem látja,pontosabban akár melyik országban vagyok csak a Szerb POI-kat hozza fel.

Valami ötlet ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!