Keresés

Részletes keresés

Lesliev Creative Commons License 2016.05.03 0 0 52

Köszönöm az info-t. Már el is mentem a Vodá-hoz, hogy függetlenítsem a telefonomat. Sajna 15 napot mondtak az "ügyintézésre". Kifizettem, elindítottam, de mi a túró tart ezen két hétig? Érzik, hogy ott fogom hagyni őket ...

Köszi:

lesliev

Előzmény: sinisa (51)
sinisa Creative Commons License 2016.05.02 0 0 51

Kicsit olvasgattam a neten, ezt találtam neked:

A Viber 3G esetén percenként kb. 240 KB-os adatforgalmat használ el, ami egy órás beszélgetés esetében 14 megát jelent, azaz 4 percenként fogyaszt 1 megát. Egy havi 100 megás mobilnet megközelítőleg havi 400 percnyi beszélgetésre elég.

A havi 100 megás net a bluemobilnál 490 Ft.

Előzmény: Lesliev (48)
sinisa Creative Commons License 2016.05.02 0 0 50

Egyértelmű az új ÁSZF:

Megszűnik az internet alapú hang és videó hívások (VoIP) tiltása a vonatkozó mobilinternet szolgáltatásokban (blue net, blue net plusz, blue net XXL) ezért az erre vonatkozó rendelkezések a blue mobile ÁSzF 2. számú mellékletének vonatkozó pontjaiból törlésre kerültek.

Szerintem nyugodtan vágj bele.

Hogy mekkora adatcsomagra van szükséged, az meg úgyis a használatnál derül ki.

(ha jól értelmezem, akkor a havidíjas adatcsomagban a keret elfogyasztása után csak sebességet korlátoznak. De vehetsz kiegészítő extra adagot is akár.)

sinisa Creative Commons License 2016.05.02 0 0 49

Ezt sajnos nem tudom, sosem vibereztem.

Lesliev Creative Commons License 2016.05.02 0 0 48

Aktuálissá vált a szolgáltató váltásom (lejárt a hűségidőm a Vodá-nál. Azt már megtudtam, hogy a Vodás simlock-ot a Vodafone hivatalosan feloldja 2500 HUF -ért, így lesz egy független mobilom.

Viszont találtam a Blue-nál egy érdekes szabályt:

" A blue net, blue net plusz és blue net XXL adat díjcsomagok nem használhatók internet alapú hang és video hívásokra. "

Ez azt jelenti, hogy nem tudom használni a WIBER-t a Blue-nál?Meg is kérdeztem az ügyfélszolgálatuknál, és azt válaszolták, hogy ápr 30 után újra használható lesz. Ma megnéztem, és nem változott a honlapjuk. Újra kérdés az ügyfélszolgálathoz, akik rögtön válaszoltak, hogy az ÁSZF-ben a változás be van írva módosításként, és tényleg ! Feloldották a tiltást erre. Mos már azért kicsit bizonytalan vagyok, lehet WIBER-t használni, vagy nem ? Ez nálam döntő- kizáró ok, mert a lányom külföldön dolgozik, és ezért erre feltétlenül szükségem van. 

Mi a véleményed? Igaz, 10 napon belül vissza lehet csinálni a szerződést veszteség és indoklás nélkül, de nem szeretnék feleslegesen ügyintézni ...

Köszönettel:

lesliev

Előzmény: sinisa (47)
sinisa Creative Commons License 2016.03.17 0 0 47

Van külön sim 600ftért, és lebeszélhető.

Számhordozást is olvastam náluk.

A telekom a szolgáltatójuk, szóval ha ott van függő készüléked, akkor talán működik náluk is, de erre nem vennék mérget.

Ha független telód van, akkor viszont simán.

Előzmény: Lesliev (46)
Lesliev Creative Commons License 2016.03.17 0 0 46

Nagyon köszönöm sinisa !!!

Ez a nekem való szolgáltató ! Ők is szolgáltató-függő készülékeket árulnak, feltétlenül venni kell, vagy lehet sim kártyát venni külön? Számhordozásra van mód? Jó lenne, ha nem kellene teljesen új számra átállni ... :-)

Ha lesz egy kis időm, megpróbálok a neten rákeresni a részletekre. Üdv:

Lesliev

Előzmény: sinisa (45)
sinisa Creative Commons License 2016.03.16 0 0 45

A Lidl bluemobilja a te szolgáltatód.:)

Ha előbb kérdezel, akkor még a tescomobilt javasoltam volna, én is azt használom 2012 óta, de sajnos 1 hónap múlva megszűnik.:(

Inkább elérhetőségre kell nekem a mobil, de havi 20-30 percet azért beszélek én is, pl vidéken élő apámmal, mindenki mást elérek neten, skype-on.(épp most összegeztem, kb 6-700 ft-ra jött ki havonta, de rengeteg ingyenpercet kaptam a vásárlások után).

Na, szóval bluemobil, én is oda igyekszem majd április közepétől.

Blue easy tarifa: minden irányba, minden időben 33 ft/perc!

Feltöltesz bármennyit (1500-2400 Ftig 180 nap a rendelkezésre állási idő, 2500-tól 365 nap), aztán amíg az tart, fogyasztgatod 33 ft-jával.

Nem veszik el egyetlen petákod sem hónap végén, és legkevesebb féléved van lebeszélni a 2000 ft körüli összeget (60 percre elég), de ha 2500at töltöttél fel, akkor 1 éved.

Van egy kiegészítő díjcsomagjuk is, a blue duo, ott megadhatsz két telefonszámot(rokonét, barátét), akiket aztán 499 ft havidíjért 9 Ft/perc áron hívhatsz.

A feltöltött egyenlegedből minden hónapban levonja a 499 ft-ot, és a megadott 2 számot 9 ftért, mindenki mást meg 33-ért hívhatsz.

Természetesen módosíthatod a számokat, sőt le is mondhatod, és akkor marad a sima blue easy.

Nekem szimpatikus tarifa, ha neked is, akkor nyugodtan kérdezz, alaposan felkészültem belőlük.:D

Előzmény: Lesliev (43)
kriszucs Creative Commons License 2016.03.13 0 0 44

Szia,

ilyen nem nagyon létezik...csak feltöltőkártyásban.

Szolgáltatóknak vannak különféle megtartó ajánlataik, ahol havidíj nélküli kártyákat passzolnak hozzád, de horrorisztikus percdíjakkal.

Mondanám, hogy gyere Te is az olcsopercdij.hu-hoz, de Neked nem érné meg ,mert az is kb 4.000 Ft havonta ( igaz azért 250 percet is beszélhetsz, plusz ingyen sms-ek, és beépített internet jár hozzá )

Előzmény: Lesliev (43)
Lesliev Creative Commons License 2016.02.24 0 0 43

Tisztelt Topic lakók !

Előre is elnézést kérek a tudatlanságomért, de a telefon számomra csak egy szükséges rossz, és egyáltalán nem értek hozzá. A kérdésem a következő lenne:

Létezik még valahol olyan szolgáltató, akinek van olyan tarifája, ahol a telefonálás x Ft percenként (neaggyisten' másodperc alapú) és egyéb költség nincs? Mert én mindenhol csak olyat látok, hogy alapdíj x ezer Ft, ezért adnak y perc lebeszélhetőséget, vagy SMS-t és esetleg valamennyi Mb internet használatot. A problémám az, hogy a lebeszélhető 100 percből én általában 20-30 percet használok el, és egy hónap után a többi elúszik. Így valószínűleg én használom a létező legmagasabb percdíjat. És ahogy látom ez a módszer már a feltöltőkártyára is igaz ...

Legyetek szívesek felvilágosítani, hogy lehet-e valami olcsóbb percdíjat elérni valahogy ?

Köszönettel:

Lesliev 

kriszucs Creative Commons License 2016.01.19 0 0 42

Sziasztok! Mi nemrég a céggel léptünk be ide: www.olcsopercdij.hu
Magamnak kértem egy korlátlant, a beosztottaknak pedig kértem a 6Ft.os csomagokból. Szerintem marha jó,mert ingyen sms-ek is vannak benne, és marha olcsó az internet is. (3GB 1.700 Ft bruttóban )

Sőt, még rövid hívószámot is igényeltem magunknak, így a könyvelés az 5555 számon érhető el, az értékesítőnk pedig 6666. :) ( persze díjmentesen )
Felajánlották, hogy azt is be tudják állítani, hogy bizonyos számok ne tudjanak telefonálni külföldre, vagy csak cégen belül. Habár én nem kértem, szerintem hasznos, mert a kollégák nem fognak egész nap a telefonon lógni. :)

flottamobilmagyarország Creative Commons License 2015.12.03 0 0 41

A lehetőségekhez képest a legolcsóbb Telenoros Flotta. Kizárólag a Telenorral tudsz szerződni. Másodperc alapú. Készüléket is lehet részletre vásárolni. A lehetőség három különböző csoportra osztható. Nagyon kedvező havi és perc díjak. Mini csomag 2285-Ft és teljesen lebeszélhető, 15ft os perc díjon.Maxi csomag 2795-Ft. 40db sms és lebeszélhető 2540-Ft 10,16-ft perc díjon. KORLÁTLAN 7620-Ft ért!!! Ezek bruttós árak. Akit érdekel az jelezze a        flottamobilmagyarorszag@gmail.com   címre. Sajnos ez a flotta is limitálva van, de van lehetőség most még!

dani66 Creative Commons License 2015.06.05 0 0 40

Segitséget szeretnék kérni! Van egy vectone nevezetü osztrák kártyám, nagyon kedvező nagyon jo volt egy hétig de most egyszerüen nem találja a hálozatot, vagyis nem lehet kapcsolodni hozzá. de ezen a kártyán más solgáltatohoz se. Ilyenkor mi a teendő valakinek hasonló tapasztalat? elöre köszönöm!

briogit Creative Commons License 2013.09.15 0 0 38
Jó napot!
Szeptember közepe van és sehol semmi hír önökről??
Előzmény: GoFone (37)
GoFone Creative Commons License 2013.08.05 0 0 37

Tisztelt Fórumozók!

GoFone Telecom szeptemberben kezdi meg működését Magyarországon.

3 Ft-tól kínálunk mobilhívás percdíjakat, ingyenes nemzetközi és vezetékes hívásokat.

Regisztráljatok az alacsony percdíjakért a   www.gofone.hu   weboldalán.

- Megtarthatod meglévő mobiltelefon számod

- Nincs hűségidő

- Nincs roaming díj

GoFone Telecom

betty88 Creative Commons License 2012.11.26 0 0 36

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni kérdőív kitöltés ügyében. A szakdolgozatomat a virtuális mobilszolgáltatók marketingstratégiájáról írom a Tesco Mobile példáján keresztül és örülnék ha válaszolnátok pár kérdésemre! A kitöltés teljesen anonim és max. 5 percet vesz igénybe!

Kérdőív linkje: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHVieEZPTjlwNU9KZVpGVERmUkYyMFE6MQ#gid=0

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!!

Betty

Columbu_s Creative Commons License 2012.06.19 0 0 35

Üdv

Ki ismeri, mi a vélemény erröl?

http://www.axivoip.com/

Dundikalika Creative Commons License 2012.03.29 0 0 34

http://homar.blog.hu/2012/03/29/miert_15x_dragabb_az_sms_itthon_mint_ausztriaban#comment-form

Azt olvasom itt, hogy az osztrák mobil jóval olcsóbb mint a hazaiak bármelyike.

Még ha itthonról hívsz magyar számot akkor is!

Igaz lenne? Érdemes lenne kinnt vásárolni egy feltöltőkártyát?

zjozsi79 Creative Commons License 2012.01.25 0 0 33

Várjuk ki a T-M. -t. Ha az idei első fecske, mint viszonteladó 33-at mondott, a vetélytársa valószinű telenor támogatással "Djuice" árakat fog mondani, az első VMNO pedig SK és UK alapján (+20% : magasabb áfa telekom adó stb) 25 - 29 huf prepaid 20 - 25 közötti postpaiddal fog kijönni. És még ott lesz az Állam a második félévben: ugye a hatóság 5 éve próbálkozik az árcsökkenés hatással (összekapcsolási díjak majdnem a felére olvadtak amit a 3 szolgáltató "benyelt", de ha az állam is szolgáltat akkor diktál különben az utolsóból lesz a 2. vagy az 1. azaz az új mobilszolgáltató (99% MKB - Villamosművek -Posta) villámgyorsan élre kerül ha nem lép a 3 kartellező köcsög!

Mondjuk a Telenor fog a leggyorsabban elvérezni, ha nem változtat: 2011ben is vesztett 200 000 ügyfelet ameddig a másik kettő ha minimálisan is de növekedett...

Qukucs Creative Commons License 2012.01.25 0 0 32

engem érdekelne, ha nekem is elküldenéd.

Dobok rád az itt található címedre egy mailt.

Köszi.

Előzmény: zsigmondkiraly (31)
zsigmondkiraly Creative Commons License 2012.01.06 0 0 31

Ha érdekel én tudok neked ajánlani egy kifejezetten jó lehetőséget amivel könnyedén csökkentheted a havi telefonszámlád. Jelezd és akkor elküldöm a linket ha még jársz majd erre.

Előzmény: holnap68 (30)
holnap68 Creative Commons License 2011.12.15 0 0 30

Látom ez a topic eléggé ki van halva, de hátha valaki tud segíteni. Magánszemélyként szeretnék valamivel olcsóbban telefonálni, mint a szolgáltatók által közzétett lakossági percdíjak, mert a munkámból kifolyólag szinte folyamatosan vissza kell hívnom az ügyfeleimet...persze saját zsebből. Be tudna valaki vinni egy olcsó flottába?

nemtudomkaa Creative Commons License 2007.10.12 0 0 29
Most, hogy kitört a paratgyalázat a Netcontrollnál felhívom mindenki figyelmét, hogy egy olyan flotta is van, ami legális. (Aki nem tudná, tegnap kikacsolták a több mint 1000 telefonját a Netcontrolnak.) Itt nincs olyan rizikó, hogy törvénytelenség miatt felrúgják a szerződést mint a többi buli-flottánál, mert mindenki önálló előfizető. A cég közlekedési információszolgáltatást végez mobilon keresztül, ezért van flottája, amibe akkor lehet bekerülni, ha szerződött partnerük vagy.
Én több mint fél éve szerződtem velük, teljesen jól működik a dolog.
(Úgy néz ki, hogy sorra herélik ki az ilyen "egy előfizető/sok vonal - továbbszámlázom" flottákat, mert törvénytelenek.)
la Mer Creative Commons License 2007.10.12 0 0 28
Sziasztok!

Flottán belüli ingyenes beszélgetés, saját névre kötött szerződéssel, 4 db előfizetés / fő, kedvező percdíjakkal a vodafone-nál cserébe egy 1000 éves templom felújításának támogatásáért (évi 6000 ft).

Meglévő előfizetésre is díjcsomagváltással.

Részletes info: http://istentisztelet.net/images/stories/vodafone/index.html
Cerruti Creative Commons License 2007.07.27 0 0 27
Több mailt is kaptam a belépéssel kapcsolatos kérdésekkel mostanában.Nekem soha semmi közöm nem volt a céghez és csak szívességből hoztam létre a topicot egy haveromnak ezért megkérnék mindenkit, hogy ne írjon nekem, mert nem tudok és nem is akarok segíteni abban, hogy hogyan lehet csatlakozni, de semmilyen más kérdésre sem tudom a választ a céggel kapcsolatban!Előre is köszönöm a megértést!!
bleró Creative Commons License 2006.09.26 0 0 26
Sajnos nem mindig lehetek net közelben.A Vasas tagság alapfeltétele,hogy a Vasas szakszervezet tagja légy.Ha a meló helyeden nincs ilyen szakszervezet akkor célszerű a netről leszedni a cimüket és felhivni őket.A  vodafonnál mindent megtudhatsz a Vasas dijcsomagról.
Cerruti Creative Commons License 2006.09.08 0 0 25
Ja, nem ártana olyan példákat felhozni amihez bárki hozzáférhet!
NitroTom Creative Commons License 2006.09.08 0 0 24
és hogyan lehetsz Vasas tag? És annak milyen költségei vannak?
Előzmény: bleró (23)
bleró Creative Commons License 2006.09.08 0 0 23
Igen.
Előzmény: thomas21 (22)
thomas21 Creative Commons License 2006.09.06 0 0 22
Szép, jó. De másodperc alapon?
Előzmény: bleró (21)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!