Keresés

Részletes keresés

span1982 Creative Commons License 2012.06.12 0 0 303

Sziasztok!

 

Nézzétek itt a foci ebét online:

 

Foci EB közvetítés online 2012 - foci eb online

 

Peti-to Creative Commons License 2007.09.12 0 0 302

Futball drukkerek!

 

Büszkék lehetünk nyomorúságos kereskedelmi és közszolgálati televízióinkra, mert egyik sem képes közvetíteni a török-magyart. Pedig ez talán még az olasz meccsnél is nagyobb izgalmat és érdekfeszítést produkált volna. Talán valamelyik kábel TV közvetíti, de szerintem nem én vagyok az egyedüli az országban, akinek nincs. A nyomorék rlt clubb pedig hétköznap lévén nem áldozza fel a nyálgépek tízezreit-százezreit vonzzó, megszokott időpontban tartandó, csöpögös sorozatait, holmi magyar fociért, ami az olasz-és bosnyákverés után már egyáltalán nem mondható gyengécskének.

A felháborodásomnak legalább itt és most hangot adtam, kicsit jobb, de még így is dühös vagyok.

 

Hy!

KRIPO.67. Creative Commons License 2007.04.18 0 0 300
Nem nagy trükk.
Egymást alkalmazzák
Majd egymást rugdossák ki.
Aztán ismét alkalmazzák egymást.
A lé mindig ott marad náluk.
Mi jól átvagyunk baszva.
A focink pedig megérkezett. Lejjebb nincs semmi.
Előzmény: Törölt nick (299)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.18 0 0 299
Nekem undoritó az is hogy van 20 "mester" aki mint belterjes tenyészet kevereg a mai labdarúgásban ... Mindenki megbukodt mar mindenhol de azert alkalmazzák őket ...
Előzmény: Törölt nick (294)
Chip-TFF Creative Commons License 2007.04.18 0 0 298
Egy rendes, korruptciotol mentes honi labdarugast sem tudunk megrendezni, akkor egy EB-t? Nomeg egy olimpiat is.... Meg egy metro epites is oriasi toketlenkedessel jar nalunk.
Előzmény: zsuzsa (292)
KRIPO.67. Creative Commons License 2007.04.18 0 0 297
a puskás helyén felhúzzák a - majdnem eb rendezést nyertünk - című emlékművet

azt is eltudom képzelni, hogy gyárfás bobpályát építtet a helyére, mert megpályázzuk a 2018-as téli olimpiát. Arra is kb ennyi esélyünk lesz, mint ma volt.
Előzmény: Törölt nick (295)
reFLEX Creative Commons License 2007.04.18 0 0 296

Hi,

 

 zsuzsának igaza van. Ebben az országban nincsenek meg a feltételek ahhoz, hogy minden kockázat nélkül nekivágjunk az EB-nek! Az építkezések állandóan csúsznak, a pénzek is. GYT a margitszigeten bebizonyíthatta volna, hogy meg lehet valamit csinálni határidőre rendesen, ha van pénz, de hiába volt rá pénz, nem készült el 100%-ban. Napokig vannak úgy lezárva utak, 10.000-ek szenvedik meg és mégse dolgoznak a helyszinen. A hozzáállásunk sem olyan, amilyen elvárható lenne. Nehezen lehetne ebben az országban mutatni olyan építőipari beruházást, ami 100%-san elkészült volna az eredeti tervek szerinti műszaki tartalommal és költségvetéssel határidőre időre! Ennyi. Nagyon sokat kell még fejlődnünk... és ezt európában tudják rólunk, csak mi nem.

 

reFLEX

Törölt nick Creative Commons License 2007.04.18 0 0 293
El sem tudom képzelni mire volt az a nagy optimizmus. Én oda mertem volna tenni a farkam az üllőre hogy vesziteni fogunk ...
Előzmény: zsuzsa (292)
zsuzsa Creative Commons License 2007.04.18 0 0 292

Én is azt hittem, hogy Lengyelország lepukkant, aztán leesett az állam amikor tavaly végigautóztunk rajta Zakopanától az északi határig, meg eltévedtünk Krakkóban.

Nem tudom mi a helyzet autópályákkal, de ahol mi mentünk, ott mindenütt útbővitések voltak. Dugó igazából sehol sem volt.

 

Restellem, de ugy érzem Lengyelország jobb feltételeket nyújt, főleg azért éles a kontraszt, mert tavaly jártam 20 év után ujra a Nepstadionban és majdnem sirva fakadtam milyen állapotban van, hogy hagyhatták igy leromlani. Az uszó EB-re egy uj uszodát nem birtunk felhuznii, hogy birnánk akkor ennyi uj stadiont ?

 

Ma elmentem a III ker TTVE ( biztos uj a neve,, régen ez volt ) mellett, fociedzés volt és azt kiabálta az edző, hogy aki unja , nincs kedve a játékhoz az menjen haza....tudom, hogy ez bármilyen edzésen megtörténhet, de ma rossz volt hallani.

 

 

Előzmény: Heesh (282)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.18 0 0 291
Ne keverjük ide a politikát. ! Attol meg falábuak a focistáink !
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.18 0 0 288
A hugyosforradalmarok amokfutasa kifejezetten segitette a palyazatot...
Előzmény: Törölt nick (286)
Tibbie Frank Creative Commons License 2007.04.18 0 0 287

Munkahely;

"eddig sem rendeztünk semmi mást a villanyszámlán kívül, minek nekünk EB?"

"300 FT a vizitdíj!!! Inkább az EB-re szánt sok ezer milliárdból 200 évig ne kelljen fizetni vizitdíjat"

 

...és ehhez hasonló szövegek zúg a fejem estére a zagyvaságoktól, lassan kezdem megérteni ebben az országban már nem várható semmiben sem az eggyetértés, összefogás valamint egy adott ügy mögé felsorakozás.

 

Aki kíváncsi a meccsekre és van elég cash-e 2012-ben elutazhat és megnézheti, a többi bamba meg úgy is a TV-t bámulná EB ide vagy oda.

Előzmény: Törölt nick (286)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.18 0 0 285
1 biszti...orbanc ott lesz annak az eb-nek is a dontojen...:DDDDDDDDDDDD

Csak asztat nem ertem, hogy 1 ilyen iszonyu korrupt orszag tokig korrupt vezetoi hogy a fennebe nem tudtak rendesen korrumpalni...???:DDDDDD
Nem szoktak hozza, hogy ok dugdossak mas zsebeebe a loveet...:DDDDDDDDDDDDDDD
Menyus54 Creative Commons License 2007.04.18 0 0 283

A tudosítás második mondata közli a fidelitász nyilatkozatát a kudarc okairól.

Arra reagáltam. 

Előzmény: szaltósGera (278)
Heesh Creative Commons License 2007.04.18 0 0 282
Soha. CSak ránézek a térképre, meg az adatokra, és nem sok autópálya van, kevesebb mint nálunk, pedig jóval nagyobb ország. Gondolom, 5 csillagos szállodákkal sincsenek tele. Ukránokról meg ne is beszéljünk..
Előzmény: zsuzsa (270)
szaltósGera Creative Commons License 2007.04.18 0 0 281
abban épp azért vagyunk jók mert nincs bennük pénz
pl kajak bírkózás stb

de kivételek azért vannak pl. Talmácsi Erdei
Előzmény: Törölt nick (280)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.18 0 0 280
De van 1000 mas sportág amiben alig van pénzt es megis kivaloak az eredmények ...
Előzmény: szaltósGera (279)
szaltósGera Creative Commons License 2007.04.18 0 0 279
szerintem azért nem vagyunk jók teniszben fociban kosárban stb (a minőségi sportokban) mert abban nagy a pénz és így a konkurencia is
mi meg egy kis ország vagyunk ahol az állampolgárok nagy része nem sportolt soha életében
Előzmény: Törölt nick (277)
szaltósGera Creative Commons License 2007.04.18 0 0 278
ha első hozzászólásodra idejössz orbánozni teljességgel alaptalanul akkor mit vársz?
hogy megveregetjük a vállad?
Előzmény: Menyus54 (276)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.18 0 0 277
De miert megy az uszas meg a vizilabda vagy meg 1-2 sportág amiben kiemelkedőkek vagy csak közepesek vagyunk es miert szar a magyar foci ?

Szerintem azert mert annyi lé van benne hogy meg szar teljesitménnyel is meg lehet elni belőle ...
Előzmény: Menyus54 (274)
Menyus54 Creative Commons License 2007.04.18 0 0 276

Ennyit az érvekről!!!!

Ennyit is értek!!!

Előzmény: szaltósGera (275)
szaltósGera Creative Commons License 2007.04.18 0 0 275
hülye barom
Előzmény: Menyus54 (274)
Menyus54 Creative Commons License 2007.04.18 0 0 274

Az égvilágon semmi nem történt!

Hülye ez a fidelitasz! Ezt a görbe lábú nagyvezírük "kúrta el" aki megetette velük, hogy a megoldás foci akadémia Felcsuton!

Élsport a tömegsportból lesz.

Tegyék a megmentett pénzt az óvodák , iskolák focit szerető gyerek támogatásásra.

Előzmény: Törölt nick (272)
Chip-TFF Creative Commons License 2007.04.18 0 0 273
A kis hulye Fidelitas-nak meg kulonosen gratulalok, hogy Feltot talaltak meg bunbaknak. Latszik, hogy annyira fujtatnak arra a faszra, hogy nem latjak valojaban mi a szar van itt.
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.18 0 0 272
Na na azért joszip tot amit elvitt az sem semmi vagy a Csaba gyerek ...
Előzmény: Chip-TFF (271)
Chip-TFF Creative Commons License 2007.04.18 0 0 271
Nos, tulajdonkepp en orultem volna ha mi rendezzuk a foci EB-t, de NEM ILYEN keretek kozott! Ilyen tolvajbanda MLSZ-szel, korrupt bagazzsal.
Igy kinomban az eredmenyt mikor SMS-ben megkaptam, rohogni kezdtem es eszembe jutottak a fasza kis mediaakciok, miszerint "Mienk volt a legszinesebb prezentacio", "mi vagyunk a befutok" "mienk a legjobb palyazat" stb...
Aztan nemtom volt-e valaki aki vette a kurva faradtsagot es ranezett erre a SZANALMAS weboldalra: http://www.eurofootball2012.hu/ Hatbazz ha egy bira lennek es ilyen infantilis kiskutyas szarral talalkoznek, en sem vennem komolyan!!! Raadasul ha egy ilyen szoveg "Give us the chance! Nekünk add az esélyt! " es Gyarfas mint valami kunyeralo kolduskent megjelenik a pofamba, keresztbe rohognem! Igenytelen szar!

Szegeny Platinit sajnaltam amikor az MLSZ 100 eves evfordulojara meghivtak es egy szinesz rohangalt fel/ala a palyan es terdre rogyva beleobegatta Platini nevet a mikrofonba...hat annyira szocreal volt, hogy nem is csodalkozom ha nem vesz minket komolyan! Sem o, se senki!

A sok birka meg csodalkozik, hogy 1 kurva szavazatot sem kaptunk! Hat en azon csodalkoztam volna ha ez a gyoker Puskas ocsit gyalazo prezentaciora valaki rabolintott volna.

Bele sem merek gondolni, hogy mekkora ciki lett volna ha az EB rendezest is ugy elbasztak volna mint anno az MLSZ 100 eves evfordulojat.

Szivbol sajnalom, hogy nem lathatok 2012-ben fasza meccseket idehaza, viszon szivbol orulok, hogy nem fog egni a pofam par sajat zsebet tomo baromarcu miatt.

Azt meg egyenesen remelem, hogy a sok EB palyazatra nyalazo mocskos elem elhuz a picsaba mint Szieben Fehervarrol (vajon miert pont most adjak el a csapatot?), es vegre elindulhat a magyar foci megtisztulasa!
zsuzsa Creative Commons License 2007.04.18 0 0 270
Te mikor jártál utoljára Lengyelországban ???
Én tavaly utaztam végig rajta, Krakkót keresztezve és gyönyörü, tiszta ország, jó infrastrukturával, szép városokkal, gyönyörü szállodákkal.
Előzmény: Heesh (264)
Diótörő Creative Commons License 2007.04.18 0 0 269
Gyárfás Tomika sírva rohant ki a teremből.
Hát ennyi pénz elmaradása miatt én még sírógörcsöt is kaptam volna.
zen monkey Creative Commons License 2007.04.18 0 0 268
a rendőrök járókelőket szoktak verni? ez fura, engem eddig kétszer igazoltattak, aztán jónapot. lehet hogy ügynök vagyok?
Oliveira Creative Commons License 2007.04.18 0 0 267
Jaja, néha ott is kimennek járókelőket verni, vegülis teljesen természetes dolog ez. Szánalmas Fidesz-bérenc aki megemlít ilyen apróságokat, nem? Vagy legalábbis szélsőséges fasiszta futballhuligán.
Előzmény: LeonSilver (265)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!