Keresés

Részletes keresés

instockings Creative Commons License 2 napja 0 0 1441

Sziasztok! 

Én kiskorom óta (igaz akkor még ugye nem tudatosan) rajongok a harisnyás női lábakért.... Általános iskolás lehettem, mikor már keresztanyám csillogó harisnyáját dörzsölgettem magamhoz, amit akkor még nem nagyon tudtam mire vélni, de jó érzés volt :) Mostanra eljutottam odáig, hogy jövet-menet a nők lábait nézem meg elsőre, sajna nem mindig vagyok diszkrét... Volt egy párom, akinek nyíltan beszéltem erről, utána együtt jártunk harisnyát venni, akkor és olyan harisnyát hordott, amilyet én szerettem volna látni rajta... :) De valahogy az sosem jutott eszembe, hogy ráélvezzek :) Nagy hiba volt? :)

Franklin94 Creative Commons License 5 napja 0 0 1440

nagyon kihalóban a topic! :(

Előzmény: Phfan01 (1439)
Phfan01 Creative Commons License 2016.11.15 0 0 1439
Phfan01 Creative Commons License 2016.10.06 0 1 1438

Hááát... Nem tudom, mikor lesz újabb történetem. Az előző négy történet mind nagyon régi, közülük a legújabb is vagy 8-9 évvel ezelőtti. A legutóbbi történet az egyedüli, ami egészen friss. :)

Előzmény: Franklin94 (1437)
Franklin94 Creative Commons License 2016.10.05 0 0 1437

jó a történet szívesen lettem volna a helyedben  a van még hasonló történeted várjuk ! :)

Előzmény: Phfan01 (1432)
Phfan01 Creative Commons License 2016.10.04 0 4 1436

Phfan01 Creative Commons License 2016.10.04 0 0 1435

Az utolsó történetben szereplő hölgyről ezt a képet tudom becsatolni. Sajnos a lábfejéről nem tudok képpel szolgálni.

Phfan01 Creative Commons License 2016.10.04 0 0 1434

Mondanám/írnám, hogy azzal meg akarom várni, hogy józan legyen közben, de az igazság az, hogy annyira régóta álmodoztam a lábairól, pláne harisnyában, hogy mindenképpen ki akartam használni az alkalmat, mert nem hiszem, hogy lesz még ilyen... :D

Előzmény: House76 (1433)
House76 Creative Commons License 2016.10.03 0 1 1433

Ez jó történet volt. Imádom a női talpikat baszni, de azért bepróbálkoztam volna a hölgy más testtájékain is. :-)

Előzmény: Phfan01 (1432)
Phfan01 Creative Commons License 2016.10.01 0 3 1432

Kedves Fórumtársak! Sajnos én is azt látom, hogy kihalóban van a topic. Viszont van egy újabb történetem, ami egészen friss: tegnapi (!!!). Akinek nem tetszettek a korábbi történeteim, azoktól előre is elnézést kérek, mert ez még a korábbiakhoz képest is hosszú lesz.

Ami tegnap megtörtént velem, azt – úgy gondolom – bármelyik férfi fórumtárs el tudná viselni minden nap. Történt ugyanis, hogy egy kedves hölgyismerősöm, akit régóta ismerek, most 33 éves, kétgyermekes anyuka, de tökéletes az alakja (kockás has stb.), de ami a legfontosabb, gyönyörű, 36-os lábacskái vannak. A lábfeje olyan, mintha az én igényeimnek megfelelően formatervezték volna. Sokszor fantáziáltam, milyen lehetne valahogy „elkapni” a lábacskáit. Nagyon szoros, bizalmas viszony van köztünk, de sohasem történt semmi. Illetve csak annyi, hogy a korábbi négyszemközti beszélgetéseinkkor szinte kierőszakoltam, hogy az ölembe tegye a lábait, én pedig masszíroztam őket. Az utóbbi időben már igyekeztem finoman, lehetőleg feltűnés nélkül úgy masszírozni, hogy – ha csak nadrágon keresztül is – hozzádörzsöljem a farkamhoz. Ha észre is vette, sosem szólt érte. Már lassan egy éve szólóban nyomom, ő is most válik a férjétől, de már van új pasija. A múltkori beszélgetésünkből kiderült, hogy nincs igazán szex közöttük, mert az új srác késő éjszakáig dolgozik, folyton fáradt. A lány kb. 2 hete megkérdezte tőlem, nem hiányzik-e a szex. Mondtam, dehogynem. Majd tegnap délután felhívott, hogy este átjöhetne-e hozzám. Mondtam, persze. Amikor megjelent, már tudtam, szexelni jött. Több mint 15 éve ismerjük egymást, sosem volt köztünk semmi. Kérdeztem, iszik-e valamit. Mondta, hogy igen. Pálinkát adtam neki, amit elég gyorsan ivott, éreztem, hogy hamar meg fog neki ártani (kb. 160 cm magas, alig 45 kg-os lány). Elkezdtünk csókolózni, lekerült róla a farmer, majd levettem a bugyiját is. Elővettem egy alul nyitott szexharisnyát (pontosabban hármat: egy fehéret, egy testszínűt és egy feketét), odatettem, hogy válasszon egyet – fel sem merült, hogy nem választ. Tudta, hogy nagyon gerjedek az ilyesmire. Kiválasztotta a testszínűt. Később kiderült: óriási mázlim volt, hogy nem a feketét választotta. Már eléggé szédült, kicsit aggódtam is, fel tudja-e venni, de gond nélkül belebújt, láthatóan nagy rutinnal. Olyan este 9 óra körül lehetett. Hanyatt ráfektettem keresztben az ágyra, úgy hogy a lábai lelógjanak. Az ágyam elég magas, kb. combközépig ér nekem. Nem tudtam az ágy elé térdelni, mert akkor nem értem volna fel, ezért félig oldalt fordulva rákönyököltem az ágyra. A jobb combját alulról átkulcsoltam, a talpával elkezdte simogatni a hátam, a bal lábát pedig odatettem a farkamhoz, hogy amíg nyalom a punciját, addig se maradjak izgalmak nélkül. Egy darabig nyaltam, majd észrevettem, hogy elaludt. Őszintén szólva, reménykedtem ebben, úgyhogy több sem kellett, megfogtam mindkét bokáját, a talpai közé raktam a farkam, és elkezdem rettenetesen baszni a lábait. Nagyon hamar elmentem egy zsebkendőbe. Átfordítottam, hogy hosszában feküdjön az ágyon és betakartam úgy, hogy a lábai kilógjanak a takaró alól. Kimentem a fürdőbe zuhanyozni.  Mikor visszamentem, már az oldalára volt fordulva, de mélyen aludt. Mikor mögé feküdtem, akkor egyik lábát kitette a takaró alól, és a takarót a két lába közé fogta. Kezdtem újra begerjedni. A takaró feletti lábát elkezdtem simogatni, csókolgatni, nyalogatni. Terpeszben fölé térdeltem, és bár nagyon kényelmetlen volt, de a talp élét kezdtem baszni. Közben simogattam a bokáját, vádliját. Megint elég hamar elmentem. Megint egy zsebkendőbe. Újra kimentem a fürdőbe, megmosni a szerszámot. Mikor visszaértem, akkor jöttem rá, milyen jó, hogy nem fekete harisnya van rajta, mert már alig volt beszűrődő fény (5. emeleten lakom, az utcai lámpák fénye már nem jut fel idáig, csak a szemben lévő házból szűrődnek be fények). Gondoltam, nem kellene elaludni, mert ki kellene hozni a helyzetből, amit csak lehet. Persze elaludtam, miközben fogtam a harisnyás lábait. Majdnem pont éjfélkor felébredtem. Akkor már a másik oldalán feküdt, felém fordulva, mindkét lábát felhúzva, összezárva. Óvatosan lehúztam a lábairól a takarót és odanyomtam a farkam a lábfejéhez. Finoman csináltam, nem akartam, hogy felébredjen. Most már jóval több időbe telt elmennem. Viszont most sokkal tovább ott tartottam a lábai között a farkam (bár megint zsebkendőbe nyomtam). Aztán megint elaludtam és csak hajnalban ébredtem fel újra. Még mindig aludt, viszont már hason feküdt, egyik lábát oldalt felhúzta, a másik lába viszont nyújtva volt. Ez a kedvenc pózom! Melege lehetett, mert a takaró csak a felsőtestén volt, keresztben. Odatérdeltem, picit felemeltem a lábát, finoman a talpára fektettem a farkam, közben simogattam a vádliját és a combját is. A térdhajlatához is hozzáértem, amire kicsit nyafogósan mondta félig a párnába: „Naaa… ez csikiz”. Gyorsan abbahagytam és nekiálltam simogatni a lábfejét, mert azt hittem, teljesen felébredt. Mivel nem reagált, ezért újra elkezdtem baszni a talpát, de most már csak a lábfejét és a vádliját simogattam közben. Gondoltam, amíg hagyja, csinálom. Igyekeztem hamar elmenni, nehogy úgy maradjak, de sokáig nem akart sikerülni. Megfogtam a másik lábát is és kinyújtottam. Összezártam a lábait, közötte a farkammal. Toltam, ahogy csak tudtam, már nagyon izzadtam, mire végre elmentem. Utána melléfeküdtem, kicsit visszaaludtam, de aztán felkeltem. Főztem neki kávét, még majdnem egy óra eltelt, mire felkelt, kiment a fürdőbe. Mire kijött már nem volt rajta a harisnya. Kérdeztem, jól aludt-e. Mondta, hogy igen, de mennie kell. Megitta a kávét, aztán gyorsan elbúcsúztunk. Jövő héten felhívom, ha előbb nem hív. Addig ki kell találnom valami elfogadtató magyarázatot, ha rákérdez, mégis mi volt ez.

Mandano76 Creative Commons License 2016.09.26 0 1 1431

Sziasztok!kinek a gyonyoru labaira elvezhetek ra holgyek???

suszterficken Creative Commons License 2016.08.14 0 4 1430

Kihalás ellen...

Franklin94 Creative Commons License 2016.08.14 0 0 1429

Kihalóban a topic? :(

Előzmény: Chet40 (1425)
imadomanoilabakat Creative Commons License 2016.07.22 0 1 1428

O.o Tényleg egy nő lennél az itteni fórumokon?

Franklin94 Creative Commons License 2016.07.13 0 0 1427

még mindig várom az emailt !!?... ;)

Előzmény: Chet40 (1420)
dassper88 Creative Commons License 2016.07.13 0 0 1426

Ha tényleg... akkor itt elérsz: opomusz88@gmail.com

Chet40 Creative Commons License 2016.07.13 0 0 1425

Rendben

Előzmény: dassper88 (1423)
dassper88 Creative Commons License 2016.07.13 0 0 1424

Csak az lehet a kérdés milyen messze vagyunk egymástól.

Előzmény: Chet40 (1422)
dassper88 Creative Commons License 2016.07.13 0 0 1423

Azt tartom bolond ember aki ezzel dicsekszik, de inkább azt jav: aki nem hiszi járjon útánna. Talán megérné!

De inkább priviben tovább.

Előzmény: Chet40 (1422)
Chet40 Creative Commons License 2016.07.13 0 0 1422

Ügyes vagy vele ;-)?

Előzmény: dassper88 (1421)
dassper88 Creative Commons License 2016.07.13 0 0 1421

Ha gondolod, esetleg nekem van játékszerem.

Előzmény: Chet40 (1420)
Chet40 Creative Commons License 2016.07.13 0 0 1420

Nem csak a pedalokkal ugyesek ;-)

Hianyzik nekik egy nagy jatekszer amivel hosszan bibelodnenek

Franklin94 Creative Commons License 2016.07.09 0 0 1419

kár hogy nem a masik ulesen ulsz! Megneznem hogyan viselkedik a pedalokkalb;) biztos ugyesek ;)b

Előzmény: Chet40 (1418)
Chet40 Creative Commons License 2016.07.08 -2 5 1418

Franklin94 Creative Commons License 2016.07.05 0 0 1417

mar alig varom! :) milyen finomak lehetnek azok a labikok :)

Előzmény: Chet40 (1416)
Chet40 Creative Commons License 2016.07.05 0 0 1416

De igen irogathatunk ott is majd

Franklin94 Creative Commons License 2016.07.05 0 0 1415

persze hogy fel! Emailt nem Folytatjuk? ;)

Előzmény: Chet40 (1414)
Chet40 Creative Commons License 2016.07.05 0 0 1414

Köszönöm remélem felizgat ;-)

Előzmény: Franklin94 (1412)
Chet40 Creative Commons License 2016.07.05 0 6 1413

Franklin94 Creative Commons License 2016.07.05 0 0 1412

megunhatatlan és gyönyörű :)

Előzmény: Chet40 (1411)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!