Keresés

Részletes keresés

leggings1 Creative Commons License 2016.04.02 0 1 1237

Fu de sexy 

kriszgyi Creative Commons License 2016.03.29 0 6 1236

Barátnőmé.

Niko89 Creative Commons License 2016.03.21 0 0 1235

Sziasztok!

Mivel láttam,hogy előttem is voltak akik megosztották saját történetüket,ezért én is bátorkodom megosztani sajátomat.

 

Az eset egész "rég" történt.

Egy átlagos napnak indult. Az első óránk biológia volt.Nem túl nagy lelkesedéssel,de beültünk az órára.

Aztán belépett a tanár, - akit eddig nem igazán,viszont ezután sokkal inkább kedveltem. - pontosan nem tudom mennyi de kb 50-60 között volt.Egy szoknya,sötét színű harisnya és magas sarkú cipő volt rajta...Hát gondolom mondanom sem kell,hogy egész órán csak őt néztem.Elég feltűnően nézhettem mert észrevette,legalábbis ő is nézett rám furcsán.

Eltelt az óra és én még mindig csak rá tudtam gondolni.Oda mentem hozzá a szünetben és megkérdeztem,nem-e tudna át jönni délután valamikor,ugyanis nem igazán értem az anyagot.Igent mondott,el se akartam hinni.A szüleim éppen nem voltak otthon,egyik ismerőseikhez mentek át beszélgetni,így egyedül voltam.4-5 fele meg is érkezett a tanárnő.Be mentünk a szobámba,le ültünk az asztalhoz,ő pedig kérdezte:Mit nem értek?

Én pedig ki nyitottam a könyvet a szaporodásnál.

-De hát ezt már rég vettük.

-Igen de...Nem igazán értem.

-Akkor kezdjük az elején...

Elkezdett magyarázni,és én csak a kecses lábait figyeltem - amit észrevett,és így szólt:

-Kérdezhetek valamit?

-Természetesen tanárnő.

-Mit nézel ennyire? - mosolygott.

Nem tudtam mit mondjak.. Az igazat,vagy valamit hazudjak?De gondoltam mit veszíthetek?

-A csoda szép lábait tanárnő..Egyszerűen elbűvölő.

És azzal a mozdulattal el kezdtem simogatni a vádlijától egészen a combjáig.Be indultunk mind ketten. Le tette a tollat ami a kezében volt és azt mondta:

-Hát akkor,hátha így jobban megérted a biológiát...

Le vette a felsőjét,ki szabadította már az amúgy is ágaskodó jószágot a nadrágom szorításából,le fektetett az ágyra és a csodálatos lábai közé vette a szerszámomat.

Isteni volt... Leírhatatlan amit éreztem.Be kell vallanom nem sokáig bírtam,mert a látvány illetve a tudat,hogy ő a tanárom teljesen beindított.A lábfejére élveztem.

Egy kisebb szünet után folytattuk,de akkor már én hatoltam be a tanárnőnek..Sikerült még egyszer elélveznem,de ekkor már az arcára.Nem szólt semmit csak nevetett.Majd ki ment a fürdőbe lemosni magát.Mikor vissza jött,elkezdett felöltözni és csak annyit mondott:-Erről egy szót se senkinek,és ha valamelyik anyagot nem érted..Csak szólj

-Mindenféleképpen.

Miután el ment még több órán keresztül extázisba voltam.. Nem akartam el hinni,hogy ilyen megtörténhet.Ezek után már máshogy láttam a biológiát,és a tanárnőt is.

 

Ennyi volt a történetem,remélem tetszett ;)

bbwspace info Creative Commons License 2016.01.30 0 2 1234

Törölt nick Creative Commons License 2016.01.26 0 0 1233

Ezen én is nagyon sokat gondolkoztam utána. Később, mikor elkezdtem swingerklubba járni, rájöttem, ha egy csaj eléggé élvezi a szexet, akkor valahogy nem vesz tudomást a környezetéről. Márpedig ez a csaj szó szerint extázisban volt. Remegett, vonaglott, és szerintem eléggé sokat is ivott előtte. Egyébként volt egy pillanat, mikor a srác leállt, akkor mindent elengedtem és próbáltam észrevétlen maradni. 

Entrita Creative Commons License 2016.01.24 0 0 1232

Köszönjük, hogy megosztottad velünk ezeket a sztorikat, nekem nagyon tetszettek! Én nem szeretem annyira a harisnyás lábakat, mert elfedi a talpak puhaságát, de ezek a sztorik megkedveltették velem a harisnyát! :)

 

Egy kérdés: a harmadik történetedben hogyhogy nem tűnt fel a csajnak, hogy eggyel több farok van a képben, mint kellene? Nem kötekedni akarok, puszta kíváncsiságból kérdezem. :)

Előzmény: Törölt nick (1231)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.22 0 0 1231

Na, akkor az utolsó történet, nem nyúzlak többet ilyenekkel titeket:

 

A negyedik történet egy másik volt barátnőmhöz kötődik. Vele is már egy pár éve nem voltunk együtt, de megjavult, mondhatni baráti lett a viszonyunk a szakítás ellenére. Új lakásba költöztem, és meghívtam, hogy nézze meg. Ő vékony, de nagyon formásak a lábai, magas rüsztje és gyönyörű spicce van, 38-as. Amikor együtt voltunk, akkor is élveztem már rá a lábaira, de akkor sosem volt rajta harisnya, mivel utálta. Azóta eltelt pár év, biomérnök lett, laborban dolgozott és – ami számomra a legizgatóbb volt – elkezdett harisnyát hordani. Munka után jött fel. Rövid fekete szoknya volt rajta, fehér blúz és testszínű harisnya. Körbevezettem a lakáson, majd megkérdeztem, mit kér inni. Amerikai konyhás a nappalim, amíg én töltöttem neki, addig megállt az erkélyajtó előtt és nézett kifelé. Szokása volt, hogy megállt egyik lábán, ekkor éppen a jobbon, a másikat pedig fölemelte és a talpát ráfektette oldalról a vádlijára. Több sem kellett nekem. Mögé mentem, letérdeltem, elkezdtem simogatni a lábait. El akarta venni a bal lábát a vádlijáról, de erővel fogtam, nem engedtem. Letoltam a gatyám, közben simogattam, a bal lábát, a bokájánál és a lábfejénél. Közben nyaltam a combját. Mikor kiszabadítottam a farkamat és beraktam a bal talpa és a jobb vádlija közé, elkezdtem simogatni a punciját a bugyin és a harisnyán keresztül. Mikor odanyúltam, éreztem, hogy át van nedvesedve a harisnya! Tudtam, hogy ő ruhán keresztül izgatva is el tud élvezni, úgyhogy próbáltam megtalálni a csiklóját jobb kézzel, miközben bal kézzel nyomtam a lábfejét a farkamhoz. A puha talpa és vádlija nagyon izgató volt! Ő is élvezte, de egy kis idő múlva mondta, hogy már nagyon elzsibbadt, had tegye le a lábát. Ekkor elengedtem, mert még nem akartam elmenni, csak akkor, mikor ő is elmegy. Felemeltem a jobb lábát, kicsit elkezdtem masszírozni, miközben a farkamat ráfektettem a talpára. Folytatni akartam a csiklójának az izgatását, úgyhogy most én raktam a jobb talpát a bal vádlijára, természetesen közte a farkammal. Közben csókolgattam, nyalogattam a fenekét és a combját. Ő elég halkan élvez, viszont lihegett és remegett közben, amitől én még jobban begerjedtem. Megint akkorát élveztem, hogy telelőttem az erkélyajtó üvegét. Miután elmentem, igyekeztem arra koncentrálni, hogy ő is elmenjen. A farkamat továbbra is ott tartottam a lábai között.  

Törölt nick Creative Commons License 2016.01.22 -1 0 1230

A harmadik, számomra legizgalmasabb történet:

 

A mai napig sem értem, hogy volt ekkora mázlim, hogy összejött. Még a saját bátorságomat sem tudom megfejteni, mi vitt rá, hogy kihasználjam ezt az alkalmat. Egy bál utáni afterparty-n voltunk egy háromszintes villában a Németvölgyi úton. Sok volt a fiatal, igazából nem is tudom, kik voltak, én csak a házigazdát ismertem, aki korombeli. Én akkor 35 éves voltam. Mivel bálból jöttünk, minden pasi öltöny-nyakkendőben, a nők csinos ruhában és persze harisnyában, november lévén. Rengeteg jó csaj volt, bámultam a jobbnál jobb harisnyás lábakat. Arra gyúrtam, hátha lesz köztük egy, aki kellően részeg lesz ahhoz, hogy felajánljam neki, hogy hazaviszem, aztán a kocsiban kiélem magam a lábain. Viszont egy ennél sokkal jobb és izgalmasabb dolog történt. Szinte mindenki ivott, talán csak én nem, mivel mindenhova kocsival megyek. Volt egy pár, olyan 18-20 év közöttiek lehettek. Egész este elvoltak egymással. Magasak, vékonyak voltak, mindketten fekete ruhában. A lányon fekete combfix volt (akkor még nem tudtam, hogy combfix) és zárt elejű, de oldalt és hátul a saroknál nyitott tűsarkú. Ebben jóval magasabb volt, mint én, aki 176 cm vagyok. A fiú még így is majdnem egy fejjel magasabb volt nála. Sokszor rajta felejtettem a szemem a lány hosszú vékony lábain. Nem feltétlenül az én ízlésem szerint valók voltak, mert nem volt túl izmos, és nagy lábai is voltak, olyan 40-esek lehettek. Egyszer csak eltűntek, azt hittem hazamentek. Nem is tulajdonítottam nagy jelentőséget a dolognak, volt még látnivaló bőven. Ahogy mászkáltam a lakásban, megláttam egy ajtót a legfelső szinten, ami furcsán volt résnyire nyitva úgy, hogy közben a zárban a kulcs belülről rá volt fordítva, tehát a kiálló zárnyelv miatt nem tudott becsukódni. Óvatosan kinyitottam az ajtót annyira, hogy be tudjak menni. A folyosó elég sötét volt, nem sok fény szűrődhetett be, amikor bementem. Egy olyan szobába jutottam, amiben belül volt még egy boltív az ajtóra merőlegesen balra. A boltív mögött egy rusztikusan berendezett dolgozószoba volt egy nagy íróasztallal, kanapéval, fotelekkel. Egy állólámpa volt az ellenkező sarokban, gyenge hangulatfényt biztosítva. Vastag szőnyeg vagy szőnyegpadló volt, ami elnyelte a lépéseim zaját. Beléptem és nem akartam hinni a szememnek: nekem oldalt, a kanapén térdelt a csaj, a háttámlára támaszkodva, a srác pedig hátulról tolta. A csaj lába lelógott a kanapéról, a srác pedig a kanapén állt mögötte terpeszben. A srác levette a cipőjét, de a csajon – sajnos – rajta volt. A srácnak a gatyája volt letolva, a csajnak csak felhajtotta a ruháját és félrehúzta a bugyiját. Gyorsan visszalopództam az ajtóhoz és bezártam rendesen, nehogy valaki bejöjjön. A csaj nagyon remegett és vonaglott, láttam, hogy egy párnába fúrja a fejét. A srác is zihált rendesen. Mikor mögéjük értem, megértettem, miért vonaglik ennyire a csaj: análisan csinálták! Óvatosan leguggoltam, és megsimogattam a csaj bokáját. Nem reagált. Akkor még nem volt ilyen tapasztalatom, de úgy gondoltam, ha kellően élvezi a szexet, akkor az egyéb dolgokat nem is veszi észre. A két lábát óvatosan összébb toltam, miután elővettem a farkamat. Ennek egy kicsit ellenállt, mert a lábaival mozgatta magát. Úgy gondoltam, megpróbálom levenni a cipőjét. A cipője sarkánál volt egy kis csatos pánt, ami a talp közepénél volt rögzítve. Próbáltam lehúzni, de nem tudtam, ezért megpróbáltam úgy, hogy közben a lábujjainál elkezdtem nyomni a cipőt sarka felé. Az így kilazult pántot már le tudtam nyomni és így kiszabadítottam a sarkát. Finoman elemeltem a cipőt a talpától. Hirtelen jött ötlettől vezérelve, egy mozdulattal levettem a másik cipőjét is. Egy pillanatra beparáztam, mert a srác leállt. A csaj viszont vonaglott tovább és egyik kezével hátranyúlt, megfogta a srác fenekét és húzta vissza magába. A srác újra benyomta neki tövig. A csaj szinte üvöltött a párnába. Megpróbált a lábujjaival megtámaszkodni a kanapé fa keretén, a párnázat alatt, de mivel a srác annyira tolta, nem sikerült neki, szerencsémre. Nagyon jó minőségű combfix volt rajta. Óvatosan simogattam a bokáját, a lábujjait, majd próbáltam legalább az egyik talpára ráfektetni a farkamat, ami ekkor már majd szétrobbant. Ekkor a srác elkezdett gyorsítani, és a csaj széjjelebb terpesztette a térdeit, így a két lábfeje majdnem összeért. Ekkor megfogtam mindkét lábfejét, közé raktam a farkam, és erővel összenyomtam őket. Iszonyúan elkezdtem dugni a talpait, minél hamarabb el akartam menni, nehogy észrevegyenek. Úgy éreztem, nincs sok időm, mielőtt a srác elmegy. Igyekeztem hangtalanul lihegni. Ezt most már végigcsinálom, akármi is lesz! Ha lebukom, legfeljebb megpróbálom kimagyarázni, hogy én nem akarom senki nőjét megdugni, meg elszeretni, csak a harisnyás lábakat imádom. Nem tudom, hány húzásból, de örökkévalóságnak tűnő idő alatt elmentem. Rálőttem a szőnyegre, a kanapé alá. Még mindig a csaj lába között volt a farkam. Meg sem fordult a fejemben, hogy megpróbáljam visszahúzni a cipőjét. Óvatosan kimentem. A srác nagyon jól bírta, egyre gyorsabban csinálták, a csaj már extázisban volt. Az ajtót ugyanúgy hagytam, ahogy találtam. Szerencsére a zár nem nyikorgott. Amilyen gyorsan csak tudtam, leléptem a buliról. Folyamatosan azt hajtogattam magamban hazafelé menet, hogy ezt el se hiszem, ilyen csak a mesében van, vagy még ott sincs. Mire hazaértem, már azon fantáziáltam, miért nem maradtam, hátha az eredeti tervem, a lerészegedett csaj hazaviteléről is összejön. Aztán másnap végiggondoltam, mit is csináltam, és tényleg nem ismertem magamra.

Törölt nick Creative Commons License 2016.01.21 0 1 1229

No, itt van a második történet:

 

A második történet is őhozzá kötődik. Mivel már attól is begerjedtem, ha erre az estére gondoltam, alig vártam, hogy valamilyen ürüggyel felmenjek hozzá. Néhány héttel később sikerült is. Mikor felértem, azt láttam, hogy egy széken áll a konyhában és rendezgeti az egyik szekrényt. Szoknya volt rajta és lila színű harisnya. Említettem föntebb, hogy elképesztően formásak a lábai. Lábujjhegyen állt, hogy felérje a felső polcot. Udvariasságból megkérdeztem, segítsek-e. Mondta, hogy nem, mert csak át akarja rendezni a cuccokat a szekrényben. Ez az!!! Rögtön oda is álltam mögé és elkezdtem simogatni a lábait. A vádliját, combját, sőt benyúltam a szoknya alá és markolásztam a harisnyás fenekét. Óvatosan elkezdtem lehúzni a sliccem és kigombolni a nadrágom. Nem akartam, hogy észrevegye, mert féltem, hogy a múltkori „önzőzésem” miatt vissza fogja utasítani, hogy ugyanazt eljátsszam vele.  Simogattam a lábfejét, a sarkát, a talpát, közben a combját nyaltam. Ő úgy pakolászott tovább, mintha észre sem vett volna semmit. A szék olyan magas volt, hogy kb. a vádlija közepénél tudtam a lába közé rakni a farkam. Megfogtam a vádlijánál, és elkezdtem összenyomni a lábait a farkam körül. Gerjedtem, de a lábfejét és a talpát akartam. Óvatosan elkezdtem felemelni a bal lábát, közben fogtam elölről a jobb combját, hogy ne veszítse el az egyensúlyát. Felemeltem a bal lábát és ráfektettem a farkamat. Elkezdtem a lábujjait húzni fölfelé, ebből rájött, azt akarom, hogy spicceljen. Majdnem a sarkánál dugtam, mert azt akartam, hogy a heréimet és a combomat is hozzá tudjam érinteni a lábfejéhez. Lábujjhegyre kellett állnom, hogy behajlított térddel elég közel tudjak állni. Nagyon zsibbadtam és remegtem az izgalomtól. Megint iszonyatosan nagyot élveztem – megint zsebkendőbe. Most nem volt olyan sok időm, le kellett lépnem, mielőtt újra begerjedtem volna. Sajnos vele több ilyen kalandban nem volt részem.

 

Hamarosan jelentkezem a harmadikkal! Remélem, nem voltak unalmasak az eddigiek. :)

Törölt nick Creative Commons License 2016.01.21 0 1 1228

Sziasztok! Nézem itt a fórumon, hogy egy ideje nem írt senki történetet. Nekem négy olyan történetem van, amit úgy gondolom, érdemes megosztanom. Rólam annyit, hogy én is imádom a harisnyás lábakat, csak nem szeretem összekenni a harisnyát, de a legnagyobbat harisnyás lábakra élvezem. Van kis dicsekvési vágy is bennem, mert mind a négy eset olyan, hogy mindig feláll a farkam, ha valamelyik eszembe jut. Időrendben írom le őket. Íme az első történet:

 

Kb. 7 éve történt. Egyik volt barátnőmhöz mentem fel beszélgetni. Ő rendszeresen hord harisnyát, leginkább egyszínűeket. Ekkor éppen testszínű volt rajta a hosszú farmernadrág alatt. Szép, 37-es lába van. Mivel régen táncolt, szép a spicce is. Én igazából a szép spiccre gerjedek be nagyon. Mivel nagyon szereti, ha masszírozzák a lábát, ezért nem tiltakozott, amikor az ölembe vettem a lábait beszélgetés közben. Az ágyán ültünk, pontosabban félig feküdtünk, a hátunkat a falnak támasztva. Ahogy masszíroztam a lábát, nagyon hamar elkezdett felállni a farkam. Először csak finoman igyekeztem a lábát odaérinteni hozzá nadrágon keresztül. Elkezdtem nagyon begerjedni. Korábban is volt már olyan, hogy szex végén a lábaira élveztem, tudta, hogy szeretem az ilyesmit. Akkor viszont, amikor ez az eset történt, már volt barátja (a szakításunk után már legalább 7-8 év eltelt). A barátja éjszakába nyúlóan dolgozott, és még nem is laktak együtt, nem kellett tartanom semmitől. Feltérdeltem és mindkét lábát a farkamhoz nyomtam, miközben fogtam a bokáját. Kérdeztem, hogy érzi-e. Azt mondta: Á, dehogy! Megkérdeztem, nem lenne-e baj, ha letolnám a nadrágom. Mondta, hogy nem, csak húzzam le előbb a redőnyt. Álló dákóval mentem az ablakhoz. Visszamentem, letoltam a gatyám, letérdeltem az ágy elé. Az oldalán feküdt, nekem háttal. Az egyik lábát elkezdtem szopogatni, a másik talpát meg elkezdtem baszni. Majd a másik lábát a farkam másik oldalára tettem. Ahogy egyre jobban gerjedtem, egyre jobban szorítottam a lábait. Behunyta a szemét, simogatta magát, látszott, hogy ő is élvezi. Engedtem a szorításon, és felgyűrtem térdig a farmerjának a szárát. Iszonyúan formás, izmos lábai vannak. Simogattam a vádliját, aztán előkaptam egy zsebkendőt, mert nem akartam mindent összelőni. Akkorát élveztem, még egy perccel később is remegtem. Igyekeztem nem összekenni a harisnyáját (tudom, hogy ez ellentétes a fórum "szabályaival", de én nem szeretem a harisnyát telenyomni). Kimentem a mosdóba, majd visszamentem hozzá, folytattuk a beszélgetést. Mondta, hogy kényeztessem a lábait, ha már… Megint ölembe vettem a lábait és elkezdtem masszírozni. Nem sok idő múltán megint elkezdett felállni a farkam. Nem akartam még egyszer visszaélni a helyzettel, úgyhogy elköszöntem és hazamentem. Azóta is bánom…

 

Hamarosan megírom a következő történetet is!

Szia szépségem Creative Commons License 2016.01.17 0 0 1227

Fincsi lehet, nyalnám ;-) 

Előzmény: bobim (1226)
bobim Creative Commons License 2016.01.16 -1 5 1226

urak,vélemény?

 

Szia szépségem Creative Commons License 2015.12.28 0 0 1225

Harisnyásat csináljatok ok. 

Előzmény: Törölt nick (1224)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.28 0 0 1224

Olyan félcombig érő valami volt:)

Előzmény: Szia szépségem (1223)
Szia szépségem Creative Commons License 2015.12.23 0 0 1223

Harisnyás? 

Előzmény: Törölt nick (1222)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.23 0 3 1222

Nyami..

Szia szépségem Creative Commons License 2015.12.14 0 0 1221

Azt meghiszem, isteni volt! ;-) 

Előzmény: Törölt nick (1220)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.13 0 0 1220

Szép munkát végeznek ezek a talpacskák! :-)

Előzmény: Szia szépségem (1219)
Szia szépségem Creative Commons License 2015.12.13 0 3 1219

Fincsi... ;-) 

Törölt nick Creative Commons License 2015.12.11 0 0 1218

Hogy még válogatnom is lehet?:)

Talp kattant vagyok,de igazából mindegy csak láb legyen.

Előzmény: Szia szépségem (1217)
Szia szépségem Creative Commons License 2015.12.10 0 0 1217

Milyen kell? ;-) 

Előzmény: Törölt nick (1216)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.10 0 0 1216

Falnám a képeket,ha lehet:)

Előzmény: Szia szépségem (1215)
Szia szépségem Creative Commons License 2015.12.10 0 0 1215

Igen van! ;-) 

Előzmény: Törölt nick (1213)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.09 0 0 1214

Én szívesen..:)

Küldj képet ide:

zsibi80@citromail.hu

Előzmény: Feeetlover (1183)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.09 0 0 1213

Nyalogatnám,leszopnám egyesével a lábujjait,és jól megdugnám/mármint a talpát:)/

Szép lába van,kép még?

Előzmény: Szia szépségem (1212)
Szia szépségem Creative Commons License 2015.12.06 0 3 1212

Milyen a párom lába, mit kezdenétek vele? ;-) 

Törölt nick Creative Commons License 2015.11.26 0 0 1211

Ehh... NEM.

Előzmény: Törölt nick (1207)
footlegs Creative Commons License 2015.11.11 0 0 1210

Természetesen :)

Előzmény: leggings1 (1209)
leggings1 Creative Commons License 2015.11.11 0 0 1209

jöhet saját szerzemény?

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.10 0 0 1208

Ez aktuális még?

Előzmény: Feeetlover (1183)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!