Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Emdzsí 6 órája Creative Commons License 37126

Teljes:) Próbáld ki.:)

Előzmény: morrgo13 (37119)
Emdzsí 6 órája Creative Commons License 37125

Ill rákattintok az elküldömre nem történik semmi, aztán az előnézetre és elküldi. Mi lehet ez?:)

Előzmény: Emdzsí (37124)
Emdzsí 6 órája Creative Commons License 37124

Hm, nálam megfordult a két fül, előnézettel küldi el, és küldivel nézem elő  khm.

Előzmény: Emdzsí (37123)
Emdzsí 6 órája Creative Commons License 37123

Jó látni, hogy még evezel.:)

Előzmény: Zsé papa (37122)
Zsé papa 17 órája Creative Commons License 37122

Mint a 2010-es árvíz, emlékszel? Ott volt aztán sűrű a leves...

Előzmény: M_Atts (37112)
morrgo13 1 napja Creative Commons License 37121

Ez egyben a helyi gyalogoshíd; olyat eddig nem bontottunk :-)

Előzmény: Pepin (37120)
Pepin 1 napja Creative Commons License 37120

Nobinál mindig van motoros fűrész.

Előzmény: morrgo13 (37119)
morrgo13 1 napja Creative Commons License 37119

Emdzsí, ehhez mekkora lendülettel érdemes nekifutni ? (Öreg-Túr)

Előzmény: Emdzsí (37118)
Emdzsí 2 napja Creative Commons License 37118

Rosszabbul néz ki mint ami, át lehet csusszanni azért kis ráhatással:)

Előzmény: Stock#12 (37113)
márne 2 napja Creative Commons License 37117

Élménybeszámoló.

Előzmény: Stock#12 (37116)
Stock#12 2 napja Creative Commons License 37116

Van olyan itt, aki volt, csak nagyon ritkán ír ide. Én az elmúlt négy BM versenyükön voltam. Mi a kérdés? Lehet, hogy én is tudok válaszolni.

Előzmény: B.Szofi (37115)
B.Szofi 3 napja Creative Commons License 37115

Sziasztok,

ha valaki volt a Balaton maratonon, megosztaná velünk az élményeit?

esetleg képek?

Pepin 3 napja Creative Commons License 37114

Hát, igen. Amikor az ember a szurdokon keresztül megérkezik az erdei vasútállomásra. Kajakkal.

Stock#12 3 napja Creative Commons License 37113

:)) Na igen, amikor az összefüggő uszadék törmelékszőnyegen kellett átkelnünk... Jó kis meló volt :) 
Amúgy, annak a bedőlt fának a jobb szélén pont úgy hajlik a törzse, hogy ott éppen át lehet csusszanni felette. Legalább is kajakkal biztosan, mert mentem át rajta az utóbbi pár napban többször is.

M_Atts 4 napja Creative Commons License 37112

Aki a Gemenc rejtett csatornáit megjárta, annak egy kis (na jó: nagy) farönk nem lehet akadály!

:-))

Kérdezd Stock-ot vagy Pepint!

Előzmény: SzeZo (37111)
SzeZo 4 napja Creative Commons License 37111

Ki tudtál menni a felső végén? Pénteken egy négyes kenuval jártunk ott (kolléga és két csemetéje, meg én), de visszafordultunk, mert jött egy másik kenu és azt mondták, hogy a keresztben álló farönkök miatt nincs kijárat.

Előzmény: M_Atts (37110)
M_Atts 4 napja Creative Commons License 37110

Ma én is mentem. Gyakorlásképp a sziget felőli oldalon, felfelé.

Elég nehezen haladtam. A Tündér-sziget bejárata viszont tök nyugis volt (lásd képek).

Most úgy néz ki, 2,5 m-ig átjárható a keskeny ág.

Előzmény: SzeZo (37108)
Stock#12 4 napja Creative Commons License 37109

Bizony, ilyen időben lehet jól gyakorolni a lapáttámaszokat. Balatonon is, ha nem kotnyeleskednének bele állandóan a vizisünök..

Előzmény: SzeZo (37108)
SzeZo 4 napja Creative Commons License 37108

Biztos, hogy egy jó tengeri szél durvább, de a mai oldalszél a Dunán, mely a parti fák elhelyezkedésétől függően akár elölről is tudott támadni, ráadásul a lökések erejét is változtatta - rendesen tornáztatta az egyensúlyozó izmokat. Azéééé jó volt:)

Stock#12 aug. 21. Creative Commons License 37107

Könnyen lehet, hogy hódot láttál, mert én azon a környéken találkoztam már vele, illetve a nyomai is azon a környéken láthatóak. Hajnalban még elég aktívak, mocorognak, aztán napközben visszavonulnak. Holnap is megy hajnalban. Majd figyelek, hátha találkozom vele :)

Előzmény: SzeZo (37105)
Pepin aug. 21. Creative Commons License 37106

Hód. :)

Előzmény: SzeZo (37105)
SzeZo aug. 21. Creative Commons License 37105

Hajnalban (inkább reggel) az "élő" Duna is tükörsima tud lenni. Persze folyik és ezért mindig fodrozódik itt-ott, de nekem az már tükörvíz.

Kedd reggel, melóba menet valami nagy rágcsálót láttam úszni a Megyeri hídról. Először pézsmára gondoltam, de az nem szokott a Duna közepén úszni. Aztán jutott eszembe, hogy írtatok már hódról is. Ez lehet, hogy az volt. A Luppa felé úszott. Ha fél év múlva valami eltorlaszolja a zátonyos ágat - az ő lesz(volt):-).

Előzmény: Stock#12 (37104)
Stock#12 aug. 21. Creative Commons License 37104

Hajnalban is ilyen tükörsima a víz és akkor még a pára is a víz felett gomolyog amolyan köd szerűen

Előzmény: Arza (37102)
Emdzsí aug. 21. Creative Commons License 37103

Tegnap gyorsulási versenyen forgattam, és a kínai sj4000 kamerát, sikerükt egy 2500 lóerős monster kabinjába helyeznem. Mivel nem voltak olyan cuccaim, így egy Gopro rögzítési rendszerét használtam, és teljesen kompatibilis volt, majdnem a tok is, de a kínai egy 0.5mm-rel vastagabb. Sajna felvétel nem készült, mert eleredtt az eső. Szóval ha valami hiányzik az sj4000-hez bátran lehet hozzá Gopro cuccokat venni. Persze azért össze kell próbálni, tényleg jó e.

Arza aug. 21. Creative Commons License 37102

Ilyen tükörvíz volt tegnap estefelé az RSD-n.

Érdemes estefelé menni, 7 után már általában ilyen a víz :)

Arza aug. 20. Creative Commons License 37101

Akkor hajrá ... :)

Előzmény: aeroe (37100)
aeroe aug. 20. Creative Commons License 37100

szerintem ők rendszerint volt versenyzők, akik szemében egy kajakba beleülni végtelenül nőies dolog, az igazi férfi kenuban térdelve nyomja. legalábbis a kenus ismerősöm mind így néz a kajakokra

Előzmény: Arza (37098)
aeroe aug. 20. Creative Commons License 37099

tisztelt tanár úr, én már készülök

egy archipelagoval szeretnék nevezni. mikor lesz a vizsga, nem januárban?

Előzmény: Fourty (37093)
Arza aug. 20. Creative Commons License 37098

Tegnap estefelé az RSD-n sok evezőssel találkoztam.
Érdekes mód most egy tengerivel sem.
Voltak sárkányhajósok, kajakos versenyzők: kicsik-nagyok, túrakenusok, versenykenusok, egypár evezős, kétpárevezős (egyik majdnem el is ütött :) )

Mindegyik érdekes, jó mozgásforma ... egyedül a versenykenuban evező rekreációs kenusokat nem értem: Azért miért jó?
Nekem az annyira ingatagnak meg kényelmetlennek tűnik.
Egyszer ki kellene próbálni, valószínűleg jó az, csak számomra furcsán néz ki ...

Nobiai804 aug. 20. Creative Commons License 37097

Minap fotóztam Balatonboglárról ezt a bőregeret első fokban. na mármost , ez mi a lófütty  a HSZ-szerint ? Kajak,vitorlás?.... Parttól szerintem volt min 350m távolságban.Egy biztos, meg kell büntetni, mivel sapka sincsen rajta !