Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Kolmiki másfél órája Creative Commons License 37543

Köszönöm a tippet.

Előzmény: gyulakayak (37539)
gyulakayak 3 órája Creative Commons License 37542

lemaradt a 340.000kilós lapát

ami egyébként jól megállja a helyét mindenhol

gyulakayak 3 órája Creative Commons License 37541

Gondolom a 340.000 kilós lapátot nem kell bemutani, sokat eveztem ilyennel, nagyon jó evezö.

gyulakayak 3 órája Creative Commons License 37540

Nekem egy Werner Kalliste van ergo nyéllel, sajnos mániásan szeretek a sziklák közt bújkálni még hullámokon is igy párszor már belevátam a sziklába de ennek az evezönek meg se kottyan. Ha lenyomom a víz alá úgy ugrik ki belöle tavon se rossz de igazából hullámosabb tengeren mutatja meg mit tud. 

Elötte KAJNER túralapát volt a társam, na vele könnyebb és jobb túrázni mint a Wernerrel csak lenyúlta tölem a nejem :D , ez volt az a lapát ami egyáltalán nem terhelte meg a hátat olyan könnyedén húzta a vizet mint egy gronlandesa viszont sokkal "nagyobb" sebességre is képes. 

Mindkét evezö teljes karbon és mindkettöt a kategóriája favoritjának tartom, árban nem tudom otthon mennyi de a Kajner evezöket ott egész jó áron látom a fb. kajakos oldalain csak ajánlani tudom, próbáljátok ki. Valoszinü a tengerikayak és a túraevezés miatt a rövid széles tollú lapátok nekem nem jöttek be, sokszor cserélgetünk és érdekes akik széles lapáttal eveznek nem tetszik nekik a Kajner lapát mert nem kell úgy húzni ezért az az érzésük, hogy nem halad mert nem dolgozik, pedig ott van végig mellettem.

A Werner lapát a széles után csámpázik a vízben az ergo nyéllel úgy mintha kanálra vagy gronlandesra cseréltek volna.

gyulakayak 3 órája Creative Commons License 37539

http://www.boatpark.eu/ 

Itt HIKO cuccok vannak, nagyon jó minöségben és jó árakon. Már jó pár éve nyúzom öket a tengeren de még mindig nagyon jól bírják pedig a sós víz az sós víz.

Előzmény: Kolmiki (37527)
jana_86 13 órája Creative Commons License 37538

Igen, köszi, valószínűleg élni fogok a lehetőséggel.... :)

Előzmény: digitalalpin (37536)
szinaikrisztian 30 órája Creative Commons License 37537

Kedves Csaba!

Figyelmedbe ajánlanám a Minimax gyerekcsatorna után lévő C8 csatornán hétfő este 23:00 kor kezdődő tengeri kajakos filmet.Két srác evez A jéghegyek közt.Üdvözöl örök barátod Krisztián

Előzmény: digitalalpin (37536)
digitalalpin 1 napja Creative Commons License 37536

a Werner Shuna toll olyan pontosan alakra mint a Corrywreckan csak kissebb a felülete

Előzmény: jana_86 (37534)
digitalalpin 1 napja Creative Commons License 37535

nekem a shuna 220 van  bent (ergo) nyéllel, a toll nem carbon de birja ez is az igénybevételt és valamivel olcsóbb.

Ha megoldható ( Tiszató,Bodrog) ezt is kitudod próbálni

Előzmény: jana_86 (37534)
jana_86 1 napja Creative Commons License 37534

Nem probléma, rugalmas vagyok, azt is szívesen kipróbálom! :)

Előzmény: nk74 (37533)
nk74 1 napja Creative Commons License 37533

Ergo nyeles és karbon lesz ha minden igaz (de még gyüjtögetnem kell(-:), viszont Corrywreckan. Próbáltam az Ikelos-t is, egyenes és hajlított nyéllel is, nagyon jó lapát. Csak amiatt lesz Corrywreckan mert kicsit nagyobb a felülete. Így max csak Corrywreckan-t tudsz próbálni.

Előzmény: jana_86 (37532)
jana_86 1 napja Creative Commons License 37532

Rendelj nyugodtan! Nagyon jó lapátok szerintem. Milyet szeretnél? Csak nem egy ergo-nyeles carbon Ikelos? Ha igen, ugye megengeded majd, hogy kipróbáljam? :)

A Powerhouse vadvízi lapát, ott használom, és már vagy 7-8 éves - bár sajnos elég keveset használom. Rendszeresen kap köveket, sokszor nem gyengén, szóval teljesen természetes, hogy töredezik a széle. Nem vennék ma sem más lapátot, nagyon szeretem. Sok más jó lapát van, de - számomra - a Werner egy külön kategória. (A vadvízi lapátok körében.) Este lefényképezem majd és küldök képet azért.

Előzmény: nk74 (37530)
Baresz 4 2 napja Creative Commons License 37531

Ozekimester, nálatok mikor indul a medencézés?

nk74 2 napja Creative Commons License 37530

Küldhetnél képet róla, hogy mit műveltél szegény lapáttal(-;

Épp Werner beruházás előtt vagyok (már jó ideje)(-;

Előzmény: jana_86 (37529)
jana_86 2 napja Creative Commons License 37529

Én már igen. :) Werner Powerhouse.

Előzmény: nk74 (37528)
nk74 2 napja Creative Commons License 37528

>A carbon tollnak lepattog a széle, akármilyen jó minőségű, ha rendszeresen kaparnak vele.

Ilyet még nem tapasztaltam, csak fogyást (Celtic/Lendal, Werner, Epic, Schwarzer, BlackLight, NorthernLight vonalon).

Előzmény: jana_86 (37526)
Kolmiki 3 napja Creative Commons License 37527

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy neoprén hullámkötényt milyet és hol érdemes vásárolni.

jana_86 3 napja Creative Commons License 37526

A carbon tollnak lepattog a széle, akármilyen jó minőségű, ha rendszeresen kaparnak vele. Az, hogy erősítésre a kevlár a megfelelő anyag, vagy nem, már más kérdés.

Amikor a sódert kaparom, az azért kaparás - annyira nem vágom bele a tollat, hogy megakadjon. De emiatt nem kell erősített szélű lapát, meg semmi miatt sem. Kicsit fogy a toll, ha sokat kaparnak, sziklát ütögetnek vele, na és akkor mi van? :)

Előzmény: nk74 (37510)
szilascet 3 napja Creative Commons License 37525

Rendben,köszi. 

Előzmény: Emdzsí (37524)
Emdzsí 4 napja Creative Commons License 37524

Nem olyan biztos, bírja a karbon. Persze vannak karbonnak mondott lapátok is.

Előzmény: szilascet (37504)
Arza 4 napja Creative Commons License 37523

A túlsó partról :)

Előzmény: Baresz 4 (37522)
Baresz 4 4 napja Creative Commons License 37522

..lehet mást csalogatnék ki? :-)

és honnan indulsz Arza?

Előzmény: Arza (37521)
Arza 4 napja Creative Commons License 37521

Akkor holnap :)

(a körözéses hívogatás egyébként sehogy nem lenne jó, mert kivételesen máshonnan fogok indulni - a csónakházban most kettes kajak van)

Előzmény: Baresz 4 (37520)
Baresz 4 4 napja Creative Commons License 37520

:-)...látom nem akarod a hívogató szavakat.. :-) akkor holnap!

Előzmény: Arza (37519)
Arza 4 napja Creative Commons License 37519

:) Akkor körözz ... de remélem találkozunk még a körözés megkezdése előtt.

Előzmény: Baresz 4 (37518)
Baresz 4 4 napja Creative Commons License 37518

de körözni jó!!! és közben kiabálni, Arza Arza gyere ki....!! :-)

Előzmény: Arza (37515)
Baresz 4 4 napja Creative Commons License 37517

úgy tudod úgy tudod...De én már kicsit a jövőbe is látok, ez esetben nem nehéz... :-)

Előzmény: Arza (37516)
Arza 4 napja Creative Commons License 37516

Ez a 10-11 közti indulás érdekes,ahogy írod  ... úgy tudom pontban 10-kor lenne a vízreszállás!!! :)

Előzmény: Baresz 4 (37513)
Arza 4 napja Creative Commons License 37515

OK. De megpróbálok úgy menni, hogy 10 órára már felérjek a Molnár-szigetig, és akkor együtt "csorognék" vissza veletek.

Persze ha fel tudok ""korán" kelni. 

Ha nem találkozunk útközben, ne körözz a stég körül, akkor nem jutottam ki délelőtt :)

Előzmény: Baresz 4 (37513)
Baresz 4 4 napja Creative Commons License 37514

esélyes, hogy több fórumos, és nem fórumos, de kajakos pajtással összefussatok holnap... :-)

Előzmény: szilascet (37509)