Keresés

Részletes keresés

faithful lover Creative Commons License 7 órája 0 0 2020

LockedZsomi Creative Commons License 5 napja 0 0 2019

lockedzsomi @ gmail . com, persze szóközök nélkül...

Előzmény: Liefdevolle (2016)
faithful lover Creative Commons License 5 napja 0 0 2018

Bőrődnek mindenképpen meg kell szoknia. Előfordulhat, hogy a here hátulján a bőrt felsebesíti, mert egyrészt ott tart másrészt a mozgás kidörzsöli. Idővel edződik, nem kell kétségbe esni :). Ha visszanézed a hozzászólásaimat nekem erre a célra egy lábkrém vált be. Rettentő puhává teszi a bőrt, nyom nélkül rajtamarad a bőrön viszont nem szívja be a ruha sem.

Én pont emiatt ajánlom a szilikont, mert könnyebb szokni (rugalmas) és mindenképpen olyan konstrukciót ami a pénisz tövéig ér. A CB sorozatok csúnyán meg tudják nyomni a bőrt, mert nem egyenletesen oszlik el a "tartáshoz" szükséges erő. Bizonyos helyeken (csíkban) jobban megnyom és sebes lesz, vagy véraláfutásos.

1.5 nap? Gyerekjáték...bár az is örökkévalóság :D

Előzmény: Kaliban32 (1981)

faithful lover Creative Commons License 5 napja 0 1 2017

Csak és kizárólag úgy szabad rendelni, hogy van mellette már egy műanyag konstrukció!!!!

A kicsi fedő amit a lakat alá kell tenni olyan lágy, hogy víz hatására gyakorlatilag szé lehet húzni a szilikon elemeket. Az, hogy a széle le van hajlítva, hogy megakadályozza a széthúzást kábe egy vicc pont azért, mert puha. Egy erőteljesebb merevedés is elég ahhoz, hogy szétjöjjön.

A műanyag verzióból át kell emelni minimum a fedő műanyagot és opcionálisan a gyűrűt. A cső szerintem kifejezetten kényelmes puha verzióban.

Előzmény: LockedZsomi (2000)
Liefdevolle Creative Commons License 5 napja 0 0 2016

Szia!

Szeretnék élni az általad tett felajánlásal!

Távol álljon tőlem, hogy Cintia Úrnőt megbántsam! :)

Az e-mail címedet valamiért nem látom, nem tudok írni neked. Kérlek írd meg, hogy tudjunk privátban kommunikálni.

Köszönöm!

Előzmény: LockedZsomi (2011)
SteveF Creative Commons License 5 napja 0 0 2015

Szia!

Én vevő lennék egy olyan Holy másolatra, amit linkeltél.

Soha nem ebayeztem. Ha felárért (nem fillérekért) elintézed a dolgot, akkor én átveszem.

Üdv: István

Előzmény: LockedZsomi (2011)
J.Bound Creative Commons License 5 napja 0 0 2014

A valóság! Tényleg nagyon jó az oldal!

Bokszolóknak is ajánlott. :) Mélyütés ellen .:)

Sejtettem, hogy valahol ott lehet.

Még mindig a weboldalad nézegetem és megállapítottam, hogy nagyon passzolnak a vágyaink és elképzeléseink.

A legtöbb képet már láttam más oldalakon. Imádom az ilyen témájú képeket nézegetni.

Előzmény: LockedZsomi (2013)
LockedZsomi Creative Commons License 5 napja 0 0 2013

Köszönöm!

Alul a kidomborodásban, jó helyük van ha egyszer beleigazítod őket. Mondjuk ha ez van rajtad a tökönrúgást meg se érzed :)

Előzmény: J.Bound (2012)
J.Bound Creative Commons License 5 napja 0 0 2012

Húúh! :) Nagyon jóóó! :) Hol férnek el a herék?

Éppen most nézegetem a weboldaladat. Nagyon nagy gratula!! Szuper jó!!

Előzmény: LockedZsomi (2010)
LockedZsomi Creative Commons License 5 napja 0 0 2011

Egy ilyen öv azért ténylegesen korlátoz, mozgásban, mindenben, szóval nem felejtkezel el róla, ha rajtad van :)

A CB egy hajnali merevedéskor tört el, ahol a középső rúd a csővel talákozik. Elég rendesen megcsípett, de szerencsére csak a bőr szakadt fel, pár nap alatt helyrejött.

A rendelésben tudok segíteni, a részleteket magánban inkább, mert Cintia úrnőt magunkra haragítjuk..
Most ez a legolcsóbb Holy1 másolat:
http://www.ebay.com/itm/Latest-Design-Male-Bondage-Polycarbonate-Locking-Chastity-Device-Black-A163-2-/171967403814?hash=item280a0e5726:g:foMAAOSwl9BWHL4H

Előzmény: Liefdevolle (2008)
LockedZsomi Creative Commons License 5 napja 0 0 2010

Az bizony katéter :) Kitekerhető.

Előzmény: J.Bound (2009)
J.Bound Creative Commons License 5 napja 0 0 2009

Az a plusz valami a "cső" végén mire szolgál? Olyannak hat mint a katéteres erényöveknél a katéter cső vége.

Előzmény: LockedZsomi (2007)
Liefdevolle Creative Commons License 5 napja 0 0 2008

Szia!

Nem rossz amit belinkeltél. Nekem a munkám miatt nem lehet fém :(, pedig nagyon tetszene. Sokat sportolok, így nem tudom, hogy a nagyobb súly miatt milyen lenne benne a mozgás.

Viszont a Holy 1 vagy 2 is nagyon tetszik. Akár a régi verzió kínai másolata is. A gondom az, hogy bizonyos okok miatt nincs bankszámlám, és nem is szeretnék nyitni. Így nem tudok magamnak rendelni. Jó lenne, ha lenne valamelyik oldalon "utánvételi" lehetőség. Vagy valami más megoldás.

Az tényleg nem lehetett kellemes, amikor a cb eltört rajtad. Volt valami oka, hogy eltört?

Előzmény: LockedZsomi (2006)
LockedZsomi Creative Commons License 6 napja 0 0 2007

És csak hogy visszatérjünk a topic eredeti témájához, eladó :)
.... 20 plusz posta, új, 75-95 cm közt állítható derékméret.

LockedZsomi Creative Commons License 6 napja 0 0 2006

Az utolsó mondatoddal maximálisan egyetértek, az anatómiai különbségek nagyon meghatározók. Én simán kiszököm a CB sorozatból, és pár óra után kitöri a zacsim, akár véresre. Viszont tört már el rajtam CB.

Nekem kétféle jött be igazán a merevekből, a HolyTrainer V2 és az a fém, amit nemrég linkeltem be.
A szilikonból meg a BON4.

Illetve ez még tetszik, ez az én erényövem, de a HolyTrainer zárjával, így nem kell lakat hozzá. Még új, ezért kínából sem olcsó:
http://www.ebay.com/itm/Stainless-Steel-Chastity-Device-Cage-PA-lock-A217-/182097570795?hash=item2a65dc6beb:g:MSUAAOSwubRXFLKW

Előzmény: Liefdevolle (2005)
Liefdevolle Creative Commons License 6 napja 0 0 2005

Én nem osztom a véleményed. Rajtam cb 6000 van lassan több mint két éve. Persze kisebb megszakításokkal:) Nem tudom, a szélső pöcköket roncsolásmentesen hogyan tudjátok eltávolítani. Nekem nem sikerült. Kiszökni sem tudtam belőle.

Igaz, vannak kényelmesebb, jobban "lekerekített" fazonok, mint pl. a H1, vagy H2.

Nem tört, nem repedt nekem sosem rajta semmi.

Megszokható, több napig is viselhető darab. Persze ez csak az én véleményem, gondolom anatómiai különbségekből is adódnak eltérések. 

Előzmény: LockedZsomi (2001)
öv_rajongó Creative Commons License 6 napja 0 0 2004

ez így elég durván hangzik. ennek tudatában azt hiszem jegelve lesz ez a játék, amíg meg nem jön az új

Előzmény: LockedZsomi (2001)
öv_rajongó Creative Commons License 6 napja 0 0 2003

eddig sajnos csak a cb-vel van testközeli tapasztalatom. 

most ilyet rendeltem: http://www.aliexpress.com/item/Stainless-steel-chastity-belt-catheterization-is-the-short-version-of-chastity-device/32270122834.html

majd ha megjön, megírom a véleményemet, később tapasztalataimat

Holy trainer szimpinek tűnik. ha ez nem válik be, a következő az lesz

Előzmény: JohnDoe69 (1997)
LockedZsomi Creative Commons License 2016.05.24 0 1 2002
Előzmény: JohnDoe69 (1999)
LockedZsomi Creative Commons License 2016.05.24 0 0 2001

A CB sorozatot (műanyagból) nem érdemes rendelni, senkitől, mert alapvető konstrukciós hiányosságai vannak, az eredetinek is nemcsak a másolatnak. Tipikusan olyan öv, amit fel lehet tenni egy fotózásra, egy délutánra, jól mutat, de ennyi.
Ja és vigyázz vele, egy ismerősömnek többórás műtét lett a vége, hogy szilánkosra tört egy éjszaka, és igen, beleállt, jó mélyen, több helyen is.

Előzmény: JohnDoe69 (1999)
LockedZsomi Creative Commons License 2016.05.24 0 0 2000
JohnDoe69 Creative Commons License 2016.05.24 0 0 1999

Köszi, akkor honnan (kitől - ebay) és melyiket érdemes rendelni?

3000-es, vagy 6000-es?

Előzmény: LockedZsomi (1998)
LockedZsomi Creative Commons License 2016.05.24 0 0 1998

Így igaz, hogy szét lehet szedni, és az ebayes cuccok nem polikarbonátból, hanem egyszerű PVC-ből vannak, így könnyen el is törnek, mondjuk attól is hogy merevedik a szerszám. (azt még hozzátenném, hogy az olcsó ebayes árú kínából származik, nagy tételben olyan 2 eur/db körül lehet rendelni a CB sorozatot)

Rajtam ilyen van, jópár hónapja folyamatosan, heti egyszeri tisztítás céljábóli levétellel, egyébként csak akkor keül le ha teljesíteni kell az ágyban.

Előzmény: JohnDoe69 (1994)
JohnDoe69 Creative Commons License 2016.05.24 0 0 1997

Ok és mit javasolsz?

Előzmény: öv_rajongó (1996)
öv_rajongó Creative Commons License 2016.05.24 0 0 1996

én nem javaslom a cb-ket. nem képesek ellátni azt a feladatot, amire hivatottak. szélső pöckök eltávolításával lelakatolt állapotban is egy pillanat alatt szét lehet szedni. 

Előzmény: JohnDoe69 (1994)
öv_rajongó Creative Commons License 2016.05.24 0 0 1995

majd ha egyszer eljutok arra a szintre, meg fogom írni, hogy nálam  mi ;) :)

Előzmény: Cintia2015 (1993)
JohnDoe69 Creative Commons License 2016.05.24 0 0 1994

Erényöv vásárlás!

Sziasztok!

CB 3000, vagy CB 6000-et szeretnék vásárolni, azonban az ár "szórás" miatt elbizonytalanodtam, hogy honnan rendeljek.

A magyar oldalakon 24-50e Ft-ért, az ebay-en 10e Ft- körül, a hivatalos oldalon http://cb-x.com 150 usd körüli árral találkoztam. A plasztik kivitel érdekelne, meg merjem rendelni az ebay-ről 10e Ft körüli áron?

Melyiket ajánljátok a 3000, vagy a 6000-est?

Köszönöm a válaszokat előre is.

Cintia2015 Creative Commons License 2016.05.24 0 0 1993

Kíváncsi lennék mi az a minden? 😊

Előzmény: öv_rajongó (1992)
öv_rajongó Creative Commons License 2016.05.24 0 0 1992

kinek mennyi idő után szokott eljönni a(z) (első) mélypont, amikor már szinte mindent megígér, megtesz a szabadulásért?

Kaliban32 Creative Commons License 2016.05.23 0 0 1991

Szia Ödön! 

Nagyon érdekes témát vetettél fel, remélem jársz még ide és olvasod reagálásom! 

Egyrészt abszolút egyetértek azzal, hogy ha csak szeretett nődet látod magad előtt, előbb utóbb vágy lobban iránta, ha még az kihunyt is korábban.

Nekem volt egy nem szép kolléganőm anno, és bár egyáltalán nem tetszett, de mivel napi nyolc órában csak őt láttam (ketten dolgoztunk csak a cégnél ) lassan elkezdtem értékelni rajta ezt azt, és bizony a végén már fantáziáltam róla. Szerencsére nem lett belőle valóság! ;-) 

Másik téma! Igen. Egyrészt a magömlés energia leadással jár. Nem véletlen nem engedik sportolóknak a szexet a meccs, vagy verseny map előtt. Anno olvastam a szex és a Tao-t. Abban ki van fejtve, hogy hány évesen, menny időközönként engedheti ki a magját a férfi. Zárójelben: szexelni lehet, rendesen is, csak a férfi a végén nem megy el! ;-) Na ez a művészet, bár tapasztalatból mondom, meg lehet csinálni. Mondjuk most én sem ilyen időket élek. 

;-)

Most "röviden" ennyi, de még sok gondolat van bennem ebben a témában! :-) még mindenképp írok ezzel kapcsolatban, mármint erényöv és spiritualitás. Merthogy van benne nem is kicsi. Persze mint mindenben a világon, csak nem vizsgáljuk a dolgokat ebből a szempontból. :-( ;-)

Előzmény: Poch Odon (1685)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!