Keresés

Részletes keresés

EssEss Creative Commons License 19 órája 0 0 2974

Örülünk a tetszésednek, bár ez egy elég régi megosztás.

Előzmény: aranyas0 (2973)
Törölt nick Creative Commons License 24 órája 0 0 2973

Jó képek, köszi hogy megosztottad :)

Előzmény: EssEss (350)
erényöves Creative Commons License 1 napja 0 0 2972

Változtattam rajta. 

Köszi.

Előzmény: Mister V. (2969)

Liefdevolle Creative Commons License 1 napja 0 0 2971

Sziasztok!

A barátnőm és én sokat beszélgettünk arról, hogy sokaknak szüksége lenne kulcsőrzőre.

Természetesen nem szeretné senkinek az anyagi érdekeit sérteni (fizetős dominák, stb.), de szívesen őrizné a kulcsaitokat ingyen, ha erre igény van.

Semmiféle személyes kontaktust nem szeretne (kiverés, öv fel-, levétel, stb.)!

Úgy működne, hogy felbélyegzett válaszborítékban elkülditek a címünkre a kulcsot, és az előre megbeszélt időpontban postára adnánk, így visszakerülne hozzátok. Ezért semmiféle anyagi ellenszolgáltatást nem kér, csak a válaszboríték legyen bélyeggel ellátva, megcímezve. 

Lehetőség van random időpontban is visszaküldeni, ha egy idő-intervallumot megadtok.

További részletekért írjatok a peter.peterson.petrenko@freemail.hu címre!

Üdv!

Buvolix Creative Commons License 2 napja 0 0 2970

Hello,

Budapesten járt már valaki fizetős dominánál, akihez mint kulcsőrzőhöz ment?

Ha igen, akkor milyen tapasztalatok voltak? Esetleg lenne valaki, akit ajánlana?

Üdvözlet

Mister V. Creative Commons License 3 napja 0 0 2969

Amíg a mail-ed "nem publikus", sajnos nem tudok privátba írni neked.

Előzmény: erényöves (2964)
nexor34 Creative Commons License 4 napja -1 0 2968

Szia Ms. Anna!

Szívesen beszélgetnék veled e-mailben ill. segítenék tanácsokkal az erényöv hordatással kapcsolatban, ha van kedved és írsz az e-mail címemre!

Köszönöm!

hzsnelson22 kukac gmail .com

Várom leveled!

Előzmény: Ms. Anna (2961)
brek22 Creative Commons License 5 napja 0 0 2967

brek kukac tutanota pont com

Előzmény: brek22 (2966)
brek22 Creative Commons License 5 napja 0 0 2966

Sziasztok!

Eladó sorba kerültek a játékok. A katéteres 7e, a szilikon 3e, az öntött acél 5e , a műanyagok 3e/db. Bp-n átvehető, itt keress ha érdekel brek kukac tuanota pont com. Brek

Ms. Anna Creative Commons License 5 napja 0 0 2965

(nem tudok privátot küldeni, email címemre megtennéd, hogy elküldöd?)

Előzmény: Mister V. (2962)
erényöves Creative Commons License 5 napja 0 0 2964

Szia!

Engem érdekelne majd január végétől...

Előzmény: Mister V. (2962)
Devoted-Dave Creative Commons License 5 napja 0 0 2963

Sziasztok!

Eladó a képen látható öv

érdeklődni pü-en ;)

Mister V. Creative Commons License 5 napja 0 1 2962

Ha anyagias domina (28év, 170cm, 57kg) érdekel, aki pénzért őrizné a kulcsodat, keress meg, ajánlok 1-et!

Fix pénzt kér:

5e Ft a felrakás és a levétel együtt, ha mondasz pontos levételi dátumot.

Megbeszéltnél korábbi/későbbi levétel: 10e Ft (csak a megbeszélt dátum esetén ingyenes a levétel, ez egy büntető összeg, hogy jól gondold meg) Későbbi dátum úgy értendő, hogy te nem érsz rá az adott napon, ezért korábban vagy később tudsz csak menni a levételre.

Ha nincs fix levételi dátum:

Felrakás: 5e Ft

Levétel: 5 eFt

...itt ugye nincs büntető díj sem, hiszen nincs fix időintervallum, ám elfoglaltságai miatt 3-5 napon belül vállalja csak a levételt. Sürgősségi felár (10e Ft) esetében 1-2 napon belül megoldja, hogy lekerüljön.

A domina BP 13. kerületében tudja feltenni, levenni az övedet.

Annyi kedvezmény kérhető, hogy levételkor (ha fizetsz a levételért), gumikesztyűvel kiveri neked, amennyiben fel is nyalod, lenyeled.

Ha csalsz (tartalék kulcsot tartasz magadnál, kinyitod csavarhúzóval, lefeszegeted), akkor semmi értelme az egésznek. Így valódi elszánt embereket keres, akiknek ez nem játék, hanem életforma.

Szeánszokat is tart olykor, így ha az is érdekel, spéci ajánlata van a szeánsz elején/végén való felrakásra, illetve ha legközelebb is szeáaz alkalmával kerülne le (és esetleg ismét vissza).

Nem reklámozom, ezért nem írtam a nevét sem. Ha valakit érdekel, keressen meg és privátban megírom a honlapcímét, ahol képek, infók és az elérhetősége is megtalálható.

Előzmény: homoh (2960)
Ms. Anna Creative Commons License 5 napja 0 2 2961

Sziasztok :)

Nem tudom mennyire megengedett ebben a topikban, hogy lány szóljon hozzá, amennyiben nem, kérlek szóljatok.
Szerintem mint sokan mások/más párok mi is az olcsó kínai másolat használatával kezdtük el pár napja ezt az érdekes... hát... játékot.
Mert ugyan ki adna ki soktízezret elsőre egy termékre aminek mérete/használhatósága teljesen bizonytalan?
Ajánlanék Nektek egy eladót, akinek csomagja ugyan kicsit lassan, de ideért. Teljesen diszkrét, toner-tárolóba becsomagolva adja fel.
Ez jó dolog, mert volt már olyan küldeményem, amiből egyértelműen kitapogatható volt, hogy mit tartalmaz...
Minőségre teljesen jó, illesztések is jók, egyetlen hibája, hogy a bőrre vigyázni kell a csatlakoztatásnál.
Ezt a hibát az eredetinél már kijavították. A képek alapján legalábbis erre a következtetésre jutottam.
https://www.aliexpress.com/item/PrisonBird-Standard-Male-Chastity-Belt-Device-Cage-Kit-Incl-4-Rings-HoD-Holy-Trainer-V2-Fetish/32792921872.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.WjN2gR
Meglátjuk, hogy a barátom mennyire jól viseli a hordását, aztán ha nagyobb részben elviselhetőnek látja, akkor majd beruházok egy eredetire neki.

Fura dolog ez, fura gondolatok keringenek a fejemben, a mai nap az első, hogy nálam a kulcsa, mivel neki is ez az első napja, hogy dolgozni ment benne.
Beszéltünk, és állítása szerint néha el is felejtette, hogy ott van.
Szóval a jelek biztatóak :)
Szorítsatok nekem, hogy minden jól alakuljon!

homoh Creative Commons License 6 napja 0 0 2960

Szeretném ha valaki lezarna hosszú időre.győr bp.

19Chastity Creative Commons License 2018.01.15 0 1 2959

Szia,

hogy mennyire merészkedtünk el? Az övbe zárás alap. Amit most kitalált nekem...

Múlthét hétvégén voltunk pótszilvereszterezni.

A buli elött elmentem a fördöbe rendbeszedni magam, tusolással, borotválkozással...

Végezte a fürdöben, mentem a szobába a fiókból kivenni a zoknit, alsónadrágot...

Ekkor a feleségem rámszólt hogy ö már kikészített nekem mindent, és rámutatott az ágyra.

Az ágyon egy szexi fekete combfix harisnyataró és tanga volt kikészítve.

Mondom neki hogy ez nagyon csinos, szexis lesz a bulira. !

Erre Ö!Nem nem

Ez nem az enyém! Ezeket nekem készítette ki! ?? 

Előzmény: EssEss (2958)
EssEss Creative Commons License 2018.01.14 0 1 2958

19Chastity!

Köszönöm a képeket!

Igazán tetszetősek.

Megleptél vele. Izgalmas a szituáció, előtörtek belőlem újra a kis játékunk fantáziái.
Mondjuk, engem estére rendesen helyben hagyott... Megkaptad te is a jutalmadat?

Mennyire merészkedtek messze a kis játékaitok során?

Mindenki:

Közben lett egy eladó teljesen zárt férfi erényöv, (nőivé alakítható) amennyiben valakit érdekel, 

szívesen küldök még fotókat. Amennyiben teljesen el szeretnél határolódni a külső behatásoktól...

Teljesen új.

4 gyolyós plug-gal, vagy anélkül.
Lehetőleg személyes átvétel (Tolna megye) de ha kell, szívesen postázom is.

A kedvesem női öve marad, az fantasztikusan jól áll neki, vadító, megőrjít vele.

Megjött a CB-6000s-hez a körkerek fém gyűrű és a szilikon kicsúszásgátlók, na így a helyén marad rendesen, és eddig nem is éreztem a megereszkedés miatti here égéseket.

Mindenkinek kívánok hű, szerető társat akivel kiélheti legtitkosabb vágyait!

Előzmény: 19Chastity (2955)
leany2018 Creative Commons License 2018.01.14 0 2 2957

Sziasztok. Már régóta nézzük a párommal a topikot. Nagyon izgató érzés, amikor le van zárva. Viszont nálunk kb 3-4 hetente jön késztetés hogy ilyet játszunk. Illetve én jóval ritkábban igénylem mint a párom. Volt hogy arra jöttem haza, hogy ő már bezárta saját magát, de én nem is foglalkoztam vele. Nálam ez nagyon hangulatfüggő. És emiatt nem mindig tudom boldoggá tenni a párom. De a vitákat elkerülve többször előfordul hogy olyankor kézzel kielégítem, úgy hogy közben perverz dolgokat suttogok a fülébe, és élvezés után megnyugszik. Pár hétig, hónapig elfelejti az övet, és a tease and denial témát.

De lehet hogy mire újra eszébe jut , addigra nekem is lesz kedvem:) Ilyenek vagyunk mi :)

Viszont azt többször beszéltük, hogy mint egyfajta "kukkolás" módon mindkettőnket izgat, hogy belenézzük más életébe. Hogy ki hány napja van bezárva, kinek milyen tapasztalata van, és hogy kivel mennyire szigorú az Úrnője. Tapasztalatcsere, és (részemre) kedvgyűjtés gyanánt gondoltuk hogy írunk ide. Budapesten élünk 32-34 évesek vagyunk, és minimális tapasztalattal rendelkezünk. Illetve a párom már nagyon ismeri  ezt a világot a fórumokból és a tumbl bejegyzésekből, ő mutatta meg nekem. 

Van kedvetek tapasztalat megosztáshoz? 

Köszönöm szépen. 

Kriszti

Chastityfejer Creative Commons License 2018.01.13 -1 0 2956

Sziasztok. Valaki él cuckold kapcsolatban?

Mi úgy élünk az asszonnyal. Van szeretője, és rendszeresen szexelnek. Kapok róla videókat, képeket, majd itthon elmeséli. Persze én végig erényövben vagyok.

19Chastity Creative Commons License 2018.01.11 -1 1 2955

Szia EssESS!

A kicsi feleségem látván mit kaptál kedvesedtől. Neki is nagyon megtetszett!

Nekem is ki készített egy pár apróságot az otthonlét alatt.

Előzmény: EssEss (2916)
19Chastity Creative Commons License 2018.01.11 0 0 2954

Jól telt! Az aszony kitett magáért! Kitalált mindíg valamit!

De túlnyomó részt bezárva tartott az ünnepek alatt. Egy.- kétszer engedett ki!

Neked? 

Volt pite?

Előzmény: *Aquarius* (2953)
*Aquarius* Creative Commons License 2018.01.09 0 0 2953

Na kinek hogy teltek az ünnepek?

Toothpick Creative Commons License 2018.01.09 0 0 2952

gyorsan feladtad... 

Előzmény: Zoli12312 (2949)
aranyas0 Creative Commons License 2018.01.08 0 1 2951

Szimpatikusak vagytok! Jó kis történet, remélem folytatod ;)

Előzmény: 19Chastity (2926)
aranyas0 Creative Commons License 2018.01.08 0 1 2950

Nagyon izgalmas képek ;)

Előzmény: 19Chastity (2858)
Zoli12312 Creative Commons License 2018.01.05 -1 0 2949

Sziasztok!

Tegnap vettem egy erényövet! 

CB-6000S és meggondoltam magam...mivel a párom nem vevő rá..

Így eladó!

Papírja megvan,ott rajta is van hogy mikor vettem,tehát nem volt még használva!!!

42.000Ft-ért vettem,és eladó!

36.000 Ft-ért adom is tovább...rossz biznisz nekem dehát ez van :D

zoltan.kissy@gmail.com

Ide írjatok ha valaki megvenné!!

Mister V. Creative Commons License 2018.01.04 -1 0 2948

Szerintem kombináltnál esélytelen:

fém katétercsöves (esetleg PA piercinges) belső tűkkel nem csak a tövénél, hanem teljes hosszban.

Ez annyira fájdalmas lenne már akkor is, ha áll, hogy az ember nem vállalná be ezt a fájdalmat az élvezését, mert nem élvezné... bár sok videó van a neten, hogy prosztatamasszázzsal is lógó farokkal elélveznek az emberek, így ez ellen ez sem véd.

Előzmény: szoknyás (2947)
szoknyás Creative Commons License 2018.01.04 0 0 2947

Van olyan erényöv, amiben lehetetlen elélvezni?

Toothpick Creative Commons License 2018.01.03 0 0 2946

Viszont ha az a vágyad, hogy csökkenjen a méret, akkor az elhízás a legjobb módszer :)

szoknyás Creative Commons License 2018.01.01 0 0 2945

Azért nem maradandó a méretcsökkenés, mert a pénisz olyan, mint egy vizes lufi. Nincs benne se csont, se izom, csak üreges test-nek nevezett sejtek halmaza. Ezek kis tárolók, amikbe ha vér áramlik, akkor nő a térfogatuk, amikor megtelnek, akkor meg a folyadéknyomás miatt keménnyé válnak. Van bizonyos méretük nyugalmi állapotban, amikor nem tartalmaznak vért, de ezek olyanok, mint a lufik, ennél is jobban összenyomhatók. Ha nem veszítesz a sejtjeidből, akkor ugyanakkora lesz akármennyi idő elteltével a pénisz, csak maximum kell neki idő meg noszogatás, mert a sejtfalak össze tudnak tapadni. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!