Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Longdickman 2 napja © 712

szende86 3 napja © 711

Zipzáros hordtáska jár hozzá? Gyárilag ez is tartozék.

Előzmény: Heuar (710)
Heuar 4 napja © 710

Eladó egy új CB-6000S erényöv 13000Ft-ért. Nem lett felpróbálva, minden eredeti tartozékával eladó. Csere érdekel sima CB-6000 -re.

Karcsi2461 aug. 14. © 709

Sziasztok!

Még megvan a CB-6000 a pántokkal együtt. Külön-külön is eladóak.

CB-6000: 15.000

pántok: 3.000

Előzmény: Karcsi2461 (692)
Juegos aug. 11. © 708

Sziasztok!

Nem tartom megalázónak, vagy kínzásnak az én esetemben az öv használatát. Na jó, esetleg a kínzás, mint fogalom még belefér, mert nem annyiszor és akkor élvezhetek el, mit ahogy szeretnék. Nem kell nekem magassarkú cipőben, porolóval a seggemben házimunkát végeznem, vagy erényövbe zárva végignéznem, hogy a feleségemet megkeféli valaki más. (Bocsánat, ha valakit megbántok ezzel, aki esetleg erre gerjed.) Szerintem ez már megalázó. 

Mi egy játéknak fogjuk fel, ami egy kicsit felpörgeti, megdobja a szexuális életünket. Régebben beszéltük a feleségemmel, hogy ha nem akarom hordani, akkor első szóra leveszi és kész. Persze, ha ő unja meg előbb (erre apró jeleket sem látok) ugyanaz a helyzet. Mi nem egy havi egyszeri, takaró alatt, sötétben, zuhannyal 3 perces szex életet szeretnénk élni. Teljesen normális életet élünk a hétköznapokban, nem kell (fel sem merült) úrnőnek szólítanom, stb.

Tudom, most jön az, hogy: "elég megalázó, hogy a farkát egy műanyag ketrecbe záratja", stb. A feleségem elmondása szerint több a spermám és nagyobb a farkam amióta övet hordok. Nagyon szereti (persze én is), ha a szájában élvezek el. Ez neki jó, nekem sem rossz, akkor miért ne csináljuk. 

Nem tudom nálad mit jelent az, hogy "ez a 'nő' ", de nem tűnik túl barátságosnak. Nem tudom szavakkal kifejezni azt, amit kapok tőle. Sokkal többet, mint amit egy házasságtól vártam volna fiatalabb koromban. És itt nem csak a szexuális dolgokra gondolok.

Nem tudom, hogy hordtál/hordasz-e erényövet. Ha igen, akkor te tudod miért. Ha nem, akkor próbáld ki, és utána döntsd el, hogy akarod-e, vagy nem. Van választási lehetőséged. Akárcsak nekem.   

Más: A hivatkozott kiegészítőt vagy készüléket nem ismerem, de persze olvastunk ilyesmikről már. Nekem túl soknak tűnik. Ez már nem férne bele a mi játékunkba azt hiszem. Persze, ha valakinek van tapasztalata a dologgal kapcsolatban, szívesen olvasnám.

krumplisfank aug. 11. © 707

Sziasztok

Hétfő van, reggel munkába menet előtt kattant a lakat.

Hosszú hét lesz.

pavlovicsgy aug. 10. © 706

erre en is kepes vagyok

sot en le is tudom venni es vissza is udom rakni kulcs nelkul

Előzmény: mroldanonimus (672)
krumplisfank aug. 9. © 705

Szia Juegos!

nekem ezzel a kiegészítővel kapcsolatban nincs tapasztalatom, de szerintem ha ti ilyen szinten vagytok. Lehet hogy érdemes utána nézni.

http://www.dreamloverlabs.com/dl2000.php

Mások véleményére is kiváncsi vagyok a kiegészítővel kapcsolatban.

Én nem szívesen használnám. Elég tortúrával, megtartóztatással és alázatosággal jár az is hogy az alap CB6000 rajtam van.

Előzmény: Juegos (695)
nyílméregbéka aug. 9. © 704

Ha jól olvasom, mindent megad neki, amire vágyik. 

Előzmény: Fourier sorfejtési tétele (703)
Fourier sorfejtési tétele aug. 9. © 703

És mit ad neked ez a 'nő', hogy érdemes így megaláznod és kínoznod magadat? Komolyan érdekel.

Előzmény: Juegos (695)
krumplisfank aug. 9. © 702

Sziasztok 

Megkérlem az érintetteket, hogy a kakaskodást rendezzék privátban. A fórumra viszont csak az idevágó dolgokat írják.

Előre is köszönöm.

Csi_cso_li_nem aug. 8. © 701

Ha gondolod, meg is mutathatom neked személyesen, mennyire érint engem a probléma és akkor majd nagyokat nézhetsz. Addig meg sértegethetsz másokat a neten.

Előzmény: Longdickman (691)
fejerboy1989 aug. 7. © 700

Köszi a segítséget mindenkinek, akkor marad a fém :)
Meglátjuk hogy fogom bírni benne. Ha lesz fejlemény megírom mindenképp!
Faithful Lover remélem nekem nem lesz ilyen problémám vele.

faithful lover aug. 7. Creative Commons License 699

nekem elkezdett rozsdásodni a lakat ív tövénél ami belemegy a lakatházba :D

Előzmény: krumplisfank (693)
faithful lover aug. 7. Creative Commons License 698

a műanyag bepállik a fém nehéz...kell valami fehérnemű :)

én saját tapasztalatból mondom, hogy puha szilikonossal kezdeni és onnan továbblépni 

Előzmény: fejerboy1989 (696)
bandolesa aug. 7. © 697

Szerintem az alsó fém inkább:-nem izzad bele a szerszám nagy melegben, nem fülled bele.

-strapabíró, meg a műanyag esetleg később megrepedhet ahogy írod pl:tisztításkor.

Előzmény: fejerboy1989 (696)
fejerboy1989 aug. 7. © 696

Sziasztok. 
Pár nap múlva készülünk erényövet venni párommal.
Véleményeket, tapasztalatokat, javaslatokat, ellenjavaslatokat kérnék mind2 övvel kapcsolatban. 
Nem sikerül dönteni a 2 között..
A műanyaggal azok a félelmeink vannak, hogy nyáron nagy melegben lehet bepállik a szerszám benne, illetve a tartósságától is tartok, hogy eltörik, megreped, stb. Viszont az tetszik benne, hogy különböző méretű gyűrűk vannak hozzá, valamint szétnyithatók, így könnyebben lehet fel/le venni plusz a távtartókkal is lehet variálni..
A fém ketreccel kapcsolatban viszont pont ez a negatív dolog, hogy csak 2 féle gyűrűt adnak ami ugye fix és nem szétnyitható. Viszont a pozitívuma, hogy nem törik el és strapabíró.
Szerintetek melyik lenne jobb vétel? Köszi előre is!

Juegos aug. 6. © 695

Sziasztok!

Azt hiszem, kicsit elment a fórum személyeskedő hangvétel felé, ennek feloldására szeretnék segítséget kérni tőletek!

Több hónapja hordok cb6000 erényövet, a feleségem a kulcsőrzöm. 

A szabályok szerint hetente csak egyszer lehet orgazmusom, az is csak úgy és akkor, ahogy a párom megengedi, vagy "megparancsolja".

Ha előbb élvezek el, mint az engedélyt megkapnám rá, akkor jön a büntetés. 2-3 napig, vagy akár egész héten is a legkisebb távtartóval kell hordanom az övet. Ez nekem elég kellemetlen, de persze az egész nem az én kényelmemet szolgálja.

Mivel mostanában párszor előfordult már, hogy hamarabb élveztem el, szinte mindég a rövidebb távtartót kapom.

A szombat esti "próbát" nem álltam ki. Ez abból állt, hogy hátrakötött kézzel egy nedves konyharuhát kellet volna az álló farkamon megtartani 20 percen keresztül. A konyharuha lecsúszott, így a párom kitalálta, hogy én magamnak találjak ki egy büntetést.  Persze, ha nem lesz elég kemény, akkor az ő büntetési ötletével kiegészül az én ötletem. A feladatom tehát egy önuralmat fejlesztő, elég kemény büntetés kitalálása, melyet a párom végre tud hajtani/hajtatni velem.

Kérlek ez ügyben segítsetek nekem. 

Köszönöm.

Kidobóstorta aug. 5. © 694

Hagyd szerintem az IQ bajnokokat, nekik mondvacsinált minden, ami nem tartozik a beteges szenvedélyeik közé. Szánalmas figurák.

Előzmény: Csi_cso_li_nem (690)
krumplisfank aug. 5. © 693

Sziasztok

Longdickman kêrdésedre válaszolva

Nekem CB6000 van tisztàlkodás nekem csak úgy megy ha a felesêgem megengedi hogy levegyem, ellenkező esetben szerintem ha benyomok egy adag tusfürdőt és lezuhanyoztatom az nem elêg, és kicsit aggódom hogy berozsdásodik a lakat és belé szorulok örökre :-)

Pisilni én csak ülve tudok, próbáltam néhányszor álva is de általában nem sikerült becêlozni.

Mostmár teljesen megszoktam, megvan hogy melyik gyűrű és távtartó a legmegfelelőbb nekem.

Egy kêrdés azokhoz akik cb6000 vagy az s változatot hordják: bárki fel tudta préselni magára a legkisebb gyűrűt? Mert ên kipróbáltam magamon mi a legszűkebb verzió és az eredmény az 5 ből a harmadik karika iszonyú szenvedés àrán felkerült a 4 távtartóból a legkisebb mêrettel együtt.

2 óràt volt így rajtam de rettentő fájdalmas volt.

Alap esetben ami kényelmes nekem viszont nem tudok megszökni a legnagyobb karika és a harmadik távtartó.

Előzmény: Longdickman (687)
Karcsi2461 aug. 4. © 692

Sziasztok!

Eladó egy vadonatúj CB6000 minden tartozékával. Ehhez jár egy bőrből készült öv, melynek segítségével biztonságosabban rögzíthetjük az övet, teljesebb a kiszolgáltatottság érzése :)

Ár: 20.000 Ft

Érdeklődni: karcsi2461@freemail.hu

Longdickman aug. 4. © 691

Remélem mr fitymatroll csicsolína egyszer olyan cukorbeteg leszel, hogy muszáj lesz levágni, aztán majd utána vagy befejezed ezt, vagy legalább tapasztalatból beszélsz nem csak arról, hogy hol meg mit olvastál a zinternetten.
Nekem nem kellett, levágattam és nem hiányzik.
Nem akarok rábeszélni senkit, de lebeszélni se fogok róla senkit mondvacsinált indokokkal.

Előzmény: Csi_cso_li_nem (690)
Csi_cso_li_nem aug. 4. © 690

Sokan meg azt nem irigylik, akiknek nincs és már nem is tudnak csinálni semmit azért, hogy legyen. Nem viccből van kitalálva a fityma. (Ha nem kéne, akkor nem nőne oda, ahogy más dolog se...)

Előzmény: Longdickman (689)
Longdickman aug. 3. © 689

Nekem szerencsére bőr már nincs rajta, így ez nem okozna gondot, de akinek van, őt nem irigylem :)

Előzmény: faithful lover (688)
faithful lover aug. 3. Creative Commons License 688

A tisztalkodas technikas es kreativitast igenyel,  de megoldato :). 

Igen,  ulve lehet benne pisilni csak ha a bor nincs hatrahuzodva es a makk nincs a nyilasnal. 

Előzmény: Longdickman (687)
Longdickman aug. 3. © 687

Hogyan tudsz benne tisztálkodni?
Tényleg csak ülve lehet benne pisilni?

Előzmény: faithful lover (685)
faithful lover aug. 2. Creative Commons License 686

Nem hordtam csak az elején 1-2 napra. Meglehetősen nagy a súlya. Majd ha a szilikonossal meglesz a rutin használva lesz ez is :)

Előzmény: fejerboy1989 (579)
faithful lover aug. 2. Creative Commons License 685

Túl vagyok az 5. napon lezárva, úgy hogy ez már élesben megy, a kulcsra a feleségem vigyáz.

Hát nagyon kemény agyilag és tényleg kihat a hozzáállásra is: folyton kedveskedek, lesem minden szavát. Szerintem élvezi a helyzetet :)

Krémmel még kísérletezni kell. A testem még nem szokta meg 100%-osan a szilikon gyűrűt, de azért jobb mint pár hete a "próbanapokon".

A megállapodás, hogy menzesz végéig mindenképpen rajtam lesz és nincs orgazmus/milking sem. Utána még kitalálja hogy lesz :P

krumplisfank júl. 30. © 684

Néhány éve próbálkoztam vele hogy csináljak otthon eggyet, de nem lett túl használható. Olcsóbb és jobb venni eggyet.

egyébként egy bilincs egyik oldalát használtam fel gyűrűként ami a zacsi mögé megy, a cső pedig PVC hajlítva fém szegeccsel rögzítve. Bilincs zár szerkezete volt a zár.

folyton valami valahol becsípődött, ruha alatt látszódtak a nagyobb idomok, 2 óránál többet képtelen voltam benne tölteni.

Előzmény: foxycox (678)
krumplisfank júl. 30. © 683

Egyáltalán nem jelent gondot a munkahelyen való viselet. Én 12 órát dolgozom a munkanapomon, farmer vagy ahhoz hasonló nadrágot hordok és nem veszi észre senki. Felállni nem tud, egy kicsit kellemetlen ha épp ügyféllel beszélek és akkor akar állni, de kis gyakorlással le lehet csillapodnak hamar, és akkor nincs gond

Előzmény: bandolesa (679)
_gaq.push(["_setCustomVar", 5, "Status", "anonymous", 2]); _gaq.push(["_setCustomVar", 1, "Level-1", "HUSZ", 3]); _gaq.push(["_setCustomVar", 2, "Level-2", "Holgyek,_urak,_szex", 3]); _gaq.push(["_setCustomVar", 3, "Level-3", "Erenyov_csak_ferfiaknak!", 3]);