Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Poch Odon Creative Commons License 2015.03.17 0 0 1019

Szia!

De igen, KHD, és a Shapeways-ről rendeltem. Pont a napokban terveztem, hogy felkínálom eladásra,

ugyanis nekem kicsi, és csak porosodik a polcomon.

üdvÖdön

Előzmény: zárva (1018)
zárva Creative Commons License 2015.03.17 0 0 1018

Szia Ödön!

A képen látható erényövet honnan rendelted? Kérlek írd meg! Véletlenül nem KHD termék?

Előzmény: Poch Odon (943)
Poch Odon Creative Commons License 2015.03.14 0 0 1017

Ez tényleg sokkal többet tud! Talán egy kicsit túl is van bonyolítva. Megbízhatóságot ebből nem tudok eredeztetni,

bármelyik oldal eltűnhet egyik napról a másikra. Ha valaki magára zárja így az övet, ezzel számolnia kell, de azért

annyira nem olyan nagy gond egy ilyen esetleges baleset. Ezt a semmi lakatot, amit az öveken használnak azért

nem egy nagy dolog eltávolítani :)

üdvÖdön

Előzmény: SoleMazo (1014)
tikta Creative Commons License 2015.03.13 0 0 1016

?

Előzmény: Miss Barb (1013)
tikta Creative Commons License 2015.03.10 0 0 1015

írtam emailt

Előzmény: Miss Barb (1013)
SoleMazo Creative Commons License 2015.03.09 0 0 1014

https://www.emlalock.com/

Ez ismertebb, és megbízhatóbb oldalnak is tűnik. A felhasználók szavazatával lehet növelni / csökkenteni a hátralévő időt (akár úgyis, hogy posztolsz egy szavazási linket valahová), de sok mindent be lehet állítani (maximális intervallumot stb.)

Előzmény: Poch Odon (1011)
Miss Barb Creative Commons License 2015.03.09 0 0 1013

Szia!

Kérlek írj e-mail címemre!

szaboev8383@freemail.hu

Ott megbeszéljük a részleteket.

Előzmény: tikta (1012)
tikta Creative Commons License 2015.03.09 0 0 1012

Szia. Én szeretnék erényövet vásárolni. A CB6000S fémre lenne szükségem.

Megbeszélt időpontban áttudnám venni Budapesten.

Előzmény: Miss Barb (1001)
Poch Odon Creative Commons License 2015.03.08 0 0 1011

Sziasztok!

Sokan írták itt korábban, hogy szükségük lenne egy kulcsőrzőre. Nos, én találtam egyet, igaz csak virtuális, de jó!

Szükség lesz hozzá egy fényképezőre, és egy számzáras lakatra. Amit  ajánlanak az csak 10 000 kombinációt tud,

ezért én rendeltem egy ilyet:

http://www.amazon.com/Wordlock-PL-004-BK-5-Dial-Combination-Padlock/dp/B000U5N2P0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1425773791&sr=8-1&keywords=wordlock+padlock

Ez 100 000 kombinációs, így nagyjából kizárható a próbálkozásos módszer sikeressége :)

A dolog a következőképp működik. Regisztrálni kell a keyholder.r307.com oldalra. Emailben küldenek egy jelszót,

amit a Preferences menüben lehet megváltoztatni, az időzónával egyetemben. Ezután be kell a lakaton véletlenszerűen

állítani egy kombinációt és le kell fényképezni, mindezt úgy, hogy közben ne lásd! Az erényöv kulcsát/kulcsait így kell bezárni a

lakattal egy dobozba, vagy bárhova, ahonnan nem lehet kivenni. A Surrender a Key menüpontban lehet a fényképezőről

letöltött képfájlt (max. 2 MB) kiválasztani, és megadni a szabadulás időpontját (nap/óra/perc). Azt is be lehet állítani,

hogy pontosan a megadott idő eltelte után, vagy azon intervallumon belül véletlenszerűen, vagy az eleje/közepe/vége felé

véletlenszerűen engedjen ki. Mutatja majd a pontos hátralévő időt, vagy csak körülbelül, vagy vadul össze-vissza, vagy

csak kérésre, vagy hideg/meleg módban vagy sehogy - kiválasztástól függően majd a Key List menüpontban. Már csak

az előbb szabadulás módját kell beállítani. Egyszer mutatja meg a kódot, vagy kérésre elküldi a regisztrációnál megadott

emil címre (ezzel lehet trükközni, ha valaki másnak a címére regisztrálsz, és a lelkére kötöd, hogy csak akkor mondja meg

a kapott kódot, ha adsz neki 100 000 Ft-ot. Így tudnia sem kell, hogy kulcsőrző lett :) ), vagy semmilyen lehetőség nincs

a rendkívüli szabadulásra. Ez utóbbi már piros betűs figyelmeztetéssel van ellátva!

Ha mindent beállítottál Upload Key és a fényképezőről, számítógépről törölni kell a kombinációt tartalmazó képet!

Eztán már csak a lakatnak kell kattannia az erényövön, benne a farkaddal ...

... ha letelt az idő, letöltheted a képet, amivel ki tudod nyitni a számzárat.

Kellemesen elkeseredett frusztrálódást!

üdvÖdön 

chastityIstvan Creative Commons License 2015.03.07 0 0 1010

Szia!

igen érdekel, köszönöm, és, bocs, hogy nem néztem be.

Szóval kérem a tüskéket:

chastity@indamail.hu

Előzmény: Miss Barb (1009)
Miss Barb Creative Commons License 2015.03.04 0 0 1009

Szia!

Most van tüském a CB6000, ha még érdekelne!

Írj.

Köszönöm!

Előzmény: chastityIstvan (993)
zseton71 Creative Commons License 2015.03.04 0 0 1008

Szia!

Átadom a dicséretet, remélem fogja értékelni. Még nem tudja, hogy elkezdtem ide írni, de most már kénytelen leszek neki megmondani :)

Amúgy még a dominám sem tudja, de szerintem neki nem lesz ellenére a dolog. Talán csak azt fogja nehezményezni, hogy miért nem tettem fel képeket :)

Ami ez előzményeket illeti, azon kívül, hogy én nagy rajongója vagyok a BDSM-nek nem igazán volt. Jó néhány dolgot kipróbáltam már, de az erényövet még nem. És ez valóban olyan eszköz ami minden pillanatban érezteti az emberrel, hogy hol a helye ebben a játékban, viszont a feleségem számára szinte láthatatlan, amit Ő igen nagyra értékel.

Hozzá tartozik még a történethez, hogy jó ideje nyitott házasságban élünk, ami igen jól működik, így ezek a dolgok sem jelentenek akadályt. 

Ami a régi ittlétemet illeti, szerettek ide néha eljönni, vannak olyan témák amik érdekelnek, és ez egy jó találkozóhely a hasonló érdeklődésű embereknek.

Előzmény: Poch Odon (1006)
zseton71 Creative Commons License 2015.03.04 0 0 1007

Szia!

Nincs mit. Azt gondolom, hogy egy ilyen topic elég sajátságos, hiszen az őszinteség, eléggé nehezem ellenőrizhető. De azt gondolom, nekünk akik valamennyire benne vagyunk a BDSM világában a bizalom az egyik legfontosabb dolog.

Ami az eltérő igényeket illeti, természetesen a feleségemé az elsőbbség, ha Ő szeretne velem szeretkezni akkor lekerül az öv. Persze van egy olyan lehetőség, hogy csak Ő élvez el, de ezt majd gyakorlatban kiderül. Szereti ha egyszerre élvezünk el, ezért szerintem ez ritkán fog előfordulni. Bár lehet ha rákap a dolog ízére akkor ez is kialakulhat :)

Előzmény: Liefdevolle (1005)
Poch Odon Creative Commons License 2015.03.03 0 0 1006

Szia Zseton71!

Tényleg minden tisztelet a feleségedé, hogy ebbe így belement! Én először azt hittem, hogy mind a ketten sub hajlamúak vagytok,

így a domina szépen eljátszadozhat veletek. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan fog ez működni a gyakorlatban! Mindenesetre érdekelne,

ha nem túl indiszkrét a kérdés, hogy honnan jött az ötlet? Mármint az erényöv. Volt valami előzménye? Gondolom nem véletlenül

vagy fent régebb óta ezen a fórumon.

üdvÖdön

Előzmény: zseton71 (1004)
Liefdevolle Creative Commons License 2015.03.03 0 0 1005

Szia!

Köszi az őszinte választ!

Ha szabad még kérdeznem, akkor azt szeretném tudni, hogy a feleséged és a dominád közötti esetleges "eltérés"-t hogy tudjátok kezelni? Gondolok itt arra, hogy ha a feleséged kiengedne, hogy kicsit érezzen/élvezzen téged, de a dominád ezt nem engedi, mert esetleg nem érdemelted ki, akkor mi a teendő?

Amúgy minden tiszteletem a feleségedé! 

Előzmény: zseton71 (1004)
zseton71 Creative Commons License 2015.03.03 0 0 1004

Szia!

Nem ő sajnos nem domináns hajlamú, viszont szerencsére tiszteletben tartja az én vágyaimat. Én pedig igyekszem tiszteletben tartani azt, hogy számára ez nem egy élvezetes játék. Így született meg ez az ötlet, ami az én fejemből pattant ki. 

Majd a gyakorlat fogja igazolni vagy cáfolni, de úgy gondoljuk, hogy ez számára is egy elfogadható megoldás, hiszen nem kell nagyon belefolynia a játékba, viszont élvezheti annak minden előnyét. Én nem "piszkálom" folyton a "problémáimmal" viszont kap egy folyamatosan érte epekedő, szófogadó férjet, aki mindenre hajlandó. Amúgy ez a játék már el is kezdődött, de még erényöv nélkül, egyenlőre "becsületkasszás" megoldással. Vasárnap volt egy hete, hogy elélveztem, persze ez nem az igazi mert merevedésem az lehet, nem is tudnám megakadályozni, hogy ne legyen :)

Liefdevolle Creative Commons License 2015.03.03 0 0 1003

Szia Zseton71!

Ez tényleg érdekes felállás.

Ha publikus, elárulod, hogyan vetted rá erre a feleségedet? Ő is kicsit domináns hajlamú? Ezt a "formációt" hogyan és ki vetette fel?

Sok sikert, és jó feszengést!

Előzmény: zseton71 (997)
delevény Creative Commons License 2015.03.02 0 0 1002

Van itt olyan, aki szívesen őrizné más kulcsát?

Miss Barb Creative Commons License 2015.03.02 0 1 1001

Még mindig van lehetőség erényöv vásárlásra, ha még nem szántad el magad.

Továbbá van 3 db tüske ami CB3000 öv nélkül lehet megvásárolni.

1 db CB6000 fa színű 12.000 Ft,

1 db CB6000 átlátszó színű 12.000 Ft,

1 db CB6000S átlátszó színű  12.000 Ft,

1 db CB6000S fém 14.000 Ft (4 cm, illetve 4,5 cm átmérőjű karikával),

1 db Katéteres öv 15.000 Ft,

1 db CB3000 átlátszó 15.000 Ft (3 db tüskével)!

Budapesten élők azonnal át is vehetik.

Részleteket privátban.

Gay Leather Creative Commons License 2015.03.01 0 0 1000
Hali. Hasonloan működik nálunk is :)
Előzmény: Poch Odon (998)
Gay Leather Creative Commons License 2015.03.01 0 0 999
Hali. Hasonloan működik nálunk is :)
Előzmény: Poch Odon (998)
Poch Odon Creative Commons License 2015.02.28 0 0 998

:)

üdvÖdön

zseton71 Creative Commons License 2015.02.28 0 1 997

Sziasztok!

Megrendeltem az első erényövünket.

Meglehetősen speciális az esetünk, hiszen hárman fogjuk játszani ezt a játékot. A dominámmal csak a neten tudom tartani a kapcsolatot, mivel 16000 kilométer választ el tőle. Ő fogja adni a viseléssel kapcsolatos instrukciókat. A kulcsra pedig a feleségem fog vigyázni.

Érdekes lesz, nagyon izgatottan várom, hogy kezdődjön a játék.

üdv 

P.

szerencsés-vivyen Creative Commons License 2015.02.28 0 0 996

Ha partizni megyünk az én párom itt tartja a kulcsot. "Oly távol, de mégis közel."

Gay Leather Creative Commons License 2015.02.28 0 0 995
Fél óra szabadság volt... Megfizethetetlen..... ;)
Miss Barb Creative Commons License 2015.02.27 0 0 994

Szia!

Lehet, hogy lesz a napokban tüském.

Biztos érdekel?

Előzmény: chastityIstvan (993)
chastityIstvan Creative Commons License 2015.02.27 0 0 993

Szia!

cb6000-hez szeretnék "tüskéket"

Ilyened is van?

Nekem van övem, (csak nincs aki rám zárná és őrizné a kulcsot :(  )

Előzmény: Miss Barb (985)
Miss Barb Creative Commons License 2015.02.21 0 0 992

Szia

Nem írtad melyik S öv érdekel.

Előzmény: bubuka81 (990)
Gay Leather Creative Commons License 2015.02.21 0 0 991
Két hete lezárva vagyok. Már kezdek nagyon ideges lenni....meg tele vagyok...
bubuka81 Creative Commons License 2015.02.20 0 0 990

Szia!

A fém CB6000S-ről tudnál feltenni képet?

Köszönöm!

Előzmény: Miss Barb (985)