Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

faithful lover 3 órája Creative Commons License 890

Ha mákod van simán átjön a vámon. Ha kicsit van mákod, akkor bekérik a tranzakciót amivel igazolod a tényleges értéket, erre kiszámolják az ÁFA-t és az esetleges vámot (értéktől függ, hogy raknak-e rá vámot, vagy áfa-t), majd kihozzák házhoz. A legrosszabb eset pedig amikor meg kell magyaráznod hogy mi az ami a csomagban van :D

A vámosok csomagvizsgálóval 3D-ben látják, ezért elvileg fel sem bontják, de ha szivatni akarnak, akkor több emberen keresztül kell magyaráznod a cucc funkcióját (e-maiben).

Ez különösen, akkor lehet igaz, mikor "fun toy" felirat van rajta :D :D

Előzmény: Buvolix (887)
Gay Leather 4 órája Creative Commons License 889

szevasz.

a cső közepe az összeillesztésnél repedt meg, de ugy hogy becsípte szerszámom azon részét. na megragasztottuk, de vettem itt egy csövet. most az van rajtam. tisztálkodás tusfürdő s vízel jól átöbblítettem, törlés, hajszárítóval...

Előzmény: Buvolix (887)
Buvolix 8 órája Creative Commons License 888

Szia !

Eltört ? Hmm... Hogyan ?

Csak azért kérdezem, hogy én mire vigyázzak, hogy ne törjön el. Vagy csak nagyon szerettél volna már állni és szétfeszítette ? :)

Egyébként te sokáig voltál bezárva. Hogyan tudtad megoldani az erényövben a pénisznek a mosását, tisztítását ?, mert 2-3 nap után azért már szükséges lenne.

kösz

Előzmény: Gay Leather (881)
Buvolix 8 órája Creative Commons License 887

Sziasztok !

Erről a vámos "szerencsétlenkedésről" írnátok bővebben légyszíves ?

Én is szeretnék rendelni egy ilyen lentebbi, külföldi internetes weboldalról, de pont a vám az, ami miatt még nem tettem meg, mert nem látom át a dolgot.

köszi

Előzmény: Poch Odon (875)
petipeta1000 10 órája Creative Commons License 886

Helló engem érdekelne a KSD-G3 az erényövhöz. plusz érdeklődnék hogy a cb 6000 es cső eladásra került e vagy sem?? 

Előzmény: Poch Odon (884)
Gay Leather 1 napja Creative Commons License 885
Rajtam is rajtam van...állnék..
Előzmény: Poch Odon (884)
Poch Odon 1 napja Creative Commons License 884

Hosszas várakozás után megérkezett a Curve cső és a KSD-G3. Az első tapasztalatok:

Jól gondoltam. Ha kicsi a cső átmérője, nem lesz jó az öv, bárhogy is próbálkozik az ember!

Úgy látszik nekem ez a méretem, a Curve teljesen kényelmes. Egy laza nadrágban szinte

olyan, mint ha fent sem lenne. A tökéletes felvételhez persze nem árt a harisnyás módszert

alkalmazni. Kicsit meg is ijedtem, hogy feleslegesen rendeltem a KSD-G3-at, de hamar kiderült,

hogy a legnagyobb gyűrű-legkisebb távtartó kombinációból síimán kiszökök. Próbáltam egy

kisebb gyűrűvel is, de abból is kijöttem. Ekkor lépett színre a KSD-G3. A legnagyobb verzióval

kezdtem, és a szökés máris lehetetlenné vált. Sajnos azonban így nagyon elszorította a farkamat

az öv. Semmi gond, a leírásban pontos útmutató van az ilyen esetekre. Alkalmazva az ott leírtakat,

sikerült egy tökéletes beállítás összehozni. Nem szorít, de nem is lehet kijönni belőle. Túl vagyok

az első 24 órán, mit mondjak, őrjítő volt! Hajnalban durván belemerevedtem, és napközben is

elég volt csak arra gondolnom, hogy ezt nem tudom levenni (a kulcs a páromnál volt), és máris jött

a feszítő érzés. Maradt még két méretben a KSD-G3 (hármat adnak egy csomagban), így azt felkínálom

eladásra, annak, akit érdekel. A B méretről (3,45 mm átmérő), és a C méretről (3,13 mm átmérő)

van szó.

üdvÖdön

Poch Odon 1 napja Creative Commons License 883

hmmm... ez ígéretesnek tűnik, lehet rendelek egyet...

üdvÖdön

Előzmény: faithful lover (877)
nakivagyok83 2 napja Creative Commons License 882
Várom már !
Gay Leather 2 napja Creative Commons License 881
En okt 5. Től voltam zarva. Csak eltört a cső mikulaskor....
Előzmény: nakivagyok83 (880)
nakivagyok83 2 napja Creative Commons License 880
2 hete vagyok bezárva ! Ha jól viselkedek szilveszterre lekerülhet az öv pár órára !
Gay Leather 2 napja Creative Commons License 879
Tegnap újra le lettem zárva....
faithful lover 4 napja Creative Commons License 878

A helyes gyűrűméret az amikor legalább 1 ujjadat át tudod dugni amikor rajtad van.

Testsúly függvényében is változhat a szükséges gyűrű méret - ez a gáz a fém cuccokkal, hogy csak 1 típúsút küldenek és plusz gyűrű irreálisan drága.

A madzaggal az a gond, hogy nem vesz fel szabályos kör alakot...inkább ellipszis lesz, míg a gyűrű szabályos kerek. Emiatt már könnyen félre lehet mérni, más oldalról 45mm-est és 50mm-est hordani egész nap teljesen más, mint néhány mp-re a madzagot kimérni.

Én mindenképpen azt mondom, hogy vegyél egy szilikonost először. Azzal kitapasztalod mi a jó illetve megtudod, hogy képes vagy-e hordani és utána veszel komolyabbat/drágábbat.

itt egy példa:

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-chastity-cages-Male-penis-lock-silicone-MALE-Chastity-device-extreme-male-chastity-CB6000-cb6000/1791743793.html

Előzmény: Törölt nick (876)
faithful lover 4 napja Creative Commons License 877
Törölt nick 5 napja Creative Commons License 876

Sziasztok. 

Új vagyok a témában, de nagyon tetszik az ötlet, hogy a barátnőm bezárt pár napra időnként. Az az igazság, hogy még elég fiatal vagyok, mindössze 25 éves. Ő még kicsit húzódzkodik, de nem zárkózik el előle. Utánaolvastam már, szóval a dolgok működésével már tisztában vagyok, de egy dolog érdekelne.

A gyűrű, amik a herék mögé kell rakni, az kényelmes? Mikor jó, ha pont akkora, hogy szorítson kicsit, vagy ha kicsit tágabb? Az az igazság, hogy online akarok rendelni egy fémet. Két verzióban áruljak 45 és 50 mm-es gyűrűvel. Ha én lemérem mondjuk egy madzaggal a gyűrű helyét, és abból visszaszámolom az átmérőt, és kb. 45 mm jön ki, akkor a 45 mm-es gyűrű lenne a jó? Vagy akkor már inkább az 5 mm-el nagyobb?

Válaszotokat előre is köszönöm. 

Poch Odon 5 napja Creative Commons License 875

Szia faithful lover!

Persze, az ember belemegy a játékba, hiszen nem záratná le magát, ha nem izgatná. Számomra, azonban komolytalanná válik a dolog,

ha tudom, hogy ki tudok szökni. Akkor már elméletileg az is elég lenne, ha megbeszélném a párommal, hogy most x napig nincs

orgazmus, de az egy másik játék lenne :) kevésbé izgalmas, mint ha teljesen a kezébe adom az irányítást.

Sajnos a cucc még mindig nincs nálam, megy a vámos szerencsétlenkedés ...

üdvÖdön

Előzmény: faithful lover (867)
faithful lover 6 napja Creative Commons License 874

Megbízhatatlan az anyag: a fém ami a végén van bármi lehet. Előfordulhat allergia, vagy valami lemállás (pl sima műanyagra festenek fém jellegű festéket) és akkor kész a baj. A csőről sem tudni semmit: rugalmas és annyi. Ha van benne valami rákkeltő, vagy szimplán irritálja a belső szerveket azzal szintén lehet gond.

Olyan is elfordulhat, hogy zéró orvosi teszttel készítik a terméket és a gondok csak használat közben jönnek ki.

Ha "orvosi helyről" rendelném azt mondom OK, próbáljuk ki. De a cucc gyakorlatilag olyan országból jön, egy olyan illetőtől akivel soha nem fogok találkozni, talán a neve és a cégneve sem igaz... pöcsöm meg csak 1 van.....

CB6000 témához: nappal legyen laza, este és hajnalban meg ne legyen gond a feszülés :). A távtartókkal sokat lehet finomhangolni.

Előzmény: Buvolix (873)
Buvolix 6 napja Creative Commons License 873

Értem. :)

Egyébként miért tartod kizártnak a kínai katétert ? Én még nem próbáltam, csak kérdezem.

----

Tudtok-e ajánlani CB-6000 S-nél kisebb erényövet ?

Jelenleg ilyen S-es van nekem, de egy picivel lehetne kisebb is. A Gyűrű az pont jó. A heréim mögé a csomagból a legnagyobbat használom, mert az eggyel kisebb már nagyon szorítja a heréim és gyorsan belilulnak. Én meg ugyebár nem fájdalmat és károkat akarok a szervezetemben okozni.

Viszont az S-es cső része egy picivel lehetne kisebb. Egy kicsit, ha összehúzódik a fütykös, akkor lehetne kisebb is a cső rész és ezért keresnék valami kisebbet. Így nincs az a feszítő érzés, amit ti írtok.

Előzmény: faithful lover (872)
faithful lover 6 napja Creative Commons License 872

Kínából rendelt cucc.... katéter használat ebből kifolyólag kizárt és kiszedhető :) szóval nincs vele tapasztalatom, meg amúgy is extrémnek tartom :P

Magáról az övről csak annyit, hogy elég vaskos cucc - alsógatya (alátámasztás) nélkül elég nehéz hordani. Enélkül hintázik a cuccos mint a lengőteke :)

Előzmény: Buvolix (871)
Buvolix 6 napja Creative Commons License 871

Szia Faithful Lover !

Látom, hogy itt, 1-2 hozzászólással lentebb még mindig fórumozol.

Ezt az üzenetet most válaszként írom egy régebbi üzenetedre, amikor katéteres erényövet vettél az Alienexpressről. Nézd meg, hogy melyik üzenetedre válaszoltam.

Írnál légyszíves nekem egy beszámolót, hogy mégis milyen ez a katéteres változat ?

Muszáj a katétert használni, vagy le is lehet venni csak a katétert ?

Tudsz benne sétálni, meg minden ? Nem fura, hogy a péniszedbe le van tolva a katéter ?

kösz

Előzmény: faithful lover (595)
aeway 6 napja Creative Commons License 870

Sziasztok! 

Próbálgatom az övemet, néha akadnak érdekes dolgok :) 3 szor voltam már kint utcán benne, állandóan olyan érzésem van mintha mindenki látná rajtam, de ez az érzés csak növeli az élményt. Idáig 2 éjszaka volt rajtam ( nem egymás után) de mindkétszer hajnalban felébredtem hogy feszül. Általában kb. 15-16 órát van rajtam, de ha minden igaz akkor ma reggel 7-től meghatározatlan ideig lssz fent, a levételről majd a nejem dönt :) Remélem bírni fogom.

Buvolix 6 napja Creative Commons License 869

Hello

Használt már valaki ilyen erényövet ?

Egyáltalán mi értelme van olyan erényövnek, aminél bizonyos hosszúságú katéter is van ?

Előzmény: Bezárva87 (656)
pongi77 6 napja Creative Commons License 868

hát rajtam is kattant 3 napja a lakat a reggelek elég kemények

faithful lover 2014.12.13 Creative Commons License 867

No igen a csőhossz a tud zavart okozni. Szerencsére(?) én vérbő vagyok így nem okoz gondot.

A golyóbegyömöszölés technika nehéz mivel a golyóim alapvetően nagyok: egyszerre csak 1 jön át a másikat pedig rá kell segíteni. Fájdalommentesen megoldható, de valóban nem 10mp-es meló és nem árt ha éppen lazán lógnak. Amúgy a sorrend: golyó 1, golyó 2, farok (tehát először csak a herére húzom)

Babaolajjal nem küldtem még meg és nem is feltétlen tenném mert olajos és nagyon nehezen mosódna/szívódna fel. Itt a trükk csak annyi, hogy bezárás előtt van egy "ürítés".

1 hetet simán ki lehet bírni benne :D. Ha kihúznád a farkad a csőből nem tudnád visszarakni és bukta van... :P

Amúgy nálunk ez kétoldalú dolog - én is akarom az 1 hét szünetet, mert utána nekieshetek az asszonynak amit Ő is élvez :). Ezért is ütemezzük menzesz időszakra a lezárást, akkor úgyis csak a kezek játszanak.

Előzmény: Poch Odon (866)
Poch Odon 2014.12.13 Creative Commons License 866

Igen, néztem, amikor belinkelted vásárláskor. Nekem is ergonomikusabbnak tűnt, mint a CB sorozat,

de a cső hossza, egészen pontosan rövidsége miatt :) szóba sem jöhetett. Akkor találtam róla

videót is, de ott nemes egyszerűséggel nem mutatták, hogy végül hogyan is sikerült belegyömöszölni

a golyókat, és a hímvesszőt is a gyűrűbe. Neked ez nem okoz gondot? A másik kérdésem pedig az,

hogy oké tapadós az anyaga, de ha megküldöd egy kis babaolajjal, akkor sem tudsz kiszökni?

Ha engem bezárna a párom 1-2 hétre, biztosan nagyon találékony lennék :)

üdvÖdön

Előzmény: faithful lover (865)
faithful lover 2014.12.12 Creative Commons License 865

Hasznos kiegészítő, ha előbb látom talán én is benevezek.

Amit én hordok, az maximálisan bevált. A gyűrű alakja miatt nem szoros ellenben a herebőrt megvezeti, a farkamat félig körbeveszi. Alulról gyakorlatilag lehetetlen kibújnom.

Mivel a cső pedig tövig ér így felülről sem olyan könnyű kibújni. Le tudom csúsztatni, de nem teljesen, mert a nagy gyűrű kialakítása olyan, hogy nem lehet. Ráadásul a műanyag csövön kívül-belül van valami gumiszerű bevonat ami tapadást ad.

CBx0000-el szemben nincsenek műanyag csapok, amiket ki lehet húzni szóval iszonyat pici (talán lehetetlen) az esély csalásra.

Előzmény: Poch Odon (854)
faithful lover 2014.12.11 Creative Commons License 864

Tusfürdővel és zuhanyrózsával, levétel nélkül megoldom - csak nem szabad beledagadnom a csőbe :P

Előzmény: Buvolix (862)
Poch Odon 2014.12.10 Creative Commons License 863

Szia!

Itt találod: http://www.keptforher.com/newstyles.html  The Curve Cage - New Style 75$

üdvÖdön

Előzmény: Buvolix (861)
Buvolix 2014.12.10 Creative Commons License 862

Sziasztok !

Az alábbi dologban kérném szépen a véleményeteket, tapasztalataitokat, hogy szerintetek hogyan lehet ezt megoldani.

Ha erényövbe vagyok zárva, akkor 2 naponta azért le kell venni, hogy megmossuk a fütyköst. A párom általában bilincsben hátrazárja a kezeim, hogy ekkor sem nyúlhassak hozzá. Majd leveszi az erényövet és megmossa.

Ezután hogyan lehet visszazárni az erényövbe a fügyköst ?, mert elég komoly merevedés következik be nálam és sok időt kell várnunk, hogy lankadjon és be tudja zárni a párom. A hideg víz sem segít. Nálatok ez hogyan van megoldva ?

kösz

Buvolix 2014.12.10 Creative Commons License 861

Szia ! 

Erről a Curve csőről tudnál légyszives csatolni ide képet, hogy melyikre gondolsz ?, mert lehet, hogy engem is érdekelne. Illetve egy oldalt, ahol meg lehet vásárolni.

köszi

Előzmény: Poch Odon (851)