Keresés

Részletes keresés

vanegykulcsanyakamban Creative Commons License 1,5 órája 0 0 2125

Sziasztok! Verának hívnak, és mostantól egy aprócska kulcs lóg a nyakamban.

Persze, nem ilyen egyszerű a történetem! 10 éve vagyok házas, van két gyönyörű gyermekem, és egy szuper férjem. 15 éve élünk együtt és még mindig működik köztünk minden, miközben szinte az összes barátnőm már elvált, vagy csalja a férjét, vagy a férje csalja őt. Hogy mi a titok? Erről majd máskor, mert túl hosszú lesz így is. Szóval, a szexuális életünk az elejétől kezdve csodás volt, ahogy mondani szokták, működött a kémia. Éjjel-nappal együtt voltunk, voltak hetek, hónapok, amikor napi kettő volt az átlag. Emlékszem, az első randin azt mondta, hogy szexológus szeretett volna lenni, csak másfelé sodorta az élet. Ilyen szar csajozós dumát! - gondoltam. Aztán gyorsan kiderült, hogy tényleg érti, hogyan működnek a nők szex közben, legalábbis engem biztosan. Sokszor mondta, hogy a szex a kapcsolat indikátora. Ha nem fejlődik, akkor a kapcsolat sem. Ahogy nyílunk meg egymás előtt, úgy fedjük fel belső titkos vágyainkat, ami jó esetben megvalósul a szexuális életünkben is. Már egy ideje meneteltünk ezen az úton, amikor egy beszélgetés alkalmával kibökte, hogy vannak még olyan vágyai a szexben, amit még nem próbáltunk ki. Így esett, hogy egy este úgy kikötözött, hogy moccanni sem bírtam, ő meg olyan lassan és sokszor élveztetett el, hogy azt sem tudtam hol vagyok, a karjaiban tértem magamhoz. Ettől kezdve sokszor játszottuk ezt a játékot. Teljesen magatehetetlenné tettük a másikat - a szabadulás reménye nélkül -, és játszottunk rajta, mint egy hangszeren, őrületbe kergetve ezzel. Legalábbis ő mindig így fogalmazta meg a lényegét. Azért írom, hogy játszottuk, mert addig bátorított, tanított, hogy végül én is kipróbáltam az irányító szerepét. Ezután még izgalmasabbá vált a dolog, mert mindketten megtapasztaltuk a másik oldalt is, így folyamatosan fejleszthettük tudásunk. Persze, közben évek teltek el (kb. 10), építkeztünk, megszülettek a gyerekeink, szóval minden olyan dolog lezajlott, ami erősen próbára tesz egy kapcsolatot. Nem is múlt el nyomtalanul ez az idő, a minden nap szexelünkből, eljutottunk az átlag heti egyhez, majd tovább romlott a helyzet. Az összes ismerősünk, akinek gyereke van, pont ebben a cipőben jár - nyugtattuk magunkat. Hiába. Amikor nagy ritkán sikerült együtt lenni, ugyanolyan fergeteges volt, mint régen (persze, sokat is fejlődtünk, elég jól ismerjük már egymást :) ), de annyi más fontos dolog volt, hogy nem jutott elég idő a szexre, pedig részemről volt rá igény, nagyon is! Évek óta azt gondoltam, hogy talán megunt, vagy a vágya csökkent a korral. Egy hosszú éjszakai beszélgetés alkalmával - mert még mindig át tudunk beszélgetni akár egy éjszakát is - szóba került, hogy a férfiak többsége bármilyen sokat is van együtt a párjával, ha kedve szottyan, magához nyúl még pluszban. Tudtam, hogy ő is szokott (én is), mert nem mindig elérhető a másik, ebben semmi különös nincs. Ami meglepett, az a gyakorisága volt. Teljesen nyíltan rákérdeztem, milyen sűrűn csinálja, erre azt felelte, hogy naponta egyszer, sőt van, hogy kétszer is! Na, ennyit a korral csökkenő libidóról! Azt is bevallotta, hogy az évek alatt rájött, az önkielégítésnek van egy rossz mellékhatása: szokássá válik! Szokássá válik az, hogy nem tesz erőfeszítéseket azért, hogy a velem együtt legyen, hanem egyszerű rutinművelettel könnyít magán úgy, hogy közben fotókon, videókon látott lányokkal fantáziál! Kényelmes, gyors, csak épp tönkretette vele a szexuális életünket! Megszűnt a lényeg: a másikra való odafigyelés! Ekkor esett le a tantusz! Eszembe jutott, hogy régebben, amikor egy webshopban szexi fehérneműket kerestem magamnak (egy izgissel akartam meglepni) egy termék mellé oda volt írva, hogy "anti masturbation". Nem kellett sokáig keresgélnem a neten, hogy ráleljek a castity device-ra, azaz a férfi erényövre. Innen már csak egy lépés volt megtalálni ezt a fórumot, amit jó tanulóként végigolvastam, és rengeteget megtudtam a témáról. És tényleg, sok férfi folyamatosan önkielégít, hiába van partnere. Lassan egy terv körvonalazódott bennem …

A következő napokban három dolgot rendeltem a neten. Egy pénisz másolót (nem is tudtam, hogy létezik ilyen, csak egy sima vibrátort szerettem volna), ez majd nekem kell. Egy valódi fém bilincset (gyorsan felrakható és levehető, viszont kiszabadulni nem lehet belőle), ezt majd ő használja a tisztálkodáshoz. És egy CB6000-es erényövet, méret alapján az tűnt jónak. Kezdetét vehette a nagy kaland, ugyanis közeledett a házassági évfordulónk. Közösen elkészítettük a farka pontos másolatát a másolóval (ebbe egyébként egy vibrátor is került). Bár, engem sohasem izgattak ezek a rezgő izék és a műfütyik sem, ez a darab mégis lázba hozott miután elkészült, mert pont olyan lett, mint az övé. Ha megfogom, szinte mintha az övét fognám, csak nem meleg. Őt is felélénkítette a dolog, mert tudta, hogy nem annyira gerjedtem a témára, eddig. Óriásit dugtunk, és a másolatot is használtuk. A következő együttlétünk alkalmával elővettem az erényövet. Nagyon felizgult tőle, el kellet élveztetnem, hogy fel tudjuk próbálni. Miközben ő abban a hitben élt, hogy ez is a kötözős játékaink része, a segítségével kikísérleteztem, hogy melyik konfiguráció jó a farkára. Eljött az évfordulónk napja. Elvitt vacsorázni, kaptam ajándékot, csodás este volt, de én más miatt izgultam. Hazaértünk, de nem mentünk be. Az autóban kielégítettem szájjal. Mire beléptünk a házba, a bébiszitter már elaltatta a gyermekeinket, gyorsan hazaküldtük. Közöltem vele, hogy most jön az én meglepetésem. Felvettem az új szexi fehérneműt (igen megjött), rendesen kikötöztem, moccanni sem tudott. Óriásit szexeltünk! Persze, az én irányításommal, mindig megállva az orgazmusa előtt. Sokáig izgathattam, mert nem sokkal előtte már elment, de végül újra elélvezett (addigra én már többször is). Hagytam egy kicsit pihenni, majd folytattam. Ezúttal már nem kellett annyira figyelnem, inkább megdolgoznom az újabb orgazmusáért. Miután ismét elsült a fegyvere, gondosan letakarítottam, elővettem a CB6000-et, felhelyeztem, és hamarosan kattant a lakat. Nem gondoltam volna, hogy egyetlen kis hangocska ennyire izgalomba tud hozni! A kulcsot már jó előre elrejtettem, majd eloldoztam és közöltem vele, majd akkor engedem ki, ha kedvem tartja. Láttam a szemén, hogy tetszik neki a játék, azt hitte ez még az este része, és egyébkén is túl volt már három magömlésen 3 órán belül. Csókot leheltem a szájára, boldog évfordulót kívántam neki, majd elvonultam aludni a gyerekekhez. Nehezen jött álom a szememre az izgalomtól ...

ráÉbredés (day 0)

Reggel (szombat volt) kiderült, hogy egy darabig kimerülten aludt, majd a hajnali merevedés felébresztette, és onnantól beindult a buli. Levenni a cuccot nem tudta, és amikor ez tudatosult benne még jobban izgalomba jött, az egyik merevedése a másikat követte ... volna :) szóval hamar kelt :D

ráÉrzés (day 0)

Estére kitapasztalta a drágám, hogy nem tudja megérinteni a farkát, és a pisilést is át kell értelmeznie. Nincs össze-vissza locsolás, rá kell ülnie. Kellemes mellékhatás J Én egész nap izgalomban voltam, nedvesen, de kitartottam, és úgy tettem, mintha nem igazán izgatna, hogy mit él át.

ráÉbresztés (day 1)

Szombaton direkt elaludtam a gyerekekkel, így az estét egyedül töltötte, és persze rájött, hogy nincs több kézimunka. Vasárnapra már maxon volt a libidója, és már kínozta a szokás hatalma, hogy valahogy megszabaduljon a felgyülemlett ondótól. A gyerekek altatása után mondtam, hogy jöjjön fürödni. Elővettem a bilincset, és közöltem vele. Vagy marad az erényöv, vagy leveszem, de csak akkor, ha engedi hátrakötni a kezét. Sejthetitek mit választott :) Miután levettem az övét, alaposan megmosdattam és kielégítettem magunakat :) majd visszakerült az öv, a bilincs pedig le. Ezután felvázoltam neki, hogy ezentúl nincs napi két farokverés (nem etetjük a halakat spermával), majd én meghatározom mikor lesz orgazmusa. Továbbá azt is elfelejtheti, hogy milyen érzés megfogni a saját péniszét, mert mostantól ez is az én hatáskörömbe tartozik. Ha szexre vágyik, nem kell mást tennie, csak hozzám fordulnia, én majd kielégítem a vágyait, ha éppen olyan hangulatom van. Ha meg nem, szépen végignézi, ahogy a másolattal kielégítem magamat.  

Azt hiszem, még nem ébredt rá, mekkora hatalomra tettem szert fölötte. Még nem tudja, hogy van egy-két számomra idegesítő szokása, amit majd szépen kigyomlálunk. Első körben nem a szexet vonom meg tőle, hanem megszüntetem azt a rossz gyakorlatát, hogy én nem feltétlenül kellek a kielégüléséhez. Ha jól dolgozom, egy pár hónap múlva csakis én jutok majd az eszébe, ha bármi oknál fogva gerjedelme támad, aztán rátérhetünk a többi dologra is …

Kicsit hosszú lett ... bocs!

Vera

Poch Odon Creative Commons License 24 órája 0 0 2124

Sziasztok!

Külföldi minták alapján, a hazai viszonyokhoz igazítva készítettem egy ilyet. Lehet valaki hasznát veszi :D

SZERZŐDÉS

Meghatározások

Férfi erényöv: Bármilyen hordható és zárható eszköz, mely meggátolja viselőjét a merevedésben, és/vagy az önkielégítésben, és/vagy az orgazmus átélésében, és/vagy a szexuális együttlét legtöbb formájában, és/vagy az elsődleges nemi szervhez való hozzáférésben.

Viselő: Az egyén, aki az erényövet viseli (továbbiakban irányított), aki ezáltal a kulcsőrzőre ruházza az elsődleges nemi szervéhez (péniszéhez) történő bármilyen hozzáférés jogát.

Kulcsőrző: Az egyén, akinél az erényöv kulcsa van (továbbiakban irányító), ezáltal rendelkezik az öv viselőjének elsődleges nemi szervének mindennemű használatáról. 

Szerződés tárgya

Irányító jogosult, a szerződés hatálya alatt irányítottat bárminemű orgazmus átélésében megakadályozni, miközben önmaga a lehető legtöbb kielégülést élheti át irányított segítségével.

Szabályok

Tisztálkodás

Irányítottnak köteles gondoskodni a napi szintű tisztálkodásról.

Irányított köteles az irányítót tájékoztatni, bármely a tisztálkodással kapcsolatban felmerült problémájáról.

Az irányítónak naponta lehetővé kell tennie az öv levételével járó tisztálkodást.

Irányított beleegyezik abba, hogy az öv levételével járó tisztálkodást irányító felügyeli, meghatározza a szükséges korlátozásokat (pl. kéz hátrakötése).

Irányított beleegyezik abba, hogy az öv levételével járó tisztálkodás magába foglalja a nemi szerv, és annak környékének szőrtelenítését is.

Irányított beleegyezik abba, hogy az öv levételével járó tisztálkodás végeztével az erényöv azonnal vissza, és lezárásra kerül.

Mindkét fél elfogadja, hogy az öv viselése felfüggeszthető gyógyászati és extrém kényelmetlenségi okok miatt, melyek megszűntével az erényöv viselését azonnal folytatni kell.

Kulcsok

Irányító rendelkezik az övhöz tartozó összes kulcs felett.

Irányítónál mindig kell egy kulcsnak lennie.

Irányító köteles egy pótkulcsot tartani egy számzárral védett, az irányított által is elérhető helyen, mindennemű orvosi és egyéb vészhelyzet esetére. A zár kódját ilyen esetekben irányítónak kötelessége irányított tudomására hozni.

Irányított elfogadja, hogy a vészhelyzet megszűnésével az övet azonnal visszahelyezi és lezárja, ennek megtörténtéről az irányítót értesíti.

Irányított elfogadja, hogy hamis vészhelyzet kezdeményezése irányító felé automatikusan az aktuális lezárási időszak 30 nappal történő meghosszabbításával jár, mely irányító által nem szakítható meg.

Szabadulás alanyi jogon

Irányító tudomásul veszi és elfogadja, hogy irányított jogosult az öv viselésének felfüggesztésére a szerződés hatályvesztésekor.

Szabadulás szexuális okból

Amennyiben irányító a szerződés hatályán belül az öv levételét engedélyezi, irányított tudomásul veszi és elfogadja, hogy irányító bármely módon előidézheti saját kielégülését, irányított segítségével, de irányított kielégülése nélkül.

Irányított tudomásul veszi és elfogadja, hogy ebben az esetben irányító jogosult irányítottat arra kényszeríteni, hogy ejakulációját irányítónak előre jelezze, megadva ezzel irányítónak a lehetőséget annak megakadályozására. A jelzés elmaradása esetén irányító jogosult további akár 30 nap bezárásos büntetés kiszabására.

Szabadulás nem szexuális okból

Irányított tudomásul veszi és elfogadja, hogy irányító engedélyezheti a szabadulást nem szexuális okból is.

Irányított vállalja, hogy ebben az esetben betartja irányító mindennemű utasítását a szabadságra vonatkozóan.

Irányított vállalja, hogy irányító parancsára ilyenkor bármikor megszakítja szabadságát az erényöv visszahelyezésével és lezárásával.

Általános rendelkezések

Az irányított nem próbál az övből kiszökni. Amennyiben ez mégis megtörténik, az automatikusan a lezárási idő 30 nappal történő meghosszabbításával jár, mely irányító által nem szakítható meg.

Irányító tudomásul veszi és elfogadja, hogy jelen szerződés nem jogosítja fel irányított nyilvános megaláztatására.

Mindkét fél elfogadja, hogy jelen szerződés nem lehet hatással a családi döntésekre, gyereknevelésre, bárminemű a szexualitásoz és az egymáshoz fűződő viszonyhoz nem kapcsolódó döntésre. Valamint elfogadják azt is, hogy a szerződés hatálya alá nem eső döntések nem befolyásolják jelen szerződést.

Irányított tudomásul veszi és elfogadja, hogy irányító bármikor ugrathatja és alázhatja a szerződés keretein belül, ennek sem módjába, sem gyakoriságába nincs beleszólása.

Irányító tudomásul veszi, hogy bármikor, és bármilyen kielégülésre jogosult irányított által. Ennek megtagadása esetén irányított köteles irányító bármely büntetését elfogadni, mely nem ellenkezik jelen szerződésben foglaltakkal.

Irányított tudatában van annak, hogy jutalmakat kaphat helyes viselkedéséért, mint irányító kényeztetése, masszázs, ajándékok, vagy bármely kedveskedés okán.

Mindkét fél egyet ért abban, hogy jelen szerződés módosítása, csak mindkét fél tökéletes egyetértése esetén lehetséges.

Szerződés időtartama, felbontása

Jelen szerződés határozott időtartamra szól. Hatálybalépésének kezdete a szerződés kelte, vége pedig 20..

Jelen szerződés irányító által bármikor felbontható.

Jelen szerződés irányított által csak a szerződésben foglaltak irányító által történő durva megszegésekor bontható fel.

Jelen szerződés aláírásával irányított köteles az erényövet felhelyezni, annak összes kulcsát irányítónak átadni.

Budapest, 20..

__________________________                                                                 __________________________

irányító                                                                                                            irányított

ÜdvÖdön

Chastity Pete Creative Commons License 1 napja 0 0 2123

Mai napon kettétört az erényövem :( cb6000 utánzat volt asszem 4 ezret kértek érte.

erényöves Creative Commons License 1 napja 0 0 2122

Két kockázat van:

1) nem jön meg a csomag - erre elvileg van garancia a paypalnál, vagy a csomagküldőnél

2) a kártya-adatokat ellopják és többet emelnek le, mint illene. Erre megoldás a paypal, vagy egyes bankok adnak ki elektronikus vásárlásra való kártyát, minimál költségen.

Előzmény: Akavil (2121)
Akavil Creative Commons License 2 napja 0 0 2121

Én ebay-ről szoktam minden félét, autóalkatrészt, játékot, ruhát is rendeltem már onnan, keresgélni kell, de ki lehet fogni jó árukat. Az övet is ott találtam, nem a legolcsóbb kategória, de nem is olyan drága mint egy hazai oldalon.

Előzmény: bandolesa (2119)
Roli0622 Creative Commons License 3 napja 0 0 2120

Üdv én már rendeltem Aliról, nagyon korrekt oldal !
Bátran ajánlom egy kis angol tudás sem árt pár apróság néha közbejöhet és azt a rendelés alatt le rendezni chat ablakban az eladóval !
3-4 hét  a szállítási idő +-1 hét, elég olcsó és hát célra megfelelő kütyük kaphatóak, szinte minden ami a kötözéshez vagy akinek csak erények védelmére szolgáló eszköz kell.

Előzmény: bandolesa (2119)
bandolesa Creative Commons License 3 napja 0 0 2119

Köszönöm, külföldi oldalról meg nem rendeltem soha,így nincs tapasztalatom, nem merek.

Előzmény: Akavil (2117)
faithful lover Creative Commons License 3 napja 0 0 2118

2013 óta jelen vagy itt. Nem akarlak megbántani, de ha folyamatosan figyeled az aktivitást, akkor biztos meg kell találd az alapján a megfelelő eszközt. 

Minden másra ott az aliexpress.com

Előzmény: bandolesa (2116)
Akavil Creative Commons License 3 napja 0 0 2117

Üdv. Nekem is csak pár hete van, cb6000-em, műanyag mert a munkahelyemen nem hordhatok fémet. Elég jó, én hétköznap is hordom, jövök megyek benne minden felé. Gugoláskor kicsit necces, mert akkor kidudorodva látszik, hogy valami dudorodik ott. :P Fájdalmas is tud lenni benne a merevedés, mert műanyag és a szűkebb gyűrűt viselek, ami ernyedten pont jó, de merevedve pokoli tud lenni és lilul is minden. Ha visszaernyed akkor nagy megkönnyebbűlés, és úgy vettem észre hogy egyelőre nem hagy maradandó nyomot. Mondjuk kissé robosztusnak tűnik, gondolkodom a 6000S-en, az szerintem még észrevétlenebb. Vagy egy hasonló méretű szilikon öv, még nem tudom melyik lenne jobb. Aki tapasztaltabb többet tud mondani. :)

Előzmény: bandolesa (2116)
bandolesa Creative Commons License 4 napja 0 0 2116

Sziasztok! Új vagyok, szexuálisan túlfűtött, nagyon aktív.

Bizony barátnőm féltékeny is, de jogosan. Sok volt a félrelépés. Ezt a problémát kezelni szeretnénk. Maszturbáció is sok van nálam, ezt is 0-ra szeretnénk csökkenteni.

Így csak a barátnőmmel való együttlétek legyenek.

Egy erényövet gondoltunk, ami lakattal lezár barátnőm és csak ő veheti le este, de van amikor 3-4 napig ha elutazik rajtam lesz.

Ez lesz a kihívás nekem.

Barátnőm olyant szeretne, ami kényelmes nekem, de ha meglátok mást, vagy maszturbációs gondolataim lesznek, tehát merevedni akar a szerszámom, akkor viszont okozzon egy kis fájdalmat nekem, ezzel emlékeztetve a sok megcsalásra, amit elkövettem.

Nehéz kérdés, ilyen erényövet keresni, műanyagból, vagy fémből kellene?

Amit kényelmesen tudok hordani alaphelyzetben, akár több napig is, de ha merevedni akar a szerszám, akkor kis fájdalmat is biztosítson?

Megköszönném a segítséget!

Barátnőm azt a feladatot adta, hogy én keressek magamnak erényövet, de olyat, ami merevedéskor azért kis fájdalmat is okoz a megcsalások jóvátételére!!!

Mert én nagyon aktív vagyok, ezért ha barátnőm felteszi biztos hamarosan fog jönni a merevedés.

Előzmény: faithful lover (2115)
faithful lover Creative Commons License 5 napja 0 0 2115

" aztán mikor eltűnt minden seb és sérülés, újra, és mindig egyre jobb lesz, lassan hozzászoksz."

Nálam nem tudom, hogy a megszokáson múlott-e, de én a legnagyobbról ugrottam a legkisebb karikára. Elején féltem (kékülés), de minden OK volt. 

Előzmény: fogságban90 (2109)
Zárolva Creative Commons License 6 napja 0 1 2114

Az E-bayről rendelem egy ilyet a te leírásod miatt :) 18€ volt szállítással együtt. Eddig 1 órát volt rajtam ami nagyon kényelmes teszt volt. A felhelyezés érdekes: a gyűrün egyesével átnyomni a golyókat majd a cerkát áthúzni nem egyszerű elsőre utána pihi ernyedésig, majd a ketrec gyors felrakása az erekció indulásáig.

Előzmény: LockedZsomi (2025)
Akavil Creative Commons License 2016.08.16 0 0 2113

Nekem még nem sikerült vibrátorral, csak jó felhúztam magamat. Ahogyan a párom is szokott, aztán azt mondja jó éjt, majd legközelebb. :) Az állandó félmerev állapotom miatt már nagyobb karikára is kellett váltanom. Ha mégis nyugalmi állapotban vagyok, akkor sem tudnám kihúzni, de ha nagynehez ki is jönne, vissza mégnehezebb lenne rakni szerintem. 

Előzmény: J.Bound (2112)
J.Bound Creative Commons License 2016.08.16 0 0 2112

Ilyenre gondoltam. És itt lehet is venni :)

http://diamondsexshop.hu/termek.php?k=149&tid=15951

Az, hogy hova kell "szorítani" a vibrátort azt gondolom mindenkinél más lehet. A látott videókon a herékhez tették illetve a heréket izgatták vele. Nekem ez nem vált be. Az erényöv csövéhez szorítottam és akkor lett sikeres.

Előzmény: Buvolix (2111)
Buvolix Creative Commons License 2016.08.11 0 0 2111

Hello ! 

Milyen vibrátorra gondolsz?

Tudsz mutatni róla videót?

Hol lehet venni olyat?

köszönöm

Előzmény: J.Bound (2100)
erenyoves laci Creative Commons License 2016.08.10 0 0 2110

Köszi, kipróbálom, önmegtartóztatásra vettem barátnőmet 2 hétig nem látom, ő nem tudja majd megpróbálom felvezetni neki, egyszer felvetettem, de azt mondta nem izgatja, őt a gésagolyók izgatják :D

Előzmény: Robrobesz (2108)
fogságban90 Creative Commons License 2016.08.10 0 0 2109

Szia! CB 6000-ben vagyok én is (épp most is), én szigetelőszalaggal tekertem körbe a gyűrűt, ez annyira nem profi megoldás mint az előttem szólóé, de átmeneti megoldást jelenthet, nekem legalábbis működik.

Egyébként kitartást a beszokáshoz, csak az első pár nekifutás nehéz, utána minden könnyebb lesz. Az első éjszakákon én se aludtam csak egy órányit szinte, de már most szinte ugyan úgy alszok, mint nélküle.

Nekem az vált be, hogy elsőre rajtam volt 4 napot, utána szünet, aztán mikor eltűnt minden seb és sérülés, újra, és mindig egyre jobb lesz, lassan hozzászoksz. Aztán mikor már elmúlnak a fájdalmas kényelmetlenségek, marad az izgató korlátozottság érzés.

Kitartást!! Várjuk a beszámolókat!

Előzmény: erenyoves laci (2107)
Robrobesz Creative Commons License 2016.08.10 0 0 2108

Szia!

A gyűrű oldalában lévő hornyot kellene kitöltened valamivel.

Van aki szilikonrudat tett bele,én például kétkomponensű műanyaggal öntöttem ki majd felpolíroztam.

Így már sokkal barátságosabb a viselése. :)

Előzmény: erenyoves laci (2107)
erenyoves laci Creative Commons License 2016.08.10 0 0 2107

Üdv!

3 napja megvan az első övem, cb-6000-es,.

Tapasztalataim:

elsőre igen izgalmasnak tűnt többszöri próbálkozásra sikerült feltenni.

Éjszakák borzasztó szenvedéssel teltek, A heréim alatt a bőrt annyira feszítette szinte égett, kenegettem krémmel, de amint felszívódott újra.

Iszonyúan megnyomta a heréimet mint akit ostorral vertek el.

Most körberaktam gézlappal a karikát hátha nem kezdi ki annyira, sosem fogom megszokni? Van valakinek valami ötlete?

vanyoss Creative Commons License 2016.08.09 0 0 2106

megvettem

Előzmény: ds_istvan (2085)
w__b Creative Commons License 2016.08.08 0 0 2105

Elkelt.

Előzmény: w__b (2101)
Adria1982 Creative Commons License 2016.08.07 0 0 2104

Hu de jo lenne egy ilyen nekem.Milyen összegre gondoltál,én nem merek ajánlani,mert nem tudom milyen árban mozognak.

Előzmény: w__b (2101)
SoleMazo Creative Commons License 2016.08.06 0 0 2103

Ne csalj, így nincs értelme a játéknak. :P

Remélem, hogy a párod majd megnevel. :P

Előzmény: Akavil (2102)
Akavil Creative Commons License 2016.08.06 0 0 2102

Azt hiszem nekem is marad a vibrátor, ha még sokáig nem mehetek el. Amíg rá nem jön párom erre is és azt is elrejti. :D

Előzmény: J.Bound (2100)
w__b Creative Commons License 2016.08.04 0 1 2101

Nekem erre az övre már biztosan nem lesz szükségem.

Talán 2 alkalommal volt rajtam. A plug nincs meg, de rögzíthető bele az is. De a tartólemeze kivehető, és akkor 24/7 övnek is tökéletes.

Rég vettem, nagyon drágán. Most olcsón adom. Hétfőig várom az ajánlatokat, aztán eredményt hirdetek.

Örülnék, ha nem csak porosodna, hanem valakinek öröme lenne benne.

J.Bound Creative Commons License 2016.08.04 0 0 2100

Én úgy oldottam meg, hogy nem az erényövtől szabadultam meg, hanem egy vibrátorral élveztem el. Sok ilyen videót látni a neten. Működik. És mondhatom nagyot élveztem így is.

Előzmény: Akavil (2099)
Akavil Creative Commons License 2016.08.04 0 0 2099

Egy hete élvezés nélkül, ez nálam már rekord. :)
Éjfél körül meglepett a párom, először jó sokáig izgatott, majd kiengedett, alig vártam, hogy jól megadjam neki amit kell. :) Szeretkeztünk egy jót, kinyaltam, utána az utolsó pillanatig verte, majd azt mondta jó éjszakát, még bírjak ki néhány napot... Azt hittem meg őrülök, de nem hatotta meg. Nála a néhány nap, lehet még egy hét is. Eddig megoldottam magamnak de most kihúzni se tudnám. Nem tudom mások hogyan szöknek meg, de én szinte mindig félmerev állapotban vagyok, esélytelen hogy kitudjam húzni.
Egy kis krém segítségével tudtam így is visszatenni, aludni már nem igazán tudtam, most meg mennem kell dolgozni... hát szép lesz... 
Hihetetlen hogy ennyire pozitívan csalódtam a páromban, őrjítő érzés ennyire kiszolgáltatva lenni, de egész jó. :)

Akavil Creative Commons License 2016.08.02 0 0 2098

Műanyag és eléggé zárt is. Most 4 napot volt rajtam, egy nap ráadás volt csakhogy jobban kiidegeljen a párom. :)

Előzmény: LockedZsomi (2097)
LockedZsomi Creative Commons License 2016.08.02 0 0 2097

Attól függ milyen fajta az az erényöv, mert egy fém, szellősebb, gyakorlatilag bármeddig fent maradhat.

Előzmény: Akavil (2096)
Akavil Creative Commons License 2016.08.01 0 0 2096

Kinek meddig van fent maximum az erényöv úgy, hogy nem tisztálkodik rendesen? Úgy döntöttünk a párommal hogy max 3 nap amit fent lesz, tovább nem merem nehogy aztán baj legyen, főleg most ezekben a nagy melegekben, ilyenkor azért hamarabb befülled. Hidegebb időszakban ki lehet benne bírni egy hetet vagy többet? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!