Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

faithful lover 3 napja Creative Commons License 811

Átáll a szervezet. Kell neki kábé 1 nap.

Amúgy a tartós használat csökkenti a pénisz méretét - pont azért, mert nem tud éjszaka merevedni, nem tud megtelni vérrel és nem dolgoztatja az izmokat, azok ellustulnak.

Tartós használat: min. 1 hónap folyamatos bezártság.

Előzmény: fejerboy1989 (810)
fejerboy1989 5 napja Creative Commons License 810

Érdekes....azt gondolná az ember, hogy ha lekerül a ketrec, akkor 1ből úgy áll, hogy alig lehet csillapítani :) Akkor most könnyebb lesz karácsonyig kibírni :)

Előzmény: Gay Leather (809)
Gay Leather 5 napja Creative Commons License 809
Persze. Ő vette le. Hát kelett picit dolgoznia rajtam....
Előzmény: bandolesa (808)
bandolesa 6 napja Creative Commons License 808

A barátod tudta, hogy élveztél? Egyből felállt a szerszámod?

Előzmény: Gay Leather (806)
krumplisfank 6 napja Creative Commons License 807

Szia Dann!

Mesélj hogy alakul a dolog! Bevált a tipp? Mi a háttér sztorid (Egyedül, feleséggel, barátnővel, egyéb)?

Előzmény: Dann88 (805)
Gay Leather 6 napja Creative Commons License 806
Ma 2 ora szabadsag volt....elveztem
Dann88 okt. 21. Creative Commons License 805

Köszönöm!

Kipróbálom a krémezést. 

faithful lover okt. 20. Creative Commons License 804

Hasonló szituban voltam és sajnos a krém nálam nem volt megoldás. Viszont szilikon így le tudtam gömbölyíteni az élét......

Előzmény: krumplisfank (803)
krumplisfank okt. 20. Creative Commons License 803

Szia! 

Nézd meg a 776 számú hozzászólásom lejjebb.

Előzmény: Dann88 (802)
Dann88 okt. 20. Creative Commons License 802

Sziasztok!

Nemrég vettem egy CB6000-t. Egy hete van rajtam. Az a problémám, hogy egy csíkban nagyon megnyomta a péniszem alsó felét a cső széle. 

Azt szeretném kérdezni, hogy ezt mivel lehetne tartósan orvosolni, kiküszöbölni? 

A segítséget előre is köszönöm!

Dani

Gay Leather okt. 19. Creative Commons License 801
Szeva. Nálunk is a szex része. Ugyanugy szexelünk csak en bezarva. Hat remélem nem leszek karacsonyig lakat alatt. 1honap volt a leghoszabb ido amig zarva voltam.
Előzmény: krumplisfank (800)
krumplisfank okt. 19. Creative Commons License 800

Szia!

Rólam is nyilvánvalóan nem akkor kerül le az erényöv ha én szeretném különben mi értelme lenne, de nálunk nem az a cél hogy minél tovább bezárva tartson, vagy hogy kínozzon vele, hanem ez egy szuper játék ami hihetetlen módon felpörgeti a szexiális életünket. Persze előfordult néha hogy kipróbálta hogy hogy viselkedek 1, 2 hét bezártság után (meg volt a hatás, nem mondom hogy nem könyörögtem, de ez inkább kéjes szenvedés volt)

Előzmény: Gay Leather (799)
Gay Leather okt. 17. Creative Commons License 799
Csak az vigasztal hogy datumot tudom mikor kerül le. Karacsonykor
Előzmény: krumplisfank (798)
krumplisfank okt. 17. Creative Commons License 798

Szia!

Ha jól látom a dolgot, nem sokra mész a könyörgéssel. Engem a feleségem nem zár be ilyen hosszú időre, de azt már megtanultam hogy a könyörgéssel nem megyek semmire. Sőt ellenkezőleg annál tovább van rajtam. Inkább azzal vagyok rá hatással hogy jó férj vagyok, és ezt nem úgy kell érteni hogy papucs hanem hogy odaadó és figyelmes.

Előzmény: Gay Leather (797)
Gay Leather okt. 16. Creative Commons License 797
A tegnapi es a mai nap nehezen telt. Folyamatossan állnék... Hiába könyörgök nem veszi le barim.
chastityIstvan okt. 15. Creative Commons License 796

Szia!

Nekem van egy ilyen katéteres övem (is) van.

Szeretem, jó, de ez sokkal inkább izgalmas szexuális játékszer mint korlátozó-gátló.

Persze közösülni nem lehet benne, mert kívül belül fém keretben van a farkam, de simán fel tud állni, sőt különösen izgat, ahogy dagad a fém keretben, és gond nélkül lehet benne élvezni is.

Egyébként elsőre furcsa érzés folt feldugni magamnak, de nem fájdalmas, csak kényelmetlen érzés, viszont ahogy megszoktam már hiányzik is. Jó érzés, ahogy napközben mozog bennem és mindig érzem, hogy rajtam van.

Jó játék, próbáld ki!

i

Előzmény: szasza_hungary (793)
szasza_hungary okt. 12. Creative Commons License 795

vele helyett bele.. elírtam :(

Előzmény: krumplisfank (794)
krumplisfank okt. 12. Creative Commons License 794

Szia Szasza!

nekem cb6000 van, szerintem nem olyan amire gondolsz. Bár nem értem teljesen milyenre gondolsz ("húgyszőbe vele megy") szerintem tölts fel egy képet, vagy pontosítsd az áhitott darab leírását. Bár szerintem legtöbbünk valamelyik CB erényövet hordja. 

Előzmény: szasza_hungary (793)
szasza_hungary okt. 11. Creative Commons License 793

van valakinek olyan erényöve, amelynek a rúd része a húgycsőbe megy vele? Ilyet néztem, de a tapasztalatra lennék kíváncsi.

Karcsi2461 okt. 11. Creative Commons License 792

Sziasztok!

Eladó egy erényövhöz készült, bőr szíjakból álló pánt. Ennek segítségével még jobban lehet rögzíteni az erényövet ;) CB-6000-hez jó, a többiről nem tudok nyilatkozni. Ára: 3.000 Ft.

Képek:

Gay Leather okt. 11. Creative Commons License 791
Persze.2-3 naponta.lekerul.megmossa barim.es visszazar...
Előzmény: krumplisfank (790)
krumplisfank okt. 10. Creative Commons License 790

Azért néha tisztálkodáshoz leveszi rólad ugye. Mondjuk úgy hogy hátra köti a kezed, hogy ne érhess magadhoz. Mert szerintem ha karácsonyig full végig rajtad lesz tuti hogy lesz valami baja lesz a farkadnak.

Előzmény: Gay Leather (789)
Gay Leather okt. 10. Creative Commons License 789
Ma nagyon allna.... Alig birom. Meg csak 5 napja van rajtam de nehez ....
Gay Leather okt. 6. Creative Commons License 788
Nem elég hogy éjjel nem aludtam semmit, de a buszon két helyes srác ült melettem. Felált volna.... Leszálláskor néztek...
krumplisfank okt. 5. Creative Commons License 787

Hát bizony a kis dolgomat én is csak ülve tudom elvégezni. Amióta erényövet hordok azóta jelentősen több időt kell szánnom erre a műveletre, miután végezetm hagyom hogy jól kicsöpögjön aztán jó sok wc papírt tartok elé és úgy állok fel mert azt tapasztaltam hogy olyankor még kicsöppen egy kicsi, aztán megtörlöm amennyire csak tudom. Én jól kitöltöm az övet úgyhogy jól le tudom törölni.

Előzmény: aeway (782)
bandolesa okt. 5. Creative Commons License 786

Ok, drukkolok a következő 10.-hétre, elmegy ám hamar! Remélem jól kiverted most előtte!

Előzmény: Gay Leather (785)
Gay Leather okt. 5. Creative Commons License 785
10 kor ramkerult....
chastityIstvan okt. 4. Creative Commons License 784

chastity@indamail.hu

Előzmény: farokperverz (781)
Gay Leather okt. 4. Creative Commons License 783
Ma meg szabadon.kicsit felek a holnapi naptol. Messze lesz karacsony...
aeway okt. 4. Creative Commons License 782

Köszi a tanácsokat. A krémre ugylátszik nincs szükségem. semmilyen iritáció nem lépet fel. Idáig 2X8 és egyszer 5 órát volt rajtam. A zacsi aljánál egy kicsit dörzsöl de elhanyagolhatóan, lehet egyel nagyobb karika kell. A pisilés az külön gond, főleg hogy utána nem lehet tisztességesen kirázni, hanem egy kicsit még csöpög, persze csak ülve lehet elintézni különben megy minden fele. Ezt ti hogy oldjátok meg?

Előzmény: krumplisfank (776)