Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

katinka80 4 órája Creative Commons License 957

Szia Ödön!

Nagyon köszönöm a válaszodat!

Hogy párom félrelépése amiatt történt volna, hogy nem tartottam a kezemben a gyeplőt, vagy nem foglalkoztam volna vele eleget... Lehet, de szerintem inkább az az oka, hogy a párom annyira gyenge jellem, hogy amikor adódott egy lehetőség, rögtön lecsapott rá, és szerintem élvezte, hogy ágyba vihet egy másik nőt - gondolom a tiltott gyümölcs effektus. Nem is tudom, hogy képzelte, mert korábban már amiatt is kapott tőlem párszor, hogy amikor együtt mentünk valahova, akkor is megfordult pár csaj után. Remélem, hogy az erényöv viselésével ez a magatartása is meg fog változni, nagyon ráfér, hogy önuralmat és megtartóztatást tanuljon!

Köszönöm a méretvétellel kapcsolatos útmutatást, ezt ma meg is ejtem! Lehet, hogy páromban csak most fog tudatosulni, hogy komolyan gondoltam, hogy erényövet fog viselni :), mert bár amikor mondtam neki, hogy maradhat velem, ha hajlandó óvintézkedéseket tenni, illetve azokat elfogadni, hogy többet ez ne forduljon elő, akkor rögtön mondta, hogy természetesen. Ma szerintem abban a hitben van, hogy ez le lett tudva annyival, hogy bugyiban kell legyen. De azt hiszem, hogy az erényöv a minimum, amit megérdemel azért, amit tett!

Ez a repteres dolog most elgondolkodtatott... Ha az erényöve műanyag, akkor is fém lakattal zárul, vagy nem? Egyébként meg annyira nem izgat, hogy mi lesz vele a repülőtéren. Oldja meg, emiatt fájjon az ő feje!

Ez a tamagocsis hasonlat tetszik :). Lehet, hogy én inkább valami háziállatot mondtam volna. Gondolom sokkal figyelmesebbé, előzékenyebbé is fog válni, tudva, hogy rajtam múlik, hogy mikor szabadulhat.

A kiszökést illetően mivel párom nem önként vállalja a bezártságot, én tartok tőle, hogy meg fogja próbálni leszerelni magáról. Ezért kérdeztem, hogy vajon teljesen le tudja e venni magáról, és utána vissza tudja e rakni magára, ha nincs hozzá kulcsa. Remélem, hogy nem. Én azt akarom, hogy ha rátettem, akkor addig rajta is maradjon, amíg úgy nem döntök, hogy leveszem róla.

Szóval csak ülve fog tudni pisilni :)! Ez tetszik, mert mindig elfelejtette lehajtani az ülőkét pisilés után... Akkor ez a probléma is megoldódik - két legyet egy csapásra :)!

Ha megteszed, hogy átküldöd az említett útmutatót, meg a tippeket, hogy hogyan tudom megelőzni, hogy a párom le tudja venni magáról az erényövét, akkor azt is köszönöm! E-mailem: kati800530[kukac]outlook.hu

Még egy kérdés: konkrét erényövet tudtok mondani, amit tapasztalatból ismertek, és ajánlotok?

Poch Odon 12 órája Creative Commons License 956

Szia katinka80!

Ha erényövet viseltetsz a pároddal - azon túl, hogy valóban nehezen megy majd neki a félrelépés -, még egy érdekes kalandban is részed/részetek lehet.

Semmikép nem szeretnék a magánéletedben vájkálni, de szerintem egy régóta fennálló párhuzamos viszony azt jelzi, hogy nem tartod teljesen a kezedben

a gyeplőt, ha szabad ezzel a fogalomzavarral élnem. Az övvel megvalósítható orgazmus megvonás, orgazmus kontroll azonban egy teljesen új színt vihet

a kapcsolatotokba. Elkezdtem írni (legfőképp hölgyeknek) külföldi források alapján egy hosszabb útmutatót a dolog működési mechanizmusáról, de még csak

kb. az 1/3-a van kész. Ha érdekel szívesen átküldöm neked privátba.

Az öv kiválasztásáról röviden. Először is szükséged lesz a párod péniszének ernyedt állapotú méretére. Igazából három méret lényeges, a hímvessző hossza

- ezt egy egyszerű vonalzóra fektetve tudod megmérni -, illetve a vastagságára, és a herezacskó és a hímvesszőt körülvevő gyűrű átmérőjére. A CB sorozat

eleve több gyűrűt tartalmaz, ezért sokan kezdenek ezzel. A másik ok, ami miatt egy műanyag övet ajánlanék elsőnek, hogy említetted a párod külföldi

utazásait. A reptéren ugyanis egy fém övvel a fémdetektornál kínos magyarázkodásba torkolhat az utazás, ami nem biztos, hogy baj, ha egy kicsit büntetés

jellege is van a dolognak :).

Ha a párodnak átlagos méretű a szerszáma, akkor viszonylag egyszerű dolgod lesz. Ha nem, akkor már nem árt a tapasztalat. Sajnos, vagy nem is tudom :)

Nálam ez utóbbi eset áll fent, ezért tudok segíteni!

Igen, az öv részlegesen vagy teljesen meggátolja a merevedést, ami egy idő után (egyéntől függ) az orgazmus megvonással együtt frusztráltságot eredményez.

A tisztálkodás mikéntje öv függő. Vannak olyanok, melyek 2-3 naponta szükségessé teszik a levételt és megmosást, és vannak olyanok, melyek

huzamosabb ideig hordhatók, a tisztálkodás bennük megoldható. Arra azért készülj fel, hogy ha ezt komolyan akarod művelni, akkor sokkal többet kell

foglalkoznod a pároddal ezen a téren, egy kicsit olyan lesz, mint egy tamagocsi :)

Sokan férfi oldalról maguk is részt vesznek a játékban (a te eseteden ez még nem biztos, hogy így van), ezért nem is próbálnak kiszökni, hiszen valahol

önként vállalják a rabságot. Engem mindig is izgatott, hogy kiszökjek, ezért mostanra felgyülemlett egy kis tudásom a témában, tehát tudok segíteni abban,

hogy a párod ne tudja levenni az övet.

A pisilés meg csak szokás kérdése. Eddig állva történt, most majd ülve fog. Ez a játék - nagyon is komoly játék -, egyébként is sok változást hoz az ember

életébe, meg kell majd változtatni szokásokat.

Remélem tudtam segíteni!

üdvÖdön

Előzmény: katinka80 (954)
bandolesa 20 órája Creative Commons License 955

Érdekes, amúgy ennek mennyi az ára? Nem lehet drága?

Előzmény: Poch Odon (949)
katinka80 26 órája Creative Commons License 954

Sziasztok!

A segítségeteket, tapasztalataitokat szeretném kérni erényövvel kapcsolatban. Röviden a lényeg, ami miatt úgy döntöttem, hogy írok a topicra: múlt héten kiderült, hogy páromnak régóta viszonya van az egyik kolléganőjével. Amint megtudtam - persze véletlenül -, szakítani akartam vele, de ő konkrétan sírva kérte, hogy bocsássak meg neki, és ne hagyjam el, és bármit megtesz, hogy velem maradhasson. Bár a bizalmam örökre megingott benne, de sajnos még mindig szeretem, így két napnyi gondolkodás után úgy döntöttem, hogy együtt maradunk, de biztosra akarok menni, hogy amíg velem él, addig nem hetyeg más nőkkel. Jelenleg ezt úgy próbálom biztosítani, hogy bugyit viseltetek vele, de mivel a munkahelyen ezt akár le is cserélheti, így ezt nem tartom tényleg jó módszernek. A neten a témában keresgélve találtam rá a férfiaknak készült erényövekre, és én ebben látom a megoldást - amikor megy munkába, vagy bárhová, ahol nem vagyok vele ráadom, és biztos lehetek benne, hogy nem kavar mással. Viszont annyi féle van, hogy nem igazán igazodok ki köztük. Tudnátok segíteni, hogy melyik az, amit napi rendszerességgel lehet hordani, és akár fent hagyhatom rajta több napig is - ha pl munka miatt külföldre megy? Illetve érdekelne, hogy ez tényleg működik, mármint úgy értem, ha egy pasin erényöv van, akkor azt a kulcs nélkül nem tudja levenni, és merevedni sem tud? Amit még szintén szeretnék megkérdezni, hogy ha mondjuk több napig fent kell legyen az öve, akkor a tisztálkodás mennyire megoldható, illetve úgy általában a vizelésben nem akadályozza?

Előre is köszönöm a segítségeteket, ha válaszoltok! Az e-mail-em publikus, akár oda is küldhetitek a válaszokat!

Gay Leather 1 napja Creative Commons License 953

hali. jól néz ki :)

Előzmény: Poch Odon (949)
csikar11 1 napja Creative Commons License 952

Előzmény: csikar11 (951)
csikar11 1 napja Creative Commons License 951

Sziasztok ! Eladó képen látható új erényöv . 7.5 cm belső átmérő 3.5 cm gyűrű 44 mm.

Ára : 7000.Ft + Posta   Postán maradón 790-Ft 

Poch Odon 2 napja Creative Commons License 950

Poch Odon 2 napja Creative Commons License 949

Sziasztok!

Erről az övről tud valaki valamit?

üdvÖdön

faithful lover 2015.01.21 Creative Commons License 948

Kitartás :)

Előzmény: krumplisfank (946)
faithful lover 2015.01.21 Creative Commons License 947

"Jó lett volna ebben "szenvedni""

Veszélyes is lehet - véraláfutás, esetleg az erek is sérülnek* a nagy nyomás miatt, azaz mindkét oldalról nyomás alá kerül az ér és később merevedési gondokat okozhat - egyenes következmény hogy aki beszopja ezt az már hobbiból is élete végéig hordhatja a övet, az asszony meg kufircol mással.

Merevedés = A vér beáramlik hímvesszőjének szivacsos szövetébe, ahol keményedést és merevedést okoz. Ahogy hímvesszőjének belseje megtelik vérrel, a szivacsos szövet hozzászorul a hímvesszője falában elhelyezkedő vénákhoz, megakadályozva ezzel a vér elfolyását. Ez a visszatartott vér tartja a hímvesszőjét keményen.

Előzmény: Poch Odon (945)
krumplisfank 2015.01.17 Creative Commons License 946
Sziasztok!

Hosszú idő után ismét lakat alà kerültem. Vegyes érzelmekkel fogadtam a dolgot, örültem hogy megint kattant a lakat, csakhogy ezután többnyire meg szoktuk beszélni hogy meddig lesz rajtam, de ez most nem így történt. Elrakta a kulcsot és lefeküdt aludni. Nem emlékszem hogy rosszat csináltam volna, vagy valaminek az évfordulóját sem felejtettem el, mégis ennek kicsit büntetés szaga van. Az is lehet hogy így akar kiéheztetni , és amikor alkalmasnak látja a doldot akkor enged csak ki (ilyen volt már, 4-5 nappal később óriási szeretkezés lett belőle) majd meglátjuk mi lesz írom majd a fejleményt.
Poch Odon 2015.01.16 Creative Commons License 945

Igen, szerintem is! Sosem gondoltam volna, hogy egyszer sajnálni fogom, hogy az átlagosnál nagyobb farkam van :)

Jó lett volna ebben "szenvedni", de maradt a CURVE, abba beleférek.

Miután a párom elolvasta a kulcsőrző szabályait, úgy bezárt egy hétre, mint a sicc. Ma volt a harmadik nap, és eddig

semmi gondom nem volt, de most már folyamatosan félóránként beledagadok a csőbe. Mi lesz itt még a következő

négy napban? Valaki mondjon valami biztatót! 

üdvÖdön

Előzmény: faithful lover (944)
faithful lover 2015.01.15 Creative Commons License 944

Wow, nagyon igényesen meg van tervezve!

A cső nekem is kicsi lenne :(

Előzmény: Poch Odon (943)
Poch Odon 2015.01.14 Creative Commons License 943

Szia Rob7012!

Tegnap megjött a csomag! Nem fizettem rá VÁMot, talán mert ajándék csomagban kértem, vagy csak átcsúszott :)

Mit mondjak? Profi csomagolás, ügyintézés, és minőség. Kemény anyagból van, könnyű, nincsenek rajta éles peremek,

sem megmunkálási hibák. A gyűrű és a cső összecsúsztatása egyszerű és könnyű.

A zárszerkezetet külön kellett megrendelnem, a mérete jól érzékelhető a képen, jóval kisebb a lakatnál.

Az összeszerelés rém egyszerű. A kis cilindert becsúsztatom a számára kialakított csőbe, a kulcsot elfordítom,

ami egy kis pöcköt fordít el, és máris megakadályoztuk, hogy a zárszerkezet kicsússzon, ezáltal a csövet

sem lehet elválasztani a gyűrűtől. Le vagyunk zárva.

Az egész kialakítása nagyon ergonomikus. Ügyesen ki van találva, hogy szellőzzön az egész, de mégse

lehessen a péniszhez hozzáérni. Ráadásul a lyukak olyan aprók, hogy merevedés esetén nem kezd kitüremkedni

rajta a farkam, mint a CURVE-nél. A képeken látható, hogy minden él meg van vastagítva, le van kerekítve,

a minél kényelmesebb viselet érdekében. Felvéve megdöbbentően kényelmes. Legalábbis a CB sorozathoz

képest (nekem még csak ahhoz volt szerencsém). Ez után visszavéve a CURVE-öt olyan, mint ha a CB-sek

direkt kényelmetlenre tervezték volna az övet, szenvedjen csak az a lelakatolt ember :)

Páran nem értették, hogyan kell viselni, mi hova kell, hogy kerüljön. Ilyen felvéve.

Az első benyomásom az, hogy egyértelműen ez a jövő zenéje. Van ebben a 3D nyomtatásban lehetőség bőven!

Ami miatt azonban nem teljes a boldogságom az az, hogy ez az öv nekem egyszerre kicsi és nagy. Kicsi a csöve,

és nagy a gyűrűje. Ez utóbbi miatt egyébként ki is tudok szökni belőle. Nekem 9,5 cm a farkam ernyedt állapotban

és az oldalon azt írták, hogy 9-10,5 cm-ig jó a cső. Hát nem jó, bár lehet, hogy megint inkább a vastagsággal van

gond. Az ugyanis 3,6 cm, az én farkam pedig inkább 3,8 cm. A gyűrű elméletileg a a CB sorozat legnagyobb gyűrűjének

felel meg, de én ebből ki tudok jönni. Valószínűleg azért, mert eléggé meg van nyúlva a herezacskóm.

Sajnos így meg kell válnom tőle :(

Eladásra kínálom tehát a cuccot, valakinek, akinek 9 cm-nál nem hosszabb, és 3,6 cm-nél nem szélesebb a pénisze,

és zömök a herezacskója. 

Ha valakit érdekel írjon, publikussá tettem az emil címemet.

üdvÖdön

Előzmény: Rob7012 (942)
Rob7012 2015.01.13 Creative Commons License 942

Szia Ödön!

Van valami fejlemény az új öveddel?

Kíváncsian várom a beszámolódat és fotóidat.

Az oldalon nem sok minden derül ki a felhelyezett öv elhelyezkedéséről.

Előzmény: Poch Odon (920)
Buvolix 2015.01.12 Creative Commons License 941

Néha kialakul kisebb pangás, itt a csoportban, mint pl. az elmúlt napokban...

Ha viszább olvas az ember, akkor mindig csak az alábbi erényövekkel találkozik : CB-6000, CB-6000 S, Curved, 1-2 fém, stb...

Magyarországon ezek terjedtek el ?

Hát nem csak ezek vannak a piacon... Esetleg valakinek valami más, amit használ ?

Gay Leather 2015.01.11 Creative Commons License 940
Hali. Hasonlóan működik nálunk is....
Előzmény: Poch Odon (938)
Poch Odon 2015.01.11 Creative Commons License 939

Végül, egy lehetséges megoldás a kulcs őrzésére ...

üdvÖdön

Poch Odon 2015.01.11 Creative Commons License 938

Sziasztok!

Ezt egy külföldi oldalon találtam. Kicsit ugyan átalakítottam, de a lényeg ugyanaz!

A kulcsőrzés szabályai

Adj a párodra egy erényövet egy lakattal, ami csak egy kulccsal nyílik! Nyilván te leszel az a személy,

akinél ez a kulcs van. Az erényövet úgy tervezték, hogy megakadályozza a hozzáférést a péniszhez.

Nem engedi a merevedést, nem lehetséges az önkielégítés, és a szex sem benne. Az egyetlen mód,

hogy a párodnak erekciója legyen, maszturbálhasson, vagy szexeljen, ha leveszed róla, és ez csak a

nálad lévő kulccsal lehetséges. Soha ne add oda neki a kulcsot, sőt senki másnak sem!

Ahhoz, hogy a párodnál igazán felfokozódjanak a vágyak, első alkalommal tartsd legalább egy hétig

bezárva! Sok kulcsőrző két illetve három hetet tart ideálisnak. Megakadályozva ezzel az orgazmusát, olyan

vágyakat kelthetsz benne, amit csak te tudsz majd megadni neki. Hamarosan olyan állapotban találja

magát, hogy bármilyen árat megnevezhetsz a szabadulásáért. Követelj tőle orgazmust magadnak,

amit a szájával kell elérnie, vagy végeztess vele házimunkát! Mondd meg neki, hogy boldoggá tesz,

ha jó munkát végez! Ha megtagadja a kívánságaid teljesítését, vagy rossz munkát végez, hagyd

még egy kicsit bezárva! Hamarosan megtanul majd szolgálni.

Fokozd a vágyat benne egész héten azzal, hogy húzod! Utalj rá, hogy csak nyolc nap múlva engeded

ki, mert úgy tartja kedved! Amikor aludni mentek, kényszeríts ki egy orgazmust tőle magadnak nyelvvel,

miközben sajnálkozz, hogy milyen rossz lehet, hogy nem tud merevedni! Öltözködj nagyon szexisen, nem

csak otthon! Menj el vele egy bárba, és táncolj vele! Táncolj a bárban egy másik férfival is! Menj le vele a

strandra egy kihívó bikiniben! Kenesd be magad napolajjal mindenhol! A lehetőségek tárháza korlátlan ...

Annyiszor adj neki egy plusz bezárt napot, ahányszor kéri, hogy engedd ki!

Végül mikor ez megtörténik, mindig legyen megkötve a keze! Rögzítheted az ágyhoz, vagy csak egyszerűen

bilincseld meg hátul! Miután elélvezett a vágya csökkenni fog, ezért azonnal tedd vissza rá az övet!

Ezt csak úgy tudod megvalósítani, ha a kezét nem tudja használni. Az elélveztetéséhez használhatsz

bármilyen eszközt, amit csak akarsz. Vidd el háromszor négyszer a határig! Könyörögni fog, hogy

elélvezhessen. Ez egy jó lehetőség arra, hogy emlékeztesd, az irányításod alatt áll. Vedd rá, hogy tegyen

meg valamit a kedvedért! Mondd meg neki, hogy csak akkor élvezhet el, ha megígéri, hogy megteszi.

Ha megígéri, mondd neki, hogy jó fiú, és élveztesd el! Ha nem, akkor ne, hanem zárd vissza két hétre!

Talán valamelyik hölgy olvasónk hasznát veszi :)

üdvÖdön

Poch Odon 2015.01.11 Creative Commons License 937

Szia!

Én innen rendeltem:

http://www.keptforher.com/index.html

Azóta is használjuk ... :)

üdvÖdön

Előzmény: szolgasrac91 (936)
szolgasrac91 2015.01.09 Creative Commons License 936

Sziasztok!!

Segítségeteket szeretném kérni. :) Tudnátok olyan oldalakat linkelni ahol teljes biztonsággal lehet rendelni öveket?

Nagyon megköszönnénk :)  

Poch Odon 2015.01.09 Creative Commons License 935

Szia!

Nem, az nem szokott. Mi teljesen más mezőkkel játszunk.

üdvÖdön

Előzmény: mauser98k (934)
mauser98k 2015.01.08 Creative Commons License 934

Szia, es ruined orgasm is szokott kijonni?:) azt hogy csinaljatok? :)

Előzmény: Poch Odon (933)
Poch Odon 2015.01.07 Creative Commons License 933

Szia!

Szerintem sajnos sehogy. Én elmentettem egy text fájlba, és onnan mindig becopyzgatom.

A párom úgy is mindig változtat rajta. Ha olyat pörgetek ki, ami csak egy napos, akkor további

pörgetés következik, így előre tudjuk, hogy mi vár ránk az eljövendő napokban...

üdvÖdön

Előzmény: chastityIstvan (931)
breki2400 2015.01.07 Creative Commons License 932

Szia

Megvan még az erényöv? Érdekelne. zsolti6940@citromail.hu a cimem. Köszi. 

Előzmény: electrion91 (900)
chastityIstvan 2015.01.07 Creative Commons License 931

Hello!

Tök jó ez a kerék, tetszik!

Ha átnevezem magamnak a "nyereményeket" hogy tudom elmenteni, hogy máskor is meglegyen?

kössz a választ

Előzmény: Poch Odon (928)
Buvolix 2015.01.07 Creative Commons License 930

Szia !

MEgosztod velünk a másik fórumnak a címét ?

köszi

Előzmény: a_fotos (927)
a_fotos 2015.01.07 Creative Commons License 929

Szia Ödön,

érdekelne az általatok használt kombináció, megköszönném, ha elküldenéd. A címem publikus.

Üdv

Előzmény: Poch Odon (928)
Poch Odon 2015.01.06 Creative Commons License 928

Szia!

Üdvözlet a klubban!

Mi ezt használjuk, talán már itt is belinkelte korábban valaki:

http://www.time2cum.com/wheel.html

A mezők tetszőlegesen tölthetők ki, és azok száma is változtatható.

Mi más játékokat is játszunk, így azok kombinálva kerülnek a kerékre.

Elég izgalmas, ha gondolod, elküldöm a mi kombinációnkat.

üdvÖdön

Előzmény: a_fotos (927)