Keresés

Részletes keresés

Notica Creative Commons License 2015.07.01 0 0 1188

Justugay11

Valami újabb fejlemény?

N

krumplisfank Creative Commons License 2015.06.30 0 0 1187

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek abban, hogy ha valakinek van egy fölösleges legnagyobb karikája a kínai CB6000-hez (csak teljesen új érdekel) írjon nekem ide válaszként. Ugyanis sikerült fürdés közben eltörnöm, az övet viszont hordanim kell az eggyel kisebb karikával ami nekem szűk egy kicsit. Ugyan nem volt drága, de egy karika miatt nem szeretnék újat rendelni kb 3-4 ezerért és még várnom is kell rá 3 hetet. 

Előre is köszönöm a válaszokat.

Liefdevolle Creative Commons License 2015.06.30 0 0 1186

Az ötlet nem a feleségemtől származik, bár ő is elég kreatív. Külföldi oldalakat, fórumokat olvasgat(unk) a témában, és az ottani ötleteket veszi át és "fejleszti" tovább.

Előzmény: a_fotos (1181)


Cyberworld Creative Commons License 2015.06.30 0 0 1185

Hát már viszonylag kevés az ilyen hely, de pl Németországban van egy ilyen:
http://www.madame-dura.de/index.php?cat=c2_Polycarbonate---Co--Polycarbonate.html
Azért érdemes a rendelés előtt felvenni a kapcsolatot.

Előzmény: Buvolix (1184)
Buvolix Creative Commons License 2015.06.27 0 0 1184

Szia !

 

Bocsi, hogy megint tőled kérdezem ezt, de esetleg ismersz-e olyan oldalt, ahol a rövid csővel kapható a  Holytrainer V1 ?

 

Vagy mi megoldás lehet ?

Vegyem meg ezt és azután külön vegyek hozzá egy rövid csövet ?, de azt honnan ?

 

köszi

Előzmény: Cyberworld (1171)
Poch Odon Creative Commons License 2015.06.26 0 0 1183

Üdvözlet a klubban justaguy11!

 

Biztos vagyok benne, hogy mindketten hatalmas tanítást fogtok kapni, és mindketten átértékeltek majd sok mindent.

Először is. Neked rendkívül őrjítő és kéjes érzés lesz, hogy valaki más rendelkezik a szexusoddal. Alapvetően a férfiak

még elképzelni sem tudják milyen érzés is ez, annyira hozzá vannak szokva, hogy bármikor lehet így vagy úgy orgazmusuk.

Másodszor. A párodnak sincs elképzelése arról, hogy mekkora munkával jár egy férfi irányítása ily módon. Azaz pont

egy olyan dolgot fogtok megtanulni, ami a leírásodból úgy tűnik eddig nem ment: az egymásra való odafigyelést. Egyetlen

buktatóra hívnám fel a figyelmeteket. Az öv amit a párod választott, bizonyos anatómiai esetekben nem igazán kényelmes,

sőt kifejezetten kényelmetlen lehet. Mivel a ti esetetekben nem a fájdalom okozással történő büntetés esete áll fent, fontos,

hogy csak az orgazmus megvonás valósuljon meg. Ezért javaslom, hogy beszéljetek meg egy menekülési jelszót, arra az estre,

ha fizikai fájdalmaid vannak. Hamis riasztás esetén természetesen büntetés jár, egyébként meg többen bírnak itt olyan

tapasztalatokkal, ami egy kényelmes öv kiválasztásához kell, és szívesen segitenek/tünk.

 

üdvÖdön

Előzmény: justaguy11 (1179)
Poch Odon Creative Commons License 2015.06.26 0 0 1182

Nekem pont ellentétes tapasztalataim voltak. Olvasva a hozzászólásodat TNT-vel rendeltem meg a svájci oldalról,

hátha így gyorsabb és olcsóbb lesz. Való igaz 1-2 nap alatt itt volt a cucc, azaz Magyarországon, de a vámolás elég

nyögvenyelősen ment. Kitöltöttem minden papírt, visszaküldtem nekik, de csak nem volt elég az infó. A végén már

felajánlottam a kedves de agyroggyant ügyintéző csajnak, hogy szívesen küldök fotót a farkamról, amire az erényöv

lesz, annyira érdekelte, hogy pontosan mi is ez. Sajnos, gyűrűt nekem kellet egy kisebbet után rendelnem, ugyanis

ebből is kiszöktem (sok fórumon írják, ha megmérted neked melyik jó, rendelj eggyel kisebbet, és nem hittem nekik).

Ezt viszont már sima postával kértem, és láss csodát, kitöltöttem a papírokat "szexuális segédeszköz" címen, nem

kérdeztek semmit, csak megjött a cucc. Természetesen az ÁFA, VÁM megfizetése után. Szóval nem igazán lehet

általánosítani ...

 

üdvÖdön

Előzmény: Cyberworld (1165)
a_fotos Creative Commons License 2015.06.25 0 0 1181

Ez az 'ahány percet masszírozza a férfi a nőt, annyi másodperc farokizgatás következik' ötlet nagyon tetszik, szívesen olvasnék még hasonlókat!

Előzmény: Liefdevolle (1176)
Notica Creative Commons License 2015.06.25 0 0 1180

Szia!

Először is szeretném megköszönni, hogy válaszoltál kérdéseimre.

Az biztos, hogy jobban oda fogsz figyelni rá, ha "ketrecbe" zár csak idő kérdése, és az idő neki fog dolgozni, feltéve ha ki fogod bírni a viselését.

Arra én is kivi leszek, meddig fogtok eljutni.

Lehet, hogy nem másik személytől kapott ötletet, magazinra kevésbé gondolok, inkább a net volt a segítségére, főleg mivel készüléked is ott rendelte már meg.

Sok sikert kívánok nektek ha hasznotokra lesz, neked annyit "vigyázz, mit kívánsz", párodnak, hogy ezzel megnő a felelőssége az irányodba.

Üdv!

Előzmény: justaguy11 (1179)
justaguy11 Creative Commons License 2015.06.25 0 1 1179

Hogy is mondjam, elég rossz volt az elmúlt 2 évben a kapcsolatunk. Mindketten a saját szükségleteinket jobban szem előtt tartottuk és olykor rémesen elhanyagoltuk a másikat, aztán jött egy párterápia. Ez valamelyest helyrehozta a dolgokat, de én még mindig szeretem, csak hát nem vagyok az a könnyen betörhető típus. Elfelejtett évfordulók, születésnapok, nem volt semmi kedveskedés, kimaradozás éjszakára, ilyenek. Ezt szóvá is tette pár hónapja, azt mondta, hogy változást akar és erre a legjobb motiváció, ha megvonja a szexet addig, amíg nem produkálok valami fejlődést. Szeretem, csak hát most ki akarja küszöbölni az elméletének azt a részét, hogy ezt azért olykor egymagamban is meg tudom oldani a megvonást, ezért vetette fel ezt a dolgot. Egyébként bevallom egy kicsit azért izgat, hogy milyen érzés ezen a téren kiszolgáltatottnak lenni, másrészt viszont eléggé félek is, hogy átesik a ló túloldalára.

Amúgy nem tudom, szerintem nem barátnő vetette fel neki, gondolom valami hülye műsorban látta vagy női magazinban olvasott erről és megjelent a feje felett a villanykörte.

Előzmény: Notica (1178)
Notica Creative Commons License 2015.06.25 0 0 1178

Szia!

Arról szólnál pár szót, hogy párod hogy talált rá az erényöv témára és hogy vett rá, hogy belemenj a viselésébe?

Előzmény: justaguy11 (1177)
justaguy11 Creative Commons License 2015.06.25 0 0 1177

Ezt:

 

http://www.ebay.com/itm/Clear-Male-Chastity-Device-Short-Version-fetish-kinky-bondage-belt-UK-popular-/271905864212?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item3f4eda3a14

 

Bár szerencsére a neve ellenére, ha jól olvastam a leírást, ez nem a rövidebb ketrecű, úgyhogy valamelyest megnyugodtam :)

Előzmény: Liefdevolle (1176)
Liefdevolle Creative Commons License 2015.06.25 0 0 1176

Üdv a csapatban!

Nálunk például van olyan, hogy ahány percet masszírozom a feleségem hátát, talpát, annyi másodpercig izgatja a farkam. Persze ő dönti el, hogy úgy csinálja, hogy elélvezzek, vagy úgy, hogy ne... Utána vissza az övbe. Ez azért elég frusztráló, hogy nem tudod elélvezhetsz-e egy hét után, vagy nem.

Vagy a másik, amit nehezen tudok elviselni: megállapodunk, hogy mikor enged ki, de csak húzza az időt, vagy azt mondja, hogy mégsem enged ki, stb.

Persze ez a takarításos dolog is jó lehet, de nálunk nem ez a jellemző.

Szerintem ha ilyen "büntetést" talált ki neked, akkor elég kreatív lesz a szabályok felállításában is.

 

Milyen típusú övet választott neked? 

Előzmény: justaguy11 (1173)
justaguy11 Creative Commons License 2015.06.24 0 0 1175

Köszi a javaslatot, de közben kiderült, hogy tárgytalan az ügy, az asszony önhatalmúlag választott és meg sem kérdezett, pedig nem ő fog szenvedni tőle :(

Amúgy egy műanyag darabot nézett ki.

Előre félek, hogy miket fog bevetni elennem ha rajtam lesz

Előzmény: Cyberworld (1174)
Cyberworld Creative Commons License 2015.06.23 0 0 1174

Először is szerintem egy kezdőknek is használható és olcsó erényöv kell, pl ilyen:

http://www.ebay.com/itm/Man-Keuschheitskafig-Bandvorrichtung-6000-Einreichung-BON4-Birdlocked-cb-/351258849922?pt=LH_DefaultDomain_71&hash=item51c8a8b282

Hozzászokni könnyebb mert nem merev, nem dörzsöli ki a bőrt. A tisztálkodásra kell figyelni, és a bővebb nadrágra. Napi tisztítási szünettel ez bármennyi ideig fent lehet.

Mivel cukkol? Mit nem szeretsz? Ha ismer, tudni fogja, hisz nőből van.
 - Mindig rendetlenséget hagysz magad körül? Nosza fogd a seprűt, moss fel, törölgess le, majd ha ragyog minden, kiengedlek.... :)

Előzmény: justaguy11 (1173)
justaguy11 Creative Commons License 2015.06.22 0 0 1173

Üdv!

 

Barátnőm rátalált erre az erényöv témára és rávett arra, hogy engedjem, hogy egy ilyenbe zárjon amolyan büntetésféleképp.

 

Valaki tudna értelmes tanácsokat adni, hogy ezt hogyan érdemes bevezetni, milyen hozzászokni, mikre figyeljünk, stb?

Engem személy szerint olyan élménybeszámolók érdekelnének, hogy titeket a barátnőtök mivel cukkol, kínoz, miket csináltat veletek azért, hogy kiengedjen?

 

Köszi a válaszokat!

Cyberworld Creative Commons License 2015.06.22 0 0 1172

Paypal 2015 januárjától már bármilyen (nem csak dombornyomott, mint régebben) kártyához hozzárendelhető, így bármilyen bankkártyád van, működik.

Előzmény: NewMan18 (1169)
Cyberworld Creative Commons License 2015.06.22 0 0 1171

Ez mondjuk igaz. Ez a normál méretű csővel kapható.

Előzmény: Buvolix (1170)
Buvolix Creative Commons License 2015.06.20 0 0 1170

köszi szépen.

 

Ez valóban megfelelő lehet. Pont egy ilyet keresek.

 

Egyetlen kivetni valót látok ennél a típusnál, hogy nem lehet választani, hogy a cső részből a hosszabbat, vagy rövidebbet szeretném hozzá megvenni, vagy csak én nézek el valamit ?

 

A HolyTrainer 1 és 2 verzióinál 2 különböző méretű cső rész volt. Egy normál és egy kicsit kisebb.

Előzmény: Cyberworld (1167)
NewMan18 Creative Commons License 2015.06.19 0 0 1169

Valaki tudna nekem övet rendelni pl ebayről? Sajnos most nincs paypalom és már nagyon rá vagyok izgulva, és reális áron szeretnék venni..
Köszönöm!

szepike73 Creative Commons License 2015.06.17 0 1 1168

    ez a harmadik erényövem

Cyberworld Creative Commons License 2015.06.17 0 0 1167

"mivel a vám nem olyan szigorú." - > az EU-n belül nincs vám, pont ez a lényege

Ez itt a HolyTrainer 1 - igaz nem eredeti, de jó másolat, olcsóbbért, 3 gyűrűvel.

A Holytrainer már nem gyártja az egyes verziót, ez a cég vette meg a jogokat. Egyébként annyira jó másolat, hogy kombinálható az eredetivel.


http://www.uberkinky.co.uk/master-series-rikers-locking-chastity-device-83158.html

Előzmény: Buvolix (1166)
Buvolix Creative Commons License 2015.06.13 0 0 1166

kösz a választ.

 

Ez a weboldal valóban nyerőbb ötlet, amit linkeltél, mert gyorsabban ideér és mivel EU-n belüli országból jön, ezért kicsivel talán olcsóbb, mivel a vám nem olyan szigorú.

 

Viszont az a probléma vele, hogy ott nem lehet vásárolni Holy Trainer 1es verziót, amit a V2-es előtti volt.

 

Én azért szeretnék az eggyel régebbi verziót vásárolni, mert nem akarom, hogy még az a kicsi fém sem legyen benne, ami a V2-es zár részében van.

Az 1es verziónál lakattal lehet zárni a cső részt a gyűrűhez. A lakatot pedig a műanyag plomba zárral tudnám helyettesíteni.

 

Ugyanakkor azért is jobb szerintem az 1es verzió, mert OLCSÓBB és lényegében egyetlen fontos dologban különbözik, az pedig maga a zár része.

 

Ha összeválogatod a régi verzió alkatrészeit, akár a gyári oldalról eredetiben, akkor kb. 10ezer forintnyi összeget tudsz megspórolni, mert annyival olcsóbbak és nem kell lakatot venned, mert olcsón vásárolható helyette a műanyag plomba.

Előzmény: Cyberworld (1165)
Cyberworld Creative Commons License 2015.06.11 0 0 1165

Igen, a gyár oldaláról rendeltem, de ez hiba volt. Svájcból jön.
3 hetet dekkolt a vámon. Előtte jön egy levél, a vámpapírral.

Vámot nem kell fizetni, de 27% áfát és 2000 ft posta vámügyintézési díjat igen. A postásnak, mikor hozza a csomagod. Ez úgy 15 ezer volt.

Tehát ha rendelsz, akkor futárszolgálattal (drágább de talán átcsúszik így a vámon).

Most már innen rendelném:
http://www.uberkinky.co.uk/chastity-devices/male-chastity/chastity-tubes.html
Ha mindent beleszámolsz, ugyanott vagy, de mivel angol, nem teheli semmi, és 3 nap alatt ittvan.


Esetleg innen (én még innen nem rendeltem, de másoknak jó tapasztalatai vannak) viszont itt nincs készleten:
http://www.madame-dura.de/product_info.php?info=p413_holy-trainer-v2-classic-pink.html

Előzmény: Buvolix (1162)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.10 0 0 1164

Tetszik ez a téma :-)

 

faithful lover Creative Commons License 2015.06.10 0 0 1163

Előfordulhat, hogy infót követelnek (amúgy is látják 3D-ben)

 

 

Tipp:

1. válasz: "szexuális segédeszköz" (ennél több közük nincs hozzá)

2. válasz: "nem tudom konkrétan mi az, haverokkal vettük legénybúcsúra a vőlegénynek és az én kártyámmal fizettük, számla alapján számolják ki a vámot és adót"

 

 

Amúgy meg sose találkoztok..... mit számít mit gondol. Napi szinten mennek át a kezükön érdekes dolgok.

Előzmény: Buvolix (1162)
Buvolix Creative Commons License 2015.06.10 0 0 1162

Szia !

 

Köszi neked is a tapasztalataid.

 

Innen rendeltétek ? http://www.holytrainer.com/en/device-chastity-shop.asp

 

Milyen gyorsan szállították ki ?

USAból jön, vagy Svájcból ?

Ekkora összegnél már biztosan van vám. Ezen tapasztalatokról tudnál írni ? Mekkora vám volt, hogyan kellett kifizetni és kellett-e valakinek magyarázkodni, hogy mi van a dobozban ?

 

köszönöm

Előzmény: Poch Odon (1159)
faithful lover Creative Commons License 2015.06.09 0 0 1161

Csatlakozom! :) Én még a régi verzióját használom: nem kicsi zárbetéttel hanem lakattal lehet zárni, de minden más ugyanaz (ugyanúgy lágyul hőre, nem lehet érezni napközben stb.).

Legjobb.... a szökés nálam is lehetetlen.

Előzmény: Poch Odon (1159)
AeonLeo Creative Commons License 2015.06.09 0 1 1160

ma nekem is megérkezett, alig tudtam felrakni, annyira felizgatott a dolog

 

Poch Odon Creative Commons License 2015.06.09 0 1 1159

Sziasztok!

 

Csatlakoznék Cyberworld-höz, ez idáig a leghasználhatóbb öv, amivel találkoztam. Nekem pontosan ez a hetedik övem.

Sok kérdésre, ami felmerült itt legutóbb, megtaláljátok a választ, ha visszaolvassátok a fórumot, és íme az alábbiak!

Szóval, szerintem egy olcsó övvel kell kezdeni, hogy az ember tapasztalatot szerezzen a viseléséről, az ezzel járó kihívásokról,

és kellemetlenségekről. Ennyi övvel a hátam mögött, bizton állíthatom, hogy a CB sorozat vagy azoknak való, akik szenvedni

szeretnek (a szó fájdalmas értelmében), vagy csak egy játékszer, ami jól mutat a képeken. Vagy pont arra, hogy az ember

tapasztalatot szerezzen. Ilyen értelemben, bármilyen ellentmondásos is, csak ajánlani tudom. Mégis, ha valaki hosszan szeretne

viselni egy olyan övet, amiből nem lehet kiszökni, kényelmes, és mégis megakadályozza abban, hogy a péniszéhez érjen, és/vagy

önkielégítsen, akkor be kell ruháznia egy komolyabb övre. Annál is inkább, mert egy olyan övet, ami 8000 HUF-ba kerül, és egy 800 Ft-os

lakat véd könnyebben levág, szétroncsol az ember, mint egy 70-80 ezer forintost. Persze mindannyian mások vagyunk, és sokan vannak

itt akik szimplán csak szenvedni szeretnek sub beállításuk miatt. Én nem tartozom közéjük. Nekem az összes övvel az volt eddig a bajom,

hogy simán kiszöktem belőlük. A Holy Trainer V2-ből nem lehet. És ez alatt nem azt értem, hogy az előzőeket levettem teljesen, hanem azt,

hogy kihúztam a fütyköst, önkielégítettem és visszadugtam. 

A viselése még a legszűkebb nadrágban is diszkrét és kényelmes. Tapasztalatom szerint a negyedik nap már le kell venni és meg kell mosni,

mert bioresist szellőző műanyag ide vagy oda, hajlamos bepállni. A gyártó oldalán is, és még sok helyen írják, hogy érdemes az eggyel kisebb,

gyűrűt venni, mert abból nem lehet megszökni. Ez oly annyira igaz, hogy a mérések alapján én az egyik gyűrű felső határára estem, így megrendeltem,

de sajnos kellet egy kisebbet rendelnem, mert abból simán kiszöktem. 

Éjszaka nem ébredek fel, nincs merevedés. Tényleg olyan a kialakítása, hogy megakadályozza a merevedést a nap egészében is. Így még őrjítőbb

a vágyakkal viaskodni.

A tisztálkodás tényleg pofon egyszerű, nem kell hozzá a gyűrűt levenni (ami merevedéskor tényleg bevág, de a megfordítás jó megoldás, én is erre

a következtetésre jutottam), és gyorsan megoldható.

Szóval, igazából ezen kívül csak egy negatívumot tudok elmondani, ami nyilván specifikus az én esetemben. Nevezetesen, nekem meg olyan hosszú

a farkam, hogy teljesen be kell húznom a csőbe, így viszont a fitymám néha kilóg elöl, ami nadrág alatt viselve kellemetlenül becsípődik. Azóta figyelek

rá, hogy ne húzzam be annyira, és minden rendben van.

A felvételre én a következő technikát használom, amiből az is rögtön kiderül, hogyan lehet visszabújni bármelyik övbe (ebbe nem!)

http://denyingthumper.com/tag/holy-trainer-v2/  (ird be, hogy pl. 1973 és submit!)

 

ÜdvÖdön

 

 

 

Előzmény: Cyberworld (1156)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!