Keresés

Részletes keresés

huns221 Creative Commons License 2015.05.15 0 0 1136

Szia! 

 

Pontosan hol tudnám átvenni Zuglón, illetve a nap mely szakaszán?

 

Üdv huns221

Előzmény: Poch Odon (1135)
Poch Odon Creative Commons License 2015.05.13 0 0 1135

Szia!

 

Igen, meg van még. A posta nem olcsó, mivel elég nehéz a cucc. Ha budapesti vagy,

meg lehet oldani a személyes átvételt, mert 2-3 naponta járnak fel kollégáim Zuglóba.

Velük fel tudom küldeni, persze nem tudják mit visznek :)

 

üdvÖdön

Előzmény: huns221 (1134)
huns221 Creative Commons License 2015.05.13 0 0 1134

Szia! 

 

A második (Fém öv 40 mm-es gyűrűvel és szökésgátló tüskével - teljesen új - 8000 HUF) még megvan?

Ha igen, akkor csak postán, vagy személyesen is meg lehet venni? 

 

 

üdv: huns221

Előzmény: Poch Odon (1107)


Törölt nick Creative Commons License 2015.05.13 0 2 1133

Sziasztok!

 

10 nap szabadság után ismét fogságban. Meghatározatlan ideig.

Úgy néz ki, hogy a kezdeti erős ellenérzésből, átlendültünk a másik oldalra. Persze az ellenérzés még megvan, de az a valaki aki az övben lettem, nagyon bejött a feleségemnek.

Akik folyamatosan, vagy hosszabb ideig viseltek már övet, azok tudják, hogy milyen vágyak gyűlnek fel az emberben. A harmadik hét vége felé, már egy véletlen érintés is végzetes tud lenni :) És ha ezt a folyamatos vágyat még megfűszerezzük egy nagy adag alárendeltségi hajlammal, akkor kapunk egy irányítható, szolgálatkész, folyamatosan vágyakozó, mindenre hajlandó, férfit. És azért ezt sok nő el tudja viselni, a feleségem is :) 

Hát ez van mifelénk, így alakulnak a dolgok. Persze ez jó részt nekem köszönhető, hiszen abban a három hétben míg elzárva voltam, tényleg mindent megtettem, hogy a feleségem azt érezze, szeretem, kívánom őt, és bármit megtennék érte. És az a szép ebben, hogy ez nem egy szerep volt, nem kellet kitalálnom dolgokat. Csak azt mondtam amit gondoltam, azt tettem amit éreztem.

Mikor lekerült az öv és végre három hét után ismét szeretkeztünk, az valami isteni volt, meg se kísérlem elmesélni :)

Aztán jött a 10 nap pihenő és újra visszatért a régi férj. Ez persze még mindig egy átlagon felüli férj, de szombat reggel nem volt kedve ágyba hozni a kávét a feleségének (soha nem vittem az ágyba a kávét, én nem iszom, és nem is készítem, a három hét alatt számtalanszor megtettem) és gyakorlatilag ez, egy kis szexre való felbujtással megspékelve, pontosan elég volt ahhoz, hogy a feleségem úgy gondolja, mindkettőnknek jobb, ha folyamatos felügyelet alatt vagyok. 

Megváltoztat az öv, más ember vagyok benne, vagyis inkább azt mondom, az vagyok az övben aki lenni szeretnék, és a jelek, szerint a feleségem is ilyennek szeretne.

 

Persze ez csak úgy működik, ha valakiben megvan az a bizonyos, alárendeltségi hajlam. Ha egy "normális" férfira tennénk fel az övet, lehet egészen más hatást érnénk el vele, aztán lehet, hogy ez egy igazi csodaszer, és minden férfiból kezesbárányt csinál.

istvan2589 Creative Commons License 2015.05.12 0 0 1132

Tiszteletem, erényöv érdekelne, hogy tudnánk föl venni a kapcsolatot?

Előzmény: Miss Barb (1103)
Chastityboy Creative Commons License 2015.05.10 0 0 1131

Sziasztok!

 

Eladásra kínálom a képen látható (ROZSDAMENTES ANYAGBÓL KÉSZÜLT!!!) fém erényövet. A ketrechez egy darab 45 mm átmérőjű heregyűrű tartozik. Az erényövet utánvéttel postázom. A termék kiváló minőségű és hibátlan. (Még egyszer megemlítem rozsdásodásra nem hajlamos anyagból készült). Sajnos az egyik magyar aukciós internetes oldalon egyszer vásároltam egy olyan fém erényövet ami 1 (azaz egy) hét alatt berozsdásodott. Ez nem fog. 

ÁR: 10.000 Ft (+ POSTAKÖLTSÉG)

 

Íme:

 

 

Üdv.: Chastityboy

Buvolix Creative Commons License 2015.05.08 0 0 1130

Igen, ez tényleg hasonlít, de mintha kicsit más lenne.

 

Meg itt, ha jól látom a hirdetésben, akkor nem lehet választani a 3 méret közül.

Mert általában 3 méretben szokták árulni ezt a fajta erényövet. Ez a BirdLocked márkájú övnek a másolata.

 

Gyűrű méretet lehet választani, de csőrészből, ha jól látom csak egy méret van.

 

Olyat keresnék, ahol a csőrész tekintetében is lehet választani és egy ideje nem találom Ebay-en és ezért gondoltam itt rákérdezni.

 

köszi

Előzmény: EFRD (1127)
NewMan18 Creative Commons License 2015.05.08 0 0 1129

Valaki tudna nekem rendelni ebayról?

aeway Creative Commons License 2015.05.06 0 0 1128

Tegnap este felvettem az övemet csak estére mert ma meló, nejem meglátta, büntit kaptam érte, majd akkor vehetem le ha ő megengedi. azt mondta mert engedetlen voltam min 1 hét jár érte. Hát így jártam, de élvezem :)

EFRD Creative Commons License 2015.05.04 0 0 1127
Előzmény: Buvolix (1126)
Buvolix Creative Commons License 2015.05.04 0 0 1126

Ez az erényöv van olyan változatban, hogy nincsenek a csőrészének az elején tüskék ?

 

Olyan változatot láttál Ebay-en ?

 

köszi

Előzmény: Törölt nick (1125)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.04 0 0 1125
Előzmény: Buvolix (1124)
Buvolix Creative Commons License 2015.05.02 0 0 1124

Szia !

 

Ez pontosan melyik öv ?

kösz

Előzmény: Törölt nick (1110)
aeway Creative Commons License 2015.05.02 0 1 1123

Már 3 napja büntiben vagyok

Ha minden igaz holnap du szabadulok, de előtte egy kényszerfrancia van kilátásban :)

Törölt nick Creative Commons License 2015.05.01 0 0 1122

Talán szombat :)

 

Előzmény: Törölt nick (1110)
Cyberworld Creative Commons License 2015.04.28 0 0 1121

Egy régebbi hozzászólásomban hirdetett erényövek még eladók (kici óccóó, ennyiért máshol nincs):

Szilikon CB6000S,új: Alkatrészeiben kompatibilis a fém ill műanyag verzióval, így akár kombinálni is lehet őket, pl szilikon pánt fém ketreccel - hosszú távon kényelmesebb - 8e

Ultimate asslock, unisex, új: Acélból készült, csukva 4 cm átmérőjű, szétnyitható, lelakatolható, ekkor lehetetlen eltávolítani. Mivel a nyakrésze kicsi, hordható hosszú távon is, egyedül ülésre nem kényelmes, de pl bárkit az ágyához (vagy bármihez) lehet láncolni vele, képtelen szabadulni. Új ára 120 eur  - 20e

Pink chastity belt: rózsaszín erényöv katéterrel és análpluggal. 
új ár 200$+ÁFA - 35e

Alkudni lehet(ésszel), postát állom, mailcím publikus.

Képeket tettem fel ide:
http://lockedzsomi.tumblr.com/tagged/forsale

Liefdevolle Creative Commons License 2015.04.28 0 0 1120

Akkor azért valami csak változik benne, még ha nehezen is :)))

Előzmény: Törölt nick (1116)
Cyberworld Creative Commons License 2015.04.28 0 0 1119

És a postai nyomkövetésben semmi változás, még dolgozzák fel a dokumentumokat....

Előzmény: Poch Odon (1112)
Cyberworld Creative Commons License 2015.04.28 0 0 1118

Ma kaptam meg :)
Az első benyomások pozitívak, kinézet, csomagolás rendben... De most másikban vagyok zárva, majd este lesz csere.
Majd írok tapasztalatokat.

Előzmény: Poch Odon (1112)
Stormy11 Creative Commons License 2015.04.28 0 0 1117

sziasztok. nekem lenne egy eladó cb6000-sem. fekete színben.

Törölt nick Creative Commons License 2015.04.28 0 0 1116

Szia!

A rákapott az ízére azért még messze van :( :) 

Azt mondanám, ott tartunk, hogy nem zavarja, hogy rajtam van. Az előző két hetet, például ő szabta ki nekem, ez telt le vasárnap. A következő pénteket, pedig a természet hozta össze, mivel eltelt egy hónap :) 

Ő nem egy domináns személyiség, ha az lenne akkor hiába kérném, hogy vegyük le a megbeszélt idő előtt, akkor sem szabadulnék, ezért a belőle hiányzó, dominanciát nekem kell pótolni. Mivel én switch vagyok ezért ez azért annyira nem okoz gondot. 

Bár minap közölte, hogy zavarja ha azt pedzegetem (játékosan), hogy vegyük le hamarabb. Közölte, hogy a megbeszélt határidő előtt "csitt legyen" :) 

 

Előzmény: Liefdevolle (1115)
Liefdevolle Creative Commons License 2015.04.28 0 0 1115

Szia!

Régebben azt írtad, hogy a feleséged csak amolyan "na jó, ha ennyire akarod" stílusban viseltetett az ilyen dolgokkal kapcsolatban. Megváltozott, rákapott az ízére? Vagy csak miattad tette ezt veled?

Előzmény: Törölt nick (1114)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.28 0 0 1114

Köszi! :)

Csak éjszakára volt rajtam, nappalra ez egy kicsit sok lett volna. Bár nappal is kellet már viselnem, de az nem volt ennyire szoros.

Előzmény: Poch Odon (1113)
Poch Odon Creative Commons License 2015.04.27 0 0 1113

Szép munka! Csak otthonra, vagy egész napos viselet?

 

ödvÖdön

Előzmény: Törölt nick (1110)
Poch Odon Creative Commons License 2015.04.27 0 0 1112

Szia Cyberworld!

 

Ma 11:13-kor kaptam az emailt, hogy feladták, 12:01-kor már volt tracking numberem a TNT-től, és mire hazaértem 7-re,

már Magyarországon volt a cucc. Hmmm... ezek után kíváncsi vagyok mikor kapom meg! A TNT oldalán az áll holnap.

Tényleg, te már kézhez kaptad? Hogy jött be, milyen?

 

üdvÖdön

Előzmény: Cyberworld (1108)
sm69 Creative Commons License 2015.04.27 0 0 1111

Helló PöchÖdön!

 

Régóta nézegetem a fórumot és úgy néz ki beruháznék egy erényövre.

A fém erényöv meg is tetszett, a 40 mm-es, szökésgátlós.

Szeretnék érdeklődni, kérlek, írj emailt a wattafakk19@gmail.com   -ra, én sajnos nem tudok neked.

 

Köszi előre is, üdv!

 

Előzmény: Poch Odon (1107)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.27 0 1 1110

 

Egy kis bondage, hogy izgalmasabb legyen az élet.

A harmadik hetet kezdtem ma. Talán pénteken lekerül.

Poch Odon Creative Commons License 2015.04.24 0 0 1109

"Hiába a svájci posta nem a magyar" - azt hiszem ez sok mindenre elmondható :)

Megrendeltem TNT-vell. Azt írják 48 óra múlva itt van. Kíváncsi vagyok, mert hétvége jön,

no meg a magyar oldal teljesítménye is hozzáadódik majd ...

Remélem beválik, mert ez már tényleg drága darab! Eddig vagy túl kicsi volt,

vagy kiszöktem belőle. 

 

üdvÖdön

Előzmény: Cyberworld (1108)
Cyberworld Creative Commons License 2015.04.24 0 0 1108

Lehet hogy igazad van...

Mondjuk azért is fájó, mert a Lausanne-ben péntek 16 órakor feladott csomag vasárnap hajnali 1-kor (hétvégén és 33 óra alatt!) már magyarországon volt... ez volt két hete.
Hiába a svájci posta nem a magyar.

Előzmény: Poch Odon (1105)
Poch Odon Creative Commons License 2015.04.24 0 0 1107

Sziasztok!

 

Az alábbi öveket továbbra is árulom (az árakat kicsit versenyképesebbé tettem):

 

CB-6000 - teljesen új - 8000 HUF

 

  

Fém öv 40 mm-es gyűrűvel és szökésgátló tüskével - teljesen új - 8000 HUF

 

 

Fém ketreces 45 mm-es gyűrűvel a nagyobb méretűeknek - két hetet volt használatban - 7000 HUF

 

 

The Curve - szintén a nagyobbaknak - teljesen új - 16000 HUF

 

 

 

 

 

üdvÖdön

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!