Keresés

Részletes keresés

Longdickman Creative Commons License 2014.08.04 0 0 691

Remélem mr fitymatroll csicsolína egyszer olyan cukorbeteg leszel, hogy muszáj lesz levágni, aztán majd utána vagy befejezed ezt, vagy legalább tapasztalatból beszélsz nem csak arról, hogy hol meg mit olvastál a zinternetten.
Nekem nem kellett, levágattam és nem hiányzik.
Nem akarok rábeszélni senkit, de lebeszélni se fogok róla senkit mondvacsinált indokokkal.

Előzmény: Csi_cso_li_nem (690)
Csi_cso_li_nem Creative Commons License 2014.08.04 0 0 690

Sokan meg azt nem irigylik, akiknek nincs és már nem is tudnak csinálni semmit azért, hogy legyen. Nem viccből van kitalálva a fityma. (Ha nem kéne, akkor nem nőne oda, ahogy más dolog se...)

Előzmény: Longdickman (689)
Longdickman Creative Commons License 2014.08.03 0 0 689

Nekem szerencsére bőr már nincs rajta, így ez nem okozna gondot, de akinek van, őt nem irigylem :)

Előzmény: faithful lover (688)


faithful lover Creative Commons License 2014.08.03 0 0 688

A tisztalkodas technikas es kreativitast igenyel,  de megoldato :). 

Igen,  ulve lehet benne pisilni csak ha a bor nincs hatrahuzodva es a makk nincs a nyilasnal. 

Előzmény: Longdickman (687)
Longdickman Creative Commons License 2014.08.03 0 0 687

Hogyan tudsz benne tisztálkodni?
Tényleg csak ülve lehet benne pisilni?

Előzmény: faithful lover (685)
faithful lover Creative Commons License 2014.08.02 0 0 686

Nem hordtam csak az elején 1-2 napra. Meglehetősen nagy a súlya. Majd ha a szilikonossal meglesz a rutin használva lesz ez is :)

Előzmény: fejerboy1989 (579)
faithful lover Creative Commons License 2014.08.02 0 0 685

Túl vagyok az 5. napon lezárva, úgy hogy ez már élesben megy, a kulcsra a feleségem vigyáz.

Hát nagyon kemény agyilag és tényleg kihat a hozzáállásra is: folyton kedveskedek, lesem minden szavát. Szerintem élvezi a helyzetet :)

 

Krémmel még kísérletezni kell. A testem még nem szokta meg 100%-osan a szilikon gyűrűt, de azért jobb mint pár hete a "próbanapokon".

 

A megállapodás, hogy menzesz végéig mindenképpen rajtam lesz és nincs orgazmus/milking sem. Utána még kitalálja hogy lesz :P

krumplisfank Creative Commons License 2014.07.30 0 0 684

Néhány éve próbálkoztam vele hogy csináljak otthon eggyet, de nem lett túl használható. Olcsóbb és jobb venni eggyet.

egyébként egy bilincs egyik oldalát használtam fel gyűrűként ami a zacsi mögé megy, a cső pedig PVC hajlítva fém szegeccsel rögzítve. Bilincs zár szerkezete volt a zár.

folyton valami valahol becsípődött, ruha alatt látszódtak a nagyobb idomok, 2 óránál többet képtelen voltam benne tölteni.

Előzmény: foxycox (678)
krumplisfank Creative Commons License 2014.07.30 0 0 683

Egyáltalán nem jelent gondot a munkahelyen való viselet. Én 12 órát dolgozom a munkanapomon, farmer vagy ahhoz hasonló nadrágot hordok és nem veszi észre senki. Felállni nem tud, egy kicsit kellemetlen ha épp ügyféllel beszélek és akkor akar állni, de kis gyakorlással le lehet csillapodnak hamar, és akkor nincs gond

Előzmény: bandolesa (679)
chastityi Creative Commons License 2014.07.29 0 0 682

Hello!

 

Nekem cb6000 van, és nagyon jó, tökéletesen működik.

Sem kivenni nem tudom belőle, sem levenni.

Nekem a legnagyobb karikával és a legnagyobb távtartóval kényelmes a viselése. Ez annyit jelent, hogy gyakorlatilag bármeddig tudom hordani, két hét volt eddig egyhuzamban a legtöbb.

Normál körülmnyek között nem okoz semmi kellemetlenséget, persze ha fel akar állni akkor kényelmetlen, azt nem engedi, ilyenkor igen szűkös. A reggeli merevedéskor persze kényelmetlen, felébreszt, de kibírható.

Ha kisebb karikával tesszük fel, az egyre csökkenti a hordhatóságot, a közepessel már 8-10 óra múlva elviselhetetlen, percenként igazgatnám a zacsit, mert annyira szorítja.

Ezt csak tényleg büntetésként, illetve rövid játékokhoz használjuk.

A távtartó méretével is lehet játszani, minél kisebb van benne, annál kevésbé engedi a merevedést, a legrövidebb a szadi, kifejezetten azért, hogy nulla merevedés legyen.

Jó játék :)

Előzmény: bandolesa (679)
chastityi Creative Commons License 2014.07.29 0 0 681

Szia!

Írj, van eladó erényövem!

chastity@indamail.hu

 

Előzmény: henzon zanet (674)
faithful lover Creative Commons License 2014.07.28 0 0 680

Saját tapasztalt, hogy egyáltalán nem nehéz viselni munka közben (az enyém szilikon CB-6000S). Felállni meg nem tud amúgy sem, az agyam is átáll nálam.

 

Én az első időkben letoltam 48 órákat is. Ami gond volt, hogy égett a herémnél a bőr a gyűrű miatt. Krémmel megoldható a dolog, de megfelelő krémtípust még meg kell találni.

 

 

Krumplisánk: a Neogranormon nekem is eszembe jutott, de a jellegzetes szaga miatt kihagyom :)

 

 

 

Amúgy eladóvá vált 2 db erényövem. Az egyiket egyszer vettem fel 1-2 órára a másik egy téves rendelés eredménye és egyszer sem használtam. Amúgy nekem nem jött be, ezért is vált eladóvá.

Irányár annyi amennyit fizettem érte kínai eladótól, dollárban, de kerekítve: 2.200Ft/db +postaköltség

 

Ilyenről van szó:

 

http://www.extremerestraints.com/chastity-devices_26/strict-leather-gates-of-hell-chastity-device_773.html

 

Mindenképpen "hús pénisz" tulajoknak javasolt, 90kg alatt.

 

e-mail címem: vmusztang kukac freemail.hu

Előzmény: bandolesa (679)
bandolesa Creative Commons License 2014.07.28 0 0 679

Sok sikert hozzá.

Ezek szerint elsőre 26.-óra volt, és utána fokozatosan lehet növelni. De munkahelyen, irodában nem nehézkes vele együtt dolgozni?

Nem-e úgy járnék én, hogy pl:felállna munkaidőben, én meg úgy mennék, mint aki karót nyelt?

Nem veszik észre az emberen mások a mozgásán. Leülni benne, az is lassabb.

Előzmény: krumplisfank (677)
foxycox Creative Commons License 2014.07.28 0 0 678

Sziasztok. Lenne egy kérdésem, lehet picit hülyén hangzik, de valaki próbált házilag készíteni egy erényövet, ha igen akkor miből és hogyan?

krumplisfank Creative Commons License 2014.07.20 -1 0 677

Sziasztok!!!

Ismét jelentkezem néhány fejleménnyel. Nekem is CB6000 van mint a néhány sorral lejjebb írónak, de ên kêptelen vagyok kibújni belőle. Ha a feleségem ràkattintja a lakatot akkor addig rajtam van amíg eszébe nem jut levenni. Próbálom egyre  hosszabb tàvon használni de nem könnyű. Én is kaptam ehhez jó tippet hát tovább adom mert bevált.

- használt valami jó sűrű zsíros krémet. Nekem a neogranormon vàlt be legjobban.

- kerülj minden izgató dolgot. Hidd el jobb ha nem kisêletezel ezzel ha hosszan hordani akarod.

- akkor érdemes hosszan használni, ha van kinek odaadni a kulcsot (barátnő v. felesêg legyen társ benne)

- ne akard rögtön nagyon hosszú idejig hordani. Nekem idájig 26 óra volt a legtöbb. De az nekem még nagyon sok volt. Most azzal próbálkozom hogy éjjelre veszem fel.

- érdemes a szőrt rövidre vágni vagy leborotválni. Ez utóbbinál előfordul hogy iszonyúan szúr utána, sztem nem kell a plussz szenvedês hacsak nem ez a cêl.

mroldanonimus Creative Commons License 2014.07.17 0 0 676

Szia

ez mar pár éve volt es mar rég nincs meg

ezutan csak olyat vennénk amibol tényleg nem lehet ki venni

Előzmény: bobySM (673)
petipeta1000 Creative Commons License 2014.07.14 0 0 675

sziasztok!!!!!

Érdeklődnék hogy nincs e valakinek eladó bármilyen erényöv tartozéka (gyűrű, távtartó tüske stb ) vagy hiányos törött erényöv 

bármi érdekel írjatok itt vagy privátban

henzon zanet Creative Commons License 2014.07.14 0 0 674

Sziasztok! Férfi erényövet keresnék megvételre!

bobySM Creative Commons License 2014.07.11 0 0 673
Szia! Engem érdekelne. Mennyiért árulod? Személyes átvételre hol lenne lehetőség?
Előzmény: mroldanonimus (672)
mroldanonimus Creative Commons License 2014.07.10 0 0 672

Sziasztok Nekem volt CB6000-em, de megszabadultunk tőle, mert ha levenni nem is de ki venni ki lehetett belőle és vissza is lehetett tenni bele anélkül, hogy kulcs kellett volna hozzá. Így nem sok értelmét láttuk.

bandolesa Creative Commons License 2014.07.07 0 0 671

Még nem rendeltem meg, gondolkozok rajta, mivel még nem viseltem ilyent.

Megkérdezem a forgalmazótól a méreteit.

 

Valami kell, mert este felé munkából hazajövet nem mindig érek haza, asszony sejti....

 

De még aktív vagyok, bizony esténként, délután is már sokszor feláll a szerszám. Ez ellen a túlzott aktivitás ellen keresek valamit.

Most már ketten keresünk a párommal erre megoldást.

Páromnak a lényeg, hogy mással aktusom ne legyen. Akkor viszont sokat áll fel a szerszám.

Párom mondja, valami büntetésen gondolkozzak a szerszám részére.

 

 

Előzmény: faithful lover (669)
szende86 Creative Commons License 2014.07.07 0 0 670

Sziasztok

 

Vennék egy CB 3000 erényövet. Ha valakinek van eladó, írjon.

faithful lover Creative Commons License 2014.07.07 0 0 669

Majd rakj fel róla képet lécci, amikor elkezdted használni......

Előzmény: bandolesa (668)
bandolesa Creative Commons License 2014.07.06 0 0 668

Jó, persze gondoltam ez nem egy komoly erényöv, műanyagból is van.

De kezdőknek talán jó.

Előzmény: faithful lover (667)
faithful lover Creative Commons License 2014.07.06 0 0 667

Ez csak egy játék, "bolond ajándék" :P

Amilyen egyszerű felrakni, olyan könnyű levenni is...

 

 

Ebben az árkategóriában nem fogsz találni "használható" eszközt.

Előzmény: bandolesa (665)
NewMan18 Creative Commons License 2014.07.05 0 0 666

Nem sértésből mondom de ezek nem gagyik,mármint te is láthatod hogy az a műanyag inkább ilyen színházi kellék vagy nem is tudom,leánybúcsúba való egyszer használatos,még nem is láttam ilyet..:/

Előzmény: bandolesa (665)
bandolesa Creative Commons License 2014.07.05 0 0 665

A képen lévő fajta az műanyag 1510 Ft.-ba kerül. Rendelhető:

 

http://dilimania.hu/product_info.php?products_id=388

 

Ebbe az árkategóriába valami más fajta még ha lenne?

Előzmény: NewMan18 (662)
NewMan18 Creative Commons License 2014.07.05 0 0 664

És ebben ugye 4 méretű karika van és különféle méretű toldók,ezért be lehet állítani a kényelmes viseléshez,vagy ha ez a dominának nem tetszik akkor úgy cserélgeti ahogy kedve tartja!

NewMan18 Creative Commons License 2014.07.05 0 0 663

A képek:

NewMan18 Creative Commons License 2014.07.05 0 0 662

Ilyen erényövet nem tudom hol lehet kapni amilyet mutattál de szerintem az nem lenne túl kényelmes...bár belegondolva nem is az a lényege!! :D

Nekem jelenleg egy új (később többfajta lesz) CB6000S van ami eladó egy utolsó darab.

10.500Ftért árulom (boltban 16.000) ebbe beletartozik a postaköltség is.

(Akit érdekel bátran írjon emailt is és megoldható a  beszerzés!)

Előzmény: bandolesa (661)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!