Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

z.betty76 okt. 16. Creative Commons License 1198

Kiadó lakást keresünk sürgősen! Másfél - két szobást. Max 80 ezer ft-ért. Megbízható 40-es pár vagyunk.

Larienn okt. 3. Creative Commons License 1197

Sziasztok! Eladó használt lakást keresek a Corvin sétányon, 40-50 nm körülit, nappali plusz 1 szobás, erkélyeset. Ha tudtok ilyen lakásokról írjatok, köszi! :) adrienn.grafika@gmail.com

Cvetak júl. 11. Creative Commons License 1196

Kedves Tulajdonosok!

A tárolómat kedvező áron kiadnám, a Fontana házban.  A mérete: kb. 3 nm.

Magánszemély vagyok. Elérhető vagyok hétvégén is ezen a tel. számon: 06-20/278-47-90.

XXXXXX. ker. máj. 20. Creative Commons License 1195

Tisztelt lakók!

Eladó teremgarázst keresek saját részre, a Corvin sétányon. A tároló is érdekel, de ez nem feltétel.

Kérem, hogy ha valakinek van eladó parkolója, szíveskedjen írni az e-mail címemre: garage68@freemail.hu

Elsősorban magánszemély jelentkezését várom, én is az vagyok!

Olmer8 máj. 13. Creative Commons License 1194

Kedves Corvin sétányi lakosok!

Német nyelvvizsgákra, érettségire való felkészítést vállalok.

Anyanyelvi, diplomás tanár, szakfordító vagyok. 

Általam oktatott szakterületek: gazdasági-, jogi szaknyelv illetve irodai kommunikáció.

Ha szeretne gyorsan, beszédspecifikusan megtanulni németül vagy fejleszteni eddigi tudását írjon: tanuljmegnemetul@gmail.com

molnarbrigi máj. 5. Creative Commons License 1193

Kedves Lakók / Tulajdonosok,

Albérletet keresünk párommal hosszútávra 2014. július végi (legkésőbb 2014. augusztus 1.) költözéssel. 

A Corvin sétányon, illetve a környék új lakóparkjaiban 1,5 - 2 szobás albérletet keresünk, maximum 100e Ft körüli bérleti költséggel (garázzsal együtt).

Ha esetleg tudnak ilyen lehetőségről megköszönném, ha értesítenétek a következő email címen: brigike.molnar@gmail.com.

Köszönöm előre is.

menton11 ápr. 7. Creative Commons License 1192

Corvin sétányon,az újépítésű City Garden házban 3.emeleti 33nm-es lakás tulajdonostól kiadó.

A lakás bútorozatlan(konyhabútor van),világos,erkélyes,a házban fittness-wellnes központ működik és saját,parkosított belső kertrel rendelkezik.

Alacsonyon közös költség,pár percre metró,4-6-os villamos,bevásárlóközpont,egyetemek,szórakozási lehetőségek.

Érdeklődni:0630-729-0564 és menton@hotmail.hu

tibci01 2014. febr. 14. Creative Commons License 1190

Lakast vennek a Corvin setanyon- 40-70 m kozott Azonnali fizetessel.

30-288.3000

Sziro 2013. dec. 13. Creative Commons License 1189

Tiszteletem,

Szeretnék saját magamnak 45-65 nm-es lakást vásárolni a házban.

Ha eladná lakását, kérem írjon a sziro_ricsy@hotmail.com e-mail címre. Hagyja meg a lakás pontos címét, az ajánlatát és az elérhetőségeit. Felveszem önnel a kapcsolatot. Közvetítők kérem ne írjanak.

Üdvözlettel,

Sziroczák Richárd

cimbóka 2013. aug. 18. Creative Commons License 1188

Corvin sétány mellett, Futó utcában  43m2-es, 2 szobás, csendes lakás, teremgarázs bérlési lehetőséggel együtt min. 1 évre kiadó.

Érdeklődni lehet: 30-97 26 110-es telefonon.

Redondo 2013. aug. 15. Creative Commons License 1187

sziasztok,

fontana házban (lehetőleg D lph.) kiadó tárolót tud valaki?

köszi,

menton11 2013. aug. 8. Creative Commons License 1186

A kiadó lakás már nem aktuális!

Előzmény: menton11 (1185)
menton11 2013. aug. 6. Creative Commons License 1185

95 e ft lenne a bérleti díj.

A közös ktsg.15 e ft,ez a villanyon kívül mindent tartalmaz.

Előzmény: István a kováts (1184)
István a kováts 2013. aug. 4. Creative Commons License 1184

Bérleti díj és  rezsi mit kóstál ?

Előzmény: menton11 (1182)
lakasbudapesten 2013. aug. 4. Creative Commons License 1183

Corvin Sétányon keresek egy 2 ½ szobás lakást erkelyel es zöld kerttel.

lakasbudapesten@yahoo.com

menton11 2013. aug. 2. Creative Commons License 1182

Corvin sétányon,az új építésű City Garden házban,3.emeleti,33nm-es,napfényes,igényesen kialakított erkélyes lakás kiadó tulajdonostól.
Alacsony rezsi-és közös költség.
A házhoz saját,parkosított kert tartozik valamint fittness-wellness központ is üzemel.
Kitűnő közlekedés(M3 metró,4-6-os villamos),bevásárlóközpont,éttermek,szórakozási lehetőségek,egyetemek a közelben.

Érdeklődni: 0630-729-0564 és menton@hotmail.hu

pityu911 2012. dec. 10. Creative Commons License 1181

ELADÓ lakás a Corvin sétányon. 2+fél szobás teraszos 65 nm-es lakás eladó a City Garden-ben.

Érdeklődni: 20 - 9849-687

beskecs 2012. nov. 10. Creative Commons License 1180

Sziasztok!

A Corvin sétány most épülő végénél 2+1 fél szobás lakásunk 18m2-es terasszal eladó.Irányár:19,9 M Ft

Több infó az alábbi linkeken: http://aprod.hu/hirdetes/corvin-setany-vegenel-ujszeruu-lakas-elado-IDoHfe.html

http://ingatlan.com/6951006

Kérésre további képeket küldök.

Érd:06207772458

Lacy2000 2012. szept. 19. Creative Commons License 1179

Tisztelt Tulajdonosok!

Kiadó lakást keresek a Corvin sétányon.

Előre is köszönöm!

Mesi&Mico 2012. szept. 17. Creative Commons License 1178

Tisztelt Lakók!

Szeptember 22-én, szombaton, 9-21 óráig, szeretettel várunk Mindenkit  I. Nyárzáró Családi napunkra, melyet a sok érdekes és izgalmas program mellett olimpikonjaink beszámolói és meglepetései is színesíteni fognak. Ezen a különlegesnek ígérkező napon kötelező tartozék az emlékkönyv tollal és a fényképezőgép.
Családi belépő: 1000,- Ft (elővételben)
Több info: facebook: ÜvegHajó

afiaf 2012. szept. 14. Creative Commons License 1177

Nem hiszem, hogy csak téged zavarna, hiszen máshova is áthallatszik. Sajnos ez van, ha sok a bérlő, akik ráadásul szinte hetente mások. Sokat nem lehet tenni, esetleg a közös képviselet fele jelezheted, hátha ők elérik a tulajdonost. Amúgy az ittlakok honlapon közvetlenül elérheted a közös képviseletet.

Előzmény: oszitm007 (1176)
oszitm007 2012. szept. 2. Creative Commons License 1176

Sziasztok!

A D lépcsőházban lakom, és érdekelne, h. CSAK engem zavar, h. (jobbára) a külföldiek -lett légyen szó arabról, oroszról, spanyolról...stb- éjszakánként kb. magasról tojnak másokra (és a biztonsági szolgálatra) és az erkélyen hajnalig buliznak/ gitároznak/ hangosan skypeolnak/ zenélnek/ üvöltöznek megrészegülve a saját visszhangjuktól?

Mért van az, h. rekkenő hőségben éjszaka is csak csukott ablaknál lehet elviselni ezt a lakóparkot??

Vagy a külföldiekre nem vonatkoznak a magyar törvények??

...Csak érdekelne, h. CSAK engem zavar?

Rob-manor 2012. aug. 4. Creative Commons License 1175

Sziasztok!

Hol tudnék afelől érdeklődni, hogy van e a Corvin sétányon kiadó szoba?

Sürgős lenne.

cimbóka 2012. máj. 20. Creative Commons License 1174

Futó utcában,  a sétánytól 2 percre 43 m2-es 2 szobás lakás , kocsibeállóval együtt hosszú távra kiadó.

Előzmény: Zoltanuss (1173)
Zoltanuss 2012. máj. 17. Creative Commons License 1173

Kiadó lakást keresek a sétányon !

Zsuzsikid 2012. ápr. 19. Creative Commons License 1172

Sziasztok!

A Life1 Wellness Központba lenne egy eladó havi bérletem, mely egy nyeremény volt - de nekem nincs rá szükségem.

A paraméterei:

• 1 havi All-in délelőtti bérlet /9-15h/
  • Május 10-ig beváltható

Eredeti ára 14 000 forint, most csak 10 000 forintért a TIED lehet.

Érdeklődni emailban lehet!

SolnesMM 2012. márc. 28. Creative Commons License 1171

Az bizony !!

Előzmény: Captain Dolby (1170)
Captain Dolby 2012. márc. 15. Creative Commons License 1170

Szamárság 50-70%-os felárat fizetni lakásért azért, mert Corvin sétány. Pár buszmegállóval odébb, a Rákóczi tér mögött sokkal alacsonyabbak az árak. Hogy szar a környék? Igen, szar. Pontosan olyan szar, mint a IX kerben, a VII kerben, a VI kerben és máshol.

Előzmény: yramanna (1167)
Lenno81 2012. márc. 14. Creative Commons License 1169

Sziasztok,

használt lakást szeretnék venni valamelyik Cordia házban vagy a kozvetlen kornyéken.

35-45 nm, másfél szobás, nagyobb erkélyes lakás érdekelne. (Magánszemély vagyok.) Tel: 30-hat-33-tizennyolc-54
Az új lakások tekintetében:

Ma voltam benn az értékesitőnél, és a Cordia Sun Resortban (most építik): egy alsobb emeleti (1-5), nem a sétányra néző 40nm-es másfél szobás lakás 20-23M-bol kijon. Jovo nyarra lesz kész.

yramanna 2012. jan. 11. Creative Commons License 1167

Sziasztok!

Egyetemista vagyok vidékről,jelenleg albérletben lakok a cordia fontana-ban,de azon gondolkozunk,hogy érdemes lenne Budapesten egy lakást venni, és,ha már vennénk,akkor egy cordia lakás kényelmesnek,rezsi szempontjából hosszú távon kifizetődőnek és értékállónak tűnik. Azt szeretném tőletek kérdezni,hogy egy kb. 40 nm-es (+/-3 nm) cordia lakás-mindegy,hogy a corvin sétány melyik épületében- mennyibe kerülhet? Tudtok valamit a hozzávetőleges nm-árakról? Talán a legvalószínűbb lehetőség az épülő sun resort lenne,mivel abban van a legtöbb szabad lakás. Mert a honlapon semmi információ nincs erről,és mivel még csak nézegetünk,nem szeretnénk őket felhívni.

Előre is köszi a válaszokat! :)