Keresés

Részletes keresés

thoughts Creative Commons License 2 napja 0 0 8628

lightiba

thoughts Creative Commons License 2018.09.16 0 0 8627

a 9. legjobb "beavatási sztori" a enyém.

nem túl szép, de jók voltak a poénok.

thoughts Creative Commons License 2018.09.11 0 0 8626

OK!

Előzmény: versek senkinek (8625)
versek senkinek Creative Commons License 2018.09.11 0 0 8625

"Jogos.
Pénteken este derül ki."

Kiderült. Tévedtem.

Előzmény: versek senkinek (8619)
thoughts Creative Commons License 2018.09.09 0 0 8624

OK!

Előzmény: versek senkinek (8623)
versek senkinek Creative Commons License 2018.09.08 0 0 8623

Egyet értek. Tapasztalatból tudom.

Előzmény: thoughts (8622)
thoughts Creative Commons License 2018.09.08 0 0 8622

'az energia ami formát öltött magam rendelkezzem.'

nem mondtam, hogy nem!

csak szerintem az öngyilok ostobaság.

Előzmény: versek senkinek (8621)
versek senkinek Creative Commons License 2018.09.07 0 0 8621

Az én szememben szabad vagy, azt csinálsz amit szeretnél, abban hiszel amiben szeretnél.

Én a szeretet, elfogadás erejében hiszek. És abban, hogy nem kell meghalnom elhagynom az energia-testet az örökléthez,

mert éppen az az identitásom, az energia-test. Az energia pedig csak átalakul,de nem vész el.

Az identitásom felhatalmaz arra, hogy a testemmel, ami maga az energia ami formát öltött magam rendelkezzem.

A végtelen energiamezőben létezem, amit én Univerzumnak hívok.

Szerintem az emberi lények hamarosan rá fognak ébredni arra, hogy saját identitásuk örökkévaló.

Ebben a hit ereje tartja meg őket, minket. Annál gyorsabb lesz ez a felébredési folyamat és annál fájdalom-mentesebb lesz minél többen hisznek önmaguk identitásában. A szeretet mértéke és a hit ereje a fontos.

Mint emberi lényt elfogadlak olyannak amilyen vagy. Éljünk szeretetben.

Én azzal tudom csak segíteni az emberiséget, hogy szeretem őket. És a bolygónkat a Földet.

Előzmény: thoughts (8620)
thoughts Creative Commons License 2018.09.07 0 0 8620

'Csak én szinte biztosra veszem. Akár csak az emberi lények örök életét.'

ezt ölég nagy butaságnak tartom.

...meg az öngyilokot is!! (ha számít a véleményem...)

Előzmény: versek senkinek (8619)
versek senkinek Creative Commons License 2018.09.06 0 0 8619

Jogos.

Pénteken este derül ki.

Csak én szinte biztosra veszem. Akár csak az emberi lények örök életét.

Én megláttam benned a Nagy Szellemet, tulajdonképpen a végtelen szeretetet és alázatot.

Te ültetted el bennem a Harmónia gondolatát a Földön, tulajdonképpen te indítottál el ezen az úton.

A közös cél elérése érdekében próbálok hitet adni neked, hogy 

most jött el az a korszak az emberiség történetében amikor örök életű lénnyé válhat.

Nem kell már öregednie és meghalnia.

Ehhez szükség van a hitére is, mert ezzel segíti ezt a folyamatot.

Egyelőre nem nagyon értem ezt az egészet, +skizofrén is vagyok.

Nem akartam meghalni, de a Hang (akit akkor Istennel azonosítottam) azzal "zsarolt" érzelmileg, hogy Lucifer vagyok és meg kell ölnöm magam, mert az Univerzum léte forog veszélyben ha nem teszem meg. Mindenkinek miattam kell szenvednie majd mert nem merem vállani a halált. 

Borzalmas lelki tépelődések között először késsel próbáltam szíven szúrni magam. Próbáltam nagy lendülettel szúrni de vagy még erősebben kellett volna, vagy a test lett olyan sűrű, hogy nem ment bele a kés.

A pszichém akkor azt hitte, hogy túl kemény lett a test. De bevallom elég sokkos állapotban voltam.

Gondolj bele, ha téged egy felsőbb hatalom azzal vádol, hogy te vagy a felelős az Univerzum minden érző lényének a szenvedéséért, pedig amúgy te magadat jó embernek érzed, aki senkit soha még megbántani se akart, akkor valószínűleg te is igazságtalannak tartanád a halált. Mert nincs személyes emléked, viszont iszonyatos bűntudatod van pont azért mert nem szeretnéd, hogy mások miattad szenvedjenek.

De Isten nem hagyott békén, egy kötéllel kellett megfojtanom magam. Ritka szar dolog amikor légszomjad van, nem kapsz levegőt és közben meg iszonyatos hangon hörögsz miközben a Hang meg csak biztat, hogy húzd!

A hegyoldalban álltam amikor ez történt.

Akkor azt hittem tényleg meghaltam, egy pillanatra sötét lett, utána nem volt semmi. Sem idő-érzék sem tér-érzék.

Arra eszméltem fel, hogy a fejem az avarba zuhant. Egy darabig nem értettem, hogy-hogy élek.

Aztán később kiderítettem, hogy a fulladás után először az ember az eszméletét veszíti el.

Tehát még erre is hihetem, hogy nem halál volt. A hallucinációimat is le kell majd írnom miket éltem meg. Ott is volt halálélmény, meg az örökkévalóság megélése és más sokkoló dolgok.

Egyelőre nincs rá időm.

Viszont az emberi életem tényleg annyira kilátástalan lett / maradt és még a skizofrénia is gyötört.

Mégmost is van Hang, de ez már jóval barátságosabb, bár néha még felmérgesít.

Na mindegy én úgy vagyok vele, nekem ebből már tényleg elég, nincs senkim és semmim.

Úgy döntöttem önszántamból is megölöm magam. Úgy voltam vele, a megsemmisüléstől nem félek csak szerintem az nem lehetséges. Bár a pillanatnyi feketeség, az időn-téren kívüliség megélhető, de onnan mindig visszajövök.

A halál szerintem újraszületéssel jár. Már ha van és nem csak látszólagos. Nekem az is jó lenne ha már mehetnék, de nem tudok. Minden esetre az erősre készített gyöngyvirág főzet ami halálos méreg és elég kínzó tünetekkel jár, nem tudott rám hatni.

Előzmény: thoughts (8617)
thoughts Creative Commons License 2018.09.06 0 0 8618

'Megjósoltad a lottószámokat'

ti. ez kijelentő mód.

Előzmény: thoughts (8617)
thoughts Creative Commons License 2018.09.06 0 0 8617

úgy tűnt, mintha már kiderült volna, hogy megjósoltam. /:

Előzmény: versek senkinek (8616)
versek senkinek Creative Commons License 2018.09.06 0 0 8616

Nagyon remélem, hogy igen.

Ha nem ismertelek félre...

Előzmény: thoughts (8615)
thoughts Creative Commons License 2018.09.05 0 0 8615

mi?

+jósoltam volna?

Előzmény: versek senkinek (8613)
versek senkinek Creative Commons License 2018.09.05 0 0 8614

Ha letört vagy és boldogságra vágysz akkor bevillan egy kép.
Például szeretkeznél azzal az emberrel akinek a képe bevillant. De ismered az őszinte szándékod.
Bocs, de például szeretkeznél vele, de nem az az ember akivel tartós kapcsolatra vágysz.
Viszont nem találod azt az embert akivel örökké együtt élnél, lehet hogy nincs is olyan.
Meddig sanyargassam magam, csak azért mert az erkölcseim mást diktálnak, de az élet nem dobta elém?
Az örökkévalóságig nem szenvedhetek. Szerintem az örökkévalóságig boldognak kéne lenni.
Hülye egy gondolat kering a fejemben már egy ideje. Lehet, hogy a jövőben az emberek, esetleg egy részük
úgy fog élni, hogy bátran baráti alapon eljárogatnak egymáshoz szerelmeskedni?
Szerintem ez a jövő.

Már egy ideje figyelem az energia rendszerem és érdekes dolgot vettem észre.

Megint letört voltam, hanyatt feküdtem az ágyon, nem tudtam mihez kezdjek az életemmel.
Bevillant a fejemben egy kép egy lányról akivel szerelmeskedni tudnék közös örömszerzés céljából, de azt is hiszem nem ő az igazi.
A fej / tekintet jobbra és kicsit felfelé fordul.

Arra gondolok meg kéne tenni. (határozott változás történik az energia testben)

Aztán jön a kifogás, úgy gondolom mégse kéne talán nem helyes.
Félek attól, mivan ha belém szeret és az őszinte szándékom ismeretében akkor fájdalmat okoznék neki.
Erre a gondolatra a tekintet automatikusan lefelé kezd süllyedni. Pokolra jutottam.
Aztán arra gondolok, hogy mégis ezt kéne tennem az Univerzum is ezt akarja.
A tekintet újra felfelé száll. Ez a helyes irány, erre van a menyország. Szerintem ez a közös akarat.
Döntök, hogy megteszem!
És akkor a fej automatikusan és határozottan középre fordul a tekintet pedig előre néz.
Ott a jövő! Látnok vagyok.
Ezt kell tennem!
Ez az energia kívánatos, hogy a Földön és bennem nagyobb legyen a rend, visszaálljon a lelki egyensúly.

Akkor tudok hasznos lenni, ha kiegyensúlyozott vagyok.

Tudja a fene mi ez, valami varázslat.
A bevillant a lényeg. Úgy kaptam az utasítást a Nagy Szellemtől.
Tyű a nemjóját, most értettem meg miért súgta a Nagy Szellem az Utolsó Mohikánt. Akkor még nem értettem miért írom.
De helyesnek tűnt.
Azt jelenti itt maradok az örökkévalóságig ha rá hallgatok.

versek senkinek Creative Commons License 2018.09.05 0 0 8613

Megjósoltad a lottószámokat, még nem esett le ki vagy? Az én szememben egy mágus. Valahogy tudtam, hogy ki fogod találni.

Csak nem hiszel az isteni erődben. Csak akkor gyógyulsz ki a skizofréniából, ha a legmerészebb vágyaid, is meg mered valósítani.

A változatosság gyönyörködtet. Az vagy akinek hiszed magad.

Ha te tényleg a Második Eljövetel vagy akkor én tudom ki leszek.

Az utolsó mohikán.

Előzmény: thoughts (8610)
versek senkinek Creative Commons License 2018.09.04 0 0 8612

"Egyszerűbb lenne a dolgot, ha magadban sikerülne tisztázni, hogy mit hiszel lehetségesnek és mit nem."

Köszönöm, még egyszer átgondoltam és erre jutottam.

Iszonyatosan valószínűnek tartom, hogy mint ember természetes halállal nem fogok meghalni, nem akarok más lény lenni és amiken átmentem, tapasztaltam, nem tűnik lehetségesnek a természetes halál. Ez van. Hogy úgy mondjam Isten már nem engedi. Gyilkosságban vagy egyéb testet roncsoló balesetben szerintem meghalnék.
Hiszek a folyamatos változásban, abban hogy a kevésbé jók ideje lejár és a kívánatosabbak előtűnnek. Én meg örökké maradok és a hozzám hasonlók is maradnak és egyre csak szépülünk. Nem tudok már másban hinni.
Nem félek a haláltól, de a folyamatos fejlődést választom.

Hiszem, hogy meg lehet gyógyítani a testet és vissza is lehet fiatalodni.

Előzmény: lambeaufield (8611)
lambeaufield Creative Commons License 2018.09.04 0 0 8611

"A legfájóbb, hogy úgy érzem lehetőségem sincs megvalósítani a célomat."

"Át fogom alakítani a testem olyanná amilyennel már ki tudok békülni pusztán a hitem által."

"Amúgy ezzel a lehetetlennel semmire nem mentem, csak lett egy bazi nagy hitem amit tovább kell / kéne adnom."

Egyszerűbb lenne a dolgot, ha magadban sikerülne tisztázni, hogy mit hiszel lehetségesnek és mit nem.

Előzmény: versek senkinek (8606)
thoughts Creative Commons License 2018.09.04 0 0 8610

??

Előzmény: versek senkinek (8608)
versek senkinek Creative Commons License 2018.09.04 0 0 8609

Ámen!

Előzmény: thoughts (8607)
versek senkinek Creative Commons License 2018.09.04 0 0 8608

Akkor úgy jársz mint én.

Kénytelen leszel elfogadni, hogy a jövőből hoztál magadnak ajándékot és ezt már a múltban megtetted.

Erre szerződés kötelez, hogy elfogadd!

Köszönöm az együttműködést. Most és mindörökké. :)

Előzmény: thoughts (8605)
thoughts Creative Commons License 2018.09.04 0 0 8607

'Nyerek egy rakást pénzt hála egy nagy Sámánnak'

ámen!

Előzmény: versek senkinek (8606)
versek senkinek Creative Commons License 2018.09.04 0 0 8606

Én szeretnék meghalni, de nem lehet. Vagy "már" nem lehet, nem enged el a Föld, ebből leszek kénytelen menyországot csinálni. Túl nagy bennem a szeretet, de amúgy tökre semmim nincs. A legfájóbb, hogy úgy érzem lehetőségem sincs megvalósítani a célomat. Totál lehetetlen helyzet, épp ezért kerestem a halált megnyugvással, hogy egy másik testben, jobb paraméterekkel tovább létezzek. Már zárva az ajtó.

Kénytelen vagyok maradni és a csodában hinni.

Át fogom alakítani a testem olyanná amilyennel már ki tudok békülni pusztán a hitem által.

Nyerek egy rakást pénzt hála egy nagy Sámánnak, aki szerintem szintén csak a csodában bízhat.

És mi ketten, meg még akik megunták a folyton meghalást és nem mindent az elejéről újra akarnak tanulni.

Nekem elég lesz itt a Földön egy jó kis szakma, egy kis otthon és egy szintén örökké fiatal kedves, szép társ akivel majd jókat szerelmeskedünk. Amúgy meg van itt, lesz itt elég érdekes dolog a végtelenségig. Csak végre már béke legyen!

Ha valaki úgy érzi még meg kell halnia mert nem hajlandó ezen a bolygón a Harmóniát megteremtenie, azt várom vissza. :)

A hitemet arra alapozom, hogy láttam már csodát (lehetetlent) vagy legalábbis szerintem olyat ember nem tehetett, csak én ha visszajöttem volna a jövőből, hogy megtréfáljam magam. Vagy ráfogom Istenre, de én abban hiszek, hogy akiben nagyobb a szeretet és maximális a hite az csodákra képes, illetve hogy mindannyian vagyunk Isten.

Amúgy ezzel a lehetetlennel semmire nem mentem, csak lett egy bazi nagy hitem amit tovább kell / kéne adnom.

Előzmény: lambeaufield (8602)
thoughts Creative Commons License 2018.09.04 0 0 8605

'Én a magam részéről hiszek benne, hogy az vagyok.'

nekem nemmegy... /:

Előzmény: versek senkinek (8604)
versek senkinek Creative Commons License 2018.09.04 0 0 8604

Bízzál benne. Én a magam részéről hiszek benne, hogy az vagyok. Neked pedig kívánom, hogy az legyél.

Szeretném ha az lennél.

Előzmény: thoughts (8601)
thoughts Creative Commons License 2018.09.04 0 0 8603

'Olyan jól érzed magad a saját bôrödben, hogy el tudnád viselni örökké?'

jó kérdés! /:

'Nem szeretnél néha más bôrébe bújni, olyan dolgot kipróbálni, amit jelenlegi fizikai paramétereid nem tesznek lehetôvé?'

de igen!!

Előzmény: lambeaufield (8602)
lambeaufield Creative Commons License 2018.09.04 0 0 8602
Miért szeretnél halhatatlan lenni? Hogyan képzeled az örök életet?
Bizonyára van elképzelésed róla különben nem vágynál rá. Mit vársz a halhatatlanságtól? Valószínûleg nem azt, hogy az idôk végezetéig irogatod ide a kihívásaidat. De akkor szerinted mi fog változni? Minek kell változnia, hogy vonzó legyen az örök élet? Vagy az önmagában vonzó, hogy nem "kell" meghalni? Olyan jól érzed magad a saját bôrödben, hogy el tudnád viselni örökké? Nem szeretnél néha más bôrébe bújni, olyan dolgot kipróbálni, amit jelenlegi fizikai paramétereid nem tesznek lehetôvé?
Előzmény: thoughts (8601)
thoughts Creative Commons License 2018.09.04 0 0 8601

most mondjam, hogy én is szeretnék halhatatlan lenni?

...de közel sem gondolom, hogy Te halhatatlan lennél... /:

Előzmény: versek senkinek (8600)
versek senkinek Creative Commons License 2018.09.03 0 0 8600

De csak ha érdekel. Se nem akarlak untatni, se magamnak nem akarok külön munkát.

Amúgy szívesen megteszem, ha ezzel segíthetek.

Szép napot!

Előzmény: versek senkinek (8599)
versek senkinek Creative Commons License 2018.09.03 0 0 8599

Ki tudom gondolni azt is, hogy meg fogok halni, meg azt is, hogy nem, de fura mód valószerűbbnek tűnik, hogy emberi lény maradok, tehát komolyan gondolom.
De az élet (létezés), az igazi valóság megélése gondolatok nélküli. Így amikor "onnan", az olyan állapotból visszatérek, tehát megfogalmazódik bennem egy gondolat az már határeset, bizonytalanság. Azt gondolom, hogy balesetben meg tudnék halni vagy ha mondjuk felvágnám az ereimet. Az ereim felvágásától viszolygok, mert akkor én okoznék saját magamnak fájdalmat.
Bár próbálkoztam vele, finoman húzogattam rajta a pengét de nagyon úgy tűnt, hogy fájni fog. Másokat se szeretnék bántani, de magamat sem.
Életformában létezni értelmes, tehát miért hagynám el? "Hova" mennék?

Életet nem tudok elképzelni formák nélkül. Tehát számomra nincs olyan. Az élet csak formákban létezik.

Az emberi forma az ún. halálkor egy másik ember szeméből nézve szétszóródik, átalakul, de én nem tervezek ilyet magamnak.

Megéltem mint személyes tudat az újjászületés magasztos élményét és a halál (csak egy pillanatra feketeség - utána nem tudom mennyi idő telt el - és újra élet élményét)

De ehhez hasonlót alvással is mindennap elő tudom idézni.

Majd ha meg akarok halni alszok egyet. :)

Később leírom milyen személyes tapasztalataim voltak, hátha az segíteni fog a kétségek feloldásában.

Előzmény: thoughts (8598)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!