Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2016.10.29 0 0 66

Neked hol van erősebb érszűkületed, milyen panaszaid vannak, és kaptál-e már valamilyen gyógykezelést rá?

Előzmény: Törölt nick (62)
Tibbe Creative Commons License 2016.10.29 0 0 65

Nekem a lábaimban, főleg a bal. De kb két éve végre jól sikerült beállítani a gyógyszereim, azóta jobban vagyok, a járástávolságom is megnőtt, fogytam is, közérzetem is jobb.

 

Előzmény: Törölt nick (62)
Tibbe Creative Commons License 2016.10.29 0 0 63
Előzmény: Törölt nick (60)
Tibbe Creative Commons License 2016.10.29 0 0 61

Dehogynem, sajnos van, én is az vagyok. 

2012-ben, mikor ugyanígy rákérdeztem, mint most te, hogy működik-e a topic, rám szólt egy nick (olvass vissza), ezzel befagyott a  topic. De azóta sem látom, hogy bárhol az indexen közreműködne, így kár volt beszólnia :(

Előzmény: Törölt nick (60)
Tibbe Creative Commons License 2016.10.29 0 0 59

Én figyelek, kedvencek között van a topik.

Előzmény: Törölt nick (58)
Sonoterápia Creative Commons License 2015.04.08 -1 0 57

érszűkület kezelés alternatív módszerrel : http://www.sonoterapia.hu/erszukulet-sonoterapia/erszukulet-kezeles

Peter Altenberg Creative Commons License 2013.08.29 0 0 56

Más, bár "rokontéma".

Ma nyitottam egy "Stroke"-topikot, itt a "Belgyógyászat" rovatban. Hálás lennék, ha valaki innen is hozzászólna, kösz.

Peter Altenberg Creative Commons License 2013.08.29 0 0 55

Üdv. Budapesten nincs ilyen?

Előzmény: sziporka52 (54)
sziporka52 Creative Commons License 2013.07.14 0 0 54

Szia- nem tudom aktuális-e még a kérdésed Hévizen van mofettás kabin,-én most vettem fel 10 kezelést- háziorvosi beutalót kell kérni a reumatológiára és ott irhatják ki. Természetesen előtte nem árt ha érsebésszel megnézetni magadat,de hatásos lehet még a sonoterápiás kezelés is. Remélem segítettem , jobbulást kívánok üdv:Szigetiné

Előzmény: nagyvaradijj (42)
eukariota Creative Commons License 2013.07.14 0 0 53

Az érszűkűlet kezelése szakorvos feladata, függetlenül attól, h glottgatyában van-e az illető, v sem ..az érszűkületet kezelni és karbantartani kell, ezt az angiológiai szakrendelésen végzik, ide kell beutalót kérni a háziorvostól..

Előzmény: pririmami (52)
pririmami Creative Commons License 2013.07.03 0 0 52

nagyváradi,

 

Tisztelt sorstárs,

 

Magyarországon tudtommal az egyetlen hely Egerszalók, ahol évtizedes taapasztalattal valódi mofettás kezelés folyik. Utánna Erdély.

Sajnos Egerszalókra rátelepedett egy luxus szálló, nem tudom SZTK alapon, hogy lehet bejutni. Valaha paraszt bácsik klott gatyákban ültek a fapadokon kis házacskában.

Nézd meg a neten, hátha van lehetőség.

 

jobbulsát kívánok,

a  kamuknak ne dőlj be!

Törölt nick Creative Commons License 2013.06.07 0 0 51
afintha Creative Commons License 2013.04.21 0 0 50

Igy van.

Előzmény: eukariota (49)
eukariota Creative Commons License 2013.04.21 0 0 49

Udvarias megfogalmazás..hatástalan (miért is lenne hatásos?), mások betegségét (nyomorát) kihasználók pénzszerzése, és a fő ártalmassága abban rejlik, h a beteget elvonja a valódi gyógykezelés lehetőségétől (angiológiai szakrendelés), mellyel a beteg állapota javítható és a hosszabtávú kilátások (is) kedvezőbekké válhatnak..

Előzmény: afintha (41)
Tibbe Creative Commons License 2013.03.07 0 0 44

?

Előzmény: ikoko2 (43)
ikoko2 Creative Commons License 2013.03.07 0 0 43

Apró lábproblémáim vannak.  Ezt a mágneses rezonanciát nagyon kirpóbálnám.

 

De csak miután beszéltem valakivel, aki már próbálta és csodákat művelt vele. Hol lehet 

 

ilyenekkel beszélni, találkozni - persze nem a tv-reklámokban.

 

Attól félek, sehol.

 

 

Előzmény: afintha (41)
nagyvaradijj Creative Commons License 2013.03.05 0 0 42

SziasztoK!

Tud valaki Székesfehérvár, és környékén mofettás (széndioxid gáz) kabinnal gyógyító helyet?

Kérem segítsen, aki tud!

Köszönöm! J.

afintha Creative Commons License 2013.02.17 0 0 41

Erheto hogy senki sem ajanlja, mivel a magneses rezonancia hatekonysaga nincs bizonyitva erszukulet eseten.

Előzmény: anblock_italia (32)
Tibbe Creative Commons License 2013.02.16 0 0 40
Előzmény: Törölt nick (39)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.15 0 0 39

Nem voltam. Kéne?

Nem vagyok annyira rosszul, és egyébként sem kedvelem a dokit.

Csak ha musz akkor megyek.

Most egyébként is pár napig hőemelkedésem volt, nem sok 37 körül, de annyira jól esett, hogy végre nem hideg mindenem.

De már elmúlt.

Előzmény: Tibbe (38)
Tibbe Creative Commons License 2013.02.15 0 0 38

Voltál már orvosnál?

Előzmény: Törölt nick (35)
negyvennyolc Creative Commons License 2013.02.15 0 0 37

Elég hosszan válaszoltam, aztán mikor el akartam küldeni, elszállt.

Röviden, a mofettát ajánlom figyelmedbe, hatékony:

 

http://erdely.ma/eletmod.php?id=77212

 

http://medjob.hu/medjob_portal/rovatok/rutin/mofettaval-az-egeszsegert-meglesz-az-oep-tamogatas/

Előzmény: rita kamélia (31)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.27 0 0 36

Ja és hogy az orrom is milyen hideg, most is benn a lakásban is.

Mint a jég. És arra nincs mit hűzzak:((

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.27 0 0 35

Üdv!

Még nem voltam orvosnál, csak sejtésem, hogy talán érint a dolog.

Rendszeresen zsibbad a kezem , lábam, hidegek is nagyon, folyton fázok, de megoldásként 2 zoknit viselek, a házban is cipőt , kesztyűt ha kimegyek, és persze alaposan betakarózok.

A gyaloglás, emelet nem fáraszt különösebben, tegnap is volt benne részem. Viszont ma hajnalban arra ébredtem, hogy a lágyékom fáj nagyon. Ez az érszűkület tünete?

Mert érdekes módon nyomkodásra mozgatásra múlt el.

 

anblock_italia Creative Commons License 2013.01.13 0 0 32

Érdekes, hogy a mágneses rezonanciát nem említi senki, mint alternatív gyógymódot, pedig ha beírjuk hogy érszűkület, legalább 10 azt ajánló oldal jön ki.

rita kamélia Creative Commons License 2012.11.30 0 0 31

Ismételve küldöm kétségbeesett hozzászólásaimat, különböző fórumokba, talán választ kapok valahonnan valakitől.

 

Érszűkületre keresek alternatív gyógymódokat. Hátha van valakinek tapasztalata ez ügyben, régóta jár azon az úton, amire én csak most léptem.

 

Mofetta, Sonoterápia, Nashwan-Parasound. Ezeket találtam eddig, de bármi más érdekelne, amiről még nem is hallottam. A fentiekkel kapcsolatban nem találtam egyértelmű állásfoglalást, írnak hideget-meleget róluk egyaránt.

 

Sorstársak! Kérlek, szóljatok hozzá!

 

Tibbe Creative Commons License 2012.08.01 0 0 30

Egyébként a pénz dologban, ha sarkítva is, de igazad van.

Előzmény: Crash26 (28)
Tibbe Creative Commons License 2012.08.01 0 0 29

Örülök, hogy írtál.

Nekem most költözés miatt orvost kellett váltanom, most kezdenek egy sor kivizsgálást, ami ezzel a váltással jár, régebben nem volt ilyen. Az új háziorvos ránézett a listára, amit ki kelllett írni, mivel fogyóban van, és azt mondta, hogy ezek a gyógyszerek nem jók, és semlegesítik egymást.

Egy megyeszékhely érsebész főorvosának és az eddigi háziorvosomnak a javaslatára szedem ezeket évek óta.

Kíváncsi vagyok, az itteni kivizsgálás milyen eredményt hoz, mert nem javultam, de romlottam az utóbbi időben. Pár méterenként meg kell állnom, mert kővé válnak a lábaim. Hiába akarok, nem tudok lépni.

Ez a háziorvos, akihez most tartozom, kapásból azt mondta, szerinte ez valami más, nem is érszűkület.:O De ezt csak így vizsgálat és leletek nélkül jegyezte meg. Most le vagyok döbbenve ettől a megjegyzéstől. Úgyhogy várom az itteni kivizsgálások eredményét, addig szedem a régi gyógyszereim az érszűkületre (+ magas vérnyomás)

Ugyanis itt is az időpontok lassítják a dolgot. (kicsit északabbra vagyok Békásmegyertől, kb 10 km.)

Előzmény: Crash26 (28)
Crash26 Creative Commons License 2012.08.01 0 0 28

Az édesanyámnak ez év áprilisában a békásmegyeri.csob.téri rendelőben az érszűkületvizsgálatra azt mondta egy hölgy,hogy augusztus-szeptemberben telefonáljon és... akkor majd kap időpontot.Hihetelen.Ez elképesztő.Miközben minden kampány arról szól,hogy első a MEGELŐZÉS!!!Ez is csak egy nagy kamu duma.Magyarországon egy betegnek annyi esélye van normális egészségügyi ellátásra és/vagy megelőző szűrővizsgálatra,mint kómás betegnek a lottó ötösre.Hihetetlen mekkora kupleráj van ebben az országban.De ez sajnos nem az egészségügyben dolgozók hibája,ők igy is kihozzák belőle amit lehet,hanem a kormány elmebeteg tolvaj politikája.Egészséget egy milliomos sem vehet.(mondják sokszor.)De azért az oda vezető utat könnyebben megteszi (drága gyógyszerek-drága kezelések-drága orvosok-magán kórházak esetleg külföldön-stb...) mint az aki kevesebből él és igazából SOHA nem kapja meg azt a kezelést ami alkotmányos joga minden embernek.Az a baj,hogy pont azok élnek legrosszabbul akik az igát húzzák és azok dőzsölnek legjobban akik soha nem dolgoztak csak dőzsöltek.

Crash26 Creative Commons License 2012.08.01 0 0 27

.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!