Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.06 0 0 65

Tanulatlan amator vagy.

Good day.

Előzmény: Bankrupt (46)
Túlélőblog Creative Commons License 2012.10.03 0 0 64

Engem Amerika jelene és jövője jobban érdekel. Sötét foltok meg minden ország múltjában vannak, a kérdés csak annyi, hogy ezt hogy kezeli.

neMMszemély Creative Commons License 2006.06.27 0 0 61

Akkor én se vok kínai.:)

 

Előzmény: pofetta (60)
pofetta Creative Commons License 2006.06.26 0 0 60
Morva fejedelem volt.
Előzmény: neMMszemély (58)
hayward Creative Commons License 2006.06.26 0 0 59
Whatever.
Szlovák, szláv...gancegal.
Előzmény: neMMszemély (58)
neMMszemély Creative Commons License 2006.06.26 0 0 58

hát ha szvatopluk szlovák volt, akkor én meg kínai vagyok.

Te ebből hobbit űzöl amúgy, hogy gyalázod nemzeted?

Avagy élvezetből csinálod? Keress magadnak jobb hobbit ott van a vasútmodellezés pld.

 

 

Előzmény: hayward (29)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.24 0 0 54

Nagyszeru kiallitas, ha valaki DC-ben jar a nyaron, X-ray kepekkel, mi van a festmeny alatt, meggondoltammagam figurak es ceruzavazlatok, nagyon erdekes. vissza kell mennem  nekem is megegyszer, mert repult az ido es koran zart a galeria. (National Gallery of Art - Bellini, Giorgione, Titian, and the Renaissance of Venetian Painting)

http://www.nga.gov/exhibitions/index.shtm#bellini

Előzmény: havelina (47)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.24 0 0 53
Nem jó ez már sehogyse. Legjobb lenne békénhagyni ezt a szerencsétlen topicot, legyen a felejtésé és az enyészeté...
Előzmény: Törölt nick (52)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.24 0 0 51

 

 

   Jónapot! Erre járok újra, hónapok multaval. Lehet hogy eltévedtem. Olvasom a topicnyito csalamádéjat..... aztan elkeztem leirni a " vilagos magyar multat", eljutottam a honfoglalasig( nem vettem be a hunokat) a  magyar amint kinyirja az itt békésen éldegélö szlávokat..... aztan megálltam hirtelen. Mi az istennek irogatok  én ennek a faszfejnek valamit?  Mán  meg tanulhattam vona hogy sok buta együtt indexet tesz. Tisztelet a ritka kivételnek. Hogy ilyen a magyar? Hm... a topicnyito szerintem szláv lehet.... de abbol is a legbutabb.  Ami meg azt a 290 millio amerikait illeti, kik szerinte 600 éve baszogassak a bekes vilagot, nagyon szégyelve magam elárulom neki hogy közel 2 millio amerikai magyar leszármazottnak valja magat---- persze a 600 év elötti ( sic) magyaroktol származnak....... mennyi hülye van a vilagon  uramisten.

laca137 Creative Commons License 2006.06.23 0 0 50
legyen Qulombulusz "kristály" kristóf az indián holokauszt nyitólépése
Előzmény: Törölt nick (45)
pofetta Creative Commons License 2006.06.23 0 0 48
Hoppsz! Te kereket írtál, én ostoba meg gömbölyűnek olvastam. De hát a pali is kerek. :-)
Előzmény: Bankrupt (46)
havelina Creative Commons License 2006.06.23 0 0 47
Have fun :)
Előzmény: Törölt nick (45)
Bankrupt Creative Commons License 2006.06.23 0 0 46
Ha te mondod, biztos az :D
Egyébként meg palacsintát ne emlegess mer éhes leszek :))
Előzmény: pofetta (44)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.23 0 0 45

Magyarul u-val irjak, Kolumbusz.  Mind a ket nyelv atkolti a neveket, en ma Tiziano kiallitasra megyek, az uram meg Titian kiallitasra :)

 

Előzmény: havelina (40)
pofetta Creative Commons License 2006.06.23 0 0 44
Még ezt sem bizonyította be. Mibõl gondolod. Max. annyi következtetésre jutott, hogy mégsem az. Ha kerek lenne, akkor indiába kellett volna kikötnie, õ meg egy ismeretlen földrészen ért partot. Tehát a föld egy nagy palacsinta. :-)
Előzmény: Bankrupt (41)
Bankrupt Creative Commons License 2006.06.23 0 0 43
interneten keresztül sajnos nem mindig tuthadsz mindent a másik emberről, mert nem ismered meg valójában

elég sokat olvasok, leginkább új ideológiákról, meg közel-múltról, ha nem is gondolod
Előzmény: Törölt nick (42)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.23 0 0 42

Egyáltalán nem kellett volna fogalmaznod.

Olvasnod kellett volna...

Előzmény: Bankrupt (41)
Bankrupt Creative Commons License 2006.06.23 0 0 41
Úgy kellett volna fogalmaznom, hogy tudósok bíztatására. Bebizonyítani hogy a föld "kerek"
Előzmény: pofetta (26)
havelina Creative Commons License 2006.06.23 0 0 40

Mielott barki felhaborodna, hogy az Indexet sotetnek neveztem, engedtessek meg, hogy korrektaljam magam. Az Indexen sok topik talalhato, amelyeken ertelmes tarsalgas folyik. Az Amerika topikok viszont, valami oknal fogva, vonzzak az indexes tarsadalom legprimitivebb elemeit,  akiknek az  eroszakos, sokszor tragar, legtobb esetben vegletegig buta, ismeretek teljes hianyarol tanuskodo hozzaszolasai minden erdemleges beszelgetest szinte lehetetlenne tesznek.

Mas:

Mielott valaki a szememre hanyna: Elirtam Columbust. Helyesen: Colombus. 

Előzmény: havelina (38)
pofetta Creative Commons License 2006.06.23 0 0 39
Hm, úgy látszik, az én apercipiáló képességemmel van baj.

hayward írja:

Hehe...
Igy van. Tehát Amerikát nem az amerikaiak fedezték fel, hanem európaikak...Naná...
Igy aztán itt egy csomóan most maguk alá szarnak.

Magától értetõdik az értelme, amit én nem fogok fel. :-(

A te beírásod meg miért nekem címzõdött? Én itt mindösszesen annyit írtam, hogy nem tudósok felfedezõ útjuk során bukkantak amerikára. Nem valami magasztos cél vezette Kolombuszékat, hanem „csak” üzleti érdek. Ennyi.
Előzmény: Törölt nick (37)
havelina Creative Commons License 2006.06.23 0 0 38
Bankruptra tokeletesen raillik a mondas: Ha nem szoltal volna, okos maradtal volna.

Bankrupt azonban szukseget erezte, hogy megszolaljon, es orszag-vilag elott egy olyan tomeny butasagot demonstraljon, ami meg az egyebkent sotet Indexen is parjat ritkitja.

Egyszeru tomondatnal valamivel is komplikaltabb remenytelenul meghaladja a kepessegeit, de O azert renduletlenul probalkozik.
Mondatszerkesztesi kepessegeit csak a tenyek ismerete mulja alul.

Mit lehet mondani valakinek, aki oszzekeveri Columbust Magellannnal (talan Magellanra gondolhatott, amikor a portugal tudosokra utalt, aki ugyan nem volt tudos, nem indult el felterkepezni Amerikat, del legalabb portugal volt, igaz viszont, hogy utazasait a spanyol kiraly szolgalataban tette), aki osszekeveri Amerikat Japannal ("a kormány háborút indított ázsiai népek ellen"), aki oszzekeveri Amerikat Nemetorszaggal ("a fasizmus a fiatalok körében elképesztő határokat öltött"), aki abban a hiszemben van, hogy Berlint az amerikaiak foglaltak el, aki ilyeneket kepes leirni: "és lakosai, 400 évvel ezelőtti lakosainak élőhelyet adó lakhelyükön nyugodtan élvezték életüket", "a kormány ... a közel-keletre is betette mocskos lábát".

Talan ezt: Bankrupt, ideje visszaulni az iskola padba. Talan a 2. altalanossal kezdve.


Előzmény: Bankrupt (-)
hayward Creative Commons License 2006.06.23 0 0 36
?
Pedig magától érthetödik.
Sajnállak.
Előzmény: pofetta (35)
pofetta Creative Commons License 2006.06.22 0 0 35
Én ezt most nem értem. Te igen?
Előzmény: hayward (31)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.22 0 0 34
Aztán meg portugál se volt közöttük, mert spanyolok voltak, és egy genovai zsidó vezette őket.
Előzmény: pofetta (26)
hayward Creative Commons License 2006.06.22 0 0 32
Vajon volt-e magyar a felfedezök között?
hayward Creative Commons License 2006.06.22 0 0 31
Hehe...
Igy van. Tehát Amerikát nem az amerikaiak fedezték fel, hanem európaikak...Naná...
Igy aztán itt egy csomóan most maguk alá szarnak.
Előzmény: pofetta (26)
hayward Creative Commons License 2006.06.22 0 0 30
Szóval csak pofázol, selelöség nuku.

Ez a topik semmi más mint egy mocskolödó provokáció.

Period.
Előzmény: Bankrupt (23)
hayward Creative Commons License 2006.06.22 0 0 29
Beszélj egy szlovákkal. Szvatopluk már 800-ban itt volt.
Előzmény: neMMszemély (21)
szolnokisrac Creative Commons License 2006.06.22 0 0 28

Igazad van!

 

Az, hogy felfedezték a kontinenst, teljesen véletlen volt.

 

Senki sem indult el fölfedező útra.

Előzmény: pofetta (26)
szolnokisrac Creative Commons License 2006.06.22 0 0 27

Az egész, amiröl írsz, az marhaság!

Más országok elődei is tettek hasonló dolgokat. Ebben nincs semmi kivetnivaló.

Mikor a hunok bevándoroltak a Kárpát-medenébe, akkor őkis megölték az ittlévőket. Vagy példának felhozhatnám a Római-Birodalmat. Ők is úgy növelték a területüket, hogy meghódították vagy megölték az adott helyen élőket.

A mai országok nagyrésze így jött létre, és ezel nincs semmi baj. Az erősebb legyőzi a gyengébbeket.

 

Nem értem, mi a bajod ezzel!

Előzmény: Bankrupt (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!