Keresés

Részletes keresés

hufik Creative Commons License 2017.09.13 0 0 2802

Kedves Fórumtársak !  Köszönet a sok hasznos információért. Én már a jövő nyári utazásunkat tervezgetem. Kinéztem Lassiban az Evans apartmant. Páran írtatok már róla, szívesen olvasnék friss információkat,  na meg  arról is, az apartmanhoz közeli strandon lehet-e kagylókat szedni? Illetve a szigeten hol találok kagylókat? 

Szilvia Elek Creative Commons License 2017.08.25 0 0 2801

Sziasztok!

Sürgősen eladó 2 főre szeptember 7-től 16-ig, egy kefaloniai buszos út, Lassi, Minas apartmanba. Az ára 115.000,- 2 főre, ellátás nélkül, plusz az átírás. IBUSZ utazási iroda útja. Érdeklődni az elek.szilu@gmail.com email címen lehet.

Ani7919 Creative Commons License 2017.08.17 0 0 2800

Sziasztok! Próbált idén valaki lejutni a Platia Ammosra? Megjavították már a lépcsőt? Az odáig vezető mellékút milyen állapotú, kárt tud tenni az autóban? Előre is köszi az infókat!

Ani7919 Creative Commons License 2017.08.17 0 0 2799

Szia Brigi! Elfogadják a magyar jogosítványt, ha legalább 1éve már van jogsid. Jó nyaralást!

Előzmény: Brigike124 (2798)
Brigike124 Creative Commons License 2017.08.16 0 0 2798

Sziasztok ! Holnap utazunk Kefalóniára és most merült fel a kérdés hogy az itthoni jogsival tudunk autót bérelni ? Valaki válaszoljon minèl hamarabb légyszíves .előre is köszönöm

dokeee Creative Commons License 2017.08.09 0 0 2797

Rég volt már :),  mi Fiskardoban béreltünk egy napra, Ithaka északi részére is át lehetett vele menni, jó program egy napra. Vezetni meg teljesen egyszerű, 5 perc alatt elmondják.

Előzmény: Ani7919 (2796)
Ani7919 Creative Commons License 2017.08.09 0 0 2796

Sziasztok! Bérelt már valaki motorcsónakot Kefalónián? Megéri az árát? Mennyire nehéz vezetni? A víz alatti sziklák gondot okozhatnak? Előre is köszi az infókat.

Ani7919 Creative Commons License 2017.08.09 0 0 2795

Kedves Levidalmi! Mi tavaly délelőtt 11óra körül voltunk teknős lesen. Akkor még volt a kikötőben egy halászhajó, ami szórta a vízbe a kishalakat, jöttek is teknősök.

Előzmény: levidalmi (2788)
Mercutio_ Creative Commons License 2017.08.04 0 0 2794

Aki az előzmény hsz-ben említett Lourdas-i Lucky-ba megy: a mini marketnél lévő lejáró (lépcső) alatt talál 2 napozó ágyat és 2 napernyőt, használjátok bátran, mi is úgy örököltük.

Felesleges felcipelni a szállásra, ugyanoda ha visszarakjátok senki nem nyúl az ágyakhoz.

Előzmény: qualityman (2674)
Markesito Creative Commons License 2017.07.16 0 0 2793

Kedves Miklós! Látom, hogy senki nem tudott információval szolgálni az Aridas apartman kapcsán. Amennyiben már túl vagytok a nyaraláson, szívesen venném a tapasztalataidat, mi is oda készülünk a hét végén, kisgyerekkel. Köszönöm előre is!

Előzmény: Négyesi Miklós (2761)
MEGYER Creative Commons License 2017.07.12 0 0 2792

Nem egész nap, pontosítanék, inkább csak reggelente.

Előzmény: levidalmi (2788)
cilike001 Creative Commons License 2017.07.11 0 0 2791

Köszönöm ezt már néztem.

A Jerrys apartmanról mi a véleményetek? Strand és központ közelsége? Kilátás emeleti szobából?

Előzmény: Marcsi2691 (2790)
Marcsi2691 Creative Commons License 2017.07.07 0 0 2790

https://kefallinia.hu/index.php/utikonyv/utikonyv-kefaloniarol   tőlük egy nagyon tartalmas könyvet lehet rendelni. Minden benne van amit Kefalóniáról tudni lehet. Az oldalt is böngészd át, van mit.

Előzmény: cilike001 (2789)
cilike001 Creative Commons License 2017.07.07 0 0 2789

Sziasztok!

Van esetleg valakinek nyomtatható útikönyvecskéje a strandokról és látnivalókról? Térkép esetleg?

Köszönöm :)

levidalmi Creative Commons License 2017.07.02 0 0 2788

Argostoliban a kikötóben a halászok etetik a teknósöket akik odajönnek a hajókhoz.ezt szeretném megmutatni a gyerekeimnek,ezért azt kéedezném,hogy ezt csak délelőtt lehet látni amikor még ott vannak a halászok vagy esetleg egész nap?

Terka3 Creative Commons License 2017.06.30 0 0 2787

Két éve voltunk szeptemberben Skalan. Az idő végig szuper volt. A víz is jó volt, 25-26 fok. A parton már nem sokan voltak. Este azért volt egy kis nyüzsi az éttermek körül. Szerettünk volna utazgatni, na ez annyira nem jött össze, mert már nem volt főszezon, így nem jártak a buszok minden nap. Elég nehéz volt ezt kideríteni. Végül egy buszos út összejött, valamint két nagyon szép hajóút. Ittaka volt a nyerő, még delfineket is láttunk a hajóról. nem került egy vagyonba az utazás, de azért a pénzért legközelebb Horvátországba mennék.

Előzmény: Márti_SZ (2773)
Dettixx Creative Commons License 2017.06.22 0 0 2786

Szia Natyca! Gondolom a Granddal mentek. Nekik van Zakyntosi hajós kirándulásuk, ami úgy tudom szerdánként van. Esetleg a honlapjukon utánanézhetsz.

Előzmény: Natyca (2763)
Egomanyus Creative Commons License 2017.06.20 0 0 2785

Szia! Biciklit felejtős, hacsak nem vagy profi hegyi kerékpáros! Mi autót béreltünk és úgy jártuk körbe a szigetet. Egy egész nap szerintem sok a mytos beach-ra. Amennyiben elfogadsz egy tippet, nemrég nyitották meg az utat Assos felé, könnyebben el lehet most jutni, mint előtte megkerülve a teljes szigetet. Szerintem érdemes össze kötni a mytos-sal. Assos gyönyörű, igazi görög település, azt kár lenne kihagyni. A mytos pont olyan mint a képeken, lélegzetelállító! Azért is érdemes autót bérelni, mert nagyon sok szép partszakasz van útközbe, ahol meg lehet állni. Szép nyaralást! Mi nem vettünk részt fakultatív programokon, de a szigeten szinte mindent meg tudtunk nézni autóval közlekedve. Környező szigetek kimaradtak, de jövőre bepótoljuk. Jó nyaralást! 

Előzmény: Natyca (2763)
Egomanyus Creative Commons License 2017.06.20 0 0 2784

Szia! Mi két éve voltunk ott a Grand Tours-sal és tudtunk bérleni autót. Az ottani idegen vezető segít ebben is. A fiam most van ott, ha hazaértek elmondom hol bérelt autót. Szerintem az a lényeg, amikor oda értek rendeld meg, ne várj napokat. Jó utat, nagyon irigyellek szuper hely!

Előzmény: Mokadelic (2767)
P i x i e Creative Commons License 2017.06.13 0 0 2783

Nincs mit, örülök, hogy nektek is sikerült találnotok :) 

Előzmény: slipkorn (2782)
slipkorn Creative Commons License 2017.06.12 0 0 2782

Köszönöm a segítséget. Ma foglaltunk szállást sami mellett, 650 10 éjszaka. Én és a barátom 2 napig kerestünk szállást, én streetview-al és mapsel ahogy te. Ő pedig ahogy tudott.nem volt egyszerű de ebbe kiegyeztünk. 750 800 alatt nem találtunk.

P i x i e Creative Commons License 2017.06.12 0 0 2781

315 EUR volt egy hétre a stúdió. Tudom, hogy nem egyszerű, aznap, amikor ezt foglaltam, szerintem úgy 8 órát csak ezzel töltöttem. Kínomban már a Google Maps-en jártam az utcákat és minden egyes apartmannak, szállodának írtam, ami csak az utamba került. 

Előzmény: mokaur (2780)
mokaur Creative Commons License 2017.06.11 0 0 2780

Pixie megkèrdezhetwm mennyibe kerülr az apartman? Ên is szálläst keresek a szigeten, de nem egyszerű.....

P i x i e Creative Commons License 2017.06.09 0 1 2779

Valamelyik nap foglaltam egy stúdiót ebben az apartmanházban, kérdezd meg esetleg. Hamar válaszolt a tulaj, nagyon gördülékenyen ment minden. Ahogy nézem a honlapon, az apartmanok két hálószobások, szobánként 3 fő kapacitással:

http://veniastudios.gr/lassikefalonia/about-us/

Előzmény: slipkorn (2775)
P i x i e Creative Commons License 2017.06.08 0 0 2778

Hol lesztek? Mi a Mediterraneeben, illetve a Venia apartmanban. Ha úgy érzed, biztosra szeretnél menni, akkor foglalj, mi szerintem majd ott választunk egyet. Idén nagyon el vannak árasztva a görög szigetek minden ennyire overbooked, nem ez volt a jellemző, de nyilván érződik, hogy sok más üdülő hely kiesett a választékból. Tegnap kerestem szállást Lassiban, gyakorlatilag nem volt. Óriási szerencse volt, hogy pont a Mediterranee (ezt nagyon korán foglaltam) melletti Venia apartmanházban volt végül még egy szabad stúdió. 

Előzmény: paler (2776)
paler Creative Commons License 2017.06.08 0 0 2777

Például az egyik kölcsönzőstől ezt a választ kaptam:

Hello
Sorry I don't have any other car available on these dates (fully booked) Except if there will be any cancellation.July and August are very busy months.

I will have available on the 12th of July for 4 days a  Nissan Note 1.400cc if you are interested.
Many thanks

De volt másik is, aki azt írta, hogy max.3 napra tud biztosítani bérautót, mert előtte és után mind le van már foglalózva. 

Meg is van a email:

Hi,

There available the terios daihatsu(a/c,full spec,4seats,5doors,1.3lt) 
at 130 euros in total for 3 days of hire.The car is available just for 3 
days not more.
Have a nice holiday.

Tehát elégé hazárdjátéknak tűnik arra játszani hogy majd ott helyben bérelünk autót. 

paler Creative Commons License 2017.06.08 0 0 2776

Mi is július 7-től 14-ig leszünk Lassis-ban. Autót azért akarunk előre bérelni, nehogy a végén mikor ott vagyunk ne jusson nekünk autó. Állítólag elégé kifogynak az autókból Júliusban és Augusztusban. 

Előzmény: P i x i e (2774)
slipkorn Creative Commons License 2017.06.08 0 0 2775

sziasztok!

a barátaimmal szeretnénk Kefalonia szigetére utazni Augusztus végén. segítségre lenne szükségem, hogy ki melyik városban járt már, melyiket tudná ajánlani, valamint szállást?

lehet e ott helyben találni jó árban, vagy jobb ha előre foglalunk?

eddig igen drága szállásokat találtunk, 10 éjszakára szeretnénk menni és 850 euro alatt nem találtam, sőt.

5-en mennénk és ahogy a foglalási oldalakon láttam nem nagyon akadnak ilyesféle apartmanok. többnyire 4 embert várnak.

előre is köszönöm !!!

P i x i e Creative Commons License 2017.06.08 0 0 2774

Nem tudom, hogy milyen állapotúak a kocsik, inkább majd ott bérlünk, nem foglalok előre. Az árak szerint nem is igazán érdemes, ahogy nézem, hogy milyen árajánlatot kaptál. Mikortól lesztek Kefalónián és hol? Mi július 7-től 14-ig Lassiban. Valaki még ugyanekkor esetleg?

Előzmény: paler (2772)
Márti_SZ Creative Commons License 2017.06.08 0 0 2773

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy volt-e valaki már közületek szeptemberben Kefalónián. Ha igen, az időjárás milyen volt? Ugye akkor is jó idő van még ott?

Mi szeptemberben szeretnénk menni és valami jó kis last minute ajánlattal, repülővel. Szerintetek milyen árakra számíthatunk? Volt valaki tavaly vagy korábban ilyen módon? 

Köszönöm a válaszokat!

Üdv: Márti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!