Keresés

Részletes keresés

pedassz Creative Commons License 10 órája 0 0 14114

Nikolett! Ha jól olvastam neked Futura XL 580-asod van, az már nagyon komoly gép, az enyém jóval egyszerűbb (nekem nem:-) . Most azzal van egy kis gondom, hogy amikor az Autopunch-val beillesztek egy képet, az az után következtő "szerkesztő ablakok" , amik angol nyelven vannak, nem igazán tudom, hogy mire valók, nem igazodom még ki bennük, next, next lépések után a finish, úgy illeszti be a keretbe. Jó lenne valami magyar version, hogy jobban eligazodjak. Nincs ezeknek a szerkesztőknek magyar nyelvű használatiuk, vagy mindenki probálkozik maga ezzel, lefordítgatjátok magatoknak. Tegyem én is ezt? Olyan sok minden lehet ezekkel beállítani, biztos itt is elrontok valamit, vagy épp nem teszek meg valamit, lehet azért nem lesznek tökéletesek a minták. Ha bonyolult voltam, bocsi, még csak most kezdem.:-)))))

Előzmény: Nikolett385 (14104)
pedassz Creative Commons License 17 órája 0 0 14113

Szia! Mintacsomagot már kértem, általában milyen gyorsan küldik? Árlistát nem kértem, :-( , nem tesznek bele véletlenül? Na, mindegy! Köszi. Andi

Előzmény: Marcsi_ka (14112)
Marcsi_ka Creative Commons License 19 órája 0 0 14112

Kérj tőlük minta csomagot meg árlistát. :) 

Előzmény: pedassz (14108)
weresgyufa Creative Commons License 22 órája 0 0 14111

Sziasztok.

Szükségem lenne egy kis segítségre Software ügyben, van most kiszemelt gép a láthatáron több is, Bernina Deco340, Brother Innov-is NV700II, Singer Futura 250, viszont Software nem igazán van egyikhez sem :( a Brother-hez legalább megvan a kártyaolvasó, PE Design 6-ot találtam neten, de valami frissebb jobb lenne. A Bernina-hoz semmit nem találtam, ami gyári SW, a Singerrel dettó ugyan ez a helyzet, az utóbbinál ugye ha jól tudom csak a Futura SW van ami jó hozzá, mert USB-n kell kiküldeni neki a munkát.

Van esetleg valaki aki kicsit hozzáértőbb a dolgokhoz, a bernina lenne a legjobb az USB miatt, a többit direktbe gépre kell kötni, vagy kártyázni kell :(

Nem tudom melyik lenne a legjobb döntés, és mihez lehetne SW-t szerezni, ami használható is.

weresgyufa@gmail.com ide írjatok kérlek, ha tudtok segíteni esetleg a döntésben is, vagy a software-ekkel.

Gyuri

pedassz Creative Commons License 1 napja 0 0 14110

Lilumia!

Gyönyörűek a kalocsai mintáid, küldesz át, ha megkérlek! Köszönöm.

E-mail: malkocsandrea@gmail.com

Előzmény: Lilumia (13783)
pedassz Creative Commons License 1 napja 0 0 14109

Nikolett! Az is érdekelne, ha Futurád van, akkor tudod, hogy két keretméret tartozik hozzá, nagyobb, folyamatos hímzésmintát hogy készítesz el, ami nem fér be a keretbe, vagy ezzel a géppel csak akkorát lehet, ami a keretben elfér?  Megadtad az e-mail címedet. Inkább odaírjak, ha van kérdésem, vagy ide? Mert lehet, hogy sok kérdésem lesz, látom, érzem, hogy Te már elég rutinos vagy a hímzésben.

Előzmény: Nikolett385 (14104)
pedassz Creative Commons License 1 napja 0 0 14108

Szia! Köszönöm az elérhetőséget, árakat tudsz mondani?

Előzmény: Marcsi_ka (14103)
pedassz Creative Commons License 1 napja 0 0 14107

Nikolett! Írtad, hogy tegyem a gépet varrópozícióba, itt látom, az öltések minőségét, na....ezt nem pontosan értem, bocsi.

pedassz Creative Commons License 1 napja 0 0 14106

Köszönöm a segítséget. A felső szál feszességét a gép használati útmutatója alapján tettem meg, bár még nincs hímzőcérnám, csak sima varrócérnával próbálkoztam. Az első hímzések még szépekre sikeredtek, de utána valami elállítódhatott, mert mára már egyáltalán nem szép a varratkép. A felső szál feszességét E pozícióban növeltem, viszont az alsó szál gyári beállítású a leírások szerint, ezt nem tudom, hogy hol lehet állítani. Leírnád pontosabban! Cérnaárakat tudnál írni, mert az elérhetőségeken, amiket kaptam árakat nem látok. Te mindig fehérrel v. feketével varrsz alul? Merevítésnek mit használsz a Futuránál? Nekem nem minden minta sikerül szépre, gondolom ez a kép felbontása miatt lehet, az Autopunch átalakítja, de nem lesz tökéletes. Te hogy oldod meg ezeket a problémákat? Én még csak kezdő vagyok, ezért nem biztos, hogy mindent értek elsőre. Nagyon köszönöm, hogy segítesz!

Nikolett385 Creative Commons License 1 napja 0 0 14105

Ahhoz, hogy a géped jól és szépen varrjon és hímezzen, fontos hogy a cérna "útja" rendben legyen,.... a feszesség is jól legyen beállítva./ tehát nem csak a hímzőcérnát varrja szépen/.Ez az alsó és a felső szálra is érvényes. TEdd a gépet varró programba és itt jól láthatod, beállíthatod az öltések minőségét, .../varráskor a felső szálnak feszesen az anyag hátoldalán, alul kell maradnia a csomó kötése után. Ezt a feszesség állítókkal lehet beszabályozni, cérna vastagsága, minősége változtatásnál ezt utána kell állítani. /felső szálnál 1,2,3,4,5 erősség, alul pedig egy kis állítócsavar segítségével az orsótartón./ 

kérdezz, ha valami nem világos.

Előzmény: pedassz (14100)
Nikolett385 Creative Commons License 1 napja 0 0 14104

SZia,

akkor vegyük fel a kapcsolatot, van futurám,.... hímző, tervező programokkal programokkal,....mi az ami érdekel?

domino81818@gmail.com

Előzmény: pedassz (14101)
Marcsi_ka Creative Commons License 2 napja 0 0 14103

http://www.amann.hu/gepi-himzocernak.html

http://www.gunold.hu/hu/2.0.php

én ezt a 2 helyet ismerem és rendelek tőlük.

Előzmény: pedassz (14102)
pedassz Creative Commons License 2 napja 0 0 14102

Hímzőcérnát keresek megvételre, tudtok segíteni?

Előzmény: AFerike (13978)
pedassz Creative Commons License 2 napja 0 0 14101

Sziasztok!

Szívesen felvenném a kapcsolatot olyan varrókkal, akiknek szintén Singer Futura hímzőgépük van.

Andi.

pedassz Creative Commons License 2 napja 0 0 14100

Sziasztok!

Singer Futura CE-200 hímzőgépem van. Most próbálom a letöltött minták hímzését. Eddig elég ügyes voltam, bár most gondom van a varrásképpel, pontosabban alul a cérna feltornyosul, rengeteg cérna kerül alulra. A beállításokat a leírás szerint tettem meg, mégis nem szépen hímez a gép. Olvastam olyat, hogy a cérna minősége nagyon fontos, ahhoz, hogy szép varratom legyen, a tű a gyári. Sajnos hímzőcérnám még nincs. Sima PE cérnával hímeztem. Tudtok nekem abban segíteni, hogy honnan tudnék PE hímzőcérnát beszerezni, sajnos nálunk helyileg (Szentesen) nincs az üzletekben. Azonkívül keresem még a fóliát is a hímzés alá merevítésnek. Tapasztalt, már régóta hímző kolléganők segítségeteket nagyon szívesen venném és köszönöm előre.

Zsanett80 Creative Commons License 3 napja 0 0 14099

Megkaptam!

Köszönöm szépen!

Nikolett 385.

Nikolett385 Creative Commons License 4 napja 0 0 14098

ment a focis címer,

Előzmény: Zsanett80 (14097)
Zsanett80 Creative Commons License 5 napja 0 0 14097

Elvileg publikus!

honthyzsanett@freemail.hu

Köszönöm! :)

Nikolett 385.

Nikolett385 Creative Commons License 6 napja 0 0 14096

szia, mail cím kellene

Előzmény: Zsanett80 (14095)
Zsanett80 Creative Commons License 6 napja 0 0 14095

Sziasztok!
Tudna valaki Micimackó és társai,

Focis címert küldeni?

Köszönöm.

liptak1 Creative Commons License 2015.05.24 0 0 14094

egyébként mire jutottál a progikkal? sikerült valamelyikkel zöld ágra vergődni? vagy még most is a vírus írtókkal bajlódsz?

Előzmény: maccski (14088)
Görcs Creative Commons License 2015.05.23 0 0 14093

ezt a hímzésmintát töltöttem fel pár hozzászólással előbb, itt a képe:

Görcs Creative Commons License 2015.05.23 0 0 14092

saját készítésű nadrág zsebére, saját szerkesztésű hímzésminta (szintén az első próbálkozások egyike):

Görcs Creative Commons License 2015.05.23 0 0 14091

Szia maccski!

Ilyet találtam, kell valamelyik?

(Amazing Design Collection/Amazingdesigners/AnnRegal)

Előzmény: maccski (14083)
liptak1 Creative Commons License 2015.05.23 0 0 14090

hát szétnézek hátha van

Előzmény: maccski (14088)
Cicamica73 Creative Commons License 2015.05.23 0 0 14089

Köszönöm, bízom benne, hogy picit felfrissül az oldal!

maccski Creative Commons License 2015.05.23 0 0 14088

Nem muszáj virágnak lennie ilyen mini szélességben, elég ha jópofa vagy ötletes a minta. Nem könyvjelző, dísz lenne egy bőrcsíkon. 

Előzmény: liptak1 (14084)
liptak1 Creative Commons License 2015.05.23 0 0 14087

szia , ránk fér a friss vér eléggé lelapult ez az oldal

Előzmény: Cicamica73 (14085)
Mal924 Creative Commons License 2015.05.22 0 0 14086

Üdv itt! :)

Előzmény: Cicamica73 (14085)
Cicamica73 Creative Commons License 2015.05.22 0 0 14085

Sziasztok! Én 2 éve foglalkozom gépi hímzéssel, elég jó kis gépem van, Toyota ipari egyfejes gép. Gyönyörűen dolgozik, imádom! Hasonló érdeklődésű társakat keresek, akikkel lehet beszélgetni. Nem ez az eredeti szakmám, hobbiként kezdtem a hímzést, de ma már ebből élek. Mindent egyedül tanultam meg a tervezéstől a kivitelezésig. Szívesen segítek bárkinek szakmai tanáccsal és én is számítok a segítségetekre, ha nekem van kérdésem. További szép estét kívánok mindenkinek!