Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Lilumia 4 órája Creative Commons License 13563

Holnap megcsinálom. :) Már alig várom. :)

Viszont van valakinek Eiffel torony mintája? Jó nagy méretben? Vagy csak nagyobbacska méretben? :)

Holnap kéne gyorsan hímeznem egy olyat is, de sehol nem találok. :(

Előzmény: liptak1 (13562)
liptak1 10 órája Creative Commons License 13562

nyugi nem haragszom csak mivel akkor dobtam össze kíváncsi voltam milyenre sikerült, remélem jó lesz, ha kell rajta javítani szólj

Előzmény: Lilumia (13559)
Stickerei 13 órája Creative Commons License 13561

Gunold Stiffy (azt hiszem) a Varliver Kft-nél.

gunold.hu

Előzmény: DannyZuko (13560)
DannyZuko 25 órája Creative Commons License 13560

Létezik valami anyag, amire ha ráhímzel, utána fel lehet vasalni pl pólóra. Mi ennek a neve és hogy működik pontosan?

Lilumia 25 órája Creative Commons License 13559

Jajj ne haragudj, kicsit pörgős volt a két napom, csak hétvégén lesz időm kipróbálni.

Ne haragudj hogy nem írtam.

Előzmény: liptak1 (13558)
liptak1 28 órája Creative Commons License 13558

szia mi a helyzet a kutyussal?

Előzmény: Lilumia (13487)
liptak1 2 napja Creative Commons License 13557

Használd egészséggel

Előzmény: horikati (13556)
horikati 2 napja Creative Commons License 13556

Szia!

Igen sikerült, nagyon szépen köszönöm! :)

Előzmény: liptak1 (13555)
liptak1 2 napja Creative Commons License 13555

boldogulsz a virágokkal? Van benne EMB, HUS, JEF formátum ha nem akkor szólj átkonvertálom

Előzmény: horikati (13544)
mikornyicki 2 napja Creative Commons License 13554

Szia!

Az imént sikerült is válaszolnom. Sajnos jó hírrel nem tudtam szolgálni.

Néha megfeledkezek a munkában a "privát" mail-ről. :)

Előzmény: DannyZuko (13553)
DannyZuko 2 napja Creative Commons License 13553

Írtam valamelyik nap mailt. Megkaptad? 

Előzmény: mikornyicki (13543)
Lilumia 2 napja Creative Commons License 13552

Köszönöm! :)

Lilumia 2 napja Creative Commons License 13551

Láttam valami Ambassador nevezetűt, de mást nem. Abban meg semmit nem enged csinálni, az egész online.

Ha esetleg valaki tud ingyenest, megosztaná velem? lilumia1 kukac gmail pont com

Előzmény: mikornyicki (13547)
liptak1 2 napja Creative Commons License 13550

nem feledkeztem meg rólad csak nem lelem az oldalt ahol én az enyémet találtam. Még keresgélek

Előzmény: rollerr (13446)
v1ctory 3 napja Creative Commons License 13549

Sziasztok!

Tud valaki egy szépen kidolgozott kalocsai mintát ajánlani?

Elôre is köszönöm!

Andrea.r 3 napja Creative Commons License 13548

Szia!

Nekem ez a minta nincs meg de szívesen küldök más kutyás mintát, csak az emailod nem elérhető.

Előzmény: Lilumia (13487)
mikornyicki 3 napja Creative Commons License 13547

Valami "ingyenes" féle szokott lenni. Én nem foglalkoztam eddig vele. Esetleg itt a fórumban keresgélj vissza.

Anno az alap volt, hogy kell az sw (igaz fájt az ára rendesen). Lassan esedékes lenne a második is...

Előzmény: Lilumia (13545)
Stickerei 3 napja Creative Commons License 13546

Nem kicsinyíted véletlenül a mintát hímzés előtt a gépen vagy valamilyen szoftverrel?

Előzmény: Zolcsi_ (13523)
Lilumia 3 napja Creative Commons License 13545

Nekem is egyszerűbb lenne gépen szerkeszteni, de nincs programom, arra még nem volt pénzem. :((

Nekem a géphez nem járt gyári alapszoftver, azt meg kellett volna venni még.

Van esetleg valami ingyenes szerkesztő szoftver? Ahol az ilyen alapdolgokat meglehetne csinálni?

Előzmény: mikornyicki (13543)
horikati 3 napja Creative Commons License 13544

Sziasztok!

Színes kocka ovijel kellene, ha lenne valakinek!

Előre is Köszi!

mikornyicki 3 napja Creative Commons License 13543

Az az edit nálam nem játszik. Ott csak pozicionálni szoktam. Nagy ritkán egy-egy neves megrendelésnél pluszba ha minta kell, azt ott rakom össze (vagy rásózom valakire, mert engem az őrületbe kerget néha).

Minden mást inkább megoldok a szerkesztő programban (Bernina gyári szoftvere). Gyorsabb a számítógépen dolgozni, mint azon a mini kijelzőn bökködni a batár ujjaimmal. :)

Előzmény: Lilumia (13542)
Lilumia 3 napja Creative Commons License 13542

Nem gépelhető, de szerkeszthető. A hímzőgépen van egy olyan menüpont hogy edit, és ott a betűket egyesével betudom rakni (több mintát, betűt berakhatok), megigazítottam és már lehetett is hímezni. Tegnap így sikerült megoldanom. Az a bajom hogy így elég nyöszörgős. Van esetleg valami program, ahol ezt azért gyorsabban megtudnám csinálni?

Előzmény: mikornyicki (13541)
mikornyicki 3 napja Creative Commons License 13541

Szia!

Köszönöm. Csak ez volt kéznél, de végül elvetettem. Sima aranysárgát használtam. Alsó szálnak is felorsóztam. A végeredmény keményítés nélkül is beton keménységű lett. A szín viszont inkább hasonlít a narancsra így töményen :) .

Lilumia, 13538 - USB-ről sikerült gépelhetőre betölteni a font készletet a gépre? Ha igen, úgy engem is érdekelne a mikéntje...

Én azért nem töltöttem penre a betűket, mert ott nem ment. Gépen pedig egyszerűen összerakom a szerkesztőben.

Előzmény: banyek2009 (13537)
Mal924 3 napja Creative Commons License 13540

Amúgy ezt én sem tudom, hogyan kell. :D

Előzmény: Lilumia (13539)
Lilumia 4 napja Creative Commons License 13539

Köszi nem kell a segítség, megoldottam. Csak figyelmetlen voltam.

Lilumia 4 napja Creative Commons License 13538

Help!

Tudom hogy béna vagyok, meg még kezdő, de szeretnék segítséget kérni.

Vásároltam font készletet, amit egyszerűen nem tudom hogy kell a hímzőgépre rakni úgy, hogy mint az alap fontkészleteket használhassam. Ugye ott betudom írni hogy "Kisboci" és akkor azt hímzi. Viszont a megvásárolt font készletnél csak egyesével tudom használni a betűket, de azt is csak úgy, ha nem mappán belül mappában tartom (kis és nagybetűk miatt külön raktam), hanem csak simán egy mappán belül. Remélem érthető.

Tud nekem valaki segíteni?

Vagy menthetetlen vagyok és buta. :(

Köszi!

banyek2009 4 napja Creative Commons License 13537

Szia Én sulky ezüst , arannyal csináltam a madeira nagyon vékony az biztos :) a sulky az szépen dolgozott 

Előzmény: mikornyicki (13531)
mikornyicki 4 napja Creative Commons License 13536

Jó lett.

Én mondjuk nem fóliázok thermo anyagnál. Igaz eddig csak "szöveget" (szerkesztett, egyedi betűtípus) írtam fel satin hímzéssel.

Előzmény: Mal924 (13535)
Mal924 4 napja Creative Commons License 13535

Thermovelúr tapasztalatok:

Alul egy papírvetex, felül vízben oldódó legvékonyabb fólia.

Szerkesztett betűk, logo tatami hímzéssel, alsószál fél fordulaton, a felső hármason.

Hiba nélkül, hajszál pontos.

Mal924 4 napja Creative Commons License 13534

Ami tetszik ezekben a keretekben, az a felfogatásnál a finombeállítás, az néha jól jönne, mikor látom, hogy fél mm-t mellévarr a gép.

De arra meg a megoldás, hogy tervezzek normálisan, és akkor nem kell "gányolni". :)

Előzmény: mikornyicki (13530)