Keresés

Részletes keresés

Stickerei Creative Commons License 2018.09.08 0 0 14886

Szia!

 

Kalocsaiban sajnos nem tudok segíteni, de a teli minta hímzésében talán igen. A hímzőprogram megírásán múlik majdnem minden. Ha az irodakukaczaszlopontnet-re átküldöd a hímzendő mintát, ránézek és szívesen adok pár jó vagy rossz ötletet. :)

Előzmény: csk01 (14885)
csk01 Creative Commons License 2018.09.07 0 0 14885

Sziasztok! Kalocsai mintákat keresek megvételre, ill. ha tudna valaki küldeni bármilyen gyerekeknek való mintát, azt megköszönném! 

Tippet is szeretnék kérni, hogy pl. Jégvarázs, Aranyhaj mintát honnan lehetne letölteni- vásárolni?

És még valamiben szeretnék segítséget kérni, hogy a teli mintákat, hogyan lehetne szépen felhímezni rugalmas póló anyagra? Mert bármit próbálok alá-fölé tenni, nem lett az igazi, vagy összegyűrte a talp mögött az anyagot a gép.

 

Törölt nick Creative Commons License 2018.09.02 0 0 14884

Sziasztok!
Kifli óvodás jele (max 3 cm) nincs valakinek készen?

Kevés színből, ha lehet.

Megkezdődött a sulis-ovis hajrá, nincs kedvem rajzolni...

Más is érzi ezt?
ByKa

Stickerei Creative Commons License 2018.07.19 0 0 14883

Wilcom: www.brothermiklos.hu

Előzmény: Szabolcs6929 (14881)
Rászid-lob Creative Commons License 2018.07.18 0 0 14882

Amikor megáll nem ír ki hibaüzenetet?

Nálam akkor szokott megállni, ha túl nagy a fény a tű körül. Átvilágít az anyagon, és az alsó szál elfogyás érzékelő azt hiszi, hogy lefogyott a cérna. De nekem ki is jelzi az LCD-n.

Lámpa elfordít kicsit, vagy redőny lejjebb, és indíthatom a progit tovább.

Előzmény: Brh_6 (14880)
Szabolcs6929 Creative Commons License 2018.07.18 0 0 14881

sziasztok! 2 Kérdésem lenne. :)
1. Ért valaki a Brother pe 10 progihoz valaki?
2. Esetleg valaki nem tudja hol lehet beszerezni a Wilcom programot?
Előre is köszönöm a válaszokat! :)
Üdv!

Brh_6 Creative Commons License 2018.07.17 0 0 14880

Sziasztok!

 

 Segítségeteket szeretném kérni. Brother VR hímzőgépem van. A hiba amit nem értek miért csinál :

-Csinálja a dolgát aztán egyszer csak megáll úgy mint amikor elszakadt az alsó vagy a felső szál, de semmi. Ezt teljesen szabálytalan időközönként csinálja.

-Sztepp részeket meg egyre csúnyábban csinál, de ezt is természetesen szabálytalan eloszlásban.

 Ellenőriztem többször is a szálak feszességét, tűt is cseréltem, kitakarítottam teljesen.

 

Mi lehet a baj?

Valaki legyen kedves segíteni...

Brh_6 Creative Commons License 2018.07.12 0 0 14879

Sziasztok!

 

 Segítségeteket szeretném kérni. Brother VR hímzőgépem van. A hiba amit nem értek miért csinál :

-Csinálja a dolgát aztán egyszer csak megáll úgy mint amikor elszakadt az alsó vagy a felső szál, de semmi. Ezt teljesen szabálytalan időközönként csinálja.

-Sztepp részeket meg egyre csúnyábban csinál, de ezt is természetesen szabálytalan eloszlásban.

 Ellenőriztem többször is a szálak feszességét, tűt is cseréltem, kitakarítottam teljesen.

 

Mi lehet a baj?

Rászid-lob Creative Commons License 2018.06.25 0 1 14878

Szia!

 

Én sem kezdtem rég, karácsonyra kapta a család a hímző-varrógépet. Olvasd el a fórumot az elejétől, nagyon sok linket találsz, ahol vannak minták.

Sajnos az igényesebbekért fizetni kell, nincs mese. Kezdetben bosszankodtam ezért, majd rájöttem, hogy mintát elég macerás készíteni, így aki készíti, az megdolgozik érte.

A legtöbb oldal ingyenes mintákkal próbálja odacsábítani a vevőket. Akadnak olyanaok is, amelyeknél egész jók az ingyenes minták.

Végső esetben cserélgetni is lehet, bár ez a fórum leginkább halott. Ha valamire szükséged van, akkor írj, a cserében én is benne vagyok.

Itt sok mintát leszedhetsz, mert szabadon letölthetők.

Nekem ez a kedvencem:

1.

Itt az ingyenes minta is nagyon jó applikáció. Jó akciók vannak 2-3 hetente. Tényleg minőségi minták.

 

Előzmény: Hazenauer12 (14877)
Hazenauer12 Creative Commons License 2018.06.22 0 0 14877

Sziasztok!

 

Nemrégiben vettünk egy hímzőgépet, Brother BAS 415-öst, egész jól elboldogulok vele de azért még van mit gyakorolni, nagyon kezdő vagyok még hímzés terén, konkrétan most kezdtem el foglalkozni vele.

Használ itt valaki Wilcom Embodery studiot, ha igen akkor tudna nekem küldeni valamiféle használati útmutatót? Nagyjából megy de azert egy-két trükknek biztos hasznát venném a késöbbiek során.

Illetve vannak pár mintáim, .EMB .EPS fáljban, de még szeretnék egy jópárat, hol tudnék ilyeneket szerezni?

 

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

Stickerei Creative Commons License 2018.05.14 0 0 14876

Milyen gép? Mennyi öltés van benne? Szálőr van rajta? 

Előzmény: Stickerei (14875)
Stickerei Creative Commons License 2018.05.14 0 0 14875

Hello,

 

Hibaüzenetet nem ír ki?

Előzmény: Brh_6 (14874)
Brh_6 Creative Commons License 2018.05.13 0 0 14874

Üdv!

 

 Segítséget kérnék. Brother hímzőgépem olyat produkál, hogy véletlenszerűen leáll hímzés közben. Valamikor 10-20 öltés után, valamikor 100-200 öltés után. Kitakarítottam teljesen, cérnákat ellenőriztem, újra fűztem. Nem tudok rájönni mi lehet a baja.

Ötletek?

BogárDivat Creative Commons License 2018.05.10 0 0 14873

Sziasztok!

Először is köszönöm a sok hasznos információt amit megosztottatok. Jelenleg modern, mai divatnak megfelelő ruhákat, kiegészítőket hímzek, díszítek magyaros motívumokkal (kalocsai, matyó, de vannak nem besorolható virágmintáim is). Szép lassan felélem az eddig megszerzett, tervezett mintáimat, és kevés a kreativitásom és az időm is, hogy újakat készítsek. Akinek esetleg lenne "magyaros" hímzésmintája, akkor szívesen fogadom. Természetesen szívesen küldök cserébe más mintát, illetve fizetni is tudok érte, ha arra van szükség.
Előre is köszönök minden segítséget. 
Címem: bogica1199@gmail.com

Stickerei Creative Commons License 2018.05.07 0 0 14872

Szia Géza,

 

Elnézek ide amikor nincs kedvem dolgozni, helyette az észt osztani van kedvem.

 

Üdv, Bálint

Előzmény: liptak1 (14870)
liptak1 Creative Commons License 2018.05.01 0 0 14871

Szia elég régen tetted fel de ha még esedékes a boríték irj rám

 

Előzmény: Manó-cska (14848)
liptak1 Creative Commons License 2018.05.01 0 0 14870

Szia Bálint látom még vagy, rég jártam erre de van jó néhány új név , látom kicsit megy az élet mostanság,

 

bera33 Creative Commons License 2018.04.20 0 0 14869

Szia,

Az email címem már publikus lett, a keretem meg elég nagy nem ahhoz kell igazodnom, hanem egy adott címke mérethez ami 7x7 cm-es. Amit a neten néztem logókat, azok ált. 9x9 cm-esek. Mivel sürgetett az idő, így megcsináltam őket, de egyszerűbb lett volna 1000-1500-ért megrendelni a kész mintát. Mindenesetre nagyon köszönöm, hogy felajánlottad a segítségedet.

Üdv, Erika

Előzmény: Rászid-lob (14867)
bera33 Creative Commons License 2018.04.20 0 0 14868

Kedves Bálint,

Aemco gépem van és még mindig nem jöttem rá, hogy kell méretet változtatni benne. Sose kellett ilyet csinálnom… Egy régi hímzőprogramban dolgozom, ami sajnos csak a saját szerkeszthető fájltípusát nyitja meg, importnál sem választható ki más fájltípus. Így azt hittem jobban járok, ha gyorsan magam megcsinálom a logókat. Hát az egész napom ráment, de vector alapján négy FIFA logó készült el. A holnapi hímzésnél kiderül milyen lett. Nagyon köszönöm a segítő válaszodat, hasznos volt és az ajánlott letölthető programot is köszönöm.

Üdv, Erika

Előzmény: Stickerei (14866)
Rászid-lob Creative Commons License 2018.04.19 0 0 14867

Nem publikus az email címed.

Mekkora kerettel dolgozol?

Mekkora a minta, amit le kell kicsinyíteni?

 

Küldd el nekem a mintát, és a kereted méretére kicsinyítem. Valószínűleg az öltésszám is csökkenni fog, hogy ne legyen túl sűrű a hímzés.

Ha kell megpróbálom, és visszaküldöm.

Előzmény: bera33 (14865)
Stickerei Creative Commons License 2018.04.19 0 0 14866

Kedves Erika,

 

Nem tudom, milyen gépről van szó, de majdnem biztos vagyok benne, hogy ott tudod állítani a méretet. Valahol a menüben kellene megkeresni. 

Én hímzőprogramból sem láttam még olyat, ami ne tudta volna a dst-t beolvasni. Elképzelhető, hogy nem megnyitás, hanem mondjuk importálás útján kellene próbálni.

Ezen kívül vannak ingyenesen letölthető programok, amikben ilyen átméretezéseket el lehet végezni.

Nem biztos, hogy jó tippet adok, de az egyik talán a Wilcom Truesizer, a másik meg talán Pulse Ambassador.

 

Én azért első körben a hímzőgépen próbálnám megoldani.

 

Üdv, Bálint

Előzmény: bera33 (14865)
bera33 Creative Commons License 2018.04.18 0 0 14865

Kedves Bálint,

Köszönöm a válaszod, 10%-on belül szeretnék változtatni a méreten, viszont nekem az a gondom, hogy nem tudom, hogyan lehet. A hízmzőprogramban csak szerkeszthető fájlt tudok beolvasni, vagy esetleg a hímzőgép programjában kellene ilyen opciót megtalálnom? 

Ha ebben tudnál segíteni azt megköszönném.

Üdv, Erika

Előzmény: Stickerei (14864)
Stickerei Creative Commons License 2018.04.18 0 0 14864

Szia,

 

Általában +/- 10%-ot szoktak változtatni. Az eredmény alapanyagfüggő.

 

Üdv, Bálint

Előzmény: bera33 (14863)
bera33 Creative Commons License 2018.04.17 0 0 14863

Sziasztok,

Új vagyok a csoportban és szeretnék segítséget kérni, hogy egy dst-ben megkapott logót lehet-e kicsinyíteni (pár %-ot szeretnék)? Nagyon köszönöm előre is.

Üdv, Erika

Kiskata1959 Creative Commons License 2018.04.14 0 0 14862

A Varliver kft honlapján nagyon sok info van a tűkről alátétekről egyebekről. Vannak videók is a technikákról. A Gunold cérnáit és alátéteit forgalmazzák, de sajnos csak nagy mennyiségben, de infot nagyon szívesen ad a hölgy és ha írsz nekik küldenek alétét mintákat is. Nagyon segítőkészek

Előzmény: Rászid-lob (14838)
Rászid-lob Creative Commons License 2018.04.08 0 0 14861

Húsvét előtt kicsit próbálkoztam új dolgokkal is, mint pl. ilyen díszekkel.

Szabonegasparszilvia Creative Commons License 2018.04.02 0 0 14860

Nagyon jó lett gratulálok hozzá! Én is haladok olvasgatom a tapasztalataidat. Nálam előfordult hogy elcsúszott a minta de gyanítom hogy ha vékonyabb anyagot pl. pólót hímzek kell beszereznem fóliát a tetejére. További sok sikert szép hímzést! 

Előzmény: Rászid-lob (14858)
Stickerei Creative Commons License 2018.03.27 0 0 14859

Hát ezek tök jók lettek. Nagyon tetszik.

Előzmény: Rászid-lob (14858)
Rászid-lob Creative Commons License 2018.03.25 0 0 14858

 

Nem értem az előző hsz-ban miért nem mutatja a képet.

Rászid-lob Creative Commons License 2018.03.25 0 0 14857

Megoldottam némi kísérletezés útján. A tojás applikáció vásárolt, a többi saját ötlet.

Előzmény: Rászid-lob (14854)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!