Keresés

Részletes keresés

tzs72 Creative Commons License 2016.02.21 0 0 4526

Szia Szabina          Csak az első hónapban nem lehet szilárdat enni ,de a mennyiség se lehet több 2dl .Ha többet ennél egyszerre úgy is vissza jönne de minden attól függ hogy mennyire van beszűkítve a gyűrű.Én jártam úgy hogy egyik étkezésnél lement a csirke hús,a következő étkezésnél megakadt és 3óraa szenvedés volt.De mindenki ki tudja tapasztalni hogy mi a jó neki mivel nem vagyunk egyformák.Az elején havonta kell járni kontrollra ,bármi gond van szolni kell.Most 4hónapja semmi se történik se le se fel nem mozdul a súlyom .már egy éve edzőterembe járok. üdv Zsolt   ui.kérdez nyugodtan.

Szabina Szekeres Creative Commons License 2016.02.21 0 0 4525

Szerbusz!

 

Nagyon kedves vagy, hogy válaszoltál nekem!!

Leginkább attól rémültem meg, amint az asszisztens mondott. Addig amíg a gyűrű bent van, nem ehetek szilárd élelmet. Ez így igaz?

Kérlek, ha nem okoz problémát írj nekem minél több tapasztalatodról!!

Előre is köszönöm!!

Előzmény: tzs72 (4524)
tzs72 Creative Commons License 2016.02.20 0 0 4524

Szabina Szekeres   Szia nekem lassan már két éve ültették be a gyűrűt Pécsen.Az elején voltak zökkenők de már minden rendben,én csak jókat tudok mondani,két év alatt sikerült fogynom 80kilót.   ui.semmi probléma nem volt amit nem lehetet megoldani.

Szabina Szekeres Creative Commons License 2016.02.19 0 0 4523

Szerbusztok!

 

Szeretnék beszélni azokkal a társakkal akiknek min. 1 éves tapasztalata van a műtét utáni időszakról.

Szeretném a beültetést, de sajnos elég rossz dolgokat mondtak eddig. 2 hét múlva megyek az első konzultációmra a pécsi kórházba, de jó lenne olyas valakivel beszélni aki már hosszú ideje él a gyűrűvel. Kérlek segítsetek!! Köszönöm

mesziboszi Creative Commons License 2016.02.12 0 0 4521

Kedves Szupernagyi!

 

Látom h téged is Vereczkei prof műtött. Nincs meg véletlenül a műtét utáni mintaétrended? Egy ismerősömet érdekli, de mi már kidobtuk 40 kg fogyás után:)

Mindenkinek ajánlom, szív lélek professzorúr!!! És aki valóban betartja amit mond, SEMMI panasza nem lehet a gyomorgyűrű miatt!

 

Ide küldd légyszíves:

mesziboszi   @   freemail.   hu  (minden egybe, csak robot ne tudjon írni azért írtam így)

Köszi!

 

De ha valaki másnak megvan a diétás lapja, szívesen elfogadom!

Előzmény: Szupernagyi10101 (4496)
Anda007 Creative Commons License 2016.02.11 0 0 4520

szia, a Péterffy sebészetén (mely összeolvadt az urulógiával) egyedül az Ursu főorvos foglalkozik a gyűrűs betegekkel illetve állítással.

Általában reggel 8-9 között van az urulógia kötözőben, vele kell megbeszélned mikor mész nyeléspróbára, a nővérek körül a Gabriella (ugyanott ahol régen a B.főorvos segítője a Katika ült) adja majd ki a beutalót. Felküldik a dokinak számgépen az eredményt és ő annak alapján állítja a gyűrűt. Ha szükségét látja h rtg alatt állítsa, akkor az állítólag hétfőnként van.

Sajnos elég nehéz elkapni Ursu dokit, rohan állandóan, műtétre hívják, stb....

Előzmény: Nyufffi (4509)
Lisa0815 Creative Commons License 2016.02.02 0 0 4519

Fogyókúrás tabletta - http://thermacuts.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

tzs72 Creative Commons License 2016.01.30 0 0 4518

Sziasztok .Négy hónapja meg ált a fogyásom.Kérdésem elindul újra valamikor,mert még lekéne adnom 20kilot a hasplasztikához.

Timi7420 Creative Commons License 2016.01.28 0 0 4517

Szia Index! Szeretnélek megkérni, ha lehet és megtennéd nekem: elküldenéd ezt a képet nekem a facebookra? Sajnos nem találom az eredetit és szükségem lenne a segítségedre. /-még mindig-/ Köszönettel: Timi

Előzmény: index27 (2503)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.27 0 0 4516

Egyéni méltányossági kérelem gyógyászati segédeszközhöz.

 

Előzmény: noi24 (4514)
Irogy Creative Commons License 2016.01.25 0 0 4515

Köszi :)

Előzmény: Törölt nick (4512)
noi24 Creative Commons License 2016.01.25 0 0 4514

Mi a nyomtatvány pontos neve? Köszi a segítséget

Előzmény: Törölt nick (4513)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.23 0 0 4513

Oep honlapján fent van egy nyomtatvány, én azt töltöttem ki. De kézzel is elfogadják.

 

Előzmény: noi24 (4510)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.23 0 0 4512

Kedves Irogy!

 

OEP Általános Finanszírozási Főosztály 1139 Budapest, Váci út 73/A. szám alá kell küldeni. Nekem 15 napon belül meghozták a határozatukat.

Irogy Creative Commons License 2016.01.20 0 0 4511

S.O.S segítsetek!

Beküldtem az OEP felé a kérelmemet arra a címre ami itt a topic-on volt ( Budapest, Váci út ), de visszajött, hogy a címzett ismeretlen. Akkor most hová kell beadni? Valaki tud egy pontos címet?

Köszi

noi24 Creative Commons License 2016.01.16 0 0 4510

Sziasztok! Tudna nekem segíteni valaki az oep kérelemmel kapcsolatban gyomorgyűrűhöz? Kézzel írott legyen vagy géppel? Mit kell tartalmaznia pontosan? Van hozzá formanyomtatvány vagy adatlap amit ki kell hozzá tölteni? Mi a pontos cím ahová küldeni kell? Vagy esetleg elérek hozzá egy mintát? Stb.. nem szeretnék többször nekifutni, ezért érdekelnek a tapasztalatok. Előre is köszönöm

Nyufffi Creative Commons License 2016.01.06 0 0 4509

Sziasztok!

 

Lenne kedves valami régi motoros leírni, hogy hogyan zajlik most a gyűrű állítás? Nekem 5 éve van és mostanában minden szorul, ha nem eszem szilárdat akkor nem megy le a folyadék, nagyon idegesítő. Tudna valaki telefonszámot adni? még mindig a péterffyben van az állítás? Köszönöm a segítségeteket! :) <3

Szupernagyi10101 Creative Commons License 2015.12.26 0 0 4508

Kedves Irogy!

 

Lehet, hogy már egy kicsit megkésve írok, de azért leírom:

 

Másolatot mellékelj az OEP-nek. Az eredeti példány nálad marad.

Én kézzel írtam a kérelmet, de ismerek olyant, aki géppel írta és az is rendben volt. :)

 

Sok sikert neked! 

Előzmény: Irogy (4506)
ZsuzsaT Creative Commons License 2015.12.16 0 0 4507

Sziasztok , én nagyon sokat gondolkodtam a gyomorgyűrűs megoldáson de valahogy nem tudtam magam rávenni ,egy éve találkoztam a metodic módszerrel és segített nagyon sokat érdemes egy pillantást vetnetek rá.

 

http://csakanoknek.hu/eletmod/hogyan-zajlik-az-anyagcseretipus-meres-a-metodic-nal/

Irogy Creative Commons License 2015.12.12 0 0 4506

Kérdésem azokhoz szól, akik már beadták az oep-hez a gyűrű támogatási kérelmet.

 

1. Eredeti orvosi papírokat, leleteket kell csatolni vagy elég a másolat?

 

2. A kérelmet kézzel írtátok vagy géppel ?

 

Köszi

Irogy Creative Commons License 2015.12.02 0 0 4505

A jövő héten megyek vissza a professzor Úrhoz a leletekkel, meglátom mit mond.

 

Előzmény: Törölt nick (4503)
tzs72 Creative Commons License 2015.12.01 0 0 4504

Prücsökke Szia én 3hónap múlva hivtak.

Törölt nick Creative Commons License 2015.11.24 0 0 4503

Meg tudja valaki mondani, hogy kb. mikor hív az asszisztens az időponttal? A prof azt mondta valszeg idén megoperál.Minden nap a hívást várom.. Már olyan türelmetlen vagyok! Katt és Irogy, ti hogy álltok?

Szupernagyi10101 Creative Commons License 2015.11.08 0 0 4502

Kedves Zitadela!

A port a két mell között a szegycsont felett van az én esetemben és kitapintható.

Február óta 25 kg ment le rólam, ami nem tipikus, mivel mások gyorsabban fogynak.

Már nem vagyok fiatal, az anyagcserém is lassabb, de így is elégedett vagyok a fogyásommal.

Az emailcimem:

torpikek

kukac

tvn.hu

 

Azért írom így, mert nem akarom, hogy spamrobotok zaklassanak.

Ha írsz a tárgyban jelezd, hogy ki vagy, mert nem nyitok meg minden emailt.

Előzmény: Zitadela (4499)
Szupernagyi10101 Creative Commons License 2015.11.08 0 0 4501

Kedves Irogy!

 

Arra figyelj nagyon, hogy ne pszichológus, hanem pszichiáter szakorvos adjon neked ajánlást a műtéthez.

Előzmény: Irogy (4500)
Irogy Creative Commons License 2015.11.07 0 0 4500

Köszönöm a segítséget, már a vizsgálatok közepén járok. Egy dolog lenne még vissza a pszichológiai vizsgálat. Abban majd segít az endokrinológus orvos vagy magamnak kell keresnem. Már felhívtam egyet az nem vállalta. Pécsett kihez lehet menni ilyen ügyben?

Előzmény: Dönci27 (4469)
Zitadela Creative Commons License 2015.11.06 0 0 4499

Kedvés Szupernagyi!

 

Értettem mire gondoltál.. ;)

 A port a has kb. melyik részére esik? Kitapintható? 

Megkérdezhetem, hogy mennyit sikerült leadni, és mennyi idő alatt?

Esetleg kérhetek egy mail címet hozzád?

 

Köszönöm.

 

 

 

Szupernagyi10101 Creative Commons License 2015.11.04 0 0 4498

Kedves Zitadela!

 

Az "alacsonyt" idézőjelben értettem!

 

De gondolom te is elolvastad a rengeteg gyomorgyűrűs anyagot, amit a neten nagyon sok oldalon elérsz.

Pl. Ilyeneket:

 

"

A műtét feltételei:

  40 kg/m² feletti testtömeg-index két vagy több társbetegség fennállásával
  Többszöri sikertelen fogyókúra és jo-jo effektus 
  Legalább 5 éve fennálló túlsúly
  Hosszútávú együttműködő készség, akaraterő és kitartás
  Sürgős szívműtét vagy ízületi protézis beültetés miatt szükséges súlycsökkentés
  A lehetséges szövődmények kockázatának vállalása
  A gyűrű mellett megvalósítandó táplálkozási és életviteli szabályok maradéktalan betartása  "

forrás:  http://www.gyomorgyuru.info/m1_kinek.htm

 

Hogy a Professzor Úr 35,5 vagy alatti BMI számmal elfogad-e műtétre, az az első megbeszélésen kiderül.

Remélem neked is sikerül hamarosan leadnod a felesleget!

Előzmény: Zitadela (4497)
Zitadela Creative Commons License 2015.11.03 0 0 4497

Szupernagyi!

Köszönöm a választ! Alacsony? 😰😰

Majdnem eléri a 40-et. Hát csak nem kell még híznom a cél érdekében...

 

Szupernagyi10101 Creative Commons License 2015.11.03 0 0 4496

Kedves Zitadela!

 

Budapesten nem csinálnak gyűrűbeültetést.

Debrecenben és Pécsett két helyen is van erre lehetőség.

Az egyik a PTE Klinikája Vereczkei Professzor Úrral, a másik a Da Vinci Magánklinika.

 

Én csak a PTE Klinikájáról tudok írni.

Ott sincs várólista!

A beszélgetés után, ha az alacsony BMI ellenére vállalják a műtétedet, akkor megkapod a kivizsgálások listáját, Amikor az összes kivizsgálás megtörtént, akkor tudtok műtéti időpontról beszélni.    

 

Előzmény: Zitadela (4493)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!