Külföldön gyorshajtott? Nem ússza meg a csekket

A bírságcsekkeket külföldről is elküldik, sőt, be is hajtják. De itthon sem éri meg a rendszámmal trükközni. A szlovákrendszámos trükközéssel a parkolási és gyorshajtási bírság nem úszható meg többé.

Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
Sammler 5 órája Creative Commons License 12121

valamicske kis leírást sikerült találni, remélem hasonlít valamennyire... igaz németnyelvü..de legalább van benne rajz a hidraulikáról...

http://www.hebetechnik.at/download/bedienungsanleitungen/hydraulik/Werkstattkran_Ed.pdf

Előzmény: Sammler (12120)
Sammler 5 órája Creative Commons License 12120

Keresek valami használhatót hozzá.. tegnap próbáltam de sajnos sok idöm nem volt...

Előzmény: triplaharom (12119)
triplaharom 14 órája Creative Commons License 12119

Jó szolgálatot tenne, 1 alkatrészjegyzék is !

Előzmény: Sammler (12114)
triplaharom 1 napja Creative Commons License 12118

Ki van mosva az egész, kipiszkálva a furatok, majd kifúvatva levegővel. Szerintem hiányzik 1 golyó + 1 rugó belőle, de a komi szerint csak 4 golyó, 2 rugó, + 1 távtartó

volt benne.

Előzmény: dutrancs (12117)
dutrancs 1 napja Creative Commons License 12117

Akkor ,ha így viselkedik biztos nem zár az egyik szelep. alákerült valami kosz-mosz!

Előzmény: triplaharom (12116)
triplaharom 1 napja Creative Commons License 12116

Most már a pumpa dugattyúját is kicseréltük, az már emel de csak 1 löketet, mert

nem zár le valami golyó és a kar felemelkedik, a gém pedig lesüllyed 1 löketnyit.

Jó volna róla 1 rajzos ábra, hogy lássuk mi hiányzik belőle.

Sajnos nem voltam ott amikor a gazdatársam szétszedte. (lehet hogy valamit elszórt vagy kihagyott belőle) (:-(((.

Előzmény: Sammler (12114)
dutrancs 1 napja Creative Commons License 12115

Nem emlékszem,hogy kellett volna a környezetembe ilyet javítani. Ami nekem van arról lelopták a szivattyút és én tettem rá a román pótkocsi billentő szivattyúját kpl.-en.

Előzmény: triplaharom (12113)
Sammler 2 napja Creative Commons License 12114

Mi a baj vele? Nekem LN 1001-1 emeloszerviz.hu-ról... hátha tudok segíteni...

Előzmény: triplaharom (12113)
triplaharom 2 napja Creative Commons License 12113

Tóni bácsi, HD-1000-es motorkiemelőt (zsiráfot) nem javítottál véletlenül ?

Előzmény: dutrancs (12111)
triplaharom 2 napja Creative Commons License 12112

Most néztem a Veterán újságban, November 8 a pontos dátum.

Ha nem lesz nagyon rossz idő, akkor megyünk. Feri + biztosan ott lesz, a múltkor is jól szórakoztunk. (:-)))

Előzmény: dutrancs (12111)
dutrancs 2 napja Creative Commons License 12111

Olvasni olvassa a Feri,csak nem Ír! Nem tudom,hogy  hogy bírja ki??? : -) Mikor lesz börze? Üdv.

Előzmény: triplaharom (12110)
triplaharom 4 napja Creative Commons License 12110

Szevasz Tóni bácsink !

Amivel én dolgoztam SzK-5-ös, azt tavaly aratás előtt kelt el. Mi építettünk rá 1 szecskázót is. A 4-es rizs változata viszont még + van most is, azt kellene nagyon +

menteni mert már vagy 4 éve nem dolgozott. 1 nyitott szín alatt van, de néha arrébb állnak vele mert útban van.

Üdvözlöm a Bistriczki Ferit, (még most sem tudom hogy kell pontosan leírni) és szeretnék veled találkozni a következő Szigetmikis börzén.

Előzmény: dutrancs (12108)
adamka0523 5 napja Creative Commons License 12109

Itt volt vagy 2-3 darab belőle, de elég sokáig mentek ezek a gépek, majdnem addig használták őket míg a TSZ fel nem számolódott.

Előzmény: triplaharom (12107)
dutrancs 5 napja Creative Commons License 12108

Mérnökferi barátunknak 5-se van!A mi Tsz-ünkbe is volt 3db SZK-6-os ..Az egyik motorjának az adagolója elromlott és egy T150-esét tettük rá. Másod vagy harmadik alkalommal lett gyanús,hogy miért veri szét a rosta szekrényt. Igen nagy volt a fordulata az "új adagolóval!

triplaharom 5 napja Creative Commons License 12107

Szerencsére én nem találkoztam vele, de ritka nagy förmedvény volt.

Ismerősömet beszervezték garanciás szervizesnek, de nem sokat kellett neki otthon aludni, mert állandóan mentek mint a "bűrszödő zsidó". Gyárilag ramatyul voltak összerakva és kitalálva.

Előzmény: adamka0523 (12105)
adamka0523 5 napja Creative Commons License 12106

"A szovjet kombájnok közül is sokat vizsgáltak a hazai körülmények között. A legnagyobb port a DON-1500-as kombájn mezőgéptesztje kavarta , amikor lefulladt a magyar kukoricában, ennek ellenére a DON-1500B változat is itt mutatkozott be."

Előzmény: adamka0523 (12105)
adamka0523 5 napja Creative Commons License 12105

Pontosan:

csak megtaláltam én is. azt a pörgő izét 1000 közül is felismerném.... talán valami ventillátor lapát lehetett rajt, de jellegzetes az tuti. a dominatoroknak tömör volt ugyan ez.

Előzmény: triplaharom (12104)
triplaharom 5 napja Creative Commons License 12104

Azokat szerintem DON-nak hívták.

Előzmény: adamka0523 (12103)
adamka0523 5 napja Creative Commons License 12103

én a rendszerváltás "gyermeke" vagyok :)

amire emlékszem, hogy itt a TSZ-be class Dominatorok voltak leginkább, meg valami pirosra festett nagy dögök, rokonomtól aki ott dolgozott sokáig mondta, hogy azok orosz gépek voltak, de hogy milyen típus pontosan, az passz.

Előzmény: adamka0523 (12098)
triplaharom 5 napja Creative Commons License 12102

Az újabb fajta SzK-5 én is hajtottam még 7-8 éve is, de a 6-osok valami rettentően

rossz szériát képviseltek.

Előzmény: öreg mtzs (12101)
öreg mtzs 5 napja Creative Commons License 12101

Én tudok a mai napig müködő szk 5öst lovasberényben meg fehérváron jó biztos nem egy leányálom de elküzdenek velük.

Előzmény: triplaharom (12100)
triplaharom 5 napja Creative Commons License 12100

Akkor azt mesélték az idősebb gépészek, volt köztük olyan amelyik 1 szezont sem dolgozott végig, de legjobbak sem mentek 3 évnél többet.

öreg mtzs 5 napja Creative Commons License 12099

Sajnos régen voltak ilyen ronda gépek!  nemtudom hány éves vagy de lehet nem is éltél még akkor.:)

adamka0523 5 napja Creative Commons License 12098

elég randa szegény... :/

Előzmény: Rudolf Szilágyi (12094)
triplaharom 5 napja Creative Commons License 12097

Amikor elkezdtem dolgozni 80-ban már akkor sem használták őket a helyi TSz-ekben. Kint parkoltak a "Gecsemádé" kertben ahonnan gyűjtögettük róla a még

használható alkatrészeket az SzK-5 höz.

B-csabi 5 napja Creative Commons License 12096

Ami felénk volt 2 darab azt sajnos 3 éve levágták a méhesbe sajnos,HMV-helyen tudtam 2 egy tanyában nem tudom meg vannak e még...

dutrancs 5 napja Creative Commons License 12095

Jogos a kérdés! Én pl. már nagyon régen láttam!

Rudolf Szilágyi 5 napja Creative Commons License 12094

Helló! Tud valaki Magyarországon nűködő képes állapotú szk6 os kombájnról?

levaizsi 6 napja Creative Commons License 12093

Előzmény: triplaharom (12092)
triplaharom okt. 14. Creative Commons License 12092

Azok amire én emléxem lehet hogy az utolsó példányok voltak. Tudok olyat ami

"Döcs Vippon" alvázra épült, de szintén MIA motoros volt. Több éve már hogy kérdeztem a "Mamikát" aki dolgozott az urával favágóként, azt mondta valahová messzire került el a gép. Szorgalmas, becsületes Cigány házaspár voltak.

Előzmény: Zemiator (12091)