Keresés

Részletes keresés

logoutx2 Creative Commons License 2009.01.16 0 0 14
Sziasztok!

Sagem My600 V mekkora memóriakártyával bővíthető?
norbi_02 Creative Commons License 2008.07.13 0 0 13
sziasztok!

van valakinek sagem MY511X ? kellene róla infó h mien, esetleges hibái
én most olyat készülök majd venni .. de egyenlőre nem beszerezhető a T.. betüs szolgáltatónál.

Redfulcrum Creative Commons License 2008.07.08 0 0 12
Sziasztok!
My v-56-os telefonom memoriáját szeretném bőviteni úgy, hogy a nem használt játékokat és a gyári beirt videot szeretném kitörölni. Milyen módja volna ennek?
pumukli.23 Creative Commons License 2008.04.28 0 0 11
Sziasztok!

Ma vettem egy egy Sagem MY411v-t.
Haverom Off motorolájához van fülhallgatocstlakozoja, amit alulra bedug, és gyakorlatilag egy 3,5 jack van a végén, amire bármilyen fülest rá lehet kötni...
Kérdésem az lenne, hogy a sagemekhez van e ilyen?
Ha igen mennyiért?
Köszi szépen! üdv
molnarjani44 Creative Commons License 2008.02.16 0 0 10
Szerintem meg egy nagy szar marka. Nekem speciel vezeték nélküli Sagem telefonom van (D30 T)és otvarszar az egesz. Ahogy egy haverom mondana: ha a Sagem gyart a francia hadseregnek, akkor nem kell felnunk a franciaktol. Vetekszik a dél koreai szarokkal(dolgoztam az ..-nek innen is vannak tapasztalataim).
ha van valakinek tapasztalata, akkor szoljon
tompysoft Creative Commons License 2008.01.11 0 0 9
Sziasztok!

Nekem egy Sagem My411Cv-m van, és nem tudom összehozni a Bluetooth-t a számítógéppel. Már több szoftvert kipróbáltam, a BlueSoleil-t ajánlották, de azzal sem működik. Nem látják egymást.

Mit tudtok javasolni?
dj.onil Creative Commons License 2007.08.25 0 0 7
Eladó egy Sagem my400V!
Töltövel,magyar leírással saját dobozában!
mp3 lejátszás,videófelvétel stb.!
érdeklődni: dj.onil@citromail.hu (ítt fórumon is lehet érdeklődni)
Irányár:8ezer FT
bpetike11 Creative Commons License 2006.12.28 0 0 5
Nekem myV55-m volt. Szerettem az árkategóriájában király, strapabíró, igaz a kijelző felett van egy védő üveg de az úgy van megcsinálva hogy a kijelző és aközött az üveg között van 2 mm, és nekem betört (a farmergatyámban hagytam és vki rálépett) de nem csak nekem hanem egyik ismerősömnek is.
love cat Creative Commons License 2006.09.12 0 0 4
köszi, a szemem rajta van a 2 oldalon. Írtam a Sagemnek is azt írták vissza 40 euroért tudnak nekem. Talán találok olcsóbban
Előzmény: Szorgos (3)
Szorgos Creative Commons License 2006.09.11 0 0 3
Nézz körül a Vaterán meg a Teszveszen. Ami nekem van az nem jó a Tiédhez. :(
Előzmény: love cat (2)
love cat Creative Commons License 2006.09.07 0 0 2

van valakinek ötlete hol tudnék venni a friss  sagem my400v telefonomhoz adatkábelt?

A boltban sajnos nem volt ahol a mobilt vettem ...

Szorgos Creative Commons License 2006.04.15 0 0 1
Milyen progival próbáltad? Nekem van Cell phone, Well Phone és a My pictures & sounds, nekem se akar kapcsolódni egyikkel sem. Csak azt nem értem, hogy akkor a sms és a telkönyv, hogy ment át a sz.gépre??
Előzmény: v_peti (0)
v_peti Creative Commons License 2006.04.14 0 0 0

Nekem 55-ösöm van, és az adatkábel a régi gépemmel nagy nehezen, az újjal meg egyáltalán nem akar együttműködni. (Nem jön létre a kapcsolat.)

 

Előzmény: Szorgos (-)
Szorgos Creative Commons License 2006.04.11 0 0 topiknyitó
Üdv, Mindenkinek!
van egy Sagem MyV56 telefonom és gond van a letöltéssel. Hátha valaki tudna segíteni nekem. Adatkábellel próbálkozom a telefonkönyvet és az sms-eket letölti a számítógépre, de a multimédiára azt írja ki, hogy " A műveletet nem támogatja a telefon".
Van valakinek ilyesfajta tapasztalata? Mit lehet tenni annak érdekében, hogy a képeket át tudjam tölteni a gépre?
A válaszokat előre is köszönöm!

Szorgos

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!