Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

voitokas Creative Commons License 17 órája 0 0 5176

Bocsánat a félreérthetőségért, de ki tudja lehet még egyszer ez is kelleni fog!

Előzmény: A "traktoros" (5174)
Etibi72 Creative Commons License 1 napja 0 0 5175

igen! Meg a központi zár is kattan 1-et!

Előzmény: francecoupe (5167)
A "traktoros" Creative Commons License 1 napja 0 0 5174

Üdv.

:" csomagtér tálca vagy burkolat (2.szint) kinek hogy tetszik hiányzik. "

Basszus, csomagtértálcát írtál, azért tettem be a képet + a 2 linket. 

Előzmény: voitokas (5173)
voitokas Creative Commons License 1 napja 0 0 5173

Köszönöm a fogadást, illetve a megnevezést. Igen ez lesz az....Igen én is elgondolkodom rajta, hogy szükségem lesz e rá egyáltalán. Csak most még mint külső szemlélő mindent észreveszek :)

Előzmény: almostevil (5171)
voitokas Creative Commons License 1 napja 0 0 5172

Szia, én a feliciámon egyszerűen tűvel (gombos tűvel) állítottam kedvem szerint. Szerintem ennél a típusnál is menne ez...

Előzmény: mr.tamasbiro (5169)
almostevil Creative Commons License 2 napja 0 0 5171

Üdv a csapatban Voitokas!

A szép magyar neve: flexiboard :)

Nekem megvan mindkettő, de ki is vettem és a gyári szőnyegekkel együtt szépen elpakoltam. Nekem nem hiányzik az elválasztó, legalábbis eddig még nem volt rá példa, hogy húúú de jó lenne ha betettem volna. Amúgy néha szoktam látni a jófogáson egy kettőt elvétve 15-20 eFt körül.

Üdv

Előzmény: voitokas (5168)
A "traktoros" Creative Commons License 2 napja 0 0 5170
Előzmény: voitokas (5168)
mr.tamasbiro Creative Commons License 2 napja 0 0 5169

Sziasztok.Van egy 2016-os Note és a szélvédő spriccelőt szeretném állítani csak nem tudom mivel lehetne egyszerűen.

Nem igazán látom,hogy mekkora lyuk van vagy mi.Feljebb kellene állítani mert az ablak feléig ér most spricli.

Ti mivel szoktátok?

voitokas Creative Commons License 3 napja 0 0 5168

Sziasztok,

Héten lettem egy 2007-es Note gazdája. Egyenlőre barátkozás, ismerkedés stádium....Egy viszont biztos: csomagtér tálca vagy burkolat (2.szint) kinek hogy tetszik hiányzik. Esetleg valaki tud kapcsolatot ilyesmire, vagy bontandó járművet? Köszönöm!

francecoupe Creative Commons License 3 napja 0 0 5167

Sziasztok!

Valaki már találkozott olyan problémával, hogy kormányt tekerve lekapcsol a világítás?

JohnNapier Creative Commons License 5 napja 0 0 5166

Pedig azt hittem, lemásolod nekem, és be is spiráloztatod. :-)

ok, majd megbeszéljük.

Előzmény: A "traktoros" (5165)
A "traktoros" Creative Commons License 5 napja 0 0 5165

Ment.  

(jó lenne lefénymásolni, beszkennelni, lefotózni oldalanként ...) 

De nem én,  

Előzmény: JohnNapier (5163)
JohnNapier Creative Commons License 5 napja 0 0 5164

A vezérmű láncos (1.4 benzin)?

Csereperiódus? (jó, tudom, mindenhol azt írják/mondják, hogy ez a fogalom lánc esetén értelmetlen...)

a helyi szervíz azt állítja, hogy a tapasztalatok szerint 130-180 e km között már kell.

Nem kevés ez egy láncostól??Mi a tisztelt Note-társak tapasztalata? 

mennyibe fáj? egyik helyen 16k, másik helyen 40k, utóbbi egy másik helyen 55k, ez elég nagy különbség (nekem) ...

JohnNapier Creative Commons License 6 napja 0 0 5163

Ok, menni fog, hébe-hóba járok Baján! 1-2 héten belül biztosan megyek (családlátogatás), majd előtte jelentkezem!

(jó lenne lefénymásolni, beszkennelni, lefotózni oldalanként ...)

Kösz!

JN

Előzmény: A "traktoros" (5161)
A "traktoros" Creative Commons License 6 napja 0 0 5162

Üdv.

Igen, elfér. Az ET- számot is nézni.Túl nagy eltérés nem igazán szerencsés.

Előzmény: kawabundás (5151)
A "traktoros" Creative Commons License 6 napja 0 0 5161

Esetleg Baja környékén személyesen?

Előzmény: JohnNapier (5158)
JohnNapier Creative Commons License 2018.01.15 0 0 5160

Én is nézegetem az acélfelniket, ez jó lehet, nem?

https://www.autoalkatresz.hu/auto-felni/gyari-acelfelni-3343-15x5-5-1949999

JohnNapier Creative Commons License 2018.01.15 0 0 5159

Köszönöm!

majd a Nissan szervízben megkeresik az okát, én nem babrálom, nem is igen van affinitásom az ilyesmihez. (no meg, ahogy említettem, még egy nyavalyás kezelésim sincs, pláne kapcs. rajz ... most tanulgatom a fedélzeti sz.gép beállításait, szép lassan rájövök mindenre, de még nincs vége :-) )

Előzmény: almostevil (5155)
JohnNapier Creative Commons License 2018.01.15 0 0 5158

BKK

Előzmény: A "traktoros" (5156)
A "traktoros" Creative Commons License 2018.01.14 0 0 5157

Üdv Mindenkinek.

Tudja esetleg valaki, hogy melyik ködlámpa beépítő keret kell a 2008-as E-11 1.4-es benzineshez? 

A "traktoros" Creative Commons License 2018.01.14 0 0 5156

Üdv.

Dunántúl,Tiszántúl, Duna- Tisza köze?  Melyik megye? Esetleg kölcsön.

Előzmény: JohnNapier (5153)
almostevil Creative Commons License 2018.01.13 0 0 5155

Szia!

Hát első körben az AIRBAG feliratú 10A-es biztosítékot ellenőrizd le.

Aztán, ha van rá lehetőséged és affinitásod, akkor az összes szenzor csatlakozóit érdemes megnézni, de ehhez már nem árt kapcsolási rajz, angol nyelvű letölthető pdf-ben.

Vagy elviszed egy olyan szerelőhöz, aki tud hibakódot olvasni és törölni.

Kérdés, hogy volt e törve a kocsi, mert ha igen, akkor előfordul, hogy hiába törlik a légzsák hibát, egy idő után újból égni fog, feltéve hogy valamit elcsesztek javításkor. Érdemes ezzel kezdeni.

13 db szenzort / modult számoltam meg, ami a NOTE SRS rendszerét kiszolgálja, ebből lehet bármelyik hibás, kontakthibás csatlakozású stb. Vannak autók, amelyeknél elég az ülést tologatni vagy az ővfeszítőt megrángatni, hogy a hiba elmúljon vagy legalább egy kis időre megszűnjön így legalább el lehet indulni valamin.

Akksicsere egyébként szokott furcsa dolgokat produkálni a NOTE rendszerében. Úgy vettem észre és a külföldi oldalakon is egyre gyakrabban találkozom BCM modul programhibával. A leggyakoribb a hátsó ködzárófény égvemaradása, indokolatlan hangjelzések, világítás problémák (nekem ilyen volt), volt akinek a rádiója bolondult meg emiatt és még sorolhatnám.

Legyen sok örömöd és minél kevesebb bosszússágod a kis Noteszkában :)

Előzmény: JohnNapier (5153)
JohnNapier Creative Commons License 2018.01.13 0 0 5154

Bocs: 2008/04 gyártású a kocsi.

JohnNapier Creative Commons License 2018.01.13 0 0 5153

Üdv mindenkinek!

Nissan Note 1.4 (benzin+LPG), pár napja van a tulajdonomban. Valószínűleg az elkövetkező időszakban sokat fogok kérdezni :-)

1. A műszerfalon kigyulladt egy jelzőlámpácska, légzsákra figyelmeztet. Mitől lehet? (amikor még próbaúton voltam a kereskedővel, természetesen nem égett ...)

Elvileg vadiúj aksi van benne, lehet, hogy az aksicsere miatt? levettem a sarut, visszaraktam, nem szűnt meg. Utasoldali légzsák kikapcs-visszakapcs, ettől sem aludt el ...

2. Honnan lehetne szerezni magyar nyelvű kézikönyvet az autóhoz? pdf is jó, de a neten nem találok semmit ...

JN

A "traktoros" Creative Commons License 2018.01.13 0 0 5152

Üdv.

https://www.gumidirekt.hu/felni/Nissan/Note.html  Úgy emlékszem az ET- 43 vagy 45 ?

kawabundás Creative Commons License 2018.01.12 0 0 5151

Üdv! Note tulajdonosok most veszek egy notit tudja valaki esetleg hogy a Renault lemez felni elfér-e a kerékjáratban aminek a mérete 15x6j ET40, vagy tud eseleg valaki hozzá való,használt lemez felniket? Előre is köszi 

Kawabundás 

almostevil Creative Commons License 2018.01.12 0 0 5150

Sajnos nincs fészbuk csoport, csak valami általános, összevont Nissan fan club.

Előzmény: Japánfan76 (5148)
bumer Creative Commons License 2018.01.12 0 0 5149

Sziasztok!

Van egy 2008-as 1,4-es Note-unk. Tegnap hirtelen felvillant az olajlámpa, s pár másodpercig csörgött-zörgött. A feleségem volt vele, állítása szerint épp, hogy ment vele utána még 2-300 métert, s leállította. 

Olajpumpára gyanakszunk, mivel a karter nem száraz, sőt az olajszint tökéletes. Indítás után kicsit csökken az olajszint a nívón ,tehát olyan, mintha dolgozna az olajszivattyú, de mégsem eleget szállít, mert a lámpa nem tűnik el.

Volt valakinek már hasonló tapasztalat? Elképzelhető, hogy az olajpumpa lánc szakadt? Valamint érdeklődnék, nincs-e véletlenül valaki birtokában az olajpumpa száma (gyári), mert a webshopok számára ismeretlen a termék. Milyen árban mozog egy ilyen mutatvány?

Köszönet előre is! 

Japánfan76 Creative Commons License 2018.01.11 0 0 5148

Üdvözlök mindenkit.!

Note tulajdonos lettem,(1.6 acenta 2007évj)

Érdeklődnék facebookos magyar nissan note csoport még nincs,

vagy csak én nem találtam?☺

A "traktoros" Creative Commons License 2018.01.09 0 0 5147

Üdv mindenkinek. Ha valakit esetleg érdekel. Független szerviz, munkadíjak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!