Keresés

Részletes keresés

Kiss G. Eszter Creative Commons License 2009.12.04 0 0 241
Ez pedig a masik topik amit fanyuvo nagyon keres!
Fine Tune Creative Commons License 2009.11.22 0 0 240
A "demokraták" romákat segítő intézkedései közül az egyik:

Az alkalmi és idénymunka adója 2010-től 40%.
england01 Creative Commons License 2009.11.22 0 0 239
-
geszthi Creative Commons License 2008.01.12 0 0 236
Most meg azert vadoljak Gyurcsanyt masik topikban, hogy a romakat nem bunteti es az eroszak elszabadult.

Agyrem!
Előzmény: qncogi (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.05 0 0 235

Természetesen hazudsz. Ha visszaolvasod itt van, hogy miről beszélt Gyurcsány, a nyitóban a hír, a szeánszain pedig a rasszista idolotok mocska.

Úgy szeretem, amikor a szavazóbázis elvesztéséről és más egyebekről hablatyoltok és ezzel gondoljátok negligálni a resszista kis mininapóleonotok mocskát.

Nem baj, lényeg "szertünk viktor" felíratú tábláitok fényezése, de sajnos ismét kevesen lesztek.

 

Előzmény: solidstate (234)
solidstate Creative Commons License 2006.04.04 0 0 234

 

Kunci, kérd a modikat, hogy a címet modosítsák "A rasszista Gyurcsány ijesztgeti a romákat" -ra!

 

Ti itt mélyrepülésben estek neki Orbánnak, mintha az ominózus mondat tőle eredne.

Ő csak szóvá tette a kormányfő ujabb, katasztrofális elszólását.

Tépheted nyugodtan a szád, a maszop Gy. hülyesége miatt elvesztette a roma, potenciálisan maszopbarát szavazóbázis 80%-át.

 

Hiába próbáljátok vasvillával átdobálni a fekáliát a kerítésen a másik oldalra.

Az a tiétek marad.

geszthi Creative Commons License 2006.04.04 0 0 233
"ez csak a jobboldali miniszterelnök-jelölt mocskos kis kísérlete."

Nem az. Orban egyszeruen csak magabol indult ki (= hogy o mit tenne a cigany gyerekekkel....vesd Orban otlete a CSP elertektelenitese/nem emelese es az iskolaba jarashoz kotese okan. No vajh kik ellen is ment?! )
Előzmény: qncogi (221)
Röné Creative Commons License 2006.04.04 0 0 232
Ja, Gandhi Gimnázium, mint megoldás.

Oszt olvasgatod-é az odajáró cigányok meséit a jóságos, féhr nők fejét levágó cigányokról és a gonosz, ezt kiderítő rendőrökről?

Remek kis intézmény, de én inkább vmi mást találnék ki helyette.


Előzmény: rraabbiiddaa (231)
rraabbiiddaa Creative Commons License 2006.04.04 0 0 231
Ez az elgondolás, amit Gyurcsány előadott nem igazán működőképes, illetve bizonyos keretek között lehet vele kezdeni valamit.
Egészen pici gyerekeknél nem alkalmazható (ovi, alsó tagozat), felső tagozatban lehet esetleg kezdeni vele valamit, középiskolai szinten meg egyenesen áldásos lenne egy bentlakásos kollégiumi rendszer.
De, létre kellene hozni a pécsi Gandhi Gimnázium mellett még jónéhány nemzetiségi középiskolát bentlakásos kollégiummal. Ez nálunk már 15 éve működik olyannyira, hogy országos szinten is egy jó közepes szintű gimnáziumnak felel meg, ahonnan a roma fiatalok simán tovább tudnak tanulni.
A romákkal a nagyobb probláma az idősebbekkel van, akik már képtelenek váltani, munka nincs, szakma nincs a kezükben.
qncogi Creative Commons License 2006.04.04 0 0 230

Nem. A rasszistázást én találtam ki, mert mérges voltam a Pásztorral történtek miatt (aki ugye nyílvánvalóan nem antiszemita és az mszp en bloc főleg nem az, de dajcskovacspál erről hablatyolt, közvetlen Gyurcsány (szintén alaptalan) nácizása után).

 

Szerintem ugyanazt. Nem csapták le ezt, a mai fityesz költségvetés emlegetését (friss), a server-feltörést (adatlopást), a zsarolásból se lett igazi balhé, naponta van valami amire reagálni lehetne.

 

Most nyílván viccelsz. Gyurcsány beszédében talán nem is volt egy vezénylő tábornoknál több, Hillernél volt mikola (ez kihagyhatatlan). A rasszista beszédje gyakorlatilag végig komcsizás volt, a múlttal való ijesztgetés, a szobrozás, a luxuslimuzin, az ezeknek kiemelése a nem hagyjuk résznél, stb. Gyakorlatilag nem is szólt a jövőről, szemben gyurcsányéval amiben ez volt a fő vonulat. (A végén a szeressük a szocikat is című orbányi rész említést se érdemek, ez olyan, mint a mai nem mutogatók, de a fidesz mondatai). A többi megszólaló (mszp - Nádas (némi mikola) , fityesz - kerényi, szentmihályi  között is minőségi különbség van/volt. Nádasnál humor (nem nagyon jó), a másik oldalon gyülölet. Fújolás is több volt a fityesz gyűlésen.

 

--

 

No ez már érdekes. lehet, hogy veszítenének, de én nem tartom rossz ötletnek. A kollégiumokban nevelkedettek (feleségem is onnan tanult) sok mindent megtanulnak, amit más nem. Ha pedig a szegénység is bizonyos fokig leküzdhető vele - miért ne? Természetesen nem gettóról és erőszakos elvételről van szó.

 

Előzmény: Létszámfeletti (229)
Létszámfeletti Creative Commons License 2006.04.04 0 0 229

Mondjuk nem rasszistázták le, "csak" ezt a gettós elvételt próbálták a nyakába varrni.

Ja, erre az "apró" különbségre legyél figyelemmel a továbbiakban

 

Egyébként nem jellemző a "lecsapás".

Nem? Ugyanazt a kampányt figyeljük? Még olyanokat is lecsapnak a baloldalon, amiért majd perrel kell felelni (Nyakó)

 

ja, és nem akarják nagyon az ellenfelet mocskolni, ez a különbség élesen benne volt a 7végi két beszéd különbségében.

Tényleg nem ugyanazt látjuk. Az MSZP-gyűlésen jóval többször hangzott el a Fidesz szó, mint fordítva.

 

 

Szerintem meg azért nem erőltetik a kérdés tisztázását, mert nagyon jól érzik a baloldalon, hogy ezzel az ötlettel komoly szavazatmennyiséget veszítenének el, főleg a liberális oldalon.

Előzmény: qncogi (228)
qncogi Creative Commons License 2006.04.04 0 0 228

Igen, igazad van. Én is meglepődtem, hogy nem reagáltak rá. Mondjuk nem rasszistázták le, "csak" ezt a gettós elvételt próbálták a nyakába varrni. Szerintem még reagálni fognak.

Egyébként nem jellemző a "lecsapás". Egyedül a mikola féle ziccert nem lehetett kihagyni, a többit kihagyták, pedig lett volna még. Szvsz van egy forgatókönyvük és attól nem akarnak eltérni. ja, és nem akarják nagyon az ellenfelet mocskolni, ez a különbség élesen benne volt a 7végi két beszéd különbségében.

Nem, nem érzek mást.

 

Előzmény: Létszámfeletti (227)
Létszámfeletti Creative Commons License 2006.04.04 0 0 227

Nem vagyok megelégedve ezzel a válasszal. Ha engem ok nélkül lerasszistáznak a választási kampányban, akkor kíméletlenül elégtételt követelek, Mikola-féle kampányfilmet csinlálok. Az MSZP nem arról híres, hogy ilyen ziccereket kihagy, bármit hibázik az ellenfél, legalább sajtónyilatkozatban csapnak le.

 

Nem érzed úgy, hogy esetleg más, komolyabb okok húzódnak meg a hallgatás hátterében?

Előzmény: qncogi (226)
qncogi Creative Commons License 2006.04.04 0 0 226

Mert az ötlete elvetették, amiről Gyurcsány beszélt és nem gondolták, hogy a rasszista orbányi szemét módon ki fogja forgatni. Gondolom.

Meg mert bénák, erre se csaptak le, mint nem tették ezt más esetekben se, amikor tehették volna.

 

Előzmény: Létszámfeletti (224)
qncogi Creative Commons License 2006.04.04 0 0 225
MIért is hazudod, hogy Gyurcsány gettókról beszélt vagy egyáltalán cigány gyerekek elvételéről?
Előzmény: evil1023 (223)
Létszámfeletti Creative Commons License 2006.04.03 0 0 224

Két kérdésem lenne

 

Gyurcsány vagy bárki más a szocik közül tiltakozott-e az ellen, hogy azt a mondatot, amelyben a szegény gyerekek elvételéről szól, többen is a romákra értelmezték.

Ha nem, miért nem?

 

 

evil1023 Creative Commons License 2006.04.03 0 0 223
De a gettósítás nem eurokonform. Ezzel az ötlettel Gyurcsi sem volt az.
Előzmény: Röné (222)
Röné Creative Commons License 2006.04.03 0 0 222
Miért baj, ha kivesszük őket a bűnöző környezetükből és megpróbáljuk őket a civilizációra szoktatni?

Kezdhetjük mondjuk a szappan használatánál.

Mondjuk Gyucsi kaphatott volna nálam egy piros pontot, ha kiáll eme ügy mellett.

qncogi Creative Commons License 2006.04.03 0 0 221

Hazudsz. De nem baj, kínodban ezt is  elnézem neked.

 

Gyurcsány erről beszélt:

http://www.demos.hu/Sajto/Rolunk?&news_id=48&page=details&newsprint=I

 

A szegénység és a munkanélküliség generációs láncát akarja megszakitani.
Ezt úgy kiforgatni, hogy a romák gyerekeit akarja elvenni és gettóba zárni - ez csak a jobboldali miniszterelnök-jelölt mocskos kis kísérlete.

 

 

Előzmény: evil1023 (219)
qncogi Creative Commons License 2006.04.03 0 0 220
Ezt annak címezd aki cigányozta a rasszista idolt.
Előzmény: Röné (218)
evil1023 Creative Commons License 2006.04.03 0 0 219

Cincoginak nem tetszik, hogy Orbáncs lebuktatta Gyurcsibohócot, aki el akarja venni a romák gyerekeit,és úgy próbálja ellensúlyozni, hogy minden hsz-ba beleírja hogy rasszista! :)

Előzmény: Röné (216)
Röné Creative Commons License 2006.04.03 0 0 218
A haladó, baloldali, orsósozó értelmiséget sem, hála Istennek. :)

Előzmény: qncogi (217)
qncogi Creative Commons License 2006.04.03 0 0 217
Kicsit kellemetlen, egyébként semmi. Látod, orbányit se zavarja.:)
Előzmény: Röné (216)
Röné Creative Commons License 2006.04.03 0 0 216
Mi a baj a rasszizmussal, egyébként? :)
qncogi Creative Commons License 2006.04.03 0 0 215
Nem kicsiember. Ezt először nektek bizonyítani kellene. De nem tudtátok és most se tudjátok, hisz a rasszista orbányi fenyegette ezzel a romákat, szemét módon kiforgatva Gyurcsány szavait.
Előzmény: evil1023 (214)
evil1023 Creative Commons License 2006.04.03 0 0 214

Nade ha Gyurcsibohóc akarja gettóba zárni a romákat, és elvenni tőlük a gyerekeiket, akkor ő a rasszista, ez még neked is tiszta kell legyen.

És ha még ezerszer irod le hogy rasszista, akkor is az lesz az, aki el akarja venni a romáktól a gyerekeiket. Az pedig Gyurcsibohóc!

Igen, igen!

Előzmény: qncogi (213)
qncogi Creative Commons License 2006.04.03 0 0 213

Ne csak a sajátjaidat olvasd, a nálad okosabbak által írottakat is. (az összes többit)

A rasszista hétvégi szánalmas kis felolvasásáról pedig szánalomból nem beszélek neked.

(csak azt a szemétségét tudnám feledni amit a romák ijesztgetésével művel(t), még talán ellenfélnek is tekinthetné őt Gyurcsány)

Előzmény: evil1023 (212)
evil1023 Creative Commons License 2006.04.03 0 0 212

Csak egy pukkadozó hülyegyereket láttam, aki nem bírja megemészteni, hogy Orbán szétszakította a Papírtigrist.

Előzmény: qncogi (211)
qncogi Creative Commons License 2006.04.03 0 0 211
Szemét módon hazudsz kicsiember. Kérdés, hogy pénzért teszed-e (nem hiszem) vagy merő ostobaságból (ezt hiszem). OLvasd vissza  atopicot és akkor talán még számodra is kiderül, hogy a rasszista, zselézett hajú orbányitok milyen szemét eszzközöket alkalmaz. Persze nektek megfelel, egyébként ez rendjén is van, kell egy vesztes is.
Előzmény: evil1023 (210)
evil1023 Creative Commons License 2006.04.03 0 0 210
Látom nem bírod megemészteni a Papírszobor elszólását, hogy hogyan akarja megoldani ő a cigánykérdést. Pedig hozzászokhattunk már az elszólásaihoz! :)
Előzmény: qncogi (209)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!