Keresés

Részletes keresés

kispalya_ Creative Commons License 2018.01.08 0 0 1531

Sziasztok,

februarban utazunk Olaszorszagba parommal es ha minden a terv szerint alakul 6 honapot (februar-julius) fogunk eltolteni Veronaban. Mindkettonknek megvan mar a munkaja, de szallasunk meg nincs.

Segitseget szeretnek kerni a kovetkezokben:

- Amennyiben magyar rendszamos autoval/motorral utazunk ki, kell-e barmilyen honositas, engedely a huzamosabb kinti hasznalathoz?

- Tud-e esetleg valaki megbizhato szallasadot/szallast a Veronai Egyetemi Klinika (AOUIV) kozeleben? Igazabol barhol jo lenne a varosban, a lenyeg, hogy legyen egy sajat lakas es ne verjenek at a szerzodessel.

- Mire erdemes mar jo elore figyelni, amit nem igazan szoktak emliteni a kapcsolodo blogok/cikkek?

Szivesen beszelgetnek mar kint elokkel (akar telefonon is), hogy minel jobban felkeszulhessunk.

Elore is koszonom.

jogomvan.hu (X) 2017.09.30 0 0 1530

Budapesti és országos jogi segítség külföldön élő, dolgozó magyarok részére is. www.jogomvan.hu

Kürtős.kalács Creative Commons License 2017.07.23 0 0 1529

Szia,

Mi egy családi vállalkozásként kürtős kalács készítésével foglalkozunk. Olaszországi munkavégzéshez keresünk olasz nyelvtudású munkatársat. Ami számunkra fontos az a stabil munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőség és a nyelvtudás. Mi a munkát betanítjuk,nem túl ördöngős de elég összetett folyamat. A munkavégzés szeptemberben és októberben minden hétvégén lenne Olaszország különböző városaiban ugyanis egy vándor vásárhoz csatlakoztunk. Illetve nov.25-január6-ig Roveretoban a karácsonyi vásáron leszünk.Ha esetleg tudnál valakit akit érdekelne a lehetőség kérlek szólj, illetve írjon a k.kalacs1@gmail.com e-mail címre, vagy hívjon a 0036 706683414 számon.

Lèl Creative Commons License 2016.12.12 0 0 1526

Valaki tudna ajanlani egy olasz-magyar, magyar-olasz tanart Gorizia, Monfalcone, esetleg Udine haromszogben szombatonkent? Vagy valami otlet, hogyan sajatithatnam el melyebben a nyelvet? Tanfolyamra csak nyaron van idom, mivel dolgozom.

kitty 2000 Creative Commons License 2016.12.04 0 0 1525

hello

Sono Kitti di ungaria

bello idea aprire un bar come tu dicci..

io lavoro barista ora in italia ma vorrebbe essere in ungaria e aprire un piccolo bar 

she vuoi cisentiamo? ciao

Előzmény: DonPieroOlasz (1497)
Order of Hermes Creative Commons License 2016.11.30 0 1 1524

Szerintem első lépésként egy magyartanárt lenne érdemes megkeresni.

Előzmény: Norbert987 (1523)
Norbert987 Creative Commons License 2016.11.30 0 0 1523

Sziasztok tudna-e valaki segiteni cég alapításában (olaszországba)???

Üzlet helyiséget szeretnek berelni tengerparti Jesolo

Segitseguket előre is köszönöm Tisztelt:norbert

norbiszy @freemail.hu

Dzsosi Creative Commons License 2016.11.07 0 0 1520

lakóautós utazásoknak nagy hagyománya van olaszban  és kialakultak erre klubok is  akik különböző összejöveteleket rendeznek kempingekben.

Előzmény: edith.italia (1517)
kerteszlala Creative Commons License 2016.11.07 0 0 1519

Sziasztok..:)  segítséget szeretnék kérni...kertészettel foglalkozom, és gépesíteni szeretnék...sajnos olaszul nem tudok. Nézegettem a subito használt cikk oldalt, és fantasztikus mezőgazdasági kisgép ajánlatra találtam...valószínűnek tartom, hogy több városban is tartanak használt mezőgazdasági gép vásárt, ha igen, akkor tud-e nekem valaki abban segíteni, hogy küld egy linket, amin ezek a vásárok szerepelnek... ami kifejezetten érdekelne : egytengelyes kis traktor talajmaróval (motocoltivator), ill. szintén egytengelyes kis traktor utáni rotoreg (nem találtam olasz megfelelőjét). Előre is köszönöm a segítségeteket, üdv lala

Dzsosi Creative Commons License 2016.11.02 0 0 1516

Sziasztok! Olaszországban keresünk lakóautóklubot Szilveszterre. Elöre is köszi ha valakinek van infója.

pigabi Creative Commons License 2016.08.21 0 0 1515

Ez engem is érdekelne, mert tényleg nem találtam én sem értelmes oldalt, ahol keresni lehet. Nagyjából nekem is hasonlóak a paramétereim.

Előzmény: Dius1976 (1512)
Kék Cinege Creative Commons License 2016.08.10 0 0 1514

Sziasztok olaszországi magyarok!

A segítségeteket szeretném kérni: Csíkszentmihályi Mihály Flow című könyvét szeretném megszerezni olaszul. Bármilyen formában jó: könyv, antikváros könyv, valamilyen Porto recanati környékén lévő könyvtár, vagy pdf/ebook... Azért nem tudok ezeknek utánanézni, mert Magyarországon élek és sajnos olaszul sem tudok. Egy barátomnak szeretném ajándékba adni. Ha bármilyen ötletetek/javaslatotok van, szívesen fogadom, vagy ha rágugliztok a helyi/környéki könyvtárra/elmondjátok, hogyan tegyem, nagyon örülök neki! Köszönöm, sok szerencsét!

Kékcinke

84 Creative Commons License 2016.08.07 0 0 1513

Helyi rendorseg, valoszinuleg kipostazzak az autotulajdonos cimere. Mivel a gyorshajtasokat is elkuldik mar manapsag. Ha veletlen nem, akkor ha legkozelebb mesz Olaszorszagba uazzal az autoval, es rendszammal, es megallitanak kozuti ellenorzes alkalmaval, akkor lesz lehetoseged kifizetni... :-) Reklamalni? Felesleges, es nem is ingyenes. Rengeteg herce-hurca, utanajaras. Ha kint elsz talan erdemes megprobalni, ha nem felejtos. Pl.:ki tetted az elakadas jelzo haromszoget? Biztos alaposan korbe fenykepeztek az autodat, meroszalaggal is, stb. Amugy azon a kornyeken 8 € egesz napra a parkolas... Vagy vannak a tarcsas parkolok, ahol egy-ket-vagy negy orankent eleg a parkolotarcsat utana forgatni... Az ilyen nyaralo ovezetekben kulonosen az ilyen szabalytalansagokra utaznak a helyi vaganyok.fokozottan ellenorzik a parkolast. Pl.:ahol tabla nem tiltja megallsz mondjuk a sarkon. Jonnek a helyi vagyanyok, elo a meroszalag es ha nem voltal szabalyos, mar hagyjak is a meglepit...

Előzmény: BoxerFalo (1511)
Dius1976 Creative Commons License 2016.07.24 0 0 1512

Sziasztok! Olaszorszagban szeretnek dolgozni negyvenes no vagyok alap olasz nyelvtudassal. Esetleg tudna valaki valami tippet hol lehet allast talalni? Koszonom. Itt a neten hiaba keresek ra ertelmes allashirdetest olaszorszagban nem talaltam. 

BoxerFalo Creative Commons License 2016.07.17 0 0 1511

Bocsánat, hogy ide írok, de hátha tud valaki tanácsot adni az alábbi ügyben:

Sziasztok! 6 napig nyaraltunk Lido di Jesolo-ban egy olcsó szálláson. Az utolsó napon kicsekkolás után az addigi parkolóhelyemet elfoglalták, így a padkán áltam meg egy rövid időre az út és egy kukoricatábla között.

Mire visszaértünk a kocsihoz, egy 260 Eur! büntetési csekk volt rátéve a szélvédőre, amit a helyi Corpi di Polizia Locale állított ki. Reklamálni próbáltam, de szombat délután senkivel sem tudtunk beszélni, így hazajöttünk.

Kérdéseim:

Érdemes-e reklamálnom műszaki hibára hivatkozva?

Polizia Locale sima rendőrség vagy önkormányzati parkolási csoport?

Ha nem fizetek, behajthatják-e? 

Mit tegyek?

Azt olvastam, hogy az Eucaris adatcsere adatbázist nem használhatják a külföldi hatóságok parkolási és útdíj ügyekben!

Köszönöm a hozzászólásokat!

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.10 0 0 1510

Sziasztok !

Érdeklődni szeretnék ,van e köztetek olyan aki lakcim szolgáltatással foglalkozik? 

Ahol jelenleg lakom itt nem engedelyezett es szeretnek bejelentkezni mar valahova.

Elore is köszönöm !

szaszusnyik Creative Commons License 2016.07.02 0 0 1509

Sziasztok!

Észak Olaszországban, (de az sem baj ha délebre van) még mindig keresek cnc forgácsolói állást, vagy esetleg tud valaki valamilyen oldat ahol a kinti munkákat lehet böngészni?

Köszönöm a segítséget!

Üdv.: Gábor

kanadaii Creative Commons License 2016.07.02 0 0 1508

Sziasztok, keresek olaszországi almaszüretelésre munkalehetőséget. 25 év , jófizikum, angol alap, német kezdő nyelvtudás adott. kérem aki tud segíteni vagy tud olyan címet ahol komolyabban tudnék utána nézni az segítsen.
Köszönöm szépen.

pufi8505 Creative Commons License 2016.07.02 0 0 1507

sziasztok!

Valaki lakik Velence környékén? :)

Hazatero2016 Creative Commons License 2016.06.27 0 0 1506

Tisztelt Fórumozók!

Augusztus 15. és 20. között a százhalombattai Hamvas Béla Városi Könyvtár ad otthont a Hazatérő mesetábornak, amelynek célja, hogy a határon túl élő magyar gyermekekkel, az ő korosztályukra (8-12 év közöttiek) hangolva, a népmesék keretébe foglalva ismertesse meg a magyar hagyományokat.

Amennyiben érdekli Önöket a lehetőség, további információkat a hazatero2016@gmail.com e-mail.címen, vagy a +3623355727 telefonszámon kérhetnek.

Zsuzsanna Amália Németh Creative Commons License 2016.06.26 0 1 1505

Keresek Olasz anyanyelvü személyt aki segitene a nyelv elsajátitásában.

Elkezdtem tanulni az Olasz nyelvet és nagy segitdég lenne ha jelentkezne

egy hozzán hasonló kórú/64 év/

Segitséget megköszönöm.Zsuzsanna

Fazekas Tamás Creative Commons License 2016.06.06 0 0 1504

Üdvözöllek. Szeretném összegyűjteni az ország pénzérméit .1,2,5,10,20,50 cent, és 1,2 euró.Szeretném megkérdezni, hogy tudna nekem segíteni ebben valaki?Ha tudsz küldeni bármilyen érmét, amit Olaszország  bocsátott ki, azt megköszönném.Minden országból szeretném összegyűjteni a sorozatokat.Mivel nincs sok pénzem, hogy megvegyem a sorozatokat, ezért kérek segítséget.Ha az emberek jólelkűek akkor talán segítenek nekem ebben.Remélem sikerrel járok.
Várom válaszodat.
Tisztelettel,Tamas Fazekas Magyarország

M.Edith061 Creative Commons License 2016.06.05 0 0 1503

Észak-Kelet Olaszországban Veneto és Friuli Venezia Giulia tartományokban tolmácsolást, forditást, ügyintézést vállalok magyar cégeknek, magánszemélyeknek, minden témakörben, nagy gyakorlattal.  

Mail:  edith.m.italy@gmail.com  Tel:  +39.327.9549100

Csillus... Creative Commons License 2016.05.10 0 0 1502

Sziasztok!Olaszorszàgban dolgozó kisgyermeknevelő kollegákkal szeretném felvenni a kapcsolatot!!!

Valaki esetleg????

Köszönöm :) 

szaszusnyik Creative Commons License 2016.04.22 0 0 1501

Szia!

Köszi szépen. 😃

Előzmény: No720 (1500)
No720 Creative Commons License 2016.04.21 0 0 1500
Előzmény: szaszusnyik (1498)
Szatuszatu Creative Commons License 2016.04.21 0 0 1499

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy van-e itt olyan ember aki vállalja hogy egy Magyarországon lévő légterelőket gyártó cég külkereskedelmi partnereinek a koordinátora legyen?! Nem sok kell hozzá csak egy megbízható nyelvtudás és számítógépes ismeretek (alapszintű).

:) :) :)

szaszusnyik Creative Commons License 2016.04.20 0 0 1498

Sziasztok!

Észak Olaszországban, (de az sem baj ha délebre van) keresek cnc forgácsolói állást, vagy esetleg tud valaki valamilyen oldat ahol a kinti munkákat lehet böngészni?

Köszönöm a segítséget!

Üdv.: Gábor

DonPieroOlasz Creative Commons License 2016.04.05 0 0 1497

Helló
Bin Don Piero olaszok
Keresem a szép magyar
komoly barátnője
Kérjük, jelentse a fotó
mirto@web.de
vagy Viber: 0039-33-83-28-98-40

Üdvözlet

don Piero Olasz

Szeretnék Magyarországon
egy spagehtti zene tánc és a zene nyitott Bistro
aki azt akarja, hogy segítsen nekem .. ??

mariszka1 Creative Commons License 2016.03.23 0 0 1496

Sziasztok :)

Nyáron szeretnék egy hónapot Olaszországban dolgozni és ehhez szeretnék segítséget kérni :) Angolul középszinten beszélek, olaszul társalgási szinten és szeretném az olasz tudásomat fejleszteni  és úgy vélem ehhez ez egy remek lehetőség lenne. Jó volna ha a munka szállással is járna.

A segítséget előre is köszönöm :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!