Keresés

Részletes keresés

tutimagantanar Creative Commons License 2023.05.03 0 0 46

Angol magántanárt keresel?

Nézz szét a TUTI magántanár-közvetítőn: https://tutimagantanar.hu/angoltanar

Válassz több mint 100 angoltanár közül.

Egyszerű, gyors, ingyenes tanárkeresés regisztráció nélkül. :)

Vasslady Creative Commons License 2020.07.08 0 0 43

Sziasztok! Komplett nyelvtanfolyamokat keresek, önállóan szeretnék tanulni. A B2-es szintem már megkopott szeretném frissíteni. 

Valaki ismeri a komplett Pons-os nyelvtanfolyamokat? https://pons.hu/bolt/pons/pons-nyelvtanfolyam-haladoknak-angol/

 

Tudnátok véleményt mondani? Érdemes megvenni? 

 

tutimagantanar (X) 2017.08.30 0 0 42

Sziasztok!

 

Ha angol magántanárt kerestek, nézzetek szét a TUTI magántanár-közvetítőn:

 

www.tutimagantanar.hu

 

Egyszerűen, gyorsan, ingyenesen, regisztráció nélkül lehet tanárt keresni az oldalon. 

 

 

katonafull Creative Commons License 2015.12.07 0 0 39

Miféle új nyelviktató rendszerről van szó?

Előzmény: Hajduk Zsuzsa (35)
gaborkasa Creative Commons License 2014.09.26 0 0 38

Sziasztok!

 

Mostanában nagyon belevetettem magam az angol tanulásba és keresem a különböző módszereket amivel fejleszthetném magamat. Olvasok több tanácsadó könyvet és az egyikből kaptam egy ötletet, hogy írjak idegennyelvű blogot (ő úgy nevezte, hogy nyelvi naplót). Arra szeretnélek kérni benneteket, hogy segítsetek a tanulásban és ha van kedvetek olvassátok a cikkeimet és javítsátok a hibáimat.

 

Előre is köszönöm segítségetek.

 

A blogom címe: http://myenglishwingbeat.wordpress.com/

Plus Size Creative Commons License 2013.04.24 0 0 37

 

Sziasztok!
16 órás nyelvtanfolyam átadó.
Vettem 20 alkalom nyelvleckét a klinikák nyelvlabortól, 4et felhasználtam belőle, de egy orvosi műhiba miatt beteg lettem, és a többit eladnám.
Egyeztettem a tulajjal, átadhatom, náluk Pesten lejárható, angol, német, spanyol nyelven is.
A fennmaradt óráknak 57.600.- lenne a teljes ára, én 40.000.- t szeretnék kapni érte.

Akit érdekel, írjon, köszi.

 

roliii86 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 36

Sziasztok!

 

Tudna nekem valaki húsvétról angollul leírást küldeni?

 

Köszönöm :)

Hajduk Zsuzsa Creative Commons License 2013.04.12 0 0 35

Aki szeretné a szókincsét gyorsan és hatékonyan bővíteni, az feltétlenül próbálja ki ezt az új nyelvoktató rendszert. Tudsz benne saját magdnak szavakat összeállítani., de emailbe lehet kérni tematikusan összeállított szavakat is. Ilyen például az alapfokú, vagy középfokú szókincs, de egyébb témában is vannak tematikusan összeállított szócsoportok.

Ingyenesen kipróbálható. Ha érdekel dobj egy emailt a hajdukzsuzsa@windowslive.com email címre.

torrente79 Creative Commons License 2013.03.15 0 0 34

Sziasztok!

Ismeri valaki a RELAXA-t?

Általában nem hiszek a csodákban, de a múltkor Makarával láttam egy riportot és elkezdett érdekelni a dolog.

Olyan "referencia" embert keresek, akinek van ilyen irányú nyelvtanulási tapasztalata.

Működik?

Köszi

T

csók x csók Creative Commons License 2013.02.10 0 0 33

Nem etetsz meg azzal hogy 3 hónap alatt meg lehet tanulni tisztességesen angolul.

 

Ez számomra vitán felül áll.

Előzmény: Törölt nick (32)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.21 0 0 32

Hát, ahogy 'ti' tanulhattok, .. úgy biztos. :)

 

 

Előzmény: csók x csók (31)
csók x csók Creative Commons License 2013.01.20 0 0 31

mondjuk takarítónőnek tényleg ok 3 hónap

Előzmény: Törölt nick (30)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.20 0 0 30

Egyébként ne hidd el annak, aki javasolja, hogy 3 hónap alatt megtanulsz angolul. Ahhoz rettenetesen jó nyelvérzék és mondjuk 30 évvel fiatalabb életkor kellene, mint a tiéd. Átlagos nyelvérzékkel inkább 3 év az a 3 hónap

 

Ugyan miért ne higgye el? 

Én magam sem szántam rá többet. Ha dolgozni szeretne nyugaton, akkor a három havi előtanulmány éppen elégséges, a tudását meg felfejleszti a megfelelő szintre odakint.

'Rettenetesen jó' nyelvérzékkel meg elég másfél hónap is. Pláne, hogy az angol a legkönnyebben tanulható nyelv. 

Azt meg végképp nem tudom honnan veszed, hogy a kérdezőnek nincs nyelvérzéke?

 

Most, január 8.-án kezdtem el románul tanulni és már 800 fölött van a szókincsem és a grammatika is kezd világossá válni (értem ez alatt pl., hogy - nem túl argós - ujságcikkeket silabizálgatok, eredményesen), holott az eddig eltelt 12 napból csak kilenc napot  tanultam.

 

Ja, és mind az angolt, mind a románt totál egyedül tanultam/tanulom, bármiféle segitség nélkül.

 

Előzmény: Géniusz Lóci (12)
filmes74 Creative Commons License 2013.01.17 0 0 29

Online Angol nyelvtanulás 3000 (hangos) mondat segítségével (folyamatosan bővülő). 

Gyakorlat orientált és a szintednek megfelelően használhatod a programot. Az adott idő alatt korlátlanul és bármikor használhatod. 

www.szinesnyelv.hu 

Törölt nick Creative Commons License 2010.05.05 0 0 26
a tipikus lehúzós-sztájl honlapdizájn :D
sagigabcsikaLKL Creative Commons License 2010.05.05 0 0 25
3 hónap?

nem 3 nap? :)
zolee222 Creative Commons License 2010.03.07 0 0 24
TANULD MEG AZ ANGOL NYELVTANT 3 HÓNAP ALATT!!<a href=http://86m4q5i5i5u2x244i554e5u5z344.netklikk.net>Tanuld meg az angol nyelvtant 3 hónap alatt!!</a>
moldiko Creative Commons License 2008.08.06 0 0 22

Sziasztok!

Eladó villám angol (Dialóg 1-5, 6-10, 11-15, 16-20) nyelvköny
és hanganyag CD-n.  Irányára 8000 Ft, vagy külön külön 2000 Ft/könyv és CD. Édr: moldiko@freemail.hu

smithi1979 Creative Commons License 2008.07.28 0 0 21

 k

 

ar

smithi1979 Creative Commons License 2008.07.28 0 0 20

Sziasztok!

 

Eladó egy villám angol és egy villám német relax DIALOG nyelvoktató csomag,külön külön is.

A villám angol 32 kazettából és 4 tankönyvből áll.Alig használt!Ára:28000Ft+postaköltség.Bolti ára,39200Ft!A villám német 28 kazettából és 4 tankönyvből áll.Keveset használt!Ára 26000Ft+postaköltség.Bolti ára szintén 39200Ft!Ha mindkettőt megveszed állom a postaköltséget!Ha valakit érdekel hívjon a 203934566-os számon Üdv

 

 

http://www.relaxa.hu/html/villam_angol.htm

 

http://www.relaxa.hu/html/villam_nemet.htm

freyya Creative Commons License 2008.07.13 0 0 19
Meg lehet tanulni egyedül bármit. Én németül tanultam meg 7 hónap alatt Origo-s középfokú nyelvvizsgára. És még csak nem is valamiféle csodamódszerrel, egyszerűen végigtanultam először a gimis könyveket, aztán meg a Tanuljunk nyelveket sorozatot. Igaz, tanultam vagy 8-10 órát naponta. Rá voltam kényszerítve, mert nem tudtam az angol mellé másik szakot kitalálni, ami érdekelt volna (90-ben még csak szakpárokra lehetett felvételizni), az osztályfőnököm meg, aki az angolt tanította nekünk, de németes is volt, nem volt hajlandó foglalkozni velem, mert hogy úgyis képtelenség alig másfél év alatt felvételi szintre megtanulni egy nyelvet. Mikor negyedik gimi őszén bemutattam neki a középfokúmat, mindjárt megváltozott a véleménye. A felvételire már ő készített fel.
Előzmény: Taira (17)
freyya Creative Commons License 2008.07.13 0 0 18
Egyszer belehallgattunk, lazításnak nagyon jó, sikítasz a röhögéstől. Az "iskolába megyek" mondatot pl. úgy fordítja magyarral, hogy "én vagyok menő ba iskola". És végig ebben a stílusban nyomatja.
Előzmény: tt65 (16)
Taira Creative Commons License 2008.07.12 0 0 17
Igen? Mennyire? :-)
Előzmény: Törölt nick (13)
tt65 Creative Commons License 2008.07.11 0 0 16
Taxus laerningról van valakinek friss keletű, személyes tapasztalata?
Angel DC Creative Commons License 2007.08.18 0 0 15
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9167120

gyere te is:)
Géniusz Lóci Creative Commons License 2007.07.19 0 0 14
És már le is tette a felsőfokú nyelvvizsgát, nem?

Na ja, a legkisebb királyfi meg levágta a sárkány mind a 7 fejét. Láttam.
Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.18 0 0 13
54 éves ismerősöm egy hasonló módszerrel (www.kreativangol.hu) tanult meg majdnem egy év alatt angolul. Egyedül, otthon.
Előzmény: Géniusz Lóci (12)
Géniusz Lóci Creative Commons License 2007.01.18 0 0 12
Nyithatsz például pakisztáni boltot.
Egyébként semmit. A nyelvtudás önmagában kevés, valamihez érteni is kell.
Enélkül ott is csak alulfizetett segédmunkás lehetsz, mint sok kint dolgozó, nyelvtudás nélküli magyar.

Egyébként ne hidd el annak, aki javasolja, hogy 3 hónap alatt megtanulsz angolul. Ahhoz rettenetesen jó nyelvérzék és mondjuk 30 évvel fiatalabb életkor kellene, mint a tiéd. Átlagos nyelvérzékkel inkább 3 év az a 3 hónap, 3 hónap alatt azt sem fogod kihámozni, milyen szavakat mondanak egy általános társalgásban (nem megérteni, hanem csak a szót felismerni).
Előzmény: Eaglet (7)
kerkyra Creative Commons License 2007.01.18 0 0 11
Sziasztok!Engem is érdekelne hogy ezzel a módszerrel meg lehet e tanulni angolul?Esetleg sikerült már valakinek?57 ezer tényleg sok ,hogy hiába adja ki az ember.
axaxaxasz mlö Creative Commons License 2006.11.08 0 0 10
Tetszik az ötlet, de én inkább megvárom a tablettás változatot.
Előzmény: Eaglet (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!