Keresés

Részletes keresés

tutimagantanar Creative Commons License 2023.05.04 0 0 557

Német nyelvvizsgára felkészítő tanárt keresel?

Nézz szét a TUTI magántanár-közvetítőn: 

www.tutimagantanar.hu

 

Több mint 70 némettanár hirdetése egy helyen.

 

Egyszerű, gyors, ingyenes tanárkeresés regisztráció nélkül. :)

Kissbro Creative Commons License 2017.07.10 0 0 555

Hello!

 

Középfokú nyelvvizsgához keresek segítséget. SURGOS LENNE!

kissmark126@gmail.com

tutimagantanar (X) 2017.06.23 0 0 554

Sziasztok!

 

Ha magántanárt kerestek a nyelvvizsgára való felkészüléshez, nézzetek szét a TUTI magántanár-közvetítőn. Rengeteg némettanár hirdetését találjátok a honlapon:

 

www.tutimagantanar.hu

 

Egyszerűen, gyorsan, ingyenesen, regisztráció nélkül lehet magántanárt keresni az oldalon. Sokan vállalnak online oktatást is.

 

 

Tharar Creative Commons License 2017.02.16 0 0 552

Sziasztok!

 

Szeretném megkérdezni, hogy melyik német középfokú irásbeli teljesíthető könnyeben? Telcből voltam már csak nem tudom hogy mennyire lett teljesíthető az új változást követően?

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.08 0 0 550

Az Engame Akadémia képzését csak ajánlani tudom, mert minden német nyelven zajlik, és a készségfejlesztésre is nagy hangsúlyt fektetnek.
http://www.engame.hu/die-engames-nemet

Befer Creative Commons License 2016.04.05 0 0 549

Sziasztok!
Olyan embert keresek aki segít a német nyelvvizsga teljesítésben.
ferkulino1@gmail.com

Adrienn1987 Creative Commons License 2015.03.27 0 0 548

Sziasztok!

 

Német középfokú turizmusos kidolgozott tételekre lenne szükségem elsősorban BGF-es, de KITEX is megfelelne. 

Aki tud segíteni kérlek szóljon!

 

Köszi!

 

Adri

drtm Creative Commons License 2014.12.06 0 0 547

bocsanat, nem néztem az üzeneteket........Ő Murautól nincs messze.....és foglalkozik családokkal, mert amikor mi jöttünk el, akkor egy egész kiköltözni szándékozó család ment tanulni......rosszul irtam a cimét.....agica0913@gmx.at, a neve agnes kertet.

Irj neki szerintem, mi is kezdtük.....szállástól kezdve mindenben tud segiteni.

Előzmény: Amarylll (546)
Amarylll Creative Commons License 2014.12.02 0 0 546

Szeretném megkérdezni, hogy helyileg hol van Ő? Családokat is fogad? (gyerekekkel)

Előzmény: drtm (545)
drtm Creative Commons License 2014.11.25 0 0 545

Sziasztok, ajánlom mindenkinek a figyelmébe a hölgyet:

agica.kertet@gmx.at  , nagyon ügyes. Ausztriában benntlakásos kurzusokat szervez. CSak dicsérni tudom.

Rácz Anikó Creative Commons License 2014.10.31 0 0 544

Sziasztok!

Német tanuláshoz kitűnő segítség lehet: www.dil.hu

Tanulj videókkal otthonról, alaptól- felsőfokig, időkorlát nélkül.

tran88 Creative Commons License 2014.09.09 0 0 543

Profi, kedvező áru nyelvvizsga és érettségi tételek ANGOL / NÉMET nyelven alap,- közép és felsőfokon / Rigó, ECL, EUROexam, TELC, stb-/ és szakmai nyelven / BGF v. BME üzleti, Gazdálkodó üzleti v. idegenforgalmi, KITEX, Oeconom, Zöld Út, LCCI stb. /rövid határidővel 1-2 nap!

MOST FÉLÁRON!

További infó: translatorana@gmail.com

_nyeki_ Creative Commons License 2014.09.02 0 0 542

sziasztok

találtam egy hivatalosnak tűnő videót egy német B2-es szóbeli TELC-nyelvvizsgáról.. szeretném megkérdezni, hogy mik a tapasztalatok, elégséges-e a videós vizsgázók nyelvtudása egy TELC szóbeli középfokhoz, avagy sem?

 

https://www.youtube.com/watch?v=D2epCDXIZ2g

 

drtm Creative Commons License 2014.08.21 0 0 541

Sziasztok,

 

most jöttünk haza Ausztriából, német nyelvvizsgára felkészítő tanfolyamról.

Kicsit félve vágtunk bele, de nagyon jó referenciákkal rendelkezik a hölgy. Anyanyelvi környezetben, minden szituációban beszéltet, és beszéltet. Nagyon jók a témák, kimondottan a nyelvvizsgák anyagai közül válogat, látszik, hogy nagy a rutinja benne, beszéltünk olyanokkal, akik az ő segítségével simán vették a nyelvvizsgát. Felnőtteknek munkavállaláshoz is segít. 

Mindenkinek ajánlani tudom, mert ő valóban felkészít. 1-2 hetes kurzusokban, max. 4-6 fős ( páros) csoportokban, teljes ellátással. Kint él, egész évben vannak nála. SOk sikert mindenkinek, szívesen elküldöm az elérhetőségét. Judit

nkgabi74 Creative Commons License 2014.08.20 0 0 540

Német nyelv oktatását vállalom SKYPE-on kezdőknek, újrakezdőknek illetve haladóknak, gazdasági vizsgára is. BGF üzleti nyelvvizsgára felkészítést is vállalok. Keress, segítek!

Kidolgozott gazdasági német és angol tételsoraim is vannak.

E-mailcímem: gabriella.torok74@gmail.com

tinda01 Creative Commons License 2014.07.25 0 0 539

Valaki el tudná-e nekem küldeni e-mail-ben Andreas Ernst könyvéhez tartozó cd másolatát? Aki az idén nyelvvizsgázott ecl középfokú németből megírná a tapasztalatát? Nagyon nehéz a magnóhallgatásos feladat?

tran88 Creative Commons License 2014.07.22 0 0 538

Profi, kedvező áru nyelvvizsga és érettségi tételek ANGOL / NÉMET nyelven alap,- közép és felsőfokon / Rigó, ECL, EUROexam, TELC, stb-/ és szakmai nyelven / BGF v. BME üzleti, Gazdálkodó üzleti v. idegenforgalmi, KITEX, Oeconom, Zöld Út, LCCI stb. /rövid határidővel 1-2 nap!

JÚL. 25-IG FÉLÁRON!

További infó: translatorana@gmail.com

Elizaaa Creative Commons License 2014.06.12 0 0 537

Német nyelvtanuló anyagom eladó. Önállóan haladhatsz a leckékkel, a saját ütemedben. Nyelvvizsgára, német nyelvű interjúra vagy ha épp külföldre készülsz dolgozni, tökéletes választás. E-mail: megtanulni@citromail.hu

Meggyesi Anita Creative Commons License 2014.04.05 0 0 536

Gazdálkodó üzleti nyelvvizsgához keresek könyveket, jegyzeteket, tételeket! :)

HitteusUriás Creative Commons License 2014.02.21 0 0 535

Euroexam nyelvvizsgáról mi a véleményetek? (Felsőfok, írásbeli elsősorban.)

 

Középfokról két hónap masszívan elég lehet? (Napi két-három óra tanulás.)

víz0 Creative Commons License 2014.02.11 0 0 534

Szia Zottya 22!

Tegyél inkább KITEX nyelvvizsgát az egynyelvű érdeklődj a www.kitex.hu honlapon.

zottya22 Creative Commons License 2013.11.08 0 0 533

Senki?

zottya22 Creative Commons License 2013.11.05 0 0 532

Sziasztok!

 

Német szakmai középfokú nyelvvizsgára (B2) szeretnék tételeket. Bgf-es érdekel mindenképpen, valamint idegenforgalmi és német! Aki tud esetleg segítsen!

Szép napot!

tran88 Creative Commons License 2013.09.15 0 0 531

Alexa-HU: írj nekem, segítek: translatorana@gmail.com

Alexa-HU Creative Commons License 2013.09.08 0 0 530

Kedves Fórumosok!

 

Ha Valakinek lenne információja arról,hogy a német nyelvvizsgán milyen formai követelményei vannak az” email-nek”, kérem írja meg!

A legutóbbi TELC írásbeli vizsgán először email formátumban kérték a levél megírását.

A hivatalos levél követelményeit ismerem (dátumozás és a többi szokásos), viszont az emailről még semmilyen információm nincsen.

Most októberben megyek vizsgázni, így fontos lenne az információ!

 

Köszönöm előre is a Válaszokat! :)

Alexa

tran88 Creative Commons License 2013.06.13 0 0 529

Profi, kedvező áru nyelvvizsga és érettségi tételek ANGOL / NÉMET nyelven alap,- közép és felsőfokon / Rigó, ECL, EUROexam, TELC, stb-/ és szakmai nyelven / BGF v. BME üzleti, Gazdálkodó üzleti v. idegenforgalmi, KITEX, Oeconom, Zöld Út, LCCI stb. /rövid határidővel 1-2 nap!

JÚN. 21-IG FÉLÁRON!

További infó: translatorana@gmail.com

Order of Hermes Creative Commons License 2013.05.19 0 0 528

Annak idején, amikor angolból voltam a D-n, valami olyan feladat volt, hogy bevásárlóközpontot építenek a szomszédban, de aggaszt, hogy nem épül elég parkolóhely, és majd a házad előtt fognak megállni - úgyhogy kellett panaszos levelet írni az építőknek.

 

 

Előzmény: totyak89 (526)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.11 0 0 527

Tudom nem a reklám helye de hasznos lehet. Nekem segített

http://nemettemakorok.webnode.hu/ 

vagy 

http://www.tetelek.hupont.hu/

totyak89 Creative Commons License 2013.04.02 0 0 526

Vére sikerült elhatároznom, hogy melyik nyelvvizsgát próbáljam meg, az ECL mellett döntöttem.

 

Mindenképpen külön teszem le az írásbeli és a szóbeli részt, kezdve az írásbelivel.

 

Amennyire a honlapjukat értelmezni tudtam írásbelin 4 feladat van, 2 szövegértés és 2 levélírás. A 2-2 feladat 25-25 pontot ér, tehát összesen 50 pontot kaphatok írásbelin. Ha jól értelmezem a leírtakat, akkor mindegyik 25 pontos részből (tehát a 2 szövegértésből és a 2 levélből) minimum 40%-ot el kell érnem, ami 10 pontot jelent minimálisan.

 

Kérdésem az lenne, hogy ez a 10 pont mondjuk a 2 szövegértési feladatnál úgy is összejöhet, hogy egyiket mondjuk nullázom, a másikat meg megcsinálom tökéletesre (hiszen egy szövegértési feladat ugye 12,5 pontot ér)?

 

A teljes vizsga akkor érvényes, ha összességében a teljes pontszám (50 pont) 60%-a megvan, tehát 30 pontot kell elérnem. Tehát akkor ezt úgy is teljesíthetem, hogy teszem azt szövegértésnél a minimális 10 pontot szerzem meg a 25-ből (akár úgy, hogy feladatot nullázok),viszont levélnél meg brillírozok és mondjuk maximum pontot érek el?

 

Valaki erősítsen meg, vagy cáfoljon, hogy jólértettem-e a dolgokat!

 

Illetve még egy fontos kérdés: általában milyen írásbeli feladatokra lehet számítani? A tesztkönyvben olyan van, hogy egy adott szövegre vannak állításokés azok igazak, hamisak, vagy nem is szerepelnek-e a szövegben. Illetve rövid szövegekhez kell mondatokat párosítani.

Progressive001 Creative Commons License 2013.03.18 0 0 525

Sziasztok!

 

Nyelvvizsga egyesítéssel kapcsolatban tenném fel a kérdésemet:

 

Ha két különböző helyen teszem le pl: az idegenforgalmi szakmai német nyelvvizsga szóbeli, és írásbeli részét, akkor azt egyesíttethetem ezen a linken található tájékoztató szerint?

 

Tehát szóbelit leteszem a KITEX-nél, az írásbelit pedig a BGF-nél.

 Mik a tapasztalatok ilyen, és hasonló variációkkal?

 

Köszönöm előre is a hozzáértő válaszokat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!