Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Verácska2000 2011. dec. 15. Creative Commons License 64
zoldek83 2011. dec. 15. Creative Commons License 63

Szia

Engem érdekelne hol vetted a Hot Plate sütőt 6499 ft-ért. várom mielőbbi válaszodat!! icipicifradi@freemail.hu

Előzmény: Verácska2000 (62)
Verácska2000 2011. dec. 12. Creative Commons License 62

Én , ma vettem 6499Ft ért, már használom is.

Ha valakit érdekel hogy hol, megírom!

Üdv!

lord53 2011. okt. 30. Creative Commons License 61

Szia Fehérpárduc !

Ha még nem vettél és áll még a felhívásod, nekem szükségem volna rá, de két héten belül.

Üdv Pisti

(Ha lehet, akkor a feketeisster@gmail.com-ra válaszolj légyszi, mert ide ritkán jövök fel)

Előzmény: Fehérpárduc (60)
Fehérpárduc 2011. okt. 5. Creative Commons License 60

Budapesten venne velem valaki 1+1 Hot Plate sütőt? A két darab 14900.- nekem csak 1 kéne belőle...

http://www.wsteleshop.hu/?o=products&mo=detailed&pid=171&cid=4&partner=ma.hu

lokomaresz 2010. júl. 30. Creative Commons License 59
Szia!
Sikerült megjavítattni a készüléket??
Várom válaszod:
E-mail: lokomaresz@freemail.hu
Üdv:M
Előzmény: steve00 (57)
kisfusz 2010. máj. 11. Creative Commons License 58
Hot plate magyar nyelvű receptkönyv és használati utmutató fekete-fehér a vaterán és a teszveszen is kapható
steve00 2010. febr. 14. Creative Commons License 57
Sziasztok !
Elromlott Hot Plate sütőnk hőfokszabályzója.Nem tudja valaki,hol lehet ilyet rendelni?
Köszi
AMILIO 2010. febr. 2. Creative Commons License 56
Sziaszto elado Hot Pan (Plate)szines recept füzet jel:ati@lajt.hu
zsuzso100 2009. dec. 31. Creative Commons License 55
Mitől más a Hot Plate, mint az olcsóbb változat, valaki csalódott már azokban.
Ácsi Milán 2009. máj. 27. Creative Commons License 54
Szeretném megtudni, van-e valakinek tapasztalata a Flavor Wave turbo sütőedénnyel, amely állítólag halogénnel és infravörössel is süt. Amerikai review-írók véleménye megoszlik róla. A német eBay-en csak hőlégkeveréses változatban kapható. Nálunk most kezdte reklámozni vmelyik tv-shop.
ZsuR 2009. ápr. 13. Creative Commons License 53
Nekem is volt, de nem szoktunk ra... kollegak is szoktak mondani, hogy reggel beteszik a hozzavalokat, bekapcsoljak, es mire hazamennek kesz. Foleg a a "roast beef" - sult marhahus finom igy elkeszitve. Nem tudom, mennyi aramot fogyaszt, mert nagyon alacsony hofokon foz... Nem hasznaltam eveken keresztul, igy elajandekoztam.

En is villanyon fozok.
Előzmény: .ETNA. (52)
.ETNA. 2009. ápr. 13. Creative Commons License 52
Ahogy már írtam a barátnőm az USA-ban él már egy ideje és ódákat zeng a slow cooker-crock-potjáról... mondjuk az áramfogyasztás, ill. villanyszámla vonatkozásában még nem "jártuk körbe a témát", mert az egyetlen hátránya talán a villanyszámla lehet, hiszen 6-7 óra alatt fő meg az étel, de kétségtelen, hogy közben nem kell állandóan a tűzhely körül "ácsorogni". Mesélte, hogy - bár ő nem merné - , de sok amerikai ismerőse odateszi az ebédet, majd elmegy bevásárolni, ügyeket intézni és mire hazaér elkészül az ebéd, szóval ebből a szempontból tényleg praktikus.

Hát, ha a fogyasztása is jó, elképzelhető, hogy én is vetetek egyet (van európai használatra alkalmas változat is, 230 V ... stb.), egyébként is villanytűzhelyem van... Bár azt hiszem Németországban is kapható. Egyébként általában jobban bízom abban a "hiper-szuper-kütyüben", amit nem csak a tévé reklámfilmjében látok, hanem megbízható forrásból (család, barátnők saját tapasztalat) vannak róla infóim:-)

Kanalas és szalonnás sütik-torták? Hurrá, nem vagyok egyedül :-))
Előzmény: ZsuR (48)
milla55 2009. ápr. 12. Creative Commons License 51
Én azért nem szerettem, mert külön helyet foglalt.
ZsuR 2009. ápr. 12. Creative Commons License 50
Igen, valami remlik... egy kezdetleges aluminium edeny volt es a tetejeben a futes... milyen finomakat tudtam benne fozni, sutni!

Szalonnas piskota, hm? :)) Nalunk par "kanalas torta" kering a csaladi szajhagyomanyban :)).
Előzmény: bmari62 (49)
bmari62 2009. ápr. 12. Creative Commons License 49
A remoska lehetett az, a fedőjében van a fűtőszál, én is használtam anno.Sütöttem benne - kicsi fiam szerint_ szalonnás piskótát.Van ilyen topik is valahol...
Előzmény: ZsuR (48)
ZsuR 2009. ápr. 12. Creative Commons License 48
Ha a kuktaban fozol es fedo nelkul akkor igen :)). Ez csak egy labos, aminek az aljaba ban epitve a futo alkalmatossag, semmi kulonlegeset nem iger, mint egyenletesebb fozest, rovidebb idot - azt hiszem azoknak jo igazan, akiknek nincs eleg hely a tuzhelyukon.

Viszont... hasznaltam egyszer en egy suto-fozo alkalmatossagot, amikor egyaltalan nem volt lehetosegem tuzhelyhez jutni. Sutni is lehetett benne sutemenyt - a mai napig nem tudtam kitalalni, mi volt a neve (valami cseh keszitmeny???) - kolcsonbe kaptam. Ismeri valaki?
Előzmény: .ETNA. (46)
.ETNA. 2009. ápr. 11. Creative Commons License 47
Igen a súly tényleg fontos, ezt már én is tudom:-)
Előzmény: lipi88 (45)
.ETNA. 2009. ápr. 11. Creative Commons License 46
Igen, nagyjából olyasmi (kis túlzással), mint a kukta, csak nem olyan "félelmetesen fütyülős", de utáltam anno, amikor Anyukám használta. Én semmi pénzért nem vennék kuktát, mert ezt már akkor - gyerekként - megfogadtam:-)))
Előzmény: ZsuR (44)
lipi88 2009. ápr. 4. Creative Commons License 45
A palacsinta nem ég le a serpenyőben?! Hiába teflony, meg űrtechnika. Én azt érzem, hogy ha kicsit vastagabb lenne a serpenyő része, akkor egyenletesebb lenne a hőleadás.... De hát nem viccből drága a 18/10, gondoljunk csak zepterre.
Már megtanultam a leckét, ha jó edényt akarok, akkor nehéznek kell lennie...
Zepter, Le Creuset, stb
Előzmény: .ETNA. (43)
ZsuR 2009. márc. 21. Creative Commons License 44
Attol, hogy hot plate persze, hogy le tud benne egni az etel - ha nem teflon bevonatu.

Amugy a "hot plate" annyiban sajatos, hogy a labos aljaba van a rezso beepitve. Amugy... semmi kulonlegeset nem csinal.

A slow cooker... az egy mas fozesi modszer, osszekeszited a hozzavalokat, es szinte semmi vagy nagyon keves viz hozzaadasaval alacsony homersekleten fo meg az etel. Nagy darab husok parolasara kituno - korettel egyutt, kesz egytal etel.

Előzmény: .ETNA. (43)
.ETNA. 2009. márc. 20. Creative Commons License 43
Azért az elég furcsa, hogy némelyik hozzászólásban teljesen "elalélnak" tőle, míg másoknak leég benne az étel (ami elvileg kizárt kellene, hogy legyen... ?!). Pedig én is gondolkodom a vásárláson.

Egyébként a Hot Plan tv-reklámjában is ha jól emlékszem azt hallottam valamelyik receptnél, hogy párszor közben is meg kell keverni.... hát ez elég furi.... most akkor kell keverni, mert leég, vagy nem kell keverni, mert éppen ez a lényege??? Hm?

Egyébként a wsteleshoptól tavaly vettem egy Robochef-et... nem rossz, de annyira nem ájultam el tőle, mint vártam (a reklámfilm alapján)....

A barátnőm az USA-ban él, ő a slow cooker-t (crock-pot tipust) használja. Igaz órákig fő benne az étel, de tényleg nem kell kavargatni ...

Allen_maci 2009. febr. 25. Creative Commons License 42
Brumma Lipi :)
Köszönöm, sikerült, müxik :)
Előzmény: lipi88 (38)
Zitka 2009. febr. 20. Creative Commons License 41
Mindegy, mi a neve, elég elcs...tt konstrukció. :-(
Előzmény: fruzsi262 (39)
carbonara 2009. febr. 20. Creative Commons License 40
Semmi különbség, ugyanaz a termék 2 különböző néven.
A Google-ba beütöttem : Hot Plate, az első találat Hot Pan Serpenyő volt :-)

(Illetve : Hot Plate néven más cégek, más országokban árulnak sokféle főzőlapot, fent csak a szép szögletes zöld ízére gondoltam)
Előzmény: fruzsi262 (39)
fruzsi262 2009. febr. 19. Creative Commons License 39
Tudja valaki, hogy mi akülönbség a Hot Plate és a Hot Pan között, azon kívül, hogy egyiket az egyik, másikat a másik csomagküldő árulja? Mindkettő szép zöld :), melyik a jobb?
lipi88 2009. febr. 12. Creative Commons License 38
Ki kell pattintani. Kihúzod a tekerős könyököt a tálból, egy csúnya mátrix-agycsatlakozót kapsz. :) Majd a tekergetős végére teszed a jobb kezed, a másik oldalról a ballal alányúlsz a "serpenyőnek" és finom nőies mozdulattal elválasztod a takonyzöld fröccsöntött tányértól. Szigorúan áramtalanított és szobahőmérsékletű edénnyel próbálkozzunk! :)

Közben jelentem feltaláltam a problémát, a csatlakozó csak félig volt benne a szerkezetben, egy ügyes mozdulattal hamar újra elégettem mindent. Nem lett rossz az íze. Azóta pirított zöldséget(egyenesen a fagyóból), ma este pedig amerikai palacsintát sütöttem benne. Nem lett rossz, kicsit még furkál a gondolat, hogy miért is éget mindent amit ér ha bekapcsol a termosztát, aztán ha felfűtött, akkor már csak melenget... egyenletesnek nem mondanám a teljesítményt.
Előzmény: Allen_maci (37)
Allen_maci 2009. febr. 12. Creative Commons License 37
Brumm!
Segítsetek nekem, béna macinak!
Most vettem egy Hot Pant. Látom a tv-ben milyen könnyen lehet tisztítani, stb.
de! Én ki sem tudom venni belőle a teflonborítású főző-sűtő edényt, pedig a reklámban olyan könnyen kijön... Szóval hogy kell?
Láttam a cucc alján néhány csavart... nem kell valamelyiket kivenni?
Ha tudtok irjatok már valami használatí utasítást, mert éhenhalok:-)))
brumma
lipi88 2009. febr. 8. Creative Commons License 36
Heló mindenki!

Tegnap találtam erre a fórumra, mert recepteket kerestem - mi is kaptuk a sütőt :) - most pedig épp egy rizseshús rotyog(na) benne. Próbálom megfejteni a rejtélyét. Ugyanis nem tudom, hogy a miénk vmi gagyi, de elég érdekesen működik. Szóval a recept lényege, hogy a húst a hagymákkal és a paprikával összepárolom, ami nagyon jól is ment, amíg le nem égett(a recept azt írja, nincs keverés elejétől végéig) egy picit. A hússal összefőztem a tejszínt, vagyis csak összefőztem volna. Nem igazán akart főzni, miután nyakonöntöttem a tejszínnel. Csavargattuk fölfelé szépen lassan, 20 perc után már 190fokon volt, majd ismét jó sok várakozás után 2 perc alatt leégetett mindent ismét. De csak egy kicsit, ezért kitartóan főzöm tovább. Most ott tartok, hogy pótoltam az elfőtt vizet és várom, hogy vmi történjen 90fokon. Asszem megint 20 percig kell várnom.

A másik bajom az edénnyel, hogy csak ott melegít, ahol a fűtőszál van, tehát 20 centis körben, sztem kicsit vékony lett a "serpenyő", vagy anyagában nem megfelelő(nem elég jól vezeti a hőt).

Ha bárkinek van ötlete, hogy hogyan kellene használnom(használati útmutató híján), azt nagyon megköszönném.

üdv:

lipi88
Csucske 2008. dec. 17. Creative Commons License 35

Sziasztok!

Vettem ma Hot Pan serpenyőt, de nem kaptam hozzá használati utasítást.

Tudna küldeni valaki mailen vagy faxon?

Előre is köszönöm a segítséget.