Keresés

Részletes keresés

NPLaci Creative Commons License 2021.10.02 0 0 561

2020-ban megvettem a Pinnacle stúdió 23-at. Eddig működött. Most viszont a videó után a képeket amikor importálom nem sorrendben, hanem össze - vissza teszi be a szerkesztés alatt álló filmbe.

Kérdésemvolt-e ilyen már másnál, és hogy lehet időrendi vagy növekvő szám szerint elhelyezni a képeket. Előre is köszönöm a választ.

aranyhal111 Creative Commons License 2019.12.02 0 0 560

Heló Zoli.  Laci vagyok. Olvastam, hogy " Pinnacle " programot használsz. Segíteni sajnos nem tudok.  Természet filmeket készítek hobbi szinten.  Megkérlek legyél szíves a " Pinnacle studio 12 " verzióját elküldeni. Feltételezem, hogy magyar nyelvű. Nekem meg van csak sajnos crack hiányzik.  Email címem:   puma.selymes601@gmail.com        Segítségedet köszönöm.  Üdvözlettel:   Laci

Előzmény: Zoli528 (559)
Zoli528 Creative Commons License 2019.11.12 0 0 559

Mostanában kezdtem el használni egy Pinnacle Studio 20-ast. Korábban a 9-es és 10-es verziókat használtam, ahol számomra minden teljesen nyilvánvaló volt. Egy szalagos kameráról rögzítem a filmet. Felbontja jelenetekre, ahogyan el is várom. A régebbi verziókban (9-es, 10-es, 12-es) minden egyes jelenethez tartozott egy időpont (másodpercre pontosan az az idő, amikor a jelenetet felvettem - anno), és az egyes jeleneteket külön fájlokba tudtam menteni. Ebben az újban az egyes jelenetek felvételi idejét nem látom sehol, és nem látom azt sem, hogy hogyan lehetne őket külön-külön fájlokba menteni. A jelenetek szépen külön kis ablakokban vannak a képernyőn, de fájlként csak az egész egyben van meg. Tudna valaki segíteni?

Zonni Creative Commons License 2019.10.17 0 0 558

Sziasztok! Ha esetleg valaki megválna a P Studio 21-22-23 verzió valamelyikétől arra vevő lennék.

Emöri Creative Commons License 2019.02.23 0 0 557

Hellosztok! Voltam botor vettem egy Pinnacle 22 Ultimate-t. Eddig 14-m volt de istennek se ment, mindig lefagyott. Ezzel meg egyelőre nem bírok. Vállalná vki hogy az árkokon átsegít? Pl. hogy az edit-nél ha hiányzik egy klip, hogy vigyem be pótlólag? Stb...Stb... Nem ingyér! Emöry.   

phantie Creative Commons License 2018.07.18 0 0 556

Sziasztok!

Remélem olvassa ezt valaki, s lesz valamilyen javaslata.

Pinnacle ult 21 live screen capturing nem nagyon akar működni: gameket futtatok ezért a felbontás megváltozik. Lehet, hogy nem e miatt, de fogja magát és egyszerűen leáll. Visszavált a desktopra majd leáll.

Van valakinek valami ötlete?

a.cs.ph.

syrius Creative Commons License 2018.03.17 0 0 555

Mert a legtöbb felhasználó hasonló gondokkal küszködik és nem talál rá választ. Ráadásul időnként meg rendesen működik a dolog, amitől még bosszantóbbak ezek a hibák. Nem tudom milyen a többi video szerkesztő, én a 8-astól ezt használom (kb. 15 éve) sokszor VETTEM már meg a legújabbat, vagy frissítettem, de előbb utóbb mindig felbukkant valami probléma és soha nem találtam megoldást, mert (valahogy???) megoldódott. Azóta sok gép cserélődött, csak a rendszeresen felbukkanó hibák nem. De ehez szoktam és nehezen udnék átállni másra - ráadásul azokban se bíznék, legfeljebb Premier, de az horror ár és újabb "betanulás", öreg vagyok én már ehhez.

 

Előzmény: zsoltyngy (554)
zsoltyngy Creative Commons License 2018.03.14 0 0 554

Itt csak kerdezunk de valaszt nem kapunk! : )))

MarkX studios Creative Commons License 2018.02.19 0 0 553

Sziasztok! Olyan problémám van, hogy a Pinnacle studio 21-ben telepítés után nem működnek a gyári zenék, amelyek "hosszhoz igazodnak". Mi lehet a baj? Üdv. és köszönet: Márk

galizoli1970 Creative Commons License 2018.02.19 0 0 552

Sziasztok !

 

Olyan problémám van,hogy a 18-as verziót használom. A videó betöltése után 1-2 perc múlva a kép felgyorsúl ,a hang viszont marad. természetesen így már nincs szinkronban a kép és a hang.

Windows 10-et használok.

Előre is köszönöm a választ.

doki07 Creative Commons License 2018.02.08 0 0 551

Sziasztok! 

A 19-es verziónak van magyar leírása? Én sajnos csak a 14-ig találtam magyar manuált.

Üdv: Doki

viragaim Creative Commons License 2018.02.06 0 0 550

Az alábbi kérdésre, ....nem találom sehol a választ.

Tudna valaki segíteni?

 

 

a Pinnacle Studio 20 Ultinate programot telepítették nekem.

Valamilyen okból a jobb oldalon lévő kis képernyőn nem jelenik meg a kép, ha egy jelenetet lejátszok, csak a hang megy. És ugyan ez a helyzet ha a szerkesztő sávot akarom nézni, akkor is csak a hang szól, de a kép üres.

Valami beállítási probléma lehet?

Előzmény: Karel32 (536)
Artur44 Creative Commons License 2018.01.25 0 0 549

Szevasztok!

Tudna valaki segíteni? Pinnacle Studio 8,10,12,19-cel dolgoztam korábban, rengeteg útifilmet készítettem vágva, animálva zene és narrációval együtt. Most egy 21 Ultimate verzióm van. Korábban egy Sony HC3 HD videó kamerával dolgoztam, semmi bajom nem volt a szerkesztéssel, azon kívül hogy néha lefagyott szerkesztés közben a program. Vettem egy új Sony FDR-AXP 33 4K kamerát. Amikor megszerkesztem a filmet készre hanggal, animációval és ki akarom írni fájlba H264 formátumban, a program a legördülő bevezető szöveg után az első filmkockánál lefagy. Próbálkoztam síma HD formátumba írással is, de ugyanez a probléma. A számítógépnek tudnia kellene kezelni ezt a 4K formátumot is, (tudom hogy ez nagyon sok adatfeldolgozást jelent) de egy  4 magos 6GB memóriával rendelkező asztali gépen fut a program, a merev lemez 500 GB, a szabad kapacitás kb. 200 GB. A film rövid, megszerkesztve kb. 3 GB. Nem tudok rájönni, hogy mivel akad össze a program a film fájl kiírásakor. Megpróbáltam hogy bemásolok egy, a  korábbi kamerával készített HD filmet és újra kiíratom, hasítva kiírta a Studió 21-es program.

Nincs valami tippetek? 

 

zsoltyngy Creative Commons License 2018.01.19 0 0 548

Szia!

 

Laptopom:

 

ASUS K55A-SX507D 

Intel Pentium Dual-Core

2020M processzor

2400 Mhz

2 magos

2048 Level 3 Smart Cache (Kb)

22 nm

Intel HD Graphics

Memoria: 8 Gb

DDR 3

500 Gb

 

Hogyan tudom osszekotni a kamerat a laptoppal?

 

Koszonom, hogy probalsz segiteni!

 

Udv,

Zsolt

Előzmény: Hofstel (547)
Hofstel Creative Commons License 2018.01.16 0 0 547

Helló!

Milyen konfigu a laptop? Mekkor a szabad tárhelyed? És a Hi8-as kamerát hogy kötöd össze a laptoppal?
Eléggé általános kérdést tettél fel.

Előzmény: zsoltyngy (544)
zsoltyngy Creative Commons License 2018.01.13 0 0 546

Eleg silany sajnos itt a "forgalom".

abracadabra2 Creative Commons License 2018.01.06 0 0 545

Sziasztok!

Pinnacle Studio 14-el, szeretnek felvimmit mp4-es videot. Csak a hangot nem ismeri fel a progi. Van valami otlet esetleg ?? Koszi szépen !

 

zsoltyngy Creative Commons License 2017.12.27 0 0 544

Sziasztok!

 

Uj vagyok itt a forumon, udv mindenkinek !!

Azt szeretnem kerdezni toletek, hogy egy laptop+pinacle studio+Samsung VP-L850 (Hi8) videokamera kombinacio elegendo-e ahhoz, hogy elvezheto minosegben lehessen digitalizalni 8db.Hi8-as kazettat?

 

Elore is Koszonom a valaszokat! Kellemes unnepeket kivanok mindenkinek!

 

Udv, Zsolt

syrius Creative Commons License 2017.11.21 0 0 543

Ismerős bosszantó hibák. Én sok hasonlóval találkoztam, többnyire lefagyással is, ami lehet az első 5 perc munka után, vagy 1-2 óra után. Még szerencse, hogy az automatikus mentés miatt max. az utolsó 1 perc munkája vész el. A felvetett gondok közül az első "orvoslását" úgy oldottam meg, hogy két részletben rendereltem, tehát a project mentése után leszedtem mindent egy adott időpontig - a hibás előtt, majd az elejét törtöltem és a 2. felét rendereltem. Ezutána a két file-t összeillesztve simán összehoztam a filmet - esetleg egy átmenettel, vagy alámásolt hanggal. Általában érdemes rövidebb filmekere bontva renderelni és a végén ezeket összefűzni eggyé.

A másodikra: passz, nekem részleges megoldásként kiadós káromkkodás mentálisan segített, de érdemileg nem :-)

 

 

Előzmény: kalozoltan (542)
kalozoltan Creative Commons License 2017.11.20 0 0 542

Sziasztok!

Pinnacle Studio 14-el kb. 40 perces Full HD felvételt szerkesztettem (átmenetek, felírtok, effektek stb.). A fájl kiírása során   kb. a háromnegyed részénél a kiírás hibaüzenet nélkül leállt. Az adatsebesség  csökkentésével ( 27000 kb/mp- ről) többször újra próbálkoztam, de a helyzet így sem változott.

Néhány hét elteltével tudtam újra foglalkozni a témával, amikor újabb meglepetés ért: a projekt megnyitása után a korábban megszerkesztett jelenetek helyén nagy kék kérdőjelek vannak!

Ebben a két kérdésben várok segítséget!!!

TLaaca Creative Commons License 2017.11.14 0 0 541

A "Csőmester" által említett DirectX9 telepítése nálam megoldotta az általad is említett problémát!

Előzmény: [fidelio] Parajdi (538)
panamániás Creative Commons License 2017.11.02 0 0 540

Régóta olvasgatlak benneteket, de csak most regisztráltam felhasználóként. Én dolgoztem a pPinnacle 9-el, a 10-el, 10,5-el, 14-el és most a 19-el. A gépemet is lecseréltem, már i7-es procisra. De egy gondot már egy éve nem tudok orvosolni. A kameráim mts-be vesznek fel, ezt vágom és mpg-be vagy mp4-be exportálok. De néha néha sokszor a vágási ponokon pattani az alárakott hang, de közben a vágásmente helyeken is. A kodekekt már lecserélta, dirctx rendbe, mi lehet az oka?

dartnaci Creative Commons License 2017.10.24 0 0 539

Sziasztok nekem is lenne több kérdésem de a legfontosabb talán h a 14 es verzió után próbálok a 18 al  boldogulni és nem magyar a programom tudom h már unjátok ezt a kérdést de nekem még is fontos lenne h tudok e valahogy mararosítást letölteni annélkül sajnos számomra érthetetlen a 18 as verzio  elöre is köszönöm a válaszokat :) 

[fidelio] Parajdi Creative Commons License 2017.10.05 0 0 538

Szeretnék tanácsot kérni, az újonnan vásárolt ST20 program futtatásakor felmerült gondomra. (Sokáig az st9-et használtam)
Ha beimprtálok pl. képeket, azok szépen megjelennek. Ha az egyikre rákattintok, az megjelenik a "képernyőn". Ha az A/V Track sávra átmásolom a képeket és a "képernyő" alatti lájátszási gombbal elindítom, akkor a Track sávon is, a "képernyő" alatt is elindul a kurzor, de a kép nem jelenik meg. Eddig nem találtam rá megoldást. 
Kérem segítségeteket.

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.08 0 0 537

sziasztok,lenne egy olyan gondom.hogy a pinnacle 14 es verzioval nem sikerül a dvd renderelés.megcsinálja a renderelést,de ugy,hogy a mikor befejezi és elinditom a kész dvd-t akkor csaK A FELÉIG JÁTSZA LE,utána leáll.ebben kérem a segitségeteket.elöre is köszönöm.

Karel32 Creative Commons License 2017.03.28 0 0 536

Sziasztok!

Segítséget kérnék, ha valaki tud válaszolni.

A Pinnacle 9-est használtam eddig, de az új számítógépemre már nem lehetett telepíteni, ezért a Pinnacle Studio 20 Ultinate programot telepítették nekem.

Valamilyen okból a jobb oldalon lévő kis képernyőn nem jelenik meg a kép, ha egy jelenetet lejátszok, csak a hang megy. És ugyan ez a helyzet ha a szerkesztő sávot akarom nézni, akkor is csak a hang szól, de a kép üres.

Valami beállítási probléma lehet?

kacsa1975 Creative Commons License 2017.03.18 0 0 535

Sziasztok!

Egy kis segitségre lenne szükségem. Pinnacle 17-et használom több éve. Most pár napja,nem akarja betölteni sem a képet,sem a videot, a zöld helyett piros sáv fut felül,kivéve,ha kikapcsolom és ujra be, akkor elkezd tölteni egy darabig, de nem tudok tovább lépni. Próbáltam kitörölni a lemezkarbantartón a felesleges fájlokat is, de nem tudom,hol menthet a pinnacle temp-eket,vagy bármit ami miatt most ezt csinálja. Volt valakinek esetleg ilyen? mit tegyek,köszi

djervine Creative Commons License 2017.03.17 0 0 534

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Pinnacle-t használok, és folyamatosan fogy a hely a gépről, a renderel fájlokat folyamatosan törlöm, de semmi változás. Mit kell még tennem??? Mit kell még törölnöm, vagy mi még a teendőm??? Köszönöm

Tamás955 Creative Commons License 2017.03.05 0 0 533

Sziasztok!

Pinnacle studio 19 ultimat-et használok, de nem tud magyarul, ezért kicsit nehézkesebb vele dolgozni. Ha valaki megtudná mondani, hogy utólag lehet e magyarítani, és honnan tölthető le a bővítmény, vagy ha valakinek van, és elküldené, megköszönném.

 

Gabi7212 Creative Commons License 2017.02.23 0 0 532

Sziasztok szeretnék egy Pinnacle 15 magyar nyelvű programot, esetleg tudna nekem valaki ebben segíteni, cserébe tudok adni egy Pinnacle20-ast. Ha valaki tud segíteni kérlek írjon :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!