Keresés

Részletes keresés

ferrreee Creative Commons License 2017.12.26 0 0 449

a szuperfelsőbbrendű magyar (több)diplomás értelmiségi jézust hallgatta, amikor egy hejessirássi híbát vett észre jézus beszédében. ekkor rájött, hogy jézust nem szabad követnie.

szenny-lény vagyok Creative Commons License 2017.09.29 0 0 448

a lógás bűn. sok ember lóg, a munkatársait szopatva

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.12 0 0 447

Középsuliba mondta a szaktanár (szerszámkészítőnek tanultam akkor), hogy ha az ember nem is figyel oda az anyagra, akkor is ráragad valami. Mondott egy mondásizét is, hogy "lisztes lett a zsakettom". Ergo ha ott vagy, valami ragad rád. Az már más kérdés, hogy mikor és hogy alkalmazod.

 

Nekem is van diplomám és szerintem lisztes lettem tőle, is. 2013-ban meg Oracle tanfolyamon voltam, lehet ha úgy hozná a sors, tudnám alkalmazni. Meg van rendszergazdaim is, sokmindent nem tudok, de mégis valamit tudok, és jobb helyzetben vagyok mintha semmit sem tudnék. De hogy ezt minek írom nem tudom, mert most kereszténydiscon gondolkodom, ennek a szövegét szeretném átírni:

https://www.youtube.com/watch?v=wD0Mm6WIcYs

 

Báthory Ödönke lehetne a főDJ, mivel a kereszténydiscot mint fogalmat ő alkotta meg. Ha jól emlékszem. Emlékszem? Szerintem hogyne persze.

 

Előzmény: szenny-lény vagyok (446)
szenny-lény vagyok Creative Commons License 2017.09.12 0 0 446

gondolom neked tudás helyett csak szarosdiploma jutott :D

persze biztos jól "megdolgoztál" érte :D

Előzmény: Törölt nick (441)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.12 0 0 445

"ő is lenézi őket" értsd: az értelmiségieket, diplomásokat, bölcsészeket.

Előzmény: Eklatáns Béla (444)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2017.09.12 0 0 444

De nem nézi le a fizikai munkásokat...

Előzmény: Törölt nick (443)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.12 0 0 443

Korábbi megnyilvánulásait olvashatod ebben a topikban is, pár másikban szintén. Bár talán a lenézés nem a megfelelő szó, a kisebbségi komplexus keltette túlkompenzálásra. Minden esetre a többi ember szapulása nem vezet semmire. Az ember nem válogathatja meg a munkatársait például, de a barátait igen, olyanokkal kell körülvennünk magunkat, akik megbecsülnek bennünket. De előbb magunkban kell rendet tenni.

Előzmény: Eklatáns Béla (442)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2017.09.12 0 0 442

"Te is lenézed őket"

 

Miért gondolod...?

Előzmény: Törölt nick (441)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.12 0 0 441

Te is lenézed őket, nincs erkölcsi alapod reklamálni.

Amúgy a kisebbségi komplexusod senki más hibája, csak a tied. Dolgozz rajta. Légy büszke magadra és a munkádra, ha valóban jó amit csinálsz. Az nem számít hogy mások mit mondanak.

Előzmény: szenny-lény vagyok (440)
szenny-lény vagyok Creative Commons License 2017.09.12 0 0 440

az biztos hogy idehaza az értelmiség lenézi, főleg az olyan bölcsészféle értelmiség :D

Előzmény: szenny-lény vagyok (438)
Alapigazság Creative Commons License 2017.09.10 0 0 439

Emiatt nem nézlek le, ha netán az lennél.

Előzmény: szenny-lény vagyok (437)
szenny-lény vagyok Creative Commons License 2017.09.10 0 0 438

bár, érdekes, de több helyen olvastam neten, hogy pl nyugat-európában vagy az usa-ban nem nézik le a fizikai munkát és munkásokat, mint itt Mo-on!

Előzmény: szenny-lény vagyok (437)
szenny-lény vagyok Creative Commons License 2017.09.10 0 1 437

a fizikai munka és fizikai munkások lenézése az ún. modern civilizációk egyik legnagyobb bűne

 

 

frissszél Creative Commons License 2016.03.13 0 0 436

Persze, az állam csokol, ha van 3 gyereked :)

Előzmény: rhénai (434)
jijuji Creative Commons License 2016.03.13 -1 0 435

irigykedtek a diplomásokra, igaz?

XD

rhénai Creative Commons License 2016.03.13 0 0 434

Ha lenne pénzem falun élnék nagykertes házban és gyümölcsöst hoznék létre személyes lakomázás céljára. SZERETEM A FÖLDET és a fizikai munkát a kertben .

Amugy diplomás vagyok.

Adna valaki tizmilliót ? Ámen !

Előzmény: jijuji (433)
jijuji Creative Commons License 2016.03.12 -1 0 433

a bűdös leizatt fízikalyi múnkássok árkot ásnak és amikor szép nő megy el a közelben, beszólogatnak meg füttyögetnek

 

a díplommás értelmisségiek meg a neten, fikanikk mögé rejtőzve írogatják a szép nős cikkek alá hogy "kúrnám" meg "szúrnám" 

 

a diplomáss értelmisségiek felsöbredüekk!!!!!!!!!!!

 

XD

rhénai Creative Commons License 2016.02.18 0 0 432

Sok diplomás butával találkoztam és ugyanakkor rendes kedves szimpátikus kisemberrel is.

A magatartása minősit.

Nagyapám  falusi négyelemi nagybajuszu pipázó dolgos ember volt méhészkedett borászkodott de s o h a nem pörölt senkivel. Szerettem.

rhénai Creative Commons License 2015.12.26 0 0 431

fizikai vagy intellektuális munka egyre megy. Dolgozni kell.

Az egész életünk sőt a Teremtés is m u n k a

jajmama Creative Commons License 2015.12.26 -1 0 430

"A kor felfogása szerint egyébként mindenkinek, még a gazdag és tanult embereknek is rendelkezniük kellett kétkezi munkában való szakértelemmel, jártassággal. Még a legtekintélyesebb rabbiknak is volt fizikai munkájuk, mivel társadalmi közmegvetés sújtotta az olyan embereket, akik nem értettek semmilyen fizikai szakmunkához."

 

http://www.atv.hu/belfold/20151223-epitomunkas-aki-tajszolasban-beszelt-nehany-teny-amit-nem-tudott-jezusrol

Törölt nick Creative Commons License 2015.12.07 0 0 429

"honnan tudod, hogy egy endi nevű nick nyitotta?"

 

Tudom, mert annak idején lementettem a hozzászólásait. De nemcsak azt tudom, hanem azt is, hogy kivel folytatott akkoriban nagy vitákat, pl. CSerfával (aki azóta már elhunyt), vagy ECHO-van. Azért tudom, mert én is írogattam ide, mégpedig "újvári" néven. Aztán egy szép napon, amikor nyilvánosan arra szólítottam fel a topictársaimat, hogy igyekezzenek minden letitkosított anyagot névtelenül felrakni, hogy minden letitkosított dokumentum nyilvánossá váljon, amikor mozgalmat akartam erre létrehozni, akkor valami beépített ügynök, aki figyeli a hozzászólásokat, úgy döntött - ahogy mondani szokás: tokkal vonóval - kitörölte az összes hozzászólásomat, hogy azoknak még írmagja se maradjon. Több ezer hozzászólásom tűnt el innen, méghozzá úgy, hogy csak a számozásból lehetett rá következtetni, hogy valamikor ott hozzászólás lehetett.

Előzmény: Never Man (408)
jijuji Creative Commons License 2015.12.06 -1 0 428

motívációs videó főiskolásoknak, egyetemistáknak XD

 

A Torztestvér Creative Commons License 2015.06.13 0 0 426

hajrá magyar értelmissség

 

"Hát ezen az elcseszett "ELIT" oldalon balassagyarmati kőművesek, kiskunhalasi pékek, ósan-pénztárosok írogatnak nekem, és bár semmi, de tényleg semmi bajom a kétkezi munkásokkal, mert irgalmatlan cukik bírnak lenni, de a szánalomtól öklendezni támad kedvem, ha a bagószagú félszeg mosolyukat nézegetem azon a nyomorult elmosódott fosfelbontású képen, amit "Legszebb Ruhájukban" készített róluk a szomszéd kiskrambó ferdén."

 

 

Magányos szívek csalódott és sokat fizető klubja az Elittárson

Elittársas posztunk volt má r , nem is egy , de nem lehet elégszer elmondani, hogy óvatosan velük az ÁSZF-jük miatt és persze olvasni, olvasni stb. Egyébként meg vegyetek egy kutyát, azzal remekül lehet ismerkedni. Ja, kicsit trágár a poszt, de egy magányos szív csalódása[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

kakukkcsipcsip Creative Commons License 2015.05.30 0 0 425

az előbb a tévében egy fizikalyi múnkás beszélt, és le volt izzadva

miért engedik hogy a tévében ilyenek szerepeljenek? a nők számára ez undorító!

XD

Törölt nick Creative Commons License 2015.04.26 0 0 424

1-et értek...

Előzmény: kakukkcsipcsip (423)
kakukkcsipcsip Creative Commons License 2015.04.26 0 0 423
elterito Creative Commons License 2014.10.06 0 0 421

Aha, értem. De itt az a vélemény hangzott el, hogy a melósokat kéne száműzni, és nem az értelmiséget. Nem bánt téged ez a melóskirekesztő vélemény? Mak.

Előzmény: mak mak (420)
mak mak Creative Commons License 2014.10.06 0 0 420

nem kell

 

nekem pl semmi bajom az értelmiséggel, azon kívül hogy tök buták és műveletlenek, és ennek ellenére az arcuk meg akkora mint egy ház (keresztényeké is)

Előzmény: elterito (419)
elterito Creative Commons License 2014.10.06 0 0 419

És makmakmak, szerinted is külön bolygó kéne a melósoknak, meg az autótlanoknak?

Előzmény: mak mak (418)
mak mak Creative Commons License 2014.10.06 0 0 418

igen, értékesebbet

és nem is izzadnak le büdösre

Előzmény: elterito (416)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!