Keresés

Részletes keresés

antfelteeee11 Creative Commons License 2021.10.27 0 0 335

Fogyókúrás tabletta - acaiberry900.com 14 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza. 

Warcraft4beta Creative Commons License 2016.08.31 0 0 332

Próbáljátok ki a szűzteát: http://szuzteakapszula.blogspot.com

Nekem bevált teljesen :) Csak óvatosan vele, nem szabad túlzásba vinni :))

eva3015 Creative Commons License 2015.10.09 0 0 331

Fogyókúrás tabletta - http://track.thermacuts.hu/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=751&pid=115&bid=advandec Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

Wassernyolcas Creative Commons License 2012.06.13 0 0 329

Még mindig senki? W8.

Wassernyolcas Creative Commons License 2012.05.17 0 0 328

Én járok ide, de én is csak kérdezni szeretnék. Úgy látom, nem nagyon van kitől. Üdv. W8.

Előzmény: Kurganhati (327)
Kurganhati Creative Commons License 2012.05.12 0 0 327

sziasztok

 

jár ide valaki?

 

kérdezni szeretnék.

 

a külömböző olajok(tökmag,oliva) melyik szétválasztó napra ajánlottak?

Nekem a tökmag zöldségnek az oliva gyümölcsnek tűnik.

dancerfoot Creative Commons License 2009.12.08 0 0 326
tegnap voltak jó tippek a showder klubban :D:D Bármit ehetsz, csak ne nyeld le :)
Válaszd szét a levestől a kanalat :) egyél villával :) hidd el, elég lesz pár korty :)
mmartina Creative Commons License 2009.08.11 0 0 325

Én is csináltam már olyan diétát, ahol előírták a Hunyadi vizet. Megittam, tényleg jól kipucolt, de szigorúan hétvégén csináld.

A Mira vizet rendszeresen iszom, sőt a kislányom is sokszor szorulásos, akkor ő is kap, persze Mira baby vizet. :)

Ez annyira nem hashajtó, csak emésztést könnyítő, bátran kipróbálhatod.

Előzmény: veronyy25 (321)
cicó Creative Commons License 2009.06.05 0 0 322
Egy üveggel meg ne igyál az brutális...max 2-3 deci ha jól emlékszem, hétvégén próbáld ki rád milyen hatással van, kezdjed 1 decivel.
Előzmény: veronyy25 (321)
veronyy25 Creative Commons License 2009.06.05 0 0 321
Olvastam egy diéta leírásban, hogy a diéta előtt reggel igyunk meg egy üveg Hunyadi vizet...ez kitisztítja a beleket. Próbálta ezt már valaki közületek? Mennyire erős a hatása?
Illetve a másik amit olvastam a fogyókúra kiegészítésére a mira víz rendszeres fogyasztása. Ha valaki ivott már ilyet, várom a tapasztalatokat.
Azért is érdekelne, mivel dolgozni járok. Köszi!
kishintás Creative Commons License 2009.06.04 0 0 320
hát mondom, eddig egy 7-8 kg volt a célom, sztem most is felállítom ezt első körben, aztán meglátjuk, hogy kéne e még- ahogy azt a testindexszámológép mutatja - de remélem, hogy már ezzel is elérek egy kis változást.

te sportolsz is mellette ugye? tudnál valamit ajánlani? én elég nehezen veszem rá magam az otthoni mozgásra :/
Előzmény: manoka299 (319)
manoka299 Creative Commons License 2009.06.04 0 0 319
kitartás, már 4-e van. és hidd el, az a 10e Ft-os ráfordítás tényleg megéri!!! ha látni fogod h tényleg fogysz, boldog leszel és kiegyensúlyozott, még jobban betartod a diétát így az Allival is többet fogysz..

mennyit szeretnél leadni?
Előzmény: kishintás (318)
kishintás Creative Commons License 2009.06.04 0 0 318
én is megnéztem, és én sajnos beleesek:(
gondoltam h kellene fogyni, de azt nem, hogy ennyire rossz a helyzet :O
köszi a választ, ha tényleg nincs mellékhatása, akkor ebben nem tudom, mi lehet a becsapás. fizu után megyek és megnézem:) szurkoljatok!
Előzmény: idamaria (317)
idamaria Creative Commons License 2009.06.04 0 0 317
Köszi a linket megnéztem, nekem hálaégnek nincs szükségem az alli szedésére, a környezetem is normál testsúlyúnak tart, de én azért szeretnék 1-2 kilóval kevesebb lenni, majd odafigyelek az étkezésre.
Ahogy elnézem, az anyósomra viszont ráférne, ő 110 kg körül mozog, majd ajánlom neki!:P Állandóan csak nyafog a súlya miatt, unalmas hallgatni ezt két hetente...
manoka299 Creative Commons License 2009.06.04 0 0 316
a testtömegindexed itt tudod megnézni:
http://alliprogram.hu/ConsideringAlli/WhatsYourBMI/

miket tapasztaltam? szépen fogyok és semmi negatívum. olvastam más fórumokban, h volt aki tapasztalt némi kellemetlenséget, de az saját maga bevallotta, h iszonyatosan zsíros kaját evett előtte. hát magára vessen az ilyen!!!! de nem?

sokan kérdezik h a közérzetem változott vmilyen irányba mióta szedem? mindenki a depressziótól féltett, de nem h depis lennék, inkább boldog vagyok mert most először látom h van értelme diétáznom. nekem az Alli tényleg segített.
Előzmény: idamaria (314)
kishintás Creative Commons License 2009.06.04 0 0 315
és miket tapasztaltál? írj néhány sort légyszi!
Előzmény: manoka299 (313)
idamaria Creative Commons License 2009.06.04 0 0 314
Sziasztok!
Mit jelent a 28-as tömegindex? Hol nézhetek ennek utána, hogy az enyém mennyi?
És csatlakozom az előttem szólóhoz: mi ez az alli őrület? :)
köszi:
Mari
manoka299 Creative Commons License 2009.06.04 0 0 313
bevallom neked én mikor először megláttam a tv-ben a reklámot, totál szkeptikus voltam. gondoltam, na, megint egy a sok közül, amire csak kidobom a pénzem. aztán elkezdtem fórumozni, utána olvastam a fogyasztószer-es blogokban, mindenhol ahol csak lehetett és sokan írták h ők szedik és használ. akkor gondoltam azt, h na, itt az idő h akkor én kipróbáljam és abszolút nem csalódtam!!!!
Előzmény: kishintás (312)
kishintás Creative Commons License 2009.06.04 0 0 312
mi ez az alli őrület?:)
folyton hallok mindenhonnan az alliról, jó hallani valami tapasztalatot is!
nekem is kb 7-8 kg leadandóm van, most már csak kipróbálom ez a bogyót, hátha menni fog. majd én is beirkálok, ha van valami fejlemény! köszi a tippet!
Előzmény: emi1616 (311)
emi1616 Creative Commons License 2009.06.04 0 0 311
én is szedem az Allit, 3 hete lesz holnap h elkezdtem, én fogyok rendesen. mellette sportolok is nagyon keményen és maximálisan betartom a diétát.

kasika, 5-6 kiló súlyfelesleged van. az Allit 28-as testtömegindex fölött ajánlják, ha neked csak ennyit kell leadnod, akkor sztem neked nincs is igazán szükséged az Allira..
és a testmozgás? mert arról nem írsz h mit sportolsz.. sajnos akár milyen keményen diétázol,mellette kell mozogni is!! hidd el, tapasztalat. úgy sztem fog segíteni az Alli is.
Előzmény: kasika (308)
kasika Creative Commons License 2009.05.28 0 0 309

Csirke és pulyka mellre gondoltam.

 

kasika Creative Commons License 2009.05.28 0 0 308

Sziasztok!

 

Az a helyzet, hogy több mint két hete kezdtem el szedni az Allit, mivel nagyon nehezen tudok fogyni. Kb. 5-6 kg kellene leadnom. Nem vettem be csak akkor, ha zsíros ételt ettem. Ez a csirke, pulyka mellett és egy kis sonkát jelent.

 

Viszont sajna el kell mondanom, hogy a több mint két hét alatt egy dekát sem fogytam, függetlenül attól, hogy kb. 1000-1100 kalóriát eszem naponta, (szedem az Allit  1-2 szemet) szénhidrátszegény étrendet folytatok. Egyik héten rendelem a napi menüt a másik héten én készítem.

 

Tehát úgy gondolom nem az igazi. Legalább már 1 kg kellett volna fogynom a két hét alatt. Megállt az egész fogyásom. Azért kezdtem el szedni az Allit, hogy hátha beindul, de nem csinált semmit.

 

Nem akarok senkit lebeszélni, de az a kis zsír, mely távozott nem volt jelentős.

 

Mozogni kell sztem, akkor indul be a fogyás.

 

Sziasztok

 

 

krampuszka1 Creative Commons License 2009.05.28 0 0 307

De hogy minek is kell ?

Valami gyorsitó ?

Vagy akarod és csinálod, vagy nem.

Döntened kell.

Előzmény: emi1616 (306)
emi1616 Creative Commons License 2009.05.28 0 0 306
Ez elsőnek azoknak szól akik az allit már kipróbálták, mert szeretnék én is megtudni róla minél többet, mert tervezem, hogy elkezdek egy nagyobb lélegzetvételű fogyókúrát és én is azon a véleményen vagyok, hogy ehhez szükséges valami ami gyorsítja a fogyást.
Dertmara Creative Commons License 2009.05.18 0 0 303
igen, így kell csinálni egy igazi fogyókúrát. még én nem szedem, de én nem hiszem el, hogy az ember egy kis nem evéstől meg futkorászástól már rögtön ledobja magáról a felesleget. sajnos a gyakorlatban teljesen máshogy néz ki a dolog és annyira le tudja hangolni az embert a sikertelenség.. szal nem árt valami 'kiegészítőt' is keresni
csinicica123 Creative Commons License 2009.05.18 0 0 301
Igen, én is szedem az Alli-t, mellette rendszeresen futni járok, ill. otthon tornázom, és osztani tudom kasika véleményét.
Szóval nagy baj nem lehet ha nem tömi magába az ember a zsíros kajákat. Én ezt tapasztalom.
Régebben próbáltam más fogyasztó szereket is de eddig talán ez a legjobb.
Előzmény: netiia (299)
netiia Creative Commons License 2009.05.18 0 0 299
csinicica123 is próbálta már, nem?
netiia Creative Commons License 2009.05.18 0 0 298
voltak már olyan hozzászólók, akik kipróbálták? Kasikán kívül?
Dertmara Creative Commons License 2009.05.18 0 0 297
szerintem kasikát kellene ezekről kérdezni, mert köztünk ő az egyetlen, aki már tényleg próbálta.. legalábbis azt hiszem. de ahogy visszaolvasgattam, csak jókat írt
netiia Creative Commons License 2009.05.18 0 0 294
eléggé megbízhatónak látszik. Én is venni fogok szerintem. Olvastam, hogy ez az első EU engedéllyel rendelkező vény nélküli szer.
Előzmény: csinicica123 (293)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!