Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

juventino81 aug. 24. Creative Commons License 148

Sziasztok! Emlékszik valaki egy olyan minisorozatra, hogy Korall-sziget? Ha jól emlékszem ez volt a címe és talán 4 részes volt. Elvileg egy csomószor ismételték... 2 pasi meg egy nő volt a főszereplő talán és egy bennszülöttes szigetre keveredtek. Volt valamilyen alagút a tenger alatt, amin, ha átúsztak ott volt valami kincses barlang, vagy hasonló. Voltak benne cápák is néha, szóval jó kis kalandfilm sorozat volt. Annyira megszerezném, de csak a film adatait találtam meg a neten eddig, torrentet nem. Ismeri még valaki rajtam kívül?

fügeíz aug. 23. Creative Commons License 147

Sziasztok!

Tudja véletlenül valaki, hol lehet megnézni online a Hat medve és a bohóc című csehszlovák vígjátékot?

TMitalhinrg aug. 23. Creative Commons License 146

A 80-as években többször is ismételték az osztrák tv-n, magyarul sajnos azóta sem jelentek meg. A 70-es évek legjobb családi kalandfilmjei voltak:

A Robinson család kalandjai a vadonban filmek

karcsababy1 2014. márc. 5. Creative Commons License 145

Sziasztok, keresek egy filmet, hátha tudtok segíteni. A 80-as években láttam, japán vagy kínai film. Egy szerelmes párról szól. A lány szép, akit a családja egy jómódú fiúhoz akar hozzáadni, és hozzá is adják. A fiú rendes, kedves, de a lány a régi után vágyik. Gyerekük is lett, egy kisfiú, és az erdő szélén laktak. Azzal ér véget a film, hogy a 3 év körüli kisgyerek egy énekes madárkát követve bemegy az erdőbe és elcsatangol. Következő kép, hogy egy rokon vagy ismerős nő megy hozzájuk látogatóba, és megtalálja a gyere kis cipőcskéjét az erdőben. Rohan a ház felé kiabálva, hogy: -Elvitte a gyereket a farkas, elvitte a gyereket a farkas!!!!. Ennyire emlékszem. Nagyon megköszönném, ha valakinek lenne több  infója.

EveLinaa 2014. febr. 11. Creative Commons License 144

Nagyon nagyon köszönöm!!! :))

Előzmény: Bozonth (143)
Bozonth 2013. dec. 18. Creative Commons License 143

A címe: Az igazi és a hamis (Il vero e il falso)

Olasz film, 1972

http://iszdb.hu/?szinkron=2532

Előzmény: Bozonth (142)
Bozonth 2013. dec. 18. Creative Commons License 142

Ez az "Igaz és Hamis" vagy "Igaz vagy Hamis" vagy valami ilyesmi című olasz (?) filmre hasonlít. 

De ott a tűz a film elején van. Egy nő (Norma Zeitzler a neve) bennég a házban. A szeretője feleségét vádolják meg a gyilkossággal. A nő börtönbe kerül, majd kiszabadulása után lelövi a rég halottnak hitt Normát. A leégett házban egy másik nő volt. Újra letartóztatják, viszont ezen a tárgyaláson kiderül, hogy a házat a férj gyújtotta fel. Az utolsó jelenet az, hogy a bíró felolvassa az ítéletet: "...bűnös gyilkosság elkövetésében..." ...aztán egy kis indoklás, majd: "...a vád alól...." és itt vége.

Előzmény: EveLinaa (139)
Norbert Szalay 2013. dec. 18. Creative Commons License 141

Sziasztok!

Macskafogó :)

Most akciós a Media Marktban és még ingyen ki is szállítják! Szerintem sok gyerek örülne neki még ma is!

http://www.mediamarkt.hu/mcs/product/Macskafog%C3%B3-DVD,103952,460858,733963.html?langId=-19&et_lid=74&et_cid=53&et_sub=9043491_disney_mese_dvd

üdv.

Artemis Entreri 2013. dec. 5. Creative Commons License 140

Sziasztok!

A Négyszögletű kerek erdő c. mesefilm 1982-es verzióját keresem. Ha valakinek meglenne és tudná online publikálni, azt nagyon megköszönném.

Üdv

EveLinaa 2013. dec. 4. Creative Commons License 139

Sziasztok,

Én anyukámnak szeretnék megkeresni egy filmet, remélem tudtok majd tippeket adni (előre is köszönöm!!). Nagy nála a homály (:D), szóval csak annyit tudunk a filmről, hogy a 70-es években játszották (tv vagy mozi az passz); fekete- fehér dráma, sötéthajú szinésző, szeretők, tengerparti ház vagy ház sziklákon, bosszú, féltékenység: a film végén a szerető (sötéthajú színésznő)bent égett a házban amit a megcsalt feleség gyújtott fel- aki egyébként még az ajtót is rázárta, nehogy a szerető kitudjon menekülni.. Hát sajnos csak ennyire emlékszik anyukám, meg hogy valaki- talán a lány- vak volt vagy ilyesmi, de ebben a felidézésében már nem vagyok olyan biztos (látva az arcát :D).

Nagyon köszönöm a segítséget és olyan jó lenne ha megtalálnánk:))

Üdv; Evelin 

mindenki senkije 2013. júl. 14. Creative Commons License 138

keresek egy filmet

a címe kellene gyerekkoromban láttam, tévében, kb 1980-81, de biztos moziban is volt előtte

erre a jelenetre emlékszem csak: egy férfit üldöz az erdőben egy nagy medve, a fickó felmászik egy fára, látszólag biztonságban van, de a medve lassacskán valahogy kidönti a fát, a csávót betemeti a sok lomb, amivel együtt ugye a talajra zuhant

a medve vadul kutat a lombok és ágak között, dobálja mindenfelé, töri-zúzza a gallyakat, az ember szorult helyzetbe kerül, a medve mindjárt eléri

ennyire emlékszem, meg hogy őszi, vöröses-sárgás színei lehettek a fa leveleinek

ami fura, mert akkor még csak fekete-fehér tévénk volt :)

Nedsatte og tilbud 2013. ápr. 3. Creative Commons License 137

No megállj csak! dvd eladó 2100 Ft.

Eredeti, gyári kiadvány, az összes résszel (24 rész!).

Magyarországon csak 12 rész jelent meg összesen.

kroll 2009. jan. 17. Creative Commons License 136
Igen abban húzódik ki.

Még néhány robotos film:

Robotokkal a szaturnusz körül
Gyilkos robotok
Előzmény: Gambrinus (130)
kroll 2009. jan. 17. Creative Commons License 135
Tűtorony
25 millió fontos váltságdíj, ezt nemrég adták le a TV2-n.
Feketeszakáll szelleme
Éretlenek
Gyanútlan gyakornokok
Talpig olajban
Titokban Hong-Kong-ban
Vámpír négy keréken
E.T a földönkívüli (már 83-ban leadták nálunk)
A maláji tigris (Sandokan) A moziverziót, már 78-ban bemutatták nálunk a mozikban, majd ebből készült egy 6 (?) részes minisorozat amit a 80-as évek elő felében vetítettek a Tv-ben.
Ez Amerika
Ez igen
Bozonth 2009. jan. 10. Creative Commons License 134
Bozonth 2008. dec. 25. Creative Commons License 133
Gambrinus 2008. dec. 7. Creative Commons License 132
Andzsin, most látom az első hozzászólásodat:
A halál irattárosa és a halál archivuma az asszem egy és ugyanaz,
Sorozat volt ezek szerint, kopasz exnáci tiszt volt benne, és a a megnyíló föld, és egy pici lángszóró, a biztonság kedvéért.
meg vízvezeték sterelők is voltak benne, asszem...
Előzmény: andzsin (-)
Gambrinus 2008. dec. 7. Creative Commons License 131
A halál archivuma, az rémlik valakinek?
Gambrinus 2008. dec. 7. Creative Commons License 130
A Gondolkodó robotokra emlékszem, akkor féltem először, és nagyon kiváncsi vagyok, milyen lenne ma megnézni. Vajon hogyan tudnám megnézni?
Mit tudtok a filmről... Ott húzódik ki a kutya póráza a konektorból?
Előzmény: Fandor (127)
pobeda 2008. aug. 20. Creative Commons License 129
Szervusz Szergej.Nagyon bírtam,mindíg kitoltak vele,de mindig övé volt az erkölcsi győzelem.
Csaba 42 2008. aug. 17. Creative Commons License 128
Palacsintás király,Tüskevár,Tenkes kapitánya,Bors,Abigél,Rózsa Sándor,stb.
Fandor 2007. dec. 13. Creative Commons License 127

- Gondolkodó robotok (egy sakkrobot volt benne, a kulcs lépés előtt a mutató és középső ujja közé fogta a bábut)

- Salto mortale

- A bűvész (Bill Bixby)

- Majd a Léontine (francia krimiparódia, Bernard Blier)

- Hé Barátom, megjött Sabata (Lee Van Cleef)

- Kaszkadőrök

- S.O.S Concorde

L.Forolszkin 2007. aug. 10. Creative Commons License 126
Óriási. TV basic tanfolyam az újság közepén.
Előzmény: napalm. (97)
Törölt nick 2007. jún. 16. Creative Commons License 125
És a "Le a cipőkkel!" ??? Pólika Pál gátőr, Gazsi bácsi lótetű, és a követ minden követ követ... Nekem az egyik kedvencem volt. Lehet, hogy gyerekkori nosztalgia, de én nagyon szerettem a 70-es évek magyar ifjúsági filmjeit!
Törölt nick 2007. jún. 16. Creative Commons License 124

Szia, adsr!

Aktuális még ez az ajánlat? Mert akkor egyeztethetnénk!

Előzmény: adsr (87)
Imimet 2007. máj. 30. Creative Commons License 123
Nem tudja valaki, hogy a 80-as években nagy sikerrel vetített "Üdvözlet a tengerpartról" és a "Hotel" című burleszkeket ki csinálta és mi lehetett az eredeti címe? Olyan nagy siker volt az MTV-nél, hogy pár hét múlva szintén az esti főműsoridőben meg kellett ismételni.
Luke Skywalker 2007. ápr. 18. Creative Commons License 122

Kedves MiJu!

Próbálka meg még egyszer elküldeni azt a levélkét.

Köszi

Laci

Előzmény: MiJu (119)
kroll 2007. ápr. 14. Creative Commons License 120
Szeintem az Friedrich Dürrenmatt: A baleset c. regényének filmes feldolgozása lehet.
Előzmény: Daily Telegraph (111)
MiJu 2007. ápr. 11. Creative Commons License 119
Levélke ment a címedre!:-)
Előzmény: Luke Skywalker (116)
Imimet 2007. ápr. 4. Creative Commons License 118
Közben megvan: Hat medve és a bohóc, talán ez volt a magyar címe:
http://www.superhappyfun.com/forsale.cfm?whereme=132
Jó lenne, ha magyarul is kiadnák!!!