Keresés

Részletes keresés

doppelskorpion Creative Commons License 2024.03.15 0 0 540

Akit érdekel a Netfone, forduljon hozzám: www.netfone.hu/pai 

Előzmény: Törölt nick (539)
Törölt nick Creative Commons License 2022.10.10 0 0 539

Ez a legújab verzió,de szerintem a legjobb áron is :

 

https://netfonepontok.hu/tarifak

 

Szerintem számhordozással a háttérben marad a 31-es előhivó léte !

Én nemsokára tervezek áttnyergelni,ha netán van itt 31-es felhasználó,szivesen olvasnék,jót,vagy rosszat is a szolgáltatásról.........

Előzmény: buksi754 (535)
gigabursch Creative Commons License 2022.03.31 -1 0 538

Ma hívtak +36 21 382 8888 számról.

A telefon azonnal riasztott, hogy spam gyanús szám.

Letiltottam.

kolto46 Creative Commons License 2022.02.28 0 0 537

Ez a szám-többek között- imént engem is hívott. A Tuecaller appal azonnal letiltottam, de "van másik!" felkiáltással több száz 21-es szám van, arról is hívogatnak. Ezért ideiglenesen beállítottam az appot, hogy csak azok a számok hívhassanak,-MA DÉLUTÁN- melyek a saját telefonkönyvemben szerepelnek.

Ennek viszont lehet egy hátulütője- pld. a nejemnek rendeltem egy étrendkiegészítő klassz csomagot és ma reggel már a posta futára hívott is, hogy megjött a házunkhoz.

 

A nejemnek is feltettem az új mobiljára ezt az appot és pár perccel ezelőtt szintén kapása volt egy 21-es számról. Neki viszont véglegesen beállítottam, hogy senki más- sem rejtett, sem külföldi, etc...- ne hívhassa, csak azok, akiket ismer.

Előzmény: Marianna0821 (508)
buksi754 Creative Commons License 2020.01.30 0 0 536

Be másolom ide a DIGI oldalán lévő ismertetőt, talán beszedésebb:

 

KEDVEZŐ DIGI-S VEZETÉKES TELEFON TARIFÁVAL BÁRHONNAN TELEFONÁLHAT!

 

A 21-es körzetszámú (nem helyhez kötött=”nomadikus”) telefonszámokkal akár a világ bármely részéről egyszerűen akár a mobil eszközén keresztül is élvezheti a kedvező DIGI díjszabásokat.

Előnyei:

  • nagyfokú mobilitást biztosít: bárhol (akár külföldön, akár otthonától távol az országban) a kedvező DIGI előfizetési díjakkal tud hívni hazai és külföldi fix/mobil telefonszámokat (akár külföldről hív hazai előfizetőt, akár Önt hívják)
  • kedvező DIGI percdíjak
  • külföldön nincs raoming díj
  • a DIGI előfizetők egymást ingyenesen hívja bárhonnan
  • egyszerű használat

Mi szükséges a szolgáltatáshoz?

  • Internethez kapcsolódni képes eszköz (mobil okos telefon, számítógép, laptop, notebook) vagy VOIP típusú telefonkészülék
  • A DIGI-től igényelt: 21-es körzetszámú telefonszám + felhasználónév + jelszó + az eszközzel csatlakozandó szerver címe
  • a csatlakozást segítő alkalmazás, melyet az eszközre előzetesen kell telepíteni (DIGI által javasolt (SIP kliens program): zoiper - beállítási útmutatóját itt találja), VOIP telefonra nem kell külön alkalmazást telepíteni
  • megfelelő sávszélességű (64/64) internetkapcsolat (free wifi, kábeles, vagy mobil internet)
Előzmény: buksi754 (535)
buksi754 Creative Commons License 2020.01.30 0 0 535

Mert, mi van ha hívnak? Véletlenül bele fog szólni aki keres téged, ha felveszed? Mire kell figyelni? Mitől féltek?? De komolyan. Én nem is értem...

 

Mert nem ismeritek, hogy ez milyen körzet? Mert ma már csak mobil körzetek léteznek, földrajzi körzetek nem is? Vagy a három nagy mobilszolgáltató hívókorzetén kívül nem is lehet már más? Gondolom a Tesco mobilt is letiltottátok meg kinyomtátok mert az 31-es volt. Most ugyanígy csináltok az 50-es DIGI mobillal is, csak mert tudatlanok és félősek vagytok?

 

Díjak miatt? Ha hívsz valakit fizetsz a tarifacsomagod szerint. A fogadott hívás ingyenes, Ti nem így tudjátok? 

A kilencvenes években a westel900 idejében volt az az elején, hogy akit a mobilján hívtak a hívott fél fizette a fogadott hivast. De hol van az már! 

Illetve ha külföldre mentél, akkor fizettél a barangolasert (roamingért) hogy utánad irányították a hívást magyarorszagról a tartózkodási országodig. De már évek óta megszűnt a roaming díj az EU ban. Úgyhogy most mi is van amiért vigyázni kell? 

 

De hogy tisztába is tegyem a dolgot, a 21 és körzetszám helytől független szolgáltatási körzet. Azaz nem kötődik egy megyéhez sem, akárcsak egy mobil körzet.  Ez egy internetes telefonszam. Interneten keresztül működik, akárcsak egy messenger, whatsapp, stb. Csakhogy azok viszonylag zárt rendszerek, nem tudsz kifelé telefonálni, és téged sem tudnak elerni azok akik nem regisztrálnak ugyanabba a szolgáltatásba. Itt viszont elér bárki a magyar 21-es számodat hívva akkor is ha Te mondjuk mittudomen Szingapúrba vagy és racsatlkaoztal az internetre. A hívás fogadás roaming mentes lesz, hisz az interneten ingyen továbbítódik hozzád a hívás. 

 

21-es körzetszamot bárki kérhet aki akar. Pár száz forint évente. 

https://www.ephone.ch/hu/services#telsz

 

Nekem is van mar vagy több mint egy évtizede, korábban a Neophone - tol ami ingyen volt de már megszünt, most pedig a DIGI-től van 250 forintért havonta, de nekem megéri, hogy 6 forintért hívjak mobilt másodperc alapú számlázással és bárhol is vagyok legyen egy magyar telefonszámom amit vezetékes szám díjáért lehet hívni. 

http://digi.hu/ajanlat/telefon/telefon   

(nomadikus részt kell nézni) 

 

Előzmény: Erzsi 1221 (534)
Erzsi 1221 Creative Commons License 2020.01.30 -1 0 534

Figyeljetek oda. Ismét hívnak a 21-es körzetszámról. Nem vettem fel.

Cabeza de oro 9 Creative Commons License 2019.10.03 -1 0 533

Le is tiltottam a faszba.

Előzmény: Cabeza de oro 9 (532)
Cabeza de oro 9 Creative Commons License 2019.10.03 -2 0 532

Pont most hívtak egy ilyen számról,basztam felvenni.

Kara_kán Creative Commons License 2017.07.20 0 0 531

Érdekes lenne tudni, hogy a 21-es körzetszámok hogy viszonyulnak az új EU-s roaming-szabályokhoz.

Előzmény: Landsmann_ (519)
Kara_kán Creative Commons License 2017.07.20 0 0 530

Jaj, hogy mekkora pánikba esnek egyesek, ha felhívja valaki őket többször is egy 21-es körzetszámról, de nem szól bele senki.

No, akkor elárulom nektek, hogy sokan VoIP-oznak (tudod, amikor az interneten keresztül telefonál valaki), és ezen belül is sokan vesznek – mert venni kell, évente talán 200 ft-ért? – 21-es körzetszámot maguknak.

 

Nos, szerintem, az ilyen új vásárlóknak be kell üzemelniük a rendszerüket, és vaktában felhívnak ismeretlen számokat, hogy lássák, működik-e. Esetleg kipróbálnak ún. több hangkodeket (a hangkommunikáció ugyanis többféle kódolással történhet), és emiatt is telefonálgatnak. Mondjuk, nem kulturált dolog ez sem, mert én ha tesztelni akarok valamit, akkor ismerőst hívok, de előtte szólok neki, vagy mobiltelefonszolgáltató ügyfélszolgálatát hívom, ahol robot fogadja a hívást.

 

 

Ordenary Creative Commons License 2017.05.07 -1 0 529

Igen, de finoman ütögetni kell....

Előzmény: Teroe (528)
Teroe Creative Commons License 2017.05.07 -1 0 528

Sziasztok!

75-ös facelift hátsó lökhárítója felmegy az előző szériára mindenféle átalakítás nélkül?

Törölt nick Creative Commons License 2017.03.02 0 0 527

Skype a legjobb !

Some one Creative Commons License 2016.11.10 0 0 526

A 21-es korzetszamot használja a Skype ha magyar számot akarsz náluk venni . 

Harkafotó Creative Commons License 2016.10.04 0 0 525

Üdv!

Valakinek esetleg befutottmár hívás erről a számról :+36 21 314 1212  ?Köszi

solozo Creative Commons License 2015.01.07 -1 0 524

Milyennek találja

Béni2360 Creative Commons License 2014.10.26 -1 0 523

Itt olvasható a válasz!!!!!

http://web.neophone.hu/nettelefon/NeoPhone_hasznalat   

Előzmény: juraszik73 (522)
juraszik73 Creative Commons License 2014.09.12 0 0 522

Sziasztok! nekem telefon +36212230333 szám ki az vagy ? mert hallássérült vagyok de nem tudok telefon hogy csak sms-et nekem :) l

köszi előre lacus

Baltachim. Creative Commons License 2014.09.10 0 1 521

Sziasztok.

 

Engem is hívott egy 36 21 223 0333 telefonszám amit fel is vettem.

Egy kedves hölgy volt aki biztosításokat, befektetéseket kínált.

Nem kértem semmilyen szolgáltatást, nem fog hívni többet.

Addig fog csörgetni amíg nem veszitek fel.. Gondolom ki van adva nekik..

 

A telefonom kártyás és nincs rajta egység.. Lehúzás kizárva.

Remélem tudtam segíteni vagy megnyugtatni..

 

-B-

Norbeet74 Creative Commons License 2013.12.11 0 0 520

Sziasztok, errol a szamrol hivtak : 06 21 333 2550 , adalekkent, kulfoldon elek, es az ottani szamomat hivtak. Ismeros ez a szam vkinek? Annyit tudok, hogy neo phonos szam.

Koszonom

Landsmann_ Creative Commons License 2013.12.10 0 2 519

A 21-es körzetszámú számok úgynevezett nomadikus vezetékes számok. Tehát földrajzilag nem meghatározott helyen helyezkednek el, de vezetékes telefonszám. Például Neophone. Akár az Egyesült államokban is használhatja az előfizetője. Ettől függetlenül a hívás díja normál vezetékes szám hívásdíjával egyezik meg.

alibabusic Creative Commons License 2013.12.10 0 1 518

Én sem hinném,hogy emelt díjazású lenne!

Ugyanis pl. a Szigetvári Takarékszövetkezetnek a 7x24 órás help-desk szolgáltatásának a száma: +36 21/24-24-508

A saját ügyfeleit csaknem szopatja meg!!

Előzmény: Bitumen888 (516)
Landsmann_ Creative Commons License 2013.12.05 0 1 517

A 06-21-es számok normál díjazásúak nem lehetnek speciális és emelt díjazásúak.

Előzmény: Bitumen888 (516)
Bitumen888 Creative Commons License 2013.12.05 -1 0 516

Engem MA hívtak erről a számról a TOP-SHOP ügyfélszolgálattal beszéltem.

Speciális díjazású hívás, ami legalább 70-80,-Ft-os percdíjú, (mint a 90-es előhívójú).

A lényeg, hogy ne hívd vissza, mert sokba kerül, ez valami internet alapú szolgáltató.

 

Előzmény: Szira Norbert (514)
evus2 Creative Commons License 2013.10.28 0 0 515

Engem is erről a számról hívogatnak pár napja. Szintén semmi nem deríthető ki róluk.

Szira Norbert Creative Commons License 2013.10.25 0 0 514

hello engem egy 06 21 200 4113 szám keresett és szeretném meg tudni hogy ki és melyik megyéböl v településröl hivott hogy ebbe tudtok nkm segitenimert a szolgáltatommmal beszéltem és nem tudnak ebben nekem segiteni

Timi8787 Creative Commons License 2013.07.23 0 0 513

Kedves Fórumozók! Tudom hogy ez nem idevaló, de hátha valakit érdekel. Egy flottás számlacsomagot tudok ajánlani,

 

- kedvező havidíj, olcsó percdíjak

- tagok közötti ingyenes beszélgetési lehetőség

- másodpercalapú számlázás

- kedvező mobiltelefon vásárlás

- mindez ingyenesen igényelhető!

 

Amennyiben érdekel, érdeklődni lehet itt: 20/240 9786, timi8787@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2013.07.18 -1 0 512

Kedves Fórumozók!

 

 

Nekem is "szerencsém" van, mint itt látom többünknek, utólért ez a bizonyos telefonszám.

 

Én sem ismertem, ezért kerestem rá neten, illetve olvasva az itteni hozzászólásokat, csak egy gondolat fogalmazódott meg bennem:

 

Akár ki is, akár mi is ez a telefonszám, AZ ELMEBETEG JÓ ÉDES NÉNIKÉJÉT!

 

Ma 15 x hívott, ez már tényleg tűrhetetlen! Titkos a számom (mint olvastam mép jópárunknak itt), honnan a francból kerül be bármilyen rendszerbe ????

 

Persze én is hívástiltásra tettem, mint itt jópáran....

 

Azért ez már túlmegy bármilyen promóciós, telefonos ajánlattevős dolog ésszerű türhetőségén!

 

Nem lehet jogilag valami tenni ezek ellen????

Valakinek ötlet???

 

 

Köszi előre is....

 

 

 

 

Szabó Krisztina Tittó Creative Commons License 2013.07.18 -2 0 511

Gyerekek!!!

Röhögő görcsöt kaptam...lehet,hogy sok filmet nézek.

Ez a 21-el kezdődő telefonszám a Cetelem Banké.

:) :)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!