Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.03.04 0 0 249
hello skacok

iwiwes reglapot vennék ami 2007 előtti (2006 vagy régebbi) regisztrációval rendelkezik!!
ha van valakinek elfekvő ilyenje, természetesen aktuális kontakt törlés és az iwiwes reglap nevének megváltoztatása után: megvenném! (nekem csak az a fontos hogy 2007 előtt regisztrált reglap legyen, más nekem nem számít)

írjon ide mailt akinek van eladó regje: harp.roland@gmail.com


thx
urál Creative Commons License 2006.09.18 0 0 248
Milyen emberekkel?
Előzmény: MGperY (245)
ZöPö Creative Commons License 2006.09.18 0 0 246

Amíg magánlevelezésben, addig semmi baj. De az "ismerem" nem azt jelenti, hogy a "barátom", pláne nem azt, hogy az "elvtársam".

 

Bocs, te idézted be, azért válaszoltam neked.

Előzmény: urál (244)
MGperY Creative Commons License 2006.09.18 0 0 245
érdekes én sem tartok ilyen emberekkel kapcsolatot.
az lenne a furcsa, ha így tennék.
Előzmény: urál (244)
urál Creative Commons License 2006.09.18 0 0 244
Nekem aztán mondhatod! Én nem vagyok iwiw tag és nem is leszek. Az viszont teljesen természetes, hogy az iwiw-et is felhasználják a felhasználói politikai célokra. Az lenne furcsa, ha nem tennék.
Előzmény: ZöPö (243)
ZöPö Creative Commons License 2006.09.18 0 0 243

Bármelyik ismerősömet látom meg aktívan politizálni az iwiwen (értsd: kéretlen üzeneteket küldeni vagy az üzenőfalon politikai propagandát terjeszteni), nem csak kizárom, hanem törlöm is az ismeretséget.

 

:-(X

 

(Ez egy halálfej akar lenni két lábszárcsonttal.)

Előzmény: urál (242)
urál Creative Commons License 2006.09.18 0 0 242

A Parlament mellett elhaladó autók némelyikéből dudáltak, és több kocsi ablakából a győzelem jelét mutatták ki a tüntetőknek, akik - helyszíni tudósítóink jelentése szerint - SMS-ben, internetes fórumokon és az iwiw-en szervezték a demonstrációt. - nol.hu

 

Mondom, hogy választási év van.

Előzmény: kavkaz (94)
tom boy Creative Commons License 2006.07.18 0 0 241
???? Szuper . Köszi
Előzmény: MGperY (240)
MGperY Creative Commons License 2006.07.18 0 0 240
http://www.wiw.hu/pages/user/notamember.jsp

magyarul sehogy.
Előzmény: tom boy (239)
tom boy Creative Commons License 2006.07.18 0 0 239

Help !" keress rám iwiwen" Ezt  kaptam levélben,de én nem vagyok tag.  Hogyan tudom meg nézni tagi státusz nélkül?

angelh Creative Commons License 2006.05.28 0 0 238

Teljesen ki vagyok akadva!!

Ismerősnek jelöltek.........a gőzöm sincs mondatból nekem még a gőz sem volt meg...

aztán kiderült: a hölgy ovónő, abban a gimnáziumban, ahová az utolsó két évben jártam....az ovoda mégcsak nem is a főépületben található, hanem a város másik végén...............szóval a találkozás esélye, pláne az ismerettség esélye elég kicsi.........

a hab a tortán pedig az, hogy kiderült anyám évfolyamtársa(!) volt kb 30 éve...

talán innen kéne ismernem?

ha pedig az jelölöm h nem ismerem, abból tuti sértődés lesz..........tehát az öreghölgy ezentúl imerősöm lesz....:)

Törölt nick Creative Commons License 2006.05.21 0 0 237
...hmm... én is ülök négyen is, mert ötöt kaptam mostanában, s csak ismerősről tudtam biztosan, hogy érdekli...
Előzmény: totolaja (236)
totolaja Creative Commons License 2006.05.20 0 0 236

köszi de myvipes nem kell.Sajnos énis tudom hogy iwiw meghívó nemnagyon van. Vagy is nehéz szerezni. Állítólag vannak olyan emberkék akiknek több is van mint kéne, de csak rajta ül. Mindegy próbálkozom még hátha tud valaki. Erre a círe kérném: totlaja@freemail.hu

ha van.

Törölt nick Creative Commons License 2006.05.20 0 0 235

...hmm... én is gondolkodtam rajta az eladása után, de nem léptem meg...

Nincs ebben semmi szopatás... önkéntes, aki nem titkolja a kapcsolatait, az használja, aki nem, az nem...

Előzmény: Calvano (234)
Calvano Creative Commons License 2006.05.20 0 0 234
Ezt annyira lehett látni, hogy szopatás, hogy októberben ki is léptem. Tudom, hogy megmaradtak az adataim, de nem egyezik az elveimmel.
Előzmény: libera nos a malo (-)
bubu82 Creative Commons License 2006.05.19 0 0 233
Az iwiw-esek többségének sincs most meghívója, de ha lenne, akkor is: a másik két topicból is nyilvánvaló, hogy idegennek nem igazán küldik. De ha már így megkérdezted, van olyan internetes oldal, ahol lehet venni, asszem 200 ft-ért (bár van, aki 20000-ért adja...) :))
www.vatera.hu
Előzmény: totolaja (231)
AZS Creative Commons License 2006.05.19 0 0 232
myvipes meghívó esetleg?
Előzmény: totolaja (231)
totolaja Creative Commons License 2006.05.19 0 0 231

Heló

Bocs a zavarásért. Van pár haverom az iwiwen csak  nincs meghívójuk.Tudna valaki segíteni megköszönném. Vagy ha valaki tudna segíteni abba hogy hol szerezhetnék.

Tudom uncsi a téma de nagyon kéne.

Előre is köszi.

riceruca Creative Commons License 2006.05.01 0 0 230
nna, megint én. elolvastam, hogy tárgyaltátok az ügyet a másik topicban...
bár, az hogy az iwiw-ek között átfedés van, továbbra is gyanús nekem, mert nagyon kevés találat van, ha egy különösen gyakori külföldi nevet írok be a keresőbe...
lehet, hogy nem olyan "népszerű" még az iwiw külföldön, mint ahogy mondják (400ezerről hallottam...)??
riceruca Creative Commons License 2006.05.01 0 0 229
Szia,
látom nem válaszolt senki a kérdésedre...
engem is érdekelne ez az ügy, mert én is próbálkoztam, de nem sikerült, ami azért furcsa...
tavaly októberben (amióta új iwiw van) azt hittem, pont az (lesz) a lényege, hogy külföldi ismerősöket is felvehessek
de: úgy tűnik, a külföldit csak akkor találom meg, ha az iwiw.hu-ra regisztrált; ha az iwiw.de-n van, akkor nuku kapcsolat
jó lenne, ha úgy működne, hogy egy iwiw lenne, nem lebontva országokra...
számomra egyértelmű volt, hogy ilyen lesz, aztán mégsem, hmmm

Előzmény: oleander (209)
Kilroy Creative Commons License 2006.05.01 0 0 228
Köszi [sajnos átment kicsit ordenáréba, de azért érdekes topik].
Előzmény: MGperY (227)
MGperY Creative Commons License 2006.05.01 0 0 227
http://forum.index.hu/EditArticle/ReplayEditArticle?a=54409444&t=9142634
Előzmény: Kilroy (226)
Kilroy Creative Commons License 2006.05.01 0 0 226
amugy az eladás téma boncolgatása egy másik topikban már elindult.

Melyikben?
Előzmény: MGperY (223)
MGperY Creative Commons License 2006.05.01 0 0 225
szegényember vízzel főz.
Előzmény: ZöPö (224)
ZöPö Creative Commons License 2006.05.01 0 0 224

"firefox + adblock a barátod"

 

Xart. A jól beállított firewall/router. :-P :-)))))))))

Előzmény: MGperY (223)
MGperY Creative Commons License 2006.05.01 0 0 223
"a felét el fogja borítani a Tö-Köm cégcsoport reklámjai"

firefox + adblock a barátod.

"Emlékezzetek a freemail.hu történetére!"
szerintem a freemail uúgy működik, mint a c3 kezelésében. havi 1-2 reklámot kapok a tkomtól, oszt' jónapot. ja meg lemásolták a motorot húztak rá egy másik skint és aszonták h ez lesz az matav, axelero, tkom web-es levelezője. és az lett.

szerintem.
amugy az eladás téma boncolgatása egy másik topikban már elindult.
Előzmény: ZöPö (222)
ZöPö Creative Commons License 2006.05.01 0 0 222

Nem kell túldimenzionálni a dolgot. Az, hogy mikor születtem, mikor van a névnapom (bruhaha), vagy a fríméles címem eddig sem volt titok. Az ismerőseimet is ki lehet találni anélkül is, hogy én bejelölgetném őket. Iskolatársak, munkatársak, internetes barátok. Szóval én nem féltem az adataimat - már azokat, amiket ott megadtam.

 

Krisztus koporsóját sem őrizték ingyen és nincs olyan, hogy ingyen ebéd. Mindenért fizetni kell előbb vagy utóbb, ezt már elhetett tudni az elején is. Én már vártam, hogy jöjjenek a befektetők, mert az eredeti tulajdonos láthatóan eljutott arra a pontra, amikor nem akarja vagy nem tudja tovább finanszírozni a fenntartást sem.

 

Most majd szép lassan magenta és szürkébe fog fordulni az oldal dizájnja, a felét el fogja borítani a Tö-Köm cégcsoport reklámjai, viszont talán működni fog. Emlékezzetek a freemail.hu történetére!

Előzmény: Törölt nick (217)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.01 0 0 221
...hmmm... kipróbáltam távoli eléréssel is máshonnan, s Pestről tényleg megy... érdekes...
Előzmény: Törölt nick (220)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.01 0 0 220

...hmmm... innen nem jön most sem:

 

 IE

 

 

 Firefox

 

...nálam nemváltozott semmi, s mind a két böngészőből hibaüzenet jön vissza...

Előzmény: Törölt nick (219)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.01 0 0 218
...most sem megy az iWiW...
Előzmény: Törölt nick (215)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!