Keresés

Részletes keresés

makacsmacska Creative Commons License 2006.03.13 0 0 265

Kedves Horgolósok, kérlek, segítsetek!

Ha minden jól megy, ma este elkészül életem első horgolt csipketerítője. Van egy régi varrógépem, annak a dobozára szántam. Tegnap rápróbáltam, és arra az elhatározásra jutottam, hgoy jobban mutatna, ha kikeményíteném. Emlékszem, hogy otthon a szomszédnéni is mindig kikeményítette a horgolt terítőit. Csak azt nem tudom HOGYAN?  Mivel? Tudna nekem valaki segíteni?

Köszönöm!

Makacs

bors_menta Creative Commons License 2006.03.13 0 0 264

Na, ezt fejeztem most be, a minta eredetileg somogyi, kicsit továbbfejlesztve:

 

 

gubike Creative Commons License 2006.03.11 0 0 263
Szerintem a fonál minősége - összetétele - csak annyiban fontos, hogy kellemes viselet legyen. A nyakadon kipróbálhatod. Az ajánlott kökőtűvastagsághoz megfelelő vastagságú fonalat válasszatok, hogy követhessétek a leírást.
Előzmény: egszi (262)
egszi Creative Commons License 2006.03.09 0 0 262
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni fonál ügyben. A Párom Anyukája horgolna nekem egy pulcsit. Az újságban "Binario" (Lana Grossa) fonalat ajánlanak hozzá. Sehol nem találom ezt a fajtát. http://www.wollywood.de/stricken/lana/binario/body.html
Nem tudtok esetleg Veszprém/Gyula, esetleg Budapest vonzáskörzetében üzletet ajánlani? Webáruház cím(ek)nek is örülnénk.
Igazából más márka is jó lenne. 50%pamut, 45% viszkóz, 5% poloamid összetételűnek kellene lennie. Tudtok esetleg ilyent ajánlani? Remélem nem kérdeztem túl sok butaságot, én nem nagyon értek hozzá... Csak annyira megtetszett az a pulcsi, nagyon jó lenne, ha valami igazán szép és jó minőségű fonalat kaphatnék hozzá. (Amúgy a Diana-Horgolt Divat - ban találtam rá...)
Előre is köszönök minden segítséget!
Szilvi
Jolimama Creative Commons License 2006.03.08 0 0 261

Szia Tears! Jött valami mail, amit nem tudok fogadni. Ha valamit szeretnél kérni, mondani, küldeni, talán jobb, ha itt küldöd, vagy tamasimami7@hotmail.com-ra küldd.

Előzmény: tears (251)
grimel Creative Commons License 2006.03.08 0 0 260

Szeretettel:)

 

 

 

virag

Sándor3 Creative Commons License 2006.03.06 0 0 259
Kedves Háziboszy sikerült a multkori panaszom meg valositását lementettük és rögtön olvashatö lett (lehetett nagyitani nyomtatni KÖSZÖNÖM!
hazyboszi Creative Commons License 2006.03.06 0 0 258
Üdv. a kedves mail-íróknak.))

Szeretném itt közölni: a fotók,és hozzá a minták /terítő,pulli.stb./ általában NÉMET horgolásújságokból kerülnek fel a honlapra!!!
Ne kívánja senki,hogy fodítgassam,mert nem tudok németül!!!! A német leírást szívesen elküldöm beszkennelve bárkinek ,de németül!

Újabb frissítés a http://gabcika.atw.hu lapon...
Ercsibaba Creative Commons License 2006.03.06 0 0 257

Sziamia!

Sajnos nem ért ide a magyarázat. Hova küldted?

Megpróbálod légyszíves még egyszer?

Köszönöm!

Előzmény: grimel (242)
Sándor3 Creative Commons License 2006.03.04 0 0 256
Kedves TEARS!!  köszönöm leveled én segiteni szeretnék neked, az én unokáim már nagyok .Ugy  gondoltam hogy küldök mintákat csak én segitségre szorulok a neten Jolimama fürgébb volt.  De azért én is gondolok rád hogy böségben tudj lubickolni
Sándor3 Creative Commons License 2006.03.03 0 0 255
Kedves hazyboszi ne haragudj nem akartalak megbántani ,de akkor amikor kijön a nyomtatási ikon nyomtassam ki és már használható lesz ?? Csakazért irtam mert mindig megjelent egy sárga ikon benne fekete felkiáltojel és irta hogy hiba van  de csak a baba mintáknál a többit nagyon jól tudom használni. Szeretem ahonlapodat nézegetni.Biztatásodra probáltam meg a horgolást bár csak egy BOHOCteletki tudásomból amit kozzé is tettem  képben is  KÖSZÖNÖM TÜRELMED HOGY MEGHALGATTÁL!!
Előzmény: hazyboszi (254)
hazyboszi Creative Commons License 2006.03.03 0 0 254
A gabi,a gabcika én vagyok......
nem tudom,mi lehet a baj..de nálam műxik,és még sok,sok embernél,...lehet progarm és gépfüggő,nem tudom...
Azt tudom temérdek munkám fekszik benne....kérésre órákat töltök a gép előtt,mintákat kereve egyéneknek......stb...
köszi a bajt velem.....
további szépeket kívánok nektek!!
Előzmény: Sándor3 (252)
Sándor3 Creative Commons License 2006.03.03 0 0 253
GABCIKA honlapjárol beszéltem EL NÉZÉST AZ ELKERESZTELÉSÉRT  BOCS BOCS
Sándor3 Creative Commons License 2006.03.03 0 0 252

Jolimama!  nekem Gabi honlapjával van bajom ,ott rákattintottam bár mire müködött csak a baba holmik nem . minden utasitást végre hajtottam

tears Creative Commons License 2006.03.03 0 0 251

Jajjjj, mennyi gyönyörüség!!!!!!!!!!! Nagyon szépen köszönöm neked a sok fáradságot, mindet meg tudtam nézni,készítettem egy szép mappát és ki is írom nemsokára. Eddig úgy néz ki, hogy kislány lesz, de az ma már nem sokat számít a színeknél, s meg is lehet változtatni öket.

Nagyon nagy örömöt szereztél, szeretettel ölellek!

Előzmény: Jolimama (250)
Jolimama Creative Commons License 2006.03.03 0 0 250
Elküldtem a mintákat. Tudod-e, hogy fiu, vagy kislány lesz. Küldök majd keresztelőre köthető mintát is. Addig gyakorolj. Meg kell még keresnem. Feltesszük házyboszi honlapjára is. Sok sikert, örömet.
Előzmény: tears (246)
Jolimama Creative Commons License 2006.03.03 0 0 249
Most megint megnéztem, hogy meg lehet-e nyitni, sikerül. Képre kattints jobb egérgombbal, ott válaszd ki, hogy kép mentése másként, mentsd el, és utána próbáld megnyitni. Ha nem sikerül így sem, nincs több ötletem, de ha valamelyik tetszik, küldöm mailben. Tearsnak elküldtem az összes /21/ mintát. Üdv. Jolimama
Előzmény: Sándor3 (248)
Sándor3 Creative Commons License 2006.03.03 0 0 248
Drága házyboszi!    Én is megnéztem a babaholmikat nagyon aranyossak ,nekem is kimutatta agép hogy valami hiba van ,és nem lehetett olvashatová tenni a leirásokat mint a többieknél. Lehet hogy tul sokat raktál fel egy szerre mi már jártunk igy levélnél .bocsi az okoskodásért .
krisztina751126 Creative Commons License 2006.03.03 0 0 247

 

 

Szia Gartner!

Bocsi,hogy csak most írok,de 1 hétig nem voltam net-közelben.Úgy tudom,hogy van kötőtű ebben az üzletben.A horgolótűkben nem vagyok biztos.Egyébként egyszer érdemes elmenni oda,mert biztosan találsz olyan dolgokat amik érdekelnek.

Előzmény: gartner (169)
tears Creative Commons License 2006.03.02 0 0 246
Kedves Jolimama, itt a cím:   maria.solymosi@pub.malmo.se, nagyon aranyos vagy!
Előzmény: Jolimama (233)
tears Creative Commons License 2006.03.02 0 0 245
Véletlenül boszynak ment el a cím, nézd az elözö beírást! Bocsika!!!!!!!!!
Előzmény: Sándor3 (241)
tears Creative Commons License 2006.03.02 0 0 244

Naná, hogy mindent be kell neki vállalni! Itt a cím, és elöre is köszönöm szépen!

 

    maria.solymosi@pub.malmo.se

Előzmény: hazyboszi (240)
tears Creative Commons License 2006.03.02 0 0 243
Hát ezt pont így végigcsináltam, de nem segít. Azt hiszem, túl erös a védelem a gépen, ez a program gyakran kitol velem, de a párom ragaszkodik hozzá. Nem nagyon értek én ehhez:(( Sajnálom, hogy hiába fáradtatok, és nagyon köszönöm!
Előzmény: hazyboszi (240)
grimel Creative Commons License 2006.03.02 0 0 242

Hahó:)

odaért a magyarázat? ha kell további segítség, szivesen csak szólj:)

Üdv

Előzmény: Ercsibaba (215)
Sándor3 Creative Commons License 2006.03.02 0 0 241
TEARS!  Ha leirod az  e-mail cimedet küldök neked kötés mintát és ha kell magyarázatot is hozzá.Égy nagymaminak mindent be kell válalni  és nem szabad fel adni !
Előzmény: tears (232)
hazyboszi Creative Commons License 2006.03.02 0 0 240
tears !

jobb klikk a képre -megnyitás,megnyílik nagyban..külön..és kép mentése
eddig megnyílt,menthető volt,lehet lassú a neted,vagy nemtom'.........
akkor hiába dolgoztam,dolgozunk nővéremmel.((((
Előzmény: tears (228)
hazyboszi Creative Commons License 2006.03.02 0 0 239
OFF:

Nővérem!!!!!!!!!!!!
Gyere vissza skyp,várlak...a konyhába szaladgáltam.((((
hazyboszi Creative Commons License 2006.03.02 0 0 238
??????

Hibás az oldal?? Eddig nem szólt senki,hogy nem lehet lementeni..(((
Jelezzetek ,léccike.......valaki.....
Sándor3 Creative Commons License 2006.03.02 0 0 237
ERCSIBABA!!TudodCsillának  küldtem lapokat , neked is jut csak meg kell nézned sok horgolás is van ami könnyü és mutatos  talán alap leirás is van.
Előzmény: Ercsibaba (236)
Ercsibaba Creative Commons License 2006.03.02 0 0 236

Szióka.

Én tényleg csak az alap horgolást tudom, ezért tetszett meg ez a kardigán, amit szívesen elkészítenék magamnak. Inkább a kötögetés terén vagyok otthon, de nem zárkózom el a horgolás fajától sem. Most rendeltem fonalat, mert egy tavaszi kardigánt szeretnék kötni magamnak. Kapucnisat.

Ha esetleg bármilyen más tanácsod vagy ötleted lenne, szívesen megtekinteném, esetleg ha neked van szükséged kötés terén valamire, várom a te kérésed is.

Végül is van pár kötös dolog amit angol leírással kaptam, de azzal sajnos nem tudok mit kezdeni, pedig tetszenek.

Üdvözlettel: Ercsibaba

Előzmény: gartner (235)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!