Keresés

Részletes keresés

hazyboszi Creative Commons License 2006.02.25 0 0 195
Grimel..)))
Nagyon klassz lett...a kiscsajok bizti nagyon boldogok))))))
YA! Levélpostán megy pár fürgeujjak......várd..))))Pénteken feladtam..

Éva!!!!!
Megnéznéd ezeket a leírásokat??? Mondtad,segítenél a fordításban....
Ezek nagyon klassz minták....fel is tehetnénk ide,persze magyarul....
Ha szánnál rá időt...megköszönnénk....én mindenképpen.)))))
http://www.angelfire.com/folk/celtwich/PinePinBS.html
http://www.angelfire.com/folk/celtwich/Stardust.html
http://www.angelfire.com/folk/celtwich/RoseBS.html
Előzmény: grimel (189)
bors_menta Creative Commons License 2006.02.25 0 0 194
Hát ez nagyon szép lett. Felnőttben is biztos jól mutatna. Csak kicsit több türelem kell hozzá. ;o)
Előzmény: grimel (189)
bors_menta Creative Commons License 2006.02.25 0 0 193
A Burda bolt kb. 150m-rel költözött arrébb. A Rákóczi és a Blaha között van most, ugyanazon az oldalon, mint régen, csak kicsit arrébb. :o))
Előzmény: vhenrietta (187)
Sándor3 Creative Commons License 2006.02.25 0 0 192
Ugyan ott van de egy pár ház számmal feljebb egy kis varrogép üzlet után.
Előzmény: vhenrietta (187)
Sándor3 Creative Commons License 2006.02.24 0 0 191
SAPKÁT VAGY KALAP KEL A FEJÉRE:ezt elfelejtettem
Sándor3 Creative Commons License 2006.02.24 0 0 190

NAGYON ARANYOS  ÉS ötletes a megoldás!! Gratulálok!  mert én csak kötni tudok.VAn egy kabala bohoc 1ráhajtásos pálcából.       20láncszem ebbe láncszemenként 10x1réáhajtásos pálca ebböl 2tö kell(kezei)      40láncszem és ugyan ugy mint a kezét ebböl is 2kell(teste lesz)1 pinpong labda melyet meg rajzolunk  bohoc arcnak  ráfeszitünk egy harisnya darabot  összevarjuk  a két hosszút de közé rakjuk afejet  majd 2oldalára varjuk akezeket .(AMIKOR EZT HORGOLOD

 EGY SPIRÁL LESZ  A LÁNC SZEMEKBÖL)  

Előzmény: grimel (189)
grimel Creative Commons License 2006.02.24 0 0 189

Sziasztok csajok:)

Most csak dicsekedni jöttem picit:))))

AZ előbb lett készen a kisebbik lányomnak a pulcsija. Nagyon egyszerű, de aranyosan nagyszerű darabra sikeredett. Egyráhajtásos pálcákból áll, elöl zipp, amelyik a kilencéves Zsanett lányom kérésére nincs a közepén:) Volt mit öklelnem, mert vékony a fonál, de ha rágondolok hogy egy ilyen cérnapulcsi menniybe kerülne ha venném (ráadásul ilyet tuti nem találtam volna amilyet a válogatósabbik lányom kért..)  akkor azt hiszem megérte a fáradtságot.

zöld pulcsi

Na... szóval azért raktam fel, hogy lássátok.. a kezdők is biztosan tudnak egyráhajtásos pálcákat csinálni, fogjatok hozzá:)))

Üdv

grimi

era417 Creative Commons License 2006.02.24 0 0 188
 Minka, az "afgan" nemes egyszeruseggel csak kotott vagy horgolt takarot jelent- de igy sokkal elokelobb es nagyzolosabb;" mozaik kotes"-nek pedig azt hivjak, amikor min. 3 szinu fonalbol kotsz valamit, (es nem huzod a fonalat hatul) En most ezt csinalom, nezz ide--- de csak NAGYON turelmeseknek ajanlom, ugyanis ahany kis negyzetet latsz, annyi pamacs tekeredik- gabalyodik mozaik kotesossze! En sem tudtam mibe vagom a fejszemet! Tudok segiteni forditassal? Esetleg barmio mast? Melyik oldalon  voltal?
Előzmény: minka456 (182)
vhenrietta Creative Commons License 2006.02.24 0 0 187
Köszi az infot.A fonaldiszkontba ma küzdöttem föl magam .Zárva volt.A Burda bolt emlékeim szerint a Blahánál volt.Most ott nincs.Tudod-e hova költözött?A Margit körutit megnézem ha megyünk föl mert én Gyöngyösi vagyok.Köszi Heni
Előzmény: gartner (178)
Sándor3 Creative Commons License 2006.02.24 0 0 186
Köszi hogy jelentkeztél legallább értesültem hogy szerencsésen haza értetek. majd én is jelentkezem  tudom a tel számodat, el raktározta a telefonunk
Előzmény: gartner (185)
gartner Creative Commons License 2006.02.24 0 0 185
Kedves Sándor3, ezúton is szeretném megköszönni, hogy a kincses ládikád tartalmába betekintést nyerhettem és haza vihettem ami tetszett. Nagyon örültem a személyes találkozásnak, azt hiszem ezt megismételhetjük, nagyon sokat tudok tőled tanulni, azért remélem én ist tudok majd újat mutatni. Gartner
bors_menta Creative Commons License 2006.02.24 0 0 184

Ingyenes horgolós linkek:

 

http://crochet.about.com/library/blfreecharts.htm

 

http://www.smartcrochet.com/free_pattern.shtml

 

http://www.crochetmagazine.com/freepattern.php

 

 

http://www.crochetnmore.com/123freepat.htm

 

 

http://www.crochetpatterncentral.com/directory.php

 

Ezek mind angol nyelvűek, és van, ahol leírás van, nem rajzos minta. Akinek kell segítség, szóljon.

eindor Creative Commons License 2006.02.24 0 0 183
Szia!Nem tuniszi horgolást akart irni valaki?
Előzmény: minka456 (182)
minka456 Creative Commons License 2006.02.24 0 0 182
Gyerekek!
Jártam 2 ...knitting... homlapon és fura dolgokat olvastam.
Tud valaki olyat például, hogy "afgán horgolás" vagy "mozaik kötés"?


hazyboszi Creative Commons License 2006.02.23 0 0 181
:)))))
hát persze,hogy nem baj...)))
ide jöhet minden...attól jó,használható a fórum..))))
Ötletek...ötletek...))))gratula..))
ÚJ: Jolimami,nővérkém oldalával bővült a gabcikas sitom...)))Tessenek megkukkantani))))))
Előzmény: grimel (180)
grimel Creative Commons License 2006.02.23 0 0 180

Még egy pár...

 

koszorumezeskalacsvazas
grimel Creative Commons License 2006.02.23 0 0 179

Hahó csajok:)

Találtam pár húsvéti ötletet. Nincs köze a kötés/horgoláshoz, de ugye nem baj?:)))

Azt hiszem hozzám hasonlóan ti is öltöztetitek hasonlóba a környezeteteket húsvétkor...

 

uvegbetalablakbamecsestarto
gartner Creative Commons License 2006.02.23 0 0 178
Szia Heni, nekem a Margit körúti Rőftex a Mechwart ligettel szembeni oldalon nagyon bejött a Burda üzlet sem rossz, a fonal választék viszont ott nem olyan nagy. Érdemes megnézni a Székely Mihály utca 11 ben lévő fonaldiszkontot, jók az árak, H-Sz-Cs 13-17 közott van nyitva. Remélem segitettem. Gartner
vhenrietta Creative Commons License 2006.02.23 0 0 177
Nem tudom hogy egyre gondoltunk-e .Én pulóverekre,nem teritőre gondoltam. Lehet jobban járok ha felmegyek Pestre mert itt Gyöngyösön elég gyér a választék.Esetleg tudnátok -e ajánlani jól ellátott üzleteket? A Burda üzlete milyen? Köszi Heni
Jolimama Creative Commons License 2006.02.23 0 0 176
Szia! A fonalak ügyében kérjék tanácsot rövidárú üzletekben. Ahogy látom, sok olyan van, amihez a 20-as horgolócérnát ajánlja. Próbálkozz vele, biztos sikerülni fog. Én is horgoltam már ilyeneket, 20-as, 60-as fonalból. Jók lettek. Jó próbálkozást. Jolimama
Előzmény: vhenrietta (175)
vhenrietta Creative Commons License 2006.02.23 0 0 175
Sziasztok!
Én most találtam rá erre a fórumra. kötök ,horgolok,gobelinezek,foltvarrok,keresztszem minden ami kézimunka.Most vettem először a DIANA horgolós újságot.TUDJA-E VALAKI HOGY A BENNE LEVŐ MODELLEK EREDETI FONALAIT LEHET-E VALAHOL KAPNI!!!!!!!!
Nagyon megköszönném ha válaszolnátok!Volt már hogy más fonalból készitettem de nem lett olyan.
hazyboszi Creative Commons License 2006.02.22 0 0 174
hahaóóóóóóóóóóóóóóóóóó
senki sehol?????

gabcika honlap frissítve lett!!! grimel új mintával..)))
jelmagyarázat-kérésre....)))
és sbarina újságból pár minta...
ha érdekel valakit....
Sándor3 Creative Commons License 2006.02.21 0 0 173

MAjd leirom az ujja kötését is .DE KÉRLEK HOGY  AZÉRT FIGYELMEZTES!!!!          

Van egy olyan is amibe a csikok V alakba vannak kötve

 

 

Előzmény: Gabiiiiii (170)
era417 Creative Commons License 2006.02.21 0 0 172

Lanyok ,kerem segitsetek: ha van valakinek kerdese, amibol mindenki tanulhat, otlete, vagy hasznos informacio, minta, amitszivesen megosztana orszag-vilaggal a konyvemben, KERLEK IRJATOK MEG NEKEM!

 

Nagyon koszonom!

Gabiiiiii Creative Commons License 2006.02.21 0 0 171

koszonom-koszonom,titkos kotesmintam erkezett .A kolleganom itt rohangal vele,mert nincs hozzaszokva egy utazasi irodaban,pedig rairtad a nevemet.:))

 

megegyszer kosz,este attanulmanyozom

Gabiiiiii Creative Commons License 2006.02.21 0 0 170

tok jo otlet,meg is nezem otthon,milyen maradek fonalaim vannak,amiket ossze tudok kombinalni

 

Előzmény: Sándor3 (168)
gartner Creative Commons License 2006.02.21 0 0 169
Köszönöm Krisztina, teljesen érthető a leirás. Kötőtűket ill. horgolótűket is árulnak?
Előzmény: krisztina751126 (166)
Sándor3 Creative Commons License 2006.02.21 0 0 168

Lányok!  Kössünk ferde csikos pulcsit kicsiknek nagyoknak.                                     

Minta leirása:: 3szemmel kezdjük  minden páros sorban a  sor elején és a végén1-1 szemet szaporitunk mig enem érjük a derék böséget  utánna ugyan ezt csináljuk csak  fogyasztunk. Végén felszedjük a szemeket és  megkötjük a passzét .Ha nind két oldalára passzét kötünk  csonaknyakú  T-ujjú  pulcsink lesz.  Minden maradék jó hozzá  még össze is köthetjük a szálakat akkor tarkább lesz.            

krisztina751126 Creative Commons License 2006.02.20 0 0 167

 

 

 

Helló lányok!

Először is köszönöm Nektek a szíves fogadtatást.Mindjárt egy kis segítséget is szeretnék kérni tőletek

Szeretnék húsvétra terítőket és egyéb apróságokat varrni,amihez kellene nekem húsvéti mintás anyag.A kérésem az,ha láttatok valahol aranyos anyagokat írjátok meg nekem légyszíves.Előre is köszönöm!

krisztina751126 Creative Commons License 2006.02.20 0 0 166

 

 

Kedves Gartner!

 

 

Az általam ajánlott boltot a Moszkva tértől a 2. villamos megállónál (4-6-os villamos)-Mechwart-liget- találod. Leszállsz a villamosról és visszafelé kell sétálni egy picit a Moszkva-tér felé a bal oldali járdán .Remélem elég érthető voltam,ha nem majd megpróbálom még1x elmagyarázni.  

Előzmény: gartner (158)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!