Keresés

Részletes keresés

Coma Creative Commons License 2006.03.24 0 0 266
A címe annyi, hogy a Help c. szám -John Lennontól- az első LSD-központú száma a Beatlesnek, meg hogy Lennon '65-ben tépett be ettől az anyagtól először, amikor a fogorvos barátja belecsempészte a kávéjába (a genya!)
aztán "elemzi", hogy miért nem a Rubber Soul volt az lső LSD-s száma, utána meg jön a lyrics.. azt most nem fordítom le, de biztos sárkányokkal harcol benne mega tudatalattijával, ezerrel ;)
Előzmény: Irgalmas (265)
Irgalmas Creative Commons License 2006.03.24 0 0 265
Mi van odaírva?
Előzmény: MGperY (263)
Coma Creative Commons License 2006.03.24 0 0 264
"..te ne mondd meg nekem azt, hogy milyen legyek,
mint a legyek, szaporodnak az üveghegyek
a szitibe', de senki se kérdi, hogy "Titike,
jó ez így, mit szólsz, na elég sármos?",
hát ebben sáros az egész város,
hogy nem fújhatsz, nem szívhatsz, csak igazgatnak,
kávéhoz cigi? harminc ronggyal szívathatnak,
de glória Pannónia, az egész pusztul,
ha a jognak asztala a komposzton posztol."

(Ludditák - Moslékország)
MGperY Creative Commons License 2006.03.06 0 0 263
http://www.egodeath.com/johnlennonhelp.htm
őspalotai Creative Commons License 2006.01.23 0 0 262
Ezért hívom én őkelmét a nagy inkvizítornak.....
Mindebben persze ő sem hisz, a volt szipákoló, de láthatjuk itt is, hogy a szellemi fogyatékosok ezt várják tőle...
Előzmény: Törölt nick (261)
őspalotai Creative Commons License 2006.01.23 0 0 260
SZÖRNYŰ SÁTÁNISTA SZDSZ: - NE CSUKJÁTOK BÖRTÖNBE A SRÁCOKAT
ISTENFÉLŐ KÖNYÖRÜLETES FIDESZ:- BÖRTÖNBE CSUKNI AZ ÖSSZES ROHADT KÖLYKÖT

Ha egyebet nem tudnék e két pártról, ez is elég lenne információnak...,még sok is..
Előzmény: Törölt nick (258)
morticia addams Creative Commons License 2006.01.23 0 0 259
(OFF: számomra ez többszörösen is súlyos, szomorú eset; ha nem másolod be, nem is szerzek róla tudomást..hmmm:((( köszönet érte, bármennyire is szomorú a hír nekem)

és/de(?) ez sem változtat a véleményed igazságtartalmán. érdekes, ahogyan nagy katyvaszba keveredve összecsúsznak a vélemények, s ahogyan irtózatos ellentmondásba keveredik magával az ágáló jobboldal.
Előzmény: Törölt nick (252)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.23 0 0 258
"megmergezni es kiirtani akaro SZDSZ-t illetoen."

Honnan veszed ezt az ordas baromságot?
Érdekes hogy ma pont az a párt démonizálja az szdsz-t akik annak idején puszipajtások voltak velük.
Előzmény: Törölt nick (231)
Alhazred Creative Commons License 2006.01.23 0 0 257

Síkfideszes ismerős írta sms-ben, hogy ez a 14. havi nyugdíj, meg a tébécsökkentés nála is kiverte a biztosítékot, szóval Orbán legújabb borultagymenései már a fanatikusok között is kételkedést válthat ki...

 

(más kérdés, hogy az ismerős valszeg miép-jobbik szavazóvá válik...)

Előzmény: Törölt nick (256)
őspalotai Creative Commons License 2006.01.23 0 0 255
Nagyon súlyos...
Na fidesznyik lovagok, erre varrjatok gombot...
Előzmény: Törölt nick (252)
Alhazred Creative Commons License 2006.01.23 0 0 254

Megbocsájtva:-)

Előzmény: őspalotai (253)
őspalotai Creative Commons License 2006.01.23 0 0 253
sűrű bocsánat...sűrű bocsánat....mellément az üzenet....
Előzmény: Alhazred (251)
Alhazred Creative Commons License 2006.01.23 0 0 251

:-) ismét sikerült komolyan vetetni magam:-)))

 

olvass vissza már picit, lécci, főleg fenebe2005 kartács teljesen harmonikus elméről árulkodó sorait, aztán meg kérjél sűrűn bocsánatot:-)

Előzmény: őspalotai (250)
őspalotai Creative Commons License 2006.01.23 0 0 250
Az érvényes jogszabályok szerint, neked börtönben lenne a helyed....
Énszerintem "csak", elmegyógyintézetben...
A pofázós, uszítós, zsidózós, gyülölködős, tájékozatlan és műveletlen, mindenbe beleugatós, rosszindalató, agymosott barmok sokkal veszélyesebbek az egyénre és a társadalomra, mint egy füvetszívó gimnazista...
Költözz el Szingapurba, az egy remek hely... , ott megkorbácsolnak rágógumizásért...
Előzmény: Alhazred (247)
Siphersh Creative Commons License 2006.01.23 0 0 249

Anyabanya,

 

"A szigorú törvénynek is van jó hatása, mert a dealer nagy szarba kerül, ha rajta kapják..."

 

Ez kinek "jó"? Ha elkapunk egy betörőt, eggyel kevesebb lesz a betörő. De ha elkapunk egy dílert, azzal nem lesz kevesebb a díler vagy a kínálat, mert a drogkínálatnak nem a drogdíler az oka, hanem a kereslet. Szerintem jó érveket hozol fel a teljes legalizálás mellett, de nem értem, mit tekintesz a teljes legalizálás ellen szóló érvnek. Az igaz, hogy nincsen tökéletes megoldás, de azért elég jól meg lehet állapítani, hogy melyik a legjobb, szerintem.

Előzmény: anyabanya (246)
Alhazred Creative Commons License 2006.01.23 0 0 247

Egy ilyen ledobott ékszíjú fanatikust hiába győzködsz észérvekkel.

 

A drogokat a fiatalok elpusztítására szövetkezett zsidó szadeszosok terjesztik, pont.

Előzmény: anyabanya (246)
anyabanya Creative Commons License 2006.01.23 0 0 246

5 évet dolgoztam ezen a területen, ráadásúl még Fidesz szavazó is vagyok...söt, de..

 

Jó drog törvényt nem láttam. A tiltás bizonyos rétegek irányába fontos lenne, de nem old meg szinte semmit.

A srácok azelött si szivtak, szipusztak, stb...Az általam ismert elsö droghalott egy komám volt, aki 84.-ben halt meg a csabai zsidó temetöben...(tehetséges, kedves, magányos farkas volt...)

Én 86.-ban már szivtam füvet és ha akartam volna szivhattam volna, de nem akartam...

Ez nehéz dió és nem lehet csak ugy egyik vagy másik párt nyakába varrni. A liberálisabb drogpolitka is rejteget prevenciós elemeket, már önmagában azzal, hogy a srácainkat nem szolgáltatja ki dealereknek, akik nem fognak megállni a fü kinálásánál...

A szigorú törvénynek is van jó hatása, mert a dealer nagy szarba kerül, ha rajta kapják...

Ezer kérdés van és ezer válasz, de mindenekelött nem a kamaszoknál van a probléma forrása, hanem ott, hogy hogyan, miként él ma egy kisgyermek, testi-lelki-szellemi létbiztonsága adott-e...és még sorolhatnám...

A drog már csak a kiskorban történt elbaszások lecsapodása...

A fü meg szerintem leginkább annyi, mint egy antidepreszáns...csak hát láttam én már oly mértékben függöt pszichésen, hogy az félelmetes, de az ilyen pszichés függés mögött többnyire más pszichés problémák is ott vannak, ha az oldásra talál, akkor a fö iránti kötödés is...és még sorolhatnám..

Komolyan kéne büntetni a dealereket, a megkinálokat, de nem kéne a drogambulanciákon az elterelés révén keverni a lágy illetve a kemény drogfogyasztokat...már csak azért is, mert más a rászokás a 14 évesnél és a 25 évesnél...A 25 évesen füvezö szarik a többi drogra az esetek jelentös részében, a 14 éves viszont nyitottabb mindenféle cumora...és persze még sorolhatnám...

Az az a lágydrog miatt eltereltek esetében szerintem max egy pszichologus kell és kész..

Keménydrognál a rehabra szavaznék...

 

S mégegy a keménydrogos leálltak esetében én bizonyos büncselekmények esetében, mondjuk melynek büntetési tétele 5 év alatt van a rehabbal kiváltanám a feltételes szabadlábra teételt, mert azt ghyakorta látni, hogy XY elkövet valamit pl lop, aztán magától ráébredt, hogy nagy szarban van, elmegy rehabra lejön a cucról...közben mennek a tárgyalások és már régen dolgozik, normális életet él és akkor hopp viszik is a sitre, ahol jön a depi, a cucc, és hiába dolgozott  leálláson, mert minden összeomlott...

 

 

Persze van erröl véleményem sok is, de a sorolásaimra nincs hely...

 

A lényeg, a kissrác füvezök tényleg nyitottabbak másra is, akik késöbb kezdik kevésbé...Nem mindegy..

A dealernek nem a fü az igazi bolt, tehát öt tényleg büntetni kéne...föleg ha kiskorut baztat...

A lágy vagy keménydrogok közt van különbség, ha már elterelés ne tegyenek = közé...

A fü sok esetben kiváltja a függöséget és nem mindegy, hogy alkoholista vagy simán elszív idönként egy k,is agylazitót. tehát orvosi ajánlással adnék füvet bizonyos szenvedélybetegeknek...ha már a hernyosok is kapják a MEthadont...

A liberalizáció bizonyos értelemben a leginkább a dealereknek ártana...de amiért mégsem, az az, hogy a sok hülye honfitársunk megsziszletné a dologban az üzetet és kiváltaná az adagját, majd eladná ahol tudja...a füves bizonyára a haverokkal vagy az otthon magányába elszívná...

A liberalizációra kéne egyfajta erkölcsi érettség, ami itt nem biztos, hogy megvan...

 

 

S végül a drogos srácok is a mieink, megérdemlik legalább a probát az ö megértésükre, felsegítésükre...Basszus a többség még kamasz, amikor rákattan...csak ez nem olyan egyszerü dolgo, nem kifröccs 6Ft-ért, mint a mi kamasz korunkban...

 

Előzmény: Törölt nick (228)
Alhazred Creative Commons License 2006.01.22 0 0 244
:-DDDDDDDDDD
Előzmény: őspalotai (243)
őspalotai Creative Commons License 2006.01.22 0 0 243
az ő kedvenc slágere az: árpád vére heil
Előzmény: Alhazred (242)
Alhazred Creative Commons License 2006.01.22 0 0 242
Szia, szereted a Kyuss zenekart? Az egész munkásságuk ontopic.
Előzmény: Törölt nick (231)
david31 Creative Commons License 2006.01.22 0 0 241
Igazad van, csak vicceltem. :-)
Előzmény: LegottTegel (238)
Siphersh Creative Commons License 2006.01.22 0 0 240
Én csak azt nem értem, hogy ha mindenkit kiirtanak, akkor kik felett fognak uralkodni?
Előzmény: Törölt nick (228)
őspalotai Creative Commons License 2006.01.22 0 0 239
Az SZDSZ épp azért emelte fel a szavát, hogy a fiatalokat ne csukják börtönökbe az ilyen ártalmas, közveszélyes őröltek, mint ön, kedves gyűlölködő hozzászóló....
Előzmény: Törölt nick (231)
LegottTegel Creative Commons License 2006.01.22 0 0 238
(((csendes kérdés: nem lehet, hogy jobb lenne, ha mégsem tenné? :) ))))
Előzmény: david31 (236)
blues12 Creative Commons License 2006.01.21 0 0 237
Hú, ezen én is fenntakadtam! (rickor)
Előzmény: david31 (236)
david31 Creative Commons License 2006.01.21 0 0 236
Ha megkérlek, beírnád ezt ide magyar nyelven is ?
Előzmény: Törölt nick (228)
Alhazred Creative Commons License 2006.01.21 0 0 235
szerintem már rég késő...
Előzmény: őspalotai (234)
őspalotai Creative Commons License 2006.01.21 0 0 234

Sok baromságot hallottam, olvastam már, de ekkora őrültséget még soha...
Nagyon eszement gondolatok egy nagyon beteg ember agyából...
Sürgősen keress fel egy szakorvost!!! - AMÍG NEM KÉSŐ
Előzmény: Törölt nick (228)
Alhazred Creative Commons License 2006.01.21 0 0 233

okés, nem vagy elvakult

 

viszont szórakoztató, folytasd, léccilécci!

Előzmény: Törölt nick (231)
Alhazred Creative Commons License 2006.01.21 0 0 230
Icipicit sem vagy elvakult, és ez a lényeg.
Előzmény: Törölt nick (228)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!