Keresés

Részletes keresés

Hanjob Creative Commons License 2023.07.09 0 4 632

Westend City tetején szopattam a barátnőmet a parkoló részen az autók között. 

Standon kiverte nekem, hogy közben kb 50-100 méterre horgászok néztek. 

Irodában kivertem az asztal alatt miközben a kolléganőm velem szembeni asztalnál ült és dolgozott. A monitor és az asztal takart engem, éppen a nyaralásos élményét mesélte. A szőnyegre spricceltem utána féltem ha feláll meglátja a cipőmmel kentem szét, hogy kevésbé legyen feltünő

A párom vonaton termes kocsiban a lábával addig masszírozta a farkam míg bele nem durrantam a nadrágomba kiverte a farkam, ugyan ő 23as (most már 123as) bkv buszon leszopott. De itt én is többször kivertem. 

Hát ilyen és még sok más helyen. Hosszú a lista :)

tiboro88 Creative Commons License 2023.07.09 0 1 631

Keresnék olyan hölgyet,CSAK KIZÁRÓLAG HÖLGYET!! aki szeretne szeretkezni orvosi rendelőben :) :)

kised Creative Commons License 2023.06.19 0 1 630

Ezenkívül hoki rengeteg extém helyen...

Pl.: Szomszédasszony fürdőjében a bugyiját szaglászva, (Bea)

főnökasszonyom kocsijában nappal a ház előtt,

éjjel hotel recepcióján, 

másik szomszédasszony hálószoba ablaka alatt,

irodában rávertem a főnökasszonyom íróasztalára,

lépcsőházban miközben a kulcslyukon lestem a szomszéd csajszit ahogy vetkőzik épp, (Judit)

Shell kúton a vécében,

Sportcsarnok női öltözőben...

Előzmény: kised (624)


Huncut Játék Creative Commons License 2022.06.19 0 2 629

Pl Tesco próbafülkében hoki, a zárt ajtós és a csak függönyös fajtában is….

Peet950 Creative Commons License 2021.09.23 -4 5 628

-Nos erre nem vok büszke ... de haverom ágyában, a haverom csaját, úgy, hogy ő dolgozott, viszony az haverom annya a ház körül tüsténkedett ... 

 

-Aztán munkahelyen, az irodámban úgy,hogy az épületben vagy 20 an voltak rajtunk kívül ... 

 

-Második , patkány húzásom .. 5-8 évvel az első ilyen után, egy másik haverom csaját kúrtam meg a közös lakásuk nappalijában a kanapén ,majd az étkezőben az asztalon ... ő dolgozott :( :( (áá, féreg voltam)

 

-Volt még a velencei tó parton az autóban, úgy, hogy páran elmentek a kocsi mellett közben ... 

 

-Pécsi TV torony ... sokan volt ,de a nagy szél miatt szinte senki nem jött ki a korláthoz ... csajszit hátulról átkaroltam, kabátban voltam, ami szét volt gombolva, így oldalra is takart valamennyit ... naciját hátul lehúztam, slccemet szét, farkamat elő, és úgy tettem be neki ... sztem senki nem vette észre ... finom mozgott a farkamaon, és úgy élveztem el, hogy kb 2 m re álltak tőlünk ... bele a puncijába ... :)

 

-Ruha boltok próbafülkéje .. ez sok volt

 

- Egyetemen óra alatt kijöttünk .. az akkori csajszi és én .. majd a suli rohadt nagy aulájában a lépcső alatt szopott le :P 

( Szia Rita, ha olvasod ... össze futhatnánk ismét .. isteni szopás volt:P :)

 

- Unokatesóm (aki lány) házi buliján .. az egyik barátnőjét, akit akkor ismertem meg ... hajnalban kúrtam meg unokatesóm ágyában :D

 

- Szoliban, az ott dolgozó szolis csajt ... sokáig fűztem, mire rá tudtam venni, hogy zárjon be 10 percre, és az egyik szoli gépnek támasztva kúrtam meg :P 

 

KiskukisKéjsóvá Creative Commons License 2021.09.23 -1 9 627

Nekem a legextrémebb az volt amikor a feleségemmel és a húgával elmentünk a tiszatóra,
és a víz egy kicsit zavaros volt, így csak vagy 10 cm mélyre lehetett lelátni.
Miközben a csajok úszógumijába kapaszkodva beszélgettünk elkezdtem simogatni a sógornőmet a víz alatt.
Mivel láttam hogy nincs ellenére, sőt még helyezkedik, hogy jobban hozzáférjek így folytattam.
A vége az lett, hogy a feleségemtől karnyújtásnyira fogdostam a húga mellét, és a bikinijébe benyúlva a fenekét,
és a punciját. majd egy kis csiklósimizés után megujjaztam.
Később a kezébe adtam a farkam, kicsit játszott vele, de nemsokáig.
A vége az lett hogy magamnak kellett kiverni, de fantasztikus emlék marad örökre.

A másik extrém emlékem az, amikor a Hortobágyi kilátók egyikén dugtam meg a barátnőm.
Ő kikönyökölt, és pucsított, én pedig felhajtottam a szoknyáját, félrehúztam a tangáját és
teleélveztem a punciját.
mivel ez a 33-as főút mellett van, rengeteg autó ment el előttünk. Volt aki dudált is,
annak biztosan feltűnt a mozgásunk :)

Ezeken kívül pedig strandokon is rendszeresen simogattam orgazmusig a barátnőmet,
miközben körülöttünk áztatták magukat az emberek.
És volt hogy cserébe ő is a kedvemre tett a kezével.

Milfson Creative Commons License 2021.08.12 -7 4 626

próbafülkében

az oldalfalára sprickoltam, szépen folyt lefelé , otthagytam.

Törölt nick Creative Commons License 2021.08.08 -1 0 625

Egy csendes őszi hétköznap délelőtt a János hegyi kilátó legfelső szintjén. 

kised Creative Commons License 2021.08.08 -2 2 624

Parkban padon, lépcsőházban, melóhelyen egy kis raktárban, melóhelyen a céges kocsiban bent a garázsban, Dunaparton, haverom konyhaasztalán a feleségével, kazánházban szintén melóhelyen, anyósoméknál a konyhaasztalon...

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.01 -1 0 623

Az jó érzés... :)

Előzmény: gerbera001 (621)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.03 -1 0 622

Szép munka!

Előzmény: gerbera001 (621)
gerbera001 Creative Commons License 2018.11.03 0 10 621

Moziban, filmvetítés közben a leghátsó sorban, a barátomon kézimunkáztam.

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.02 -1 0 620

imádnám as helyzetet

Előzmény: Mrt999 (614)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.02 -1 0 619

tetszik

 

Előzmény: Bigdick93 (602)
Törölt nick Creative Commons License 2018.10.23 -2 4 618

Tavaly télen az Aquaworld külső élménymedencéjében húztam faszra a barátnőmet... sötét volt de elég sokan voltak körülöttünk... gatya le, bikinialso félre és hadd szóljon... életemben nem élveztem akkorát...

Huncut Játék Creative Commons License 2018.04.01 0 1 617

A napokban többször is voltam kint a közös helységekben (albérlet) úgy hogy nadrág és boxer sem volt rajtam...

Csak egy félkemény vagy álló fasz... 😊

 

Nagyon élveztem! ☺😊

Péter szeged Creative Commons License 2018.03.25 -7 5 616

Most reggel f1 alatt anyu elaludt  szétnyilt a köntöse kilátszottak a cickói nem birtam magammal. Vagy mehallotta vagy nem de rég durrantam ekkorát.Igaz hogy 58 éves de oltári cickói vannak se nem tul nagy se nem tul kicsi igazi basznivaló. Valakinek hasonló? Szivesen beszlégetnék róla:)

Huncut Játék Creative Commons License 2018.03.25 0 0 615

Szia! 🙂

Úgy csináltad már hogy nézhesse is...? ☺

Előzmény: Mrt999 (614)
Mrt999 Creative Commons License 2018.02.11 -2 7 614

Sziasztok 

Én húgommal vagyok egy szobába és sokszor verem ki úgy hogy bent van a szobába :) néha direkt úgy csinálom hogy tudja mi a helyzet :)

passziv39 Creative Commons License 2018.02.10 0 0 613

Hali meg nézném azokat a képeket amit csináltál magadrol kivancsi1978@freemail.hu

Előzmény: Huncut Játék (611)
marel5 Creative Commons License 2017.09.08 0 4 612

Az exemet az Aquaworld (pesti csúszdapark) öltözőjében döngettem meg hátulról. Aki volt már az tudja, hogy ilyen kis öltözőkabinok vannak, alul felül nyitottak. Úgy kúrtam, hogy beleremegett az egész kabin, hamar el is élveztem, mert baromira izgatott, hogy esetleg a szomszédban öltöző emberek levágják, hogy éppen szexelünk, főleg, ha látták is, hogy kik mennek be.

Huncut Játék Creative Commons License 2017.08.27 -1 1 611

Tegnap úgy fotózkodtam meztelenül az utcafronti udvaron hogy közben haver a lépcsőházban fent biciklit szerelt a csaja meg egy barátnőnk meg a szobában dumáltak....

petyaaaa021 Creative Commons License 2017.08.24 -1 0 610

Ha valakinek van kedve ilyenekről témázni az írjon.petyaaa0899@gmail.com

Huncut Játék Creative Commons License 2017.08.24 0 0 609

Sziasztok! 

Unokahugom mellett az erkélyen cigizve pesti belvárosi lakásban extrém....?

Huncut Játék Creative Commons License 2017.08.18 0 1 608

És mi volt a reakciója hugodnak? És te hogy kezelted  a helyzetet?

Előzmény: Bigdick93 (607)
Bigdick93 Creative Commons License 2017.06.09 0 0 607

de :D 

Előzmény: bamas1010 (603)
erzo3 Creative Commons License 2017.06.06 0 1 606

Szálloda terasza , szomszéd jött -ment.Nudista strand széle ahol már közlekedtek az emberek. Nézték is. NAturista kemping nyitott sátor. Nem tudom hányan látták. Arborétum parkolója. Autóbuszban szopta le.Kivertem a feleségem mellett a takaró alatt többször is. Teraszon ahova 3 szomszéd láthat rá.

 

Poltorato Creative Commons License 2017.06.04 0 6 605

 

 

 

                                 leánykollégiumban..

Poltorato Creative Commons License 2017.05.21 -2 7 604

 

 

                                             szálloda recepcióján..

 

bamas1010 Creative Commons License 2017.05.21 0 0 603

Nem vette észre? :-)

Előzmény: Bigdick93 (602)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!