Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.19 0 4 594

A buszpályaudvaron a befüggönyözött buszomban, körülöttünk egy csomó ember akiktől karnyújtásnyira dugtam a nőmet...

Pollorato Creative Commons License 2016.10.09 -2 5 593

                           

 

 

 

                                                                 levéltárban..

Huncut Játék Creative Commons License 2016.08.29 0 1 592

Hello! :-)

Az élet szép! :-D

 

Egy ismerős lánnyal kocsiban ülve dumáltunk a szexről (is...)

Mondtam neki hogy nagyon hangulatbajöttem, ki kellene vernem, mert amúgy is izgat ha itt ül mellettem...

Azt mondta keressek egy bokrot... :-D

Mondom azt azért nem (strand előtt...)

Kimentünk egy kiserdöhöz, mondta hogy sétál egyet... Addig hokizzak...

Elment, levetkőztem, és utánna indultam... :-D

Már szembejött, amikor kocogtam a földúton, álló farokkal...

Azt hittem kiakad... Mosolygott... Te milyen laza vagy, mondta... :-D

Nagyon nagyot élveztem miközben nézett... :-)

Előzmény: isityourface (588)


Pollorato Creative Commons License 2016.08.21 -2 9 591

                          

 

 

                                                                      buszon..

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.28 -2 4 590

Templom karzatán az orgonapadon

Pollorato Creative Commons License 2016.07.28 -1 12 589

 

 

 

                                            wellness zuhanyzóban..

isityourface Creative Commons License 2016.07.13 0 5 588

erdőben többször is. réti pihenőhelyen. a kőkapui vadászkastély melletti sziklán úgy, hogy alattunk épp egy kisiskoláscsoport ment párosával, kézenfogva, miközben én egy sziklának döntve dugtam a csajom hátulról.
wellness-szálló pezsgőfürdőjében a barátnőm kiverte, miközben pezsgett a víz, és nem látszott. szegeden ugyanez.
barátnőm kiverte a takaró alatt, miközben a húgával dumált, aki az ágy mellett ült.
egyszer kivertem a takaró alatt, miközben egy ismerős barát-csajszi ott ült mellettem az ágyon. mondtam is neki, hogy hajoljon előre, hogy lássam közben a dekoltázsát, mert épp verem a faszom. azt hittem, megpofoz, de előrehajolt. :D
az élet szép.

ÉrettFfiBp Creative Commons License 2016.06.21 0 1 587

Tunéziában a szálloda erkélyén. Olyan meleg volt, hogy nem tudtunk bemenni a szobába. Derékig zárt volt az erkély, így nagyon nem is volt extrém de világos volt még és pár méterre volt a szembeni épület.  

Shamira Creative Commons License 2016.06.20 -2 2 586

A Szent Margit kórház műtőjében. Totál beöltözve műtéthez.

Pollorato Creative Commons License 2016.06.20 -2 5 585

 

 

 

                                                          műtőben..

Pollorato Creative Commons License 2016.05.30 0 4 584

                                             

 

 

                       

                                                              rendelőben..

Törölt nick Creative Commons License 2016.05.29 -1 1 583

A keddi viharban egy erdei pihenőnél. Extázisba estem a hideg esőcseppek érintésétől, a nappali sötétségtől, a dörgéstől, villámlástól. Alig várom, hogy újra megtörténjen.

Pollorato Creative Commons License 2016.05.22 -1 4 582

                               

 

 

 

                                                                     fodrászatban..

Pollorato Creative Commons License 2016.05.15 0 5 581

                          

 

 

 

                                                             erdészházban..

Pollorato Creative Commons License 2016.05.15 0 3 580

                                     

 

                                    

 

 

 

                                                             hálókocsiban..

john2000 Creative Commons License 2016.05.13 -1 3 579

Nekem a legextrémebb hely egy kórterem volt az egyik sebészeti osztályon. Már másfél hete voltam bent mindenféle kivizsgáláson. A barátnőm bejött látogatni. Két ágyas kórterem volt és amikor a melletem fekvő bácsit elvitték vizsgálatra a barátnőm elkezdte simogatni a farkamat a takaró alatt a pizsamán keresztül. A farkam egyből merev lett. Annyira kanos voltam, hogy attól féltem bele élvezek a gatyámba, ezért a kezemmel lefogtam a kezét, jelezve, hogy most egy kicsit hagyja abba. Ő abba is hagyta, majd odament az ajtóhoz, és becsukta, utána kivette a farkamat a pizsamából és egész egyszerűen leszopott. Nem kellet neki sok idő és tele élveztem a száját. Sajnos más alkalmakkor mindig volt ott valaki, ezért nem tudtuk megismételni.

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.27 0 3 578

A volt csajom mindig kiszakította a zsebem, és úgy nyúlt be a gatyámba, és verte ki a farkam. Buszmegállóban, buszon, taxiban szinte mindenhol. Egy másik imádott kocsiban menet közben szopni. Főleg mikor egy másik haver ment előttünk, az nagyon izgatta. Volt egy aki egy forgalmas buszmegálló mögötti ligetben szopott le, úgy hogy közben a buszt várók végignézték. Egyszer egy horgásznak okoztunk egy csajjal örömet. Egy gyaloghíd alatt estünk egymásnak, nem vettük észre a horgászt. 

Pollorato Creative Commons License 2016.04.27 0 4 577

               

 

 

                                                             lakókocsiban..

Pollorato Creative Commons License 2016.03.31 -1 3 576

                                

 

 

 

                                                               vendégszobában..

Pollorato Creative Commons License 2016.03.30 -1 3 575

 

 

                               hajón..

Vaskoska Creative Commons License 2016.03.24 -1 1 574

Bicikli tárolóban , liftben ,lift elött , 2 emelet között , pincében ...

Télen a csúszdán :)

Télen a szánkózó domb tetején  !

32 -es buszon

aluljáróban , s a bokorban is nappal , ahonnan rá lehetett látni a rendőrségre :D

Balaton vízében a szabadstrandon /nappal/.. picit félrehúzódva a tömegtől

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.24 0 1 573

Örülök,hogy tetszett az írásom.Ettől szép a pár kapcsolat,hogy nincs két egyforma.(és épp ettől rossz is :D )Mindenkinek más az igénye és ez is változik állandóan.Amikor 20 voltam tapasztalatlan,féltékeny,tele birtoklási vággyal,mindennek más értéke volt.Aztán más voltam 30-40 évesen is.Most közel 60 vagyok de belül 25 és mindennek más lett az értéke.A hűségnek is.Már sokkal fontosabb egy lelki hűség,mint a testi.Mivel azt vallom az ember igenis poligám és mivel mindig minden változik a vágy is változik.Hozzájönnek a megszokások.Nem ugyanúgy néz ki 20 évesen egy nő,mint 50 évesen de egy pasi sem és nem lehet elvárni senkitől hiába ígért örök hűséget egy bombázó 20 évesnek 50 kilósan,szoborszerű alakkal teli életerővel,hogy ugyanúgy rajongjon érte mikor 80-90 kilósra hízik,ráncos lesz a bőre és mindenbe beleköt.De a nőtől sem várható el,hogy a hajdani kockás hasú 70 kilós sportos pasit lássa egy 100-110 kilós lógó hasú tottyadt morcos pasi láttán.DE ha nem is ilyen extrém a helyzet mindenki más lesz és a vágyak is alább hagynak.De lehet így-ugy felfrissíteni egy kicsit mással,egy 3-as vagy négyessel,grupival,swingerrel stb. Demeg kell beszélni ki mire vágyik és ha befigyel a féltékenység akkor nincs sok értelme erőltetni a dolgot.Ezek a kalandok csakis úgy működhetnek ha nincs féltékenység de van helyette kölcsönös tisztelet és megértés.Megérted ha a párod másra(is)vágyik.Évek óta így élek és boldog vagyok.Ha a társam mégis beleszeret valakibe akivel összejött elengedem,hisz senki sem az enyém csak a társam és ezt addig élvezzük amíg mindenkinek jó.Őszinte élvezettel néztem ahogy 5 pasi kényeztette melletem a nőmet és a végén még én is és hatalmasakat élvezett.Ő is érezte rajtam,hogy nem rossz ez nekem hanem élvezetes.De azt is élvezettel hallgattam mikor telefonba mesélte el a kalandját ami talán egy órája ért véget és mi csak hetek múlva tudtunk találkozni.Sokkal felemelőbb ez az érzés,mint amikor házasságban éltem és a féltékenység szötte át a kapcsolatunkat de ugyanúgy történtek félrelépések csak titokban és csak hazudozásokat kaptam az őszinteség helyett.Azt az időt nem sírom vissza csak a gyerekek miatt talán.Nyitottan de egymást tisztelve ugyanúgy lehet kapcsolatban élni,talán még boldogabban is.Ez nyilván nem igaz arra a korszakra amikor még dúl a szerelem,de akkor senki sem vágyik másra és oda nem is fér be nagyon senki más.

Előzmény: _Angel19 (569)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.24 0 0 572

Tényleg érdekes volt amit írtál, köszi!

Részünkről valahol a kettő között a véleményünk.

Nyitottunk a kapcsolatunkon de nem nyitott kapcsolatra! :-)

Kipróbáltuk hármasban de nem együtt és nem külön. Az új utunk is közös!

Nézelődhetünk ,megmondjuk a véleményünket, de ha tetszik valaki akkor kikérjük a másik véleményét. Ha odáig jutnánk akkor még csak nem is egymás mellett négyeseznénk ha nem inkább közösen hármasoznánk egy harmadikkal legyen az fiú vagy lány.

 

Neked az a kapcsolat forma tetszik, nekünk ez!

Előzmény: Törölt nick (568)
Pottorato Creative Commons License 2016.03.24 0 5 571

 

 

 

                                         irodában..

_Angel19 Creative Commons License 2016.03.24 0 0 569

Habár nem tudnék így cselekedni, elengedni őt egy másik férfivel- csak max ha négyes buli és mindenki egyszerre jelen van, én most megelem e kalapom előtted. korrekt írás, érvelés. Kevés ilyen jó írást olvasni it, pacsi! :)

Előzmény: Törölt nick (567)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.24 0 0 568

Kérdésedre válaszolva.Igen lehet és az utóbbi 16-17 évben nyitott kapcsolatokban voltam és egymás tudtával éltük a kalandjainkat és elmondhatom ez az időszak volt a legérdekesebb és legizgalmasabb korszakom.Ha nem a félelem,birtoklási vágy,féltékenység irányít sokkal szabadabb vagy.Én próbálok így élni es mondhatom elég jól sikerül.Nem úgy fogom fel ha a partnerem azzal jön hozzám,hogy szexelt mással is,mintha megcsalt volna hanem milyen jó,hogy ilyen őszinte.Elmeséli milyen volt a kaland vagy kalandjai és utána közösen élvezkedünk együtt is.Mivel nem élek együtt kb 17 éve senkivel így sokkal szabadabb vagyok.Ha talál egy másik fix kapcsolatot,áldásom rá.De azért jönnek vissza hozzám szexelni mert ezt a szabadságot nem mindennap kapják meg mástól.Ami a lényeg:Engem nem bánt hanem felizgat ha a partnerem mással is szexel!! Ez a lényeg!Senki sem a tulajdonom vagy birtokom hanem a társam és ezt éreztetem velük is.

Előzmény: Törölt nick (566)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.24 0 0 567

Dehogynem,talán épp ezért is jutottam el idáig mert attól féltem,hogy mással is szexel.Ez már addig fajult,hogy szinte fájt és már én mondtam neki dugjon mással is hadd éljem át az érzést mert megőrülök tőle.Aztán egyszercsak összehozta.Leírhatatlanúl rossz volt de legalább annyira izgalmas is.Épp Németországban voltam és csak napokkal később értem haza és szinte önkívületben voltam annyira vegyes érzések voltak bennem.De ez valami olyan,mint amikor tüsszentened kell,csavarja az orrod és már alig bírod aztán jön a megkönnyebbülés.Bocsi de nem tudok más hasonlót írni az érzés bemutatására.Utána már sokkal könnyebb lett és már rndszer is lett belőle annyira,hogy el is váltunk e miatt.Aztán a későbbi partnereimet is sikerült rávenni hasonlókra és meglepő milyen sok nőben ugyanúgy benne van ez a vágy csak nem merik elmondani főleg nem a társuknak,pedig ez lenne az igazi megoldás.Mert ha őszinteség tartja össze a kapcsolatot akkor minden belefér hameg a titkolózás azt megette a fene.Akármelyik ilyen kapcsolatommal jó a kapcsolatom a mai napig is.Igaz sokuknál ez csak kíváncsiság volt és megtapasztalva már nem érdekelte őket annyira.De nem maradt bennük egy elfolytott vágy sem.Volt olyan aki kiakarta próbálni milyen amikor 5-6 pasi dugja felváltva.Kipróbáltuk és nagyon élvezte de pár nap múlva a törtntek után azt mondta magasra tettük a mércét kevesen fogják ezt megugrani de nem vágyik már annyira rá.Néha azért igen de nem gondol rá mindennap,mint előtte évek óta.Szóval kell egy jó és megértő partner akivel össze lehet hozni egy ilyet.Hisz nincs olyan pasi aki egymaga helyettesíthet 5-6 vagy több pasit de egy nő lazán ki tud elégíteni akár 10-12 pasit vagy még többet egy nap,tapasztaltam és láttam.A betegségekkel meg úgy vagyok,mint a műrepüléssel.Ha arra vágyok milyen lesz bukfencezni,dugóhúzózni,orsózni a levegőben akkor nem úgy szállok be a gépbe,hogy jajj mi lesz ha lezuhanok.Akkor a reptér környékére sem szabad menni nem,hogy a repülőbe ülni.Vagy félek vagy élvezkedek.Ha félelemmel élvezkedek az elveszi épp azt az értéket,élményt,mint amiért elkezdtem.Nyilván vannak olyan helyek,nők akikkel sosem csinálnám mert gyanúsak.Ezt eddig valahogy mindig megéreztem és hallgattam a belső hangokra.A külső,a szagok-illatok sokat elárúlnak.Persze lehet valaki beteg jószagúan is de vannak még külső jegyek,sérülések,bőrproblémák amik azért utalhatnak valami gyanús dologra.

Előzmény: _Angel19 (565)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.24 0 0 566

Jó a kérdés!

Lehet hogy ő is ide írogat hogy miket művelt amíg a férje a fürdőbe ment vagy felment egy buliban az emeletre elhívni egy nőt?! :-)

Előzmény: _Angel19 (565)
_Angel19 Creative Commons License 2016.03.24 0 1 565

Wow, nem semmi :):) Viszont csak nem bírom ki, hogy megkérdezzem: sosem féltél, hogy lebuksz/feleségedről kiderül, ő is hasonlóan viselkedett a hátad mögött?

Előzmény: Törölt nick (564)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.24 0 2 564

Nekem is volt már pár extrém hely ahol csináltam.Például egy szinésznő fürdőszobájában egy barátnőmmel akit nem sokkal előtte ismertem meg miközben a nejem és a csaj pasija a nappaliban beszélgettek a háziakkal..Én utána osontam és ott a fürdőben levágtunk egy gyors numerát.Aztán volt már liftben is egy vendégségben összeszedett csajjal.A férje a nejemmel táncolt és a felettünk 3 emelettel lakó csajt csábítottuk le a buliba.Vagy a 32-es buszon nappal ült a cerkába a nejem hazafelé menet.Igaz alig voltak a buszon de nagyon izgi volt.Vonat wc-jében míg a férj aludt és az asszonyka kiment egy cigit elszívni.Követtem és nem volt elutasító..:D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!