Keresés

Részletes keresés

Superb_ Creative Commons License 2005.12.23 0 0 19

Tegnap a TV5 francia adón ment este az első rész (lehet, hogy ma lesz a 2. rész?). Franciául egész érdekes.

Feliratozzák is, gondolom ők maguk sem értenék ha nem lenne ott a felirat ;)

Jó, nyilván ez a külföldnek is szóló csatorna.

 

Egyébként Karácsonykor is lesz mindkét rész valamelyik kereskedelmi csatornán - magyarul!

Superb_ Creative Commons License 2005.12.12 0 0 18

Kedvenc mondat amikor kérdezi tőle Vic:

- És lefeküdtél vele?

- Nem, ez most tényleg komoly!

:))

Előzmény: Vad (17)
Vad Creative Commons License 2005.12.12 0 0 17
De a Pénelope nevű bébiszitter barátnője sem volt piskóta :))
Előzmény: Yogi (15)
Superb_ Creative Commons License 2005.12.11 0 0 16

Nekem is nagy kedvencem, nagyon eltalált karakter és egyébként nagy farncia színésznő. Már régebben megnéztem azért érdekességként: Denise Grey 1896 -1996, első filmje 1915! utolsó 1991 szép karrier.

Nagy színésznő, hihetetlen hangulatot csinált dédnagymama szerepben is, pedig gondolom aki a 10-es évek végén látta, biztos szerelmes volt bele, aztán pedig az egész XX. századot végigjátszotta...

Előzmény: Yogi (15)
Yogi Creative Commons License 2005.12.11 0 0 15
Tényleg! Én is hogy megütköztem, hogy a Matyiő helyett azzal a nyálgéppel hetyeg.
Viszont a nagyi mekkora volt a második részben!
Előzmény: Superb_ (14)
Superb_ Creative Commons License 2005.12.11 0 0 14
Ja, ha vicc akkor rendben. Bár meg kell jegyeznem annak idején amikor bejött a 2. rész, többen felháborodva vettük tudomásul, hogy több sráccal is fut a film során, holott...
Előzmény: Vad (12)
Vad Creative Commons License 2005.12.11 0 0 13
Na emiatt írtam én ilyent, hehe.
Előzmény: Yogi (5)
Vad Creative Commons License 2005.12.11 0 0 12

Na szittem, hogy már sosem reagáltok erre.

 

Kicsit szégyelltem is magam, hogy Szofimárszó előbb értelmezi a hírt, mint ti.

 

Nyilván viccnek szántam, de ha odabiggyesztem a szmájlit, akkor már nem is olyan jó.

Előzmény: Superb_ (4)
Superb_ Creative Commons License 2005.12.10 0 0 11
Elmondjam? Nekem megvan vhs-en. :)
Előzmény: Yogi (10)
Yogi Creative Commons License 2005.12.10 0 0 10
Eddig nem éreztem a DVD hiyát, nekem nemigen kell házimozi. Ha valamiért, hát ilyen filmek - és persze zenék - miatt kéne lassan vennem. Olyan jó lenne most megnézni!
Mondtam, hogy hétszer láttam. Van egy jelenet, már nem emlékszem, csak arra, hogy a szemüveges, fogszabályzós fiún röhög az egész mozi. Itt néhány mondatot egyszer sem értettem a hangos nevetés miat, most végre azt is megtudhatnám, min mulattunk.
Előzmény: Superb_ (9)
Superb_ Creative Commons License 2005.12.10 0 0 9

Nem semmi, ez nekem újdonság. Tényleg jó színész, ezek szerint másban is jeleskedett...

Előzmény: Yogi (8)
Yogi Creative Commons License 2005.12.10 0 0 8
Meg Claude Brasseur is tetszett. Most nézem, nem is tudtam, hogy nyert egy Párizs-Dakart '83-ban Jackie Ickx mellett.
Előzmény: Superb_ (7)
Superb_ Creative Commons License 2005.12.10 0 0 7
Érdekes, hogy mai szemmel az édeasanya szerepében - Brigitte Fossey, szintén gyerekkora óta színésznő - legalább annyira teccik, mint Sophie Marceau... Nagyon jól eltalált szereplőgárda volt!
Előzmény: Yogi (5)
Yogi Creative Commons License 2005.12.09 0 0 6
Ja! Mathieu.
Előzmény: Superb_ (4)
Yogi Creative Commons License 2005.12.09 0 0 5
Nem tudnék igazságot tenni, még jó, hogy nem is kell.
A színésznő tényleg játsszon, tegye a dolgát, ha épp egy forró jelenetben, akkor ott. Nem baj az, ettől még nem nevezem kurvának.
Viszont az én feleségemet ne nézze más, azt sem szeretem, ha hozzáérnek más férfiak. Nem véletlen, hogy nem színésznő a feleségem.
Előzmény: Superb_ (4)
Superb_ Creative Commons License 2005.12.09 0 0 4
Már miért lenne kurva?! Micsoda butaság... Egy színésznő, aki különböző szerepeket játszik miért lenne kurva? Mert levetkőzik vagy mert egy-két szex jelenetet eljátszik? Ugyan már, nem a középkorban vagyunk! Sophie Marceau ma is jó színésznő, gyönyörű és szerintem jó fej, nem szállt el magától. De én nem az ő személyére akarom leegyszerűsíteni ezt a témát, engem az egész érdekel. Érdekes pl., hogy a Mathieau-t játszó srác, Alexandre Sterling eléggé eltűnt. Volt utána még egy filmje 17 évesen és talán 90-ben egy lemez. Ti tudtok még valamit róla?
 
Előzmény: Vad (1)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.09 0 0 3
És őszintén : ez kiről nem derül ki manapság ??? Anno én is nagyon szerettem a movie-t, talán mert épp a nemzedékemnek szólt.
Előzmény: Vad (1)
Yogi Creative Commons License 2005.12.09 0 0 2
Hétszer néztem meg az első részt annak idején. Megszereztem a teljes zenéjét is, megepően jó volt. És persze minden fiú szerelmes volt Vicbe...
Előzmény: Superb_ (-)
Vad Creative Commons License 2005.12.09 0 0 1

Én szerelmes voltam Vic-be. De aztán láttam egy másik filmben, és kiderült, hogy egy kurva. Vége is lett a nimbusznak.

Előzmény: Superb_ (-)
heted7 Creative Commons License 2005.12.08 0 0 0
Akkoriban nem 0, hanem a legjobb :) De rég volt...
Előzmény: Superb_ (-)
Superb_ Creative Commons License 2005.12.08 0 0 topiknyitó

Azért indítom ezt a topicot mert amint arról a topic leírásában is írtam, nagy kedvencem a Házibuli című film mindkét része. Számomra igazi kult film, tehát nem csupán egy jól eltalált játékfilm két résszel, hanem egy hangulat, egy korszak (ami most is tart) és minden ami ezzel jár :)))

Van egyfajta nemzedéki üzenete is. Szerintetek is?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!